یک مطالعه بزرگ در Covid-19 و هیدروکسی کلروکین شده پس گرفت

لانستیکی از جهان پیشرو مجلات علوم پزشکی دارای ضمانت یک کاغذ پیدا کردن که مالاریا مواد مخدر کلروکين و هیدروکسی

توسط NEWSOULS در 16 خرداد 1399

لانستیکی از جهان پیشرو مجلات علوم پزشکی دارای ضمانت یک کاغذ پیدا کردن که مالاریا مواد مخدر کلروکين و هیدروکسی کلروکین, تبلیغ توسط رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان Covid-19 درمان افزایش مرگ و میر در بیماران است.

روشن است که نگارش این شواهد کمی که کلروکين و هیدروکسی کلروکین در حال درمان موثر برای Covid-19 رغم محبوبیت خود را به عنوان یک "درمان جایگزین" است که حتی تهمت خود را می گوید او گرفته شده به عنوان یک پیشگیری کننده. تحقیقات بر روی این موضوع در حال انجام است; در چهارشنبه عمده کارآزمايی بالينی تصادفی کنترل شده از هیدروکسی کلروکین به عنوان یک Covid-19 پیشگیری از مواد مخدر یافت می شود هیچ فایده ای ندارد.

اما سه نفر از لانست و کاغذ را چهار نویسندگان Mandeep Mehra, فرانک Ruschitzka و Amit Patel از دانشکده پزشکی هاروارد دانشگاه زوریخ و دانشگاه یوتا بود گفت: در خود جمع شدن بیانیه ای که آنها "دیگر نمی تواند برای تایید صحت اطلاعات اولیه منابع."

به عنوان بورسی را Kelsey پیپر گزارش دانشمندان شروع به ابراز شک و تردید در مورد کاغذ به زودی پس از انتشار آن. کاغذ نمی کنید برای پیدا کردن یک ارتباط بین دوز دارو داده می شود و میزان مرگ و میر در بیماران است که مغایر با آنچه ما می دانیم درباره کلروکين و هیدروکسی کلروکین مرگ و میر در زمینههای دیگر. و این مقاله گزارش مرگ و میر بیشتر در بیمارستان استرالیا از دولت استرالیا انجام داد با توجه به نگهبان.

پس از آن گزارش نشان داد بسیار عمیق تر مشکلات با منبع داده که Mehra et al استفاده می شود. آنها با اتکا بر یک شرکت آمریکایی به نام Surgisphere های مرموز شرکت که یک نگهبان بررسی نشان داد به حداقل مشکوک در طبیعت است. بسیاری از آن 11 کارکنان (در آن مدیر عامل) به نظر می رسد فاقد هر گونه زمینه های علمی; یک نویسنده داستان های علمی تخیلی و فانتزی هنرمند و دیگری یک "بالغ مدل و حوادث میزبان."

"تا دوشنبه 'تماس' لینک در Surgisphere صفحه اصلی هدایت می شوید به یک قالب وردپرس برای یک cryptocurrency سایت, بالا بردن سوال در مورد چگونه به بیمارستان به راحتی می تواند با تماس با این شرکت به عضویت آن در پایگاه داده" نگهبان ملیسا دیوی استفانی Kirchgaessner و سارا Boseley نوشت.

یکی از معدود کارمندانی که دارای زمینه های علمی است رئیس اجرایی Sapan دسای که همکاری این لانست و کاغذ; نام او بود آشکارا غایب از جمع شدن توجه کنید که دقیق است که Surgisphere بود و نه مطابق با درخواست از مجله به بررسی داده های خود را در جزئیات بیشتر. دسای گفت: نگهبان که Surgisphere آثار گردآوری داده ها از بیمارستان ها شده است که ناشناخته خواهد ماند و توسط بيمارستان قبل از تغذیه به پایگاه داده برای حفظ حریم خصوصی بیمار.

اما در هر نگهبان دیوی "نه یکی از عمده استرالیا بیمارستان صحبت با نگهبان استرالیا شنیده بود Surgisphere یا پایگاه داده" و "پزشکان از بیمارستان ها در سراسر جهان در تمسخر این ایده است که کارکنان را هم به د-شناسایی اطلاعات بیمار و کمک به ما یک پایگاه داده در وسط یک بیماری همه گیر."

لانست است به تنهایی در فاصله خود را از Surgisphere داده است. یکی دیگر از کاغذ مستروف توسط Mehra پاتل و دسای بود پس گرفت از مجله پزشکی نیوانگلند به این دلیل که نویسنده شد "قادر به اعتبار اولیه منابع داده" — که است که می گویند Surgisphere اطلاعات آن اتکا کرد.

این Covid-19 همه گیر است که یک وضعیت بی سابقه ای که در آن فشار به منظور کمک به دانش علمی در مورد این بیماری بسیار زیاد است و با بیش از 100 ، 000 مورد جدید تشخیص داده و هر روز زمان است که از ذات. که باعث ایجاد انگیزه برای سعی کنید از منابع داده ها است که اجازه می دهد تا محققان به انجام تجزیه و تحلیل آماری در حال حاضر و بدون انجام آزمایش های جدید. اما این فشار نیز اجرا می شود خطر ابتلا به incentivizing کیفیت پایین منابع اطلاعات و حتی آشکار تقلب. ما نمی دانیم چه Surgisphere داده نشده است اما بعید است به آخرین شرکت به صورت اتهامات مانند این.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن