یک گردباد عظیم کتک هند و بنگلادش است. Coronavirus باعث می شود بازیابی حتی سخت تر است.

یک گردباد ویرانگر زد هند و بنگلادش در روز شنبه, کشته شدن بیش از 80 نفر را گرفت و هزاران نفر بی خانمان. که تنها

توسط NEWSOULS در 2 خرداد 1399

یک گردباد ویرانگر زد هند و بنگلادش در روز شنبه, کشته شدن بیش از 80 نفر را گرفت و هزاران نفر بی خانمان. که تنها مرکب بحران این کشورها از coronavirus.

طوفان Amphan به عنوان یکی از خطرناک ترین طوفان های اخیر در حافظه پاک کردن پل ها و درختان و خطوط برق و خانه پس از ریزش زمین. طوفان شد ضعیف تر از انتظار می رود پس از آن ضربه زدن به منطقه خط ساحلی, اما آن را هنوز هم در سمت چپ یک پی تخریب بسیاری مجبور به زندگی بدون قدرت یا پناهگاه.

طوفان عمدتا آمار هند در ایالت اوریسا و بنگال غربی در کشور های جنوب شرق, صفحه اصلی به حدود 130 میلیون نفر و غربی بنگلادش. و با توجه به Deepmala Mahla آسیا مدیر برای سازمان های بشردوستانه مراقبت از آن را به اندازه کافی آسیب به مجموعه سخت-آمار مناطق سال از لحاظ اقتصادی.

در آسیب دیده ترین مناطق در این دو ایالت هند حدود 90 درصد از "دارایی های اجتماعی" — مکان هایی مانند مراکز بهداشتی و درمانی و مدارس و کسب و کار — نابود شده اند و یا آسیب دیده توسط Amphan مراقبت هند مدیر Shantamay Chatterjee به من گفت. در کلکته بنگال غربی پایتخت از نزدیک به 15 میلیون نفر و آب و آب گرفتگی خیابان ها و فرودگاه. باد از طوفان آن به بیش از 100 مایل در ساعت آشغال منطقه با باقی مانده از جمله سقوط درختان و خطوط برق.

"من را دیده اند هرگز چنین فاجعه" Mamata بانرجی, West Bengal ارشد وزیر به خبرنگاران گفت: در روز پنج شنبه. "همه مناطق رو به نابودی است. هیچ چیز باقی مانده است."

در بنگلادش صدها نفر از روستاها به زیر آب و در حدود 1 میلیون نفر از مردم ندارد و برق دیگر است. و در منطقه جنوب غربی Bagerhat حدود 500 مزارع پرورش ماهی آب گرفتگی شدند.

مراقبت از Mahla به من گفت که بسیاری از مزارع در حال حاضر در مشکل به دلیل موج طوفان محو محصولات زراعی و شوری از آب دریا آن را تقریبا غیر ممکن است برای رشد محصولات کشاورزی در سال آینده. که به احتمال زیاد به این معنی است که جوامع کشاورزی را گرسنه و رنج می برند از لحاظ اقتصادی در سال های آینده.

و همه از این است که فقط تصویر کارشناسان تا کنون یک روز پس از طوفان است. کامل میزان آسیب در هند و بنگلادش همچنان نامشخص است. کمبود برق قدرت به معنی بسیاری از تحت تاثیر Amphan در درجه اول کسانی که زندگی در جزایر نمی توانید برای درخواست کمک و یا گزارش خود را شرایط.

یک ساختار در هند Kendrapara منطقه نابود شد Cyclone Amphan در مارس 20, 2020.
حسن نیت ارائه میدهد از Shantamay Chatterjee
آب سیل محصولات کشاورزی در هند Kendrapara منطقه پس از طوفان Amphan رسید.
حسن نیت ارائه میدهد از Shantamay Chatterjee

آنچه روشن است این است که این طوفان به راه انداخته است یک فاجعه است که نیاز بسیار زیاد دولت و تلاش های انسان دوستانه برای بهبود یافتن از یک فاجعه ساخته شده است که حتی بیشتر پیچیده توسط coronavirus بیماری همه گیر.

تا کنون سازمان ملل' رهبران متعهد چنین کمک کند. "هیچ سنگ باقی نمیماند که پشت در کمک به آسیب دیده" نارندرا نخست وزیر هند توییتی در روز پنج شنبه. بنگلادش دولت گفت: نزدیک به 2000 تیم پزشکی در حال حاضر در کار با احتمال بیشتر به آمده است.

اما تعداد کمی از کارشناسان از جمله بازنشسته نیروی هوایی ژنرال داگلاس فریزر که رهبری نظامی آمریکا در واکنش به سال 2010 هائیتی زلزله بر این باورند که تلاش بازیابی آسان خواهد بود. "این یک مشکل جای آنها در" او به من گفت. "مانند هر فاجعه آن را به آهسته شروع و آن را به دشوار خواهد بود."

هند و بنگلادش متاسفانه در حال استفاده می شود به این نوع از بحران است.

"هند و بنگلادش همیشه برخورد بد دست می آید برای پاسخ به طوفان و سونامی" مایکل زندگی زیبا, یک کارشناس آسیای جنوبی در مرکز ویلسون اتاق فکر در واشنگتن به من گفت. "به این دلیل که این کشورها و گسترده تر جنوب آسیا چهره یک طوفان کامل از عوامل — پر جمعیت مناطق ساحلی و فقر و بد زیرساخت به نام چند — که باعث تشدید آسیب پذیری."

اما او افزود: "این که نمی شود آن را آسان تر به آنها رسیدگی کند."

دلیل اصلی این است که هند شرقی و بنگلادش در جنوب دروغ در خلیج بنگال یک منطقه فقیر از 500 میلیون نفر است که در 26 مورد از مرگبارترین 35 طوفان تا کنون ثبت شده است. فقط در سال گذشته برای مثال در هند Odisha دولت آمار رو سخت طوفان Fani و هنوز به طور کامل بهبود می یابند از آن است.

این منطقه رسیده است به صورت عوارض به دلیل آن را به سختی از سطح دریا بالا و پایین مقعر خلیج که قیف آب دریا بر روی زمین است. و خلیج سطح متوسط است و به طور معمول کمک می کند که سوخت طوفان قوی.

است که به خصوص مشکل به دلیل تغییر آب و هوا است که منجر به قوی تر و طوفان به عنوان یک تجزیه و تحلیل از طوفان قدمت آن به سال 1979 منتشر شده در این هفته نشان داد.

"این روند وجود دارد و آن این است که واقعی" جیمز Kossin یک محقق با سازمان ملی اقیانوسی و جوی اداره و نویسنده سرب از مطالعه گفته نیویورک تایمز در روز دوشنبه. "وجود دارد قابل توجه این ساختمان از این بدن از شواهدی که ما در حال ساخت این طوفان بیشتر زیان."

بنابراین به عنوان منطقه تلاش می کند برای بازیابی از طوفان Amphan یک به طور مشابه, خطرناک, طوفان به زودی می تواند به دنبال در پشت آن.

اما هندی و بنگلادشی را یکی دیگر از بحران در دست: coronavirus است که در حال حاضر تأثیر هر دو کشور.

"بسیاری از مردم در هند و بنگلادش در حال حاضر به ترک خانه های خود را زیرا آنها ترس آنها آلوده در طوفان پناهگاه" مراقبت از Mahla به من گفت. سازمان های امدادرسانی مانند Mahla معمولا مستقیم مواد غذایی و تجهیزات پزشکی به مناطق نزدیک مانند پناهگاه است. اگر کسانی که به شدت تحت تاثیر طوفان نمی رفتن به آن مناطق و سپس آنها ممکن است منابع آنها نیاز دارید.

کسانی که نگران بیمار شدن در یک پناهگاه طوفان باید قابل فهم نگرانی کارشناسان می گویند که آن را تقریبا غیر ممکن است برای هزاران نفر از مردم بسته به محله های تنگ به عمل اجتماعی فاصله. اگر کسی مبتلا به کروناویروس وارد یک امداد منطقه آن را به طور کامل ممکن است آنها را ناخواسته گسترش این بیماری است.

که بدان معنی است که هر دو کشور هند و بنگلادش مجبور به انتخاب بین دو گزینه های بد: سعی کنید برای حفظ اجتماعی فاصله و یا مردم را هم به ارائه امداد به عنوان موثر به عنوان امکان پذیر است.

کارشناسان بر این باورند که دو دولت خواهد شد و طبعا انتخاب تسکین با وجود دانستن آنها ملزم به صورت گسترده تر بحران بهداشت عمومی به عنوان یک نتیجه.

"آن را بسیار محتمل است که این طوفان و پیامدهای آن را تشدید جامعه گسترش Covid-19 با توجه به این که تعداد زیادی از مردم خواهد شد نقل مکان به امن تر اما کوچک و شلوغ فضاهای" ویلسون مرکز زندگی زیبا گفت. "این یک سیاست عمومی کابوس برای مقامات در تلاش برای نجات مردم از مخرب طوفان در حالی که همچنین نگه داشتن آنها را امن است."

راه برای جلوگیری از بدترین نتیجه Mahla گفته است که برای هند و بنگلادش به سرعت بازگرداندن برق و مخابرات و رسیدگی به مشکلات کشاورزی است که طاعون در منطقه است. اما برای انجام این کار در حالی که مبارزه با یک رشد شیوع کروناویروس خواهد بود یک کار بسیار نیرومند است.

"سخت تر از تدارکات سخت تر از آن است که برای حل مشکلات" فریزر به من گفت.

Umair عرفان کمک به این گزارش.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن