Coronavirus تاثیر: نخل صحرا می کشد 10 میلیون دلار از ذخایر به کسری

شری Barkas پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 8:00 صبح به وقت شرق آمریکا Jun 26, 2020نخل کویر شورای شهر به تصوی

توسط NEWSOULS در 6 تیر 1399

نخل کویر شورای شهر به تصویب رسید $58.78 میلیون هزینه های طرح روز پنج شنبه با استفاده از صندوق به طور کلی ذخایر به پیش بینی $10.1 میلیون کسری از درآمد از دست رفته به علت ماهها بسته شدن غیر ضروری کسب و کار همراه با هتل ها و استراحتگاه به سرعت گسترش coronavirus.

پیش بینی صندوق به طور کلی درآمد حاصل از $48.64 میلیون دلار برای سال مالی 2020-21 که شروع می شود در ماه جولای نشان دهنده 19.83% – و یا $12.03 میلیون – تفاوت از بینی $60.67 میلیون درآمد در این شهرستان پیش بینی کرده بود یک سال پیش زمانی که در یک اقتصاد قوی این شورا به تصویب رسید 2019-20 بودجه.

این شهر بالا دو منبع درآمد هستند و مالیات فروش و گذرا اشغال یا TOT – مالیات که باید کاهش یافته و با توجه به سقوط در گردشگری پس از لغو رویدادهای مهم از جمله Coachella و دلیجان جشنواره های موسیقی و وزارت امور خارجه داشتیم که کالیفرنیا اقامت خانه به جز ضروری مشاغل و کارهای.

پیش بینی فروش و درآمد مالیاتی برای 2020-21 است $15.75 میلیون – پایین نزدیک به 4 میلیون دلار از 19 میلیون دلار پیش بینی شده برای 2019-20.

بزرگترین ضربه به جمع درآمد حدود 8.5 میلیون دلار برای 2020-21 حدود نیمی از آنچه در این شهر پیش بینی شده برای 2019-20.

این شهرستان را حدود 70 میلیون باقی مانده در صندوق به طور کلی ذخایر پس از استفاده از $10.1 میلیون دلار به تعادل بودجه, مدیر امور مالی جانت مور گفت.

با کسب و کار تازه شروع به بازگشایی و COVID-19 مورد افزایش دوباره مالی چشم انداز انتظار می رود برای ادامه تغییر و مور گفت: این شورا به روز خواهد شد به طور منظم.

کارکنان نمی دانند که تا ماه آگوست یا سپتامبر به عنوان مثال چگونه بسیاری از کسب و کار ممکن است استفاده از دولت مالیات بر فروش برنامه تاخیر و چگونه است که در نهایت تاثیر این شهر درآمد.

در حالی که هتل ها و استراحتگاه داده شده OK به بازگشایی بسیاری از مدیران هتل ها در این شهر می گویند که آنها خواهد شد صبر کنید تا سپتامبر مور گفت.

استفاده از صندوق ذخیره و کاهش تالار شهر هزینه در حدود $1.84 میلیون کمک این شهرستان اجتناب از کارکنان اخراج و یا furloughs مور گفت.

Defunding پلیس: کلیسای جامع شهر فارغ التحصیل دادخواست به مدرسه پال خواستار قطع بودجه دولت از منابع افسران در مدرسه منطقه

اعداد تماشا: رودخانه شهرستان است و در دولت دیده بان لیست. مقامات 'ممکن است' موضوع محدودیت اگر COVID-19 موارد نمی پهن

نخل کویر می پیوندد شهرستانها در سراسر Coachella Valley کالیفرنیا دست و پنجه نرم کردن با میلیون ها دلار درآمد را از دست داده به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر.

Councilmember Sabby Jonathan تقدیر کارکنان و صرفه جویی از قبلی شوراهای شهر برای حفظ شهر از کاهش شدید.

"ما در این سال بهره مند است که حکمت و دوراندیشی" جاناتان گفت. "من فکر می کنم آنچه که ما به دنبال در بودجه است که انتظارات واقع بینانه از تا حد زیادی کاهش درآمد است که کاهش هزینه ها در همه جا ممکن است بدون تأثیر خدمات است که شهر ما و امنیت عمومی را فراهم می کند با استفاده از به عنوان کمی از ما رزرو به عنوان امکان پذیر است."

بودجه اجرای قانون

این شهر بزرگترین هزینه های اجرای قانون است در $19.5 میلیون.

این شهر مانند بسیاری از دیگران در Coachella Valley قرارداد با Riverside County Sheriff بخش برای اجرای قانون خدمات.

به عنوان آنها آماده برای از دست دادن درآمد در میلیون شهرستانها آموخته مه در آنها رو به 6 درصد به 7 درصد افزایش برای اجرای قانون خدمات 2020-21 با توجه به هزینه های بازنشستگی و حقوق و دستمزد را افزایش می دهد که این شهرستان در گذر است به قرارداد شهرستانها.

نخل کویر پیش بینی شد 6 درصد افزایش به $23.2 میلیون دلار برای 2020-21. در ماه مه به تصویب شورای پیرایش حدود 3.4 میلیون دلار در هزینه ها از طریق کاهش ساعت و تعلیق برخی مواضع از جمله دو موتور سیکلت افسران اداری گروهبان و K9 واحد.

کاهش دولتی را به مخاطره نمی اندازد امنیت عمومی.

این شهر همچنین اضافه کردن سه خدمات اجتماعی افسران که می تواند کمک به افسران گشت حمل و نقل زندانیان و انجام ترافیک و گزارش های دیگر که نیازی به سوگند مسلح معاون.

چندین نامه دریافت کرده بودند از ساکنان نگران آن است که نخل کویر ممکن است در نظر defunding پلیس و مقامات نیست.

سیاه و سفید زندگی مهم جنبش و اعتراضات که به دنبال مارس 25 مرگ جورج فلوید, سیاه و سفید مردی که پس از یک مینیاپولیس افسر پلیس به زانو در گردن او را نیز برانگیخته بحث در بسیاری از حوزه های قضایی سراسر کشور – و در Coachella Valley – در مورد defunding ادارات پلیس.

طرفداران بر این باورند این موثر ترین راه زنی از پتانسیل سیستمیک نژادپرستی در حالی که همچنین پرداختن به مسائل از دهها و خشونت.

هیچ ساکنان پیشنهاد این حرکت در روز پنج شنبه.

"لطفا پال خواستار قطع بودجه دولت (به) اداره پلیس" Patti Konkol نوشت. "این امر می تواند خطرناک ما نیاز به پلیس ما برای خدمت و حفاظت. من موافق اصلاحات نیاز به محل اما یک شهر بدون پلیس و ادب تنها منجر به هرج و مرج."

Councilmembers تمام تاکید کرد بودجه trims بودند نه یک "defunding."

"است که به هیچ وجه ... هر چیزی که در شهرستان است و حتی سرگرم کننده" Councilmember Jan بیلبائو گفت.

شهردار Pro Tem کاتلین کلی به نام تغییرات به پلیس نیروی انسانی "هوشمند پلیس در بودجه."

"من فکر می کنم این است که یک مدل کامل از هوشمند پلیس, بودجه بندی کند." "از آنجا که با همکاری اجرای قانون ما شناسایی کرده ایم توابع است که بهتر است انجام شده توسط خدمات اجتماعی افسران که در نتیجه کاهش هزینه ها."

آفتاب صحرا خبرنگار شری Barkas پوشش شهرهای La Quinta, هندی چاه رانچو مایراج و نخل کویر. او را می توان در رسید sherry.barkas@thedesertsun.com یا (760) 778-4694. او در توییتر دنبال کنید @TDSsherrytinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن