به عنوان کشورهای نزدیک میله میان افزایش ویروس موارد پالم اسپرینگز بار به نظر می رسد به دنبال الزامات

شین Newell پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 8:31 PM EDT Jun 27, 2020عنوان غروب جمعه شب بیش از یک سوزان پالم ا

توسط NEWSOULS در 8 تیر 1399

عنوان غروب جمعه شب بیش از یک سوزان پالم اسپرینگز آشنا و در عین حال کمی صحنه های جدید پدید آمده در طول یکی از شهرستان محبوب ترین سرگرمی مقصد.

تعدادی از کاربران به نظر می رسد به لوازم خود را حزب لباس با آخرین دولت-تصویب صورت پوشش باعث بیشتر گاه به گاه از ناظران به اعتراف است که در این سن COVID-19 حتی در میان انفجار موسیقی و بخار misters از عرصه جاده چند به نظر می رسد حاضر به فدا کردن سلامتی خود را به خاطر یک زمان خوب است.

در عقاب 501 بار مهمان وارد کسب و کار پوشیدن پوشش صورت و حفظ فاصله اجتماعی از دیگران را در خود احزاب است. یک عضو ستاد در درب مطلع مهمانان در مورد چهره-پوشش مورد نیاز و با اشاره به نزدیکی دست-ضد عفونی کننده ایستگاه.

ایستاده در مقابل نوار مدیر کل شیدا Carmenaty منعکس شده در تنظیمات کسب و کار ساخته شده است در پی بیماری همه گیر کوروناویروس.

برخی از اقدامات احتیاطی گرفته شده توسط عقاب 501 پس میله های زندان بودند مجاز به بازگشایی عبارتند از: نیاز به مراجعان و کارکنان به سایش پوشش صورت مگر اینکه آنها در یک جدول; نیاز به کارکنان به پوشیدن دستکش; اجرای اجتماعی-دورى روش ها و افزایش شستشو و تمیز کردن.

"شما رو به انجام آنچه که شما رو به انجام به نگه داشتن خود را از کارکنان و مراجعان امن" Carmenaty گفت.

در حالی که میله باز باقی می ماند در پالم اسپرینگز و در سراسر کالیفرنیا کشورهای دیگر قرار داده اند بازگشایی مجدد برنامه در خود نگه دارد در میان افزایش خود را coronavirus موارد است. تگزاس و فلوریدا به طور موثر تعطیل با میله سابق بسته شدن میله و دومی منع مصرف الکل در موسسات.

کالیفرنیا نیز برخورد با افزایش موارد است. رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom به تازگی موظف به استفاده از پوشش صورت در فضاهای عمومی با چند استثنا.

در پالم اسپرینگز شهر کافه ها و رستوران ها در حال حاضر نیاز به نشانه های ضبط به جلو درب اطلاع رسانی به مراجعان است که فاصله فیزیکی و پوشش صورت مورد نیاز است. در سراسر بسیاری از هوای میله در عرصه جاده ها و کف دره درایو مراجعان و کارکنان در حال حاضر با پوشیدن ماسک مگر اینکه در یک جدول خوردن یا نوشیدن.

در حالی که بسیاری از میله های زندان باقی می ماند باز بعضی از آنها نهفته شده است. شکارچیان پالم اسپرینگز واقع در سراسر خیابان را از عقاب 501 بار گفت: آن را به طور موقت بسته شدن پس از یک کارمند آزمایش مثبت برای COVID-19.

Carmenaty گفت: یکی از چالش در طول همه گیر شده است نگه داشتن کارکنان اطلاع از تغییر سیاست ها و دستورالعمل. داخل کاربران ملزم به پوشیدن پوشش صورت در حالی که سفارش نوشیدنی و پیاده روی به استفاده از دستشویی.

در علاوه بر این به تدابیر دیگر عقاب 501 ارائه می دهد رایگان ماسک و فروش برخی نیز هست.

با نگاه به آینده Carmeanty گفت: او نمی تصور تبدیل سود تا پس از coronavirus واکسن منتشر شده است.

"این ماده از شکستن حتی نه سود ساخت," او گفت:.

روز جمعه در نوار استقبال از یک تعداد انگشت شماری از کاربران و برخی از آنها باقی ماند خارج است. پالم اسپرینگز ساکن کریس Sustaire بود در میان چند در پاسیو با چهره ای پوشش.

Sustaire گفت که او نمی بینم چهره و پوشش به عنوان یک ناراحتی در حالی که در نوار.

"من باید برای محافظت از خودم و محافظت از افراد دیگر," او گفت:.

پس از بارها در این شهر بسته شد برای چند ماه او گفت که او لذت می برد که قادر به بیرون رفتن.

"رسانه های اجتماعی خوب است," او گفت: "اما فرد-به-فرد بسیار بهتر است."

در کنار درب لرز نوار و Quadz ارسال شده نشانه های یادآوری مهمان که پوشش صورت و فیزیکی فاصله اجباری شد. در پیاده رو در مقابل میله های کوچک برچسب فاصله شش فوت از هم جدا تشکر شده بازدید کنندگان برای تمرین های اجتماعی فاصله.

در سراسر خیابان نوار مراجعان به رعایت الزامات در پاسیو در فضای باز.

همراه نخل دره درایو ده ها تن از راه رفتن و نشستن در رستوران ها و کافه ها تن پوشش صورت نیز هست. پوشش صورت نیاز در رستوران مگر اینکه در حالی که در جدول نشسته. بازدید کنندگان در Tommy Bahama مارلین بار و فروشگاه به نظر می رسد پس از پروتکل های به عنوان به خوبی.

اما شده است وجود دارد حداقل یک نمونه از یک بار بستن ناهار خوردن-در بخشی از کسب و کار خود در پی "نفرت" از منتقدان معتقد بودند که کسب و کار انجام نمی دهد به اندازه کافی برای محافظت از خود مشتریان و کارکنان از گسترش COVID-19.

صاحب Dringk رستوران + بار در در رانچو مایراج اعلام کرد: این تغییرات روز چهارشنبه.

"پس از باز کردن این نفرت در ما مهمان کارکنان و خانواده آمده است تا به یک نقطه که در آن ما را ساخته اند این تصمیم به بستن تا اطلاع ثانوی" Dringk صاحب Kurt گاردنر نوشت: در کسب و کار' صفحات رسانه های اجتماعی.

پالم اسپرینگز شهر مدیر David آماده گفت: این شهرستان با ارسال نامه ای برای هر کسب و کار دارنده مجوز یادآوری آنها که پوشش صورت اجباری هستند. در این شهرستان اضافه شده است یک بنر در کف دره عمیق و باریک رانندگی و علائم مورد نیاز بود ارسال شده در ورودی خود را.

اگر شهر را می بیند نقاط داغ آماده گفت: آنها با آنها کار می کنند برای اطمینان از انطباق. اگر یک نوار یا رستوران بودند به عمدا حاضر به رعایت سفارشات شهرستان به طور بالقوه می تواند اقدام در قالب تقدیر نامه جریمه یا لغو مجوز کسب و کار.

همانطور که از جمعه شب بدون پالم اسپرینگز کسب و کار از دست داده بود مجوز خود را بیش از به صورت پوشش دستور آماده گفت.

بسته شدن: Dringk در رانچو مایراج درهای بسته 'تا اطلاع ثانوی' بیش از نگرانی های آن را پیوستن به دستورالعمل های بهداشتی

پالم اسپرینگز: کسب و کار باید به نیاز مشتریان و کارگران به سایش پوشش صورت ارسال دستورالعمل

Carmenaty : هزاران گله به پالم اسپرینگز برای چرم پراید

شین Newell را پوشش می دهد آخرین اخبار و غربی Coachella Valley شهرهای Palm Springs, کلیسای جامع شهر و دزرت هات اسپرینگز. او را می توان در رسید shane.newell@desertsun.com, 760-778-4649 و یا در توییتر @journoshane.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن