چرا این فونت در همه جا

وجود حروف ساخته شده است که یک تجدید حیات در چند سال گذشته. آن را به نظر می رسد در هیپ-هاپ آلبوم را پوشش می دهد

توسط NEWSOULS در 29 خرداد 1399

وجود حروف ساخته شده است که یک تجدید حیات در چند سال گذشته. آن را به نظر می رسد در هیپ-هاپ آلبوم را پوشش می دهد مواد غذایی بسته بندی و تبلیغات. شاید شما می دانید آن را از گارفیلد کمیک رول توتسی لوگو و یا حیوان خانگی برای تلفن های موبایل جلد آلبوم ساحل پسران. آن را به نام کوپر سیاه و محبوبیت آن و در همه جا هرگز مشکلاتی روبرو در 100 سال پس از آن اولین بار طراحی شده است.

کوپر سیاه و سفید است که احتمالا بیشتر به شدت در ارتباط با تبلیغات از اواسط 1960s و 1970s بود اما در واقع برای اولین بار منتشر شده توسط شیکاگو طراح به نام اسوالد کوپر در حدود سال 1920. در اصل در نظر گرفته شده متناسب با نیاز تبلیغ در روزنامه ها و مجلات کوپر سیاه تبدیل به یکی از محبوب ترین نوع نوشتار از 1920s. تطبیق پذیری و سازگاری به تغییر, تکنولوژی, چند, چیزی است که از آن ساخته شده مربوط به نیمه دوم قرن 20th.

در ویدیو بالا, طراحان, استیون هلر و بتنی هک, داستان کوپر و ساختارشکنی تمام دلایل آن بوده است که فرهنگ پاپ مورد علاقه فونت برای مدت طولانی.

شما می توانید این فیلم و تمام از بورسی را در یوتیوب. و اگر شما علاقه مند به حمایت از ما تصویری روزنامه نگاری شما می توانید تبدیل به یک عضو از Vox تصویری آزمایشگاه در یوتیوب.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن