'گنج ملی': ساکنان دره صحبت می کنند تا برای اداره در میان USPS درام سیاسی

ماریا استیتو پالماسپرینگز کویر سان منتشر شده 8:16 PM EDT اوت 20, 2020آلانا هدلی مدرسه قدیمی است. او هنوز یادد

توسط NEWSOULS در 31 مرداد 1399

آلانا هدلی مدرسه قدیمی است. او هنوز یادداشت های تشکر از شما می نویسد و دوست دارد کارت تولد را برای نوه هایش بفرستد. ساکن رانچو میراژ یک رای دهنده الکترونیکی و یک جمهوری خواه خود توصیف شده قوی و درست است.

او پس از ارسال چند کتاب صبح سه شنبه در رانچو میراژ گفت: «ما بدون اداره کجا خواهیم بود؟»

با وجود جای برجسته اش در تاریخ آمریکا، آینده سرویس پستی آمریکا از دو طرف راهرو مورد سوال قرار گرفته است چرا که آژانس با رقابت فزاینده و زیان های مالی مواجه است. سرویس پستی هفته گذشته به مقامات انتخاباتی هشدار داد که ممکن است تمام برگه های رای به موقع تحویل داده شود تا برای انتخابات ۳ نوامبر شمارش شود، اما ژنرال مستر از آن زمان گفته است که آژانس قادر خواهد بود به هر آنچه که به راه خود می آید رسیدگی کند.

مدیر ژنرال لوئیس DeJoy -- که ساخته شده است کاهش در آژانس در میان نصب کسری -- زیر آتش برای حرکت مانند از بین بردن برخی از صندوق های پستی آبی آشنا از گوشه های خیابان ، و گرفتن برخی از تجهیزات مرتب سازی پستی از عمل آمده است. اما در اين هفته در پی انتقاد دمکرات ها از اينکه اين حرکت ها می تواند رای گيری را کاهش دهد، گفت تا پس از انتخابات ماه نوامبر تغييراتی را در انتظار خود قرار خواهد داد.

بیشتر: تعداد رای دهندگان نشان می دهد دموکرات ها تقویت نگه داشتن در کالیفرنیا

مسئله ای برای بحث کردم؟: در اینجا چگونه برای تماس با قانونگزار منطقه Coachella دره خود را.

دجوی که این هفته در آپارتمانش در واشینگتن دی سی و خانه اش در کارولینای شمالی با معترضان مواجه شد، گفت: برای جلوگیری از حتی ظاهر هرگونه تاثیری بر های انتخاباتی، این ابتکارات را تا پس از پایان انتخابات به حالت تعلیق در می آوردم.

باب کربو از پالم اسپرینگز پس از شنیدن اینکه دجوی تغییرات بیشتری را در انتظار خود قرار داده است، گفت که کمی احساس خوشبینی می کند. با این حال ، به عنوان یکی از بیش از 380،000 رای دهندگان در شهرستان Riverside که رای خود را از طریق و یا از طریق جعبه قطره در طول انتخابات سال 2016 ، او در مورد تغییرات است که در حال حاضر انجام شده است نگران است.

چه کسی می داند که این نوع آسیب قرار است به کارایی اداره چه خواهد کرد؟ کربو چهارشنبه شب گفت.

کربو تنها نيست . رائول رویز، دموکرات دموکرات که نماینده دره Coachella است، گفت که هزاران نفر از اجزای تشکیل دهنده او او را با نگرانی از تغییراتی که در USPS اتفاق می افتد فراخوانده اند. به گفته وی، بسیاری شامل جانبازان و سالمندانی هستند که برای دریافت چک های دارو و تامین اجتماعی و همچنین صاحبان کسب و کار کوچکی که برای موجودی و تحویل به آن تکیه می کنند، به این سرویس تکیه می کنند.

دولت گاوین نیوزوم در ماه مه یک دستور اجرایی را امضا کرد و اعلام کرد هر کالیفرنیایی واجد شرایط می تواند در انتخابات عمومی از طریق رای گیری رای گیری رای گیری رای دهد. به گزارش دفتر وزیر امور خارجه، کالیفرنیا تا ۱۸ فوریه بیش از ۲۰ میلیون رای دهنده ثبت نام شده از بیش از ۲۵ میلیون رای دهنده واجد شرایط داشت. در شهرستان ریورساید، تمام ۱٫۲ میلیون رای دهنده ثبت نام شده رای فرستاده خواهند شد.

در سراسر کشور، تمام رای دهندگان در دست کم ۴۳ ایالت قادر خواهند بود در انتخابات در ماه نوامبر از طریق رای بدهند چرا که رای گیری غایب به دلایل ایمنی در جریان همه گیر کروناویروس گسترش یافت.

هدلی سوالاتی در مورد اینکه آیا ملت در چنین مقیاس گسترده ای آماده رای گیری است یا نه، دارد.

بیشتر: پس از آزمایش کارگر اداره لا کوینتا مثبت برای کروناویروس، USPS پروتکل های تمیز کردن افزایش یافته را پیاده سازی می کند

بیشتر: جایی که شما می توانید از طریق رای، رای غایب در انتخابات سال 2020

بیش از نیمی از آرای کالیفرنیا از طریق

در انتخابات عمومی سال ۲۰۱۶، بیش از نیمی از آرا در کالیفرنیا — ۵۷٫۷۹٪ — با توجه به داده های تاریخی ارائه شده توسط وزیر امور خارجه کالیفرنیا، از طریق رای گیری پستی ریخته شد. که شامل برگه های رای است که رای دهندگان در مکان های تعیین شده کاهش یافته است.

...

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن