مایکل براون و شن شکایت بیش از تخته سنگ های با ارزش ملک

ملیسا Daniels پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 5:49 PM EDT Jun 5, 2020با ارزش 30 هکتار طرح از کوه مجاور زمین

توسط NEWSOULS در 17 خرداد 1399

با ارزش 30 هکتار طرح از کوه مجاور زمین است که می تواند فروخته شده توسط شهر پالم اسپرینگز نیز موضوع طرح دعوی در دادگاه در برابر برجسته توسعه دهنده.

مایکل براون و شن توسعه شد شکایت کرد و در ماه مارس توسط یک شرکت است که ادعا می کند آن را در مشارکت برای توسعه زمین شناخته شده به عنوان "تخته سنگ پروژه" به لوکس خانه های تک خانواده.

طولانی متوقف شده پروژه در چین دره جاده بود و بحث انگیز با بسیاری از ساکنان تجمع در برابر خانه های جدید و به نفع حفظ منطقه به عنوان فضای باز. آنها با یک گل برنده سال گذشته زمانی که شن به طرح به شهرستان در حل و فصل معامله ساخته شده پس از یک اتهام عمومی طرح فساد در برابر شن را سلف Wessman توسعه است.

اما کوکران توسعه شرکت در حال حاضر شناخته شده به عنوان Mavrck ادعا می کند در طرح دعوی در دادگاه است که شن هرگز آگاهانه آنها را حل و فصل کرد.

"ما باور و اعتماد به شریک ما" Mavrck شریک شارل کوکران گفت: خورشید صحرا. "که لزوما یک خیابان دو طرفه است."

بیشتر: "ما را از طریق این': پالم اسپرینگز در مورد $76 میلیون دلار پیش بینی شده کسر بودجه در ماراتن نشست

بیشتر: پالم اسپرینگز است No. 2 شهرستان در کشور برای انرژی خورشیدی سرانه گزارش جدید می گوید

این شرکت می گوید این آسیب دیده شده است به میزان حداقل 10 میلیون دلار, با توجه به شکایت

در بیانیه ای به صحرا خورشید, شن, وکیل دایان Blasdel این شرکت گفت: تا به حال فکر یک سرمایه گذاری مشترک است که هرگز به ثمر رسید. او گفت: تنها سند امضا شده بین طرفین یک غیر الزام آور تفاهم نامه — یکی نیست که ذکر شده و یا متصل به شکایت به عنوان یک نمایشگاه, او گفت:.

"شن توسعه اظهار نظر نمی کنم در جریان دادخواهی" Blasdel گفت. "در این مثال و به عنوان مشاور برای شن توسعه Blasdel Guinan وکلا را یک استثنا به دلیل روشن بیهوده و بیمعنی بودن این طرح دعوی در دادگاه.

تخته سنگ طرح یکی از چند شهر متعلق به خواص است که پالم اسپرینگز مقامات می تواند در نظر فروش به آنها خیره درآمد قابل توجهی قطره رانده شده توسط coronavirus بیماری همه گیر.این شهر مواجه شده است و پیش بینی شده $76 میلیون دلار کسری از طریق ژوئن 2021 با توجه به افت شدید در مهمان نوازی های مربوط به مالیات بر درآمد است.

این شهر آخرین ارزیابی برای زمین قرار داده و ارزش دلار در 14.7 میلیون, با توجه به گزارش کارکنان از جولای سال 2019.

در اواخر ماه مه جلسه شورای شهر مورد بحث و بررسی آنچه در این مسیر ممکن است برای فروش تخته سنگ, پروژه نیز به عنوان یکی دیگر از خالی قطعه زمین در نزدیکی این کوه به نام اوج پروژه ای است که همچنین بخشی از شن حل و فصل و به ارزش حدود 17 میلیون.

ده ها تن از اعضای عمومی به نام آن جلسه به صدای مخالفت با هر گونه فروش و گفت که حل و فصل ارائه شده یک راه برای زمین حفظ شود به عنوان فضای باز. یک Facebook گروه به تازگی سازمان یافته به حمایت از حفظ زمین به عنوان فضای باز کشیده شده حداقل 60 عضو دارد.

دوستان از پالم اسپرینگز کوه ها نیز ایستاده در مخالفت به این گروه تاسیس شد در سال 2004 به حفظ و حراست از فضای باز توسط کوه ها و مبارزه در برابر توسعه قبل از سایت های.

اما تصدیق این شهر واقعیت های مالی برخی از councilmembers می خواهید بدانید که چه گزینه های برای فروش زمین. شهردار جف Kors گفت: او می خواست برای دیدن آنچه که گزینه های ممکن است بر روی میز برای گرفتن درآمد شهر در حالی که نگه داشتن آن را به طور دائم حفظ به عنوان فضای باز.

"ما نمی خواهد قبول یک پیشنهاد بدون ورودی و دیدن که در آن ما هستند" Kors گفت.

زمین زخم در این شهر دست پس از حدود یک دهه و نیم از احتمالي برنامه برای سایت به توسعه به مجلل خانه.

شهرستان سوابق نشان می دهد Wessman توسعه شرکت ثبت برنامه به نوبه خود 30.4-سایت هکتار به 45 خانواده های تک مسکونی بسیاری در سال 2003. در نهایت این برنامه متوقف شد در بخشی از رکود اقتصادی و پس از آن قوانین ایالتی نگه برنامه زنده حتی اگر آنها منقضی شده ام در غیر این صورت.

Cochrane گفت که او شروع به کار با براون پس از ملاقات با کارکنان شن در حالی که او در بازدید از پالم اسپرینگز. آنها معرفی شده توسط CFO توماس Noce.

در پاییز سال 2018 CDC و شن توافق برای ورود به یک 50-50 مشارکت در توسعه پروژه های تفاهم نامه این طرح دعوی در دادگاه می گوید.

در ابتدا کوکران گفت که او علاقه مند در حال توسعه یک سایت در مرکز شهر است که برنامه ریزی شده بود به یک هتل. اما تخته سنگ ملک به نظر می رسید مانند یک فریبنده فرصت کسب و کار و CDC شروع به گام برداشتن در مسير توسعه اموال در اواخر سال 2018 است.

طرح دعوی در دادگاه می گوید CDC پرداخت می شود برای ارزیابی و دریافت $10.5 میلیون نفر در تامین مالی به معنای پرش به شروع این پروژه در اوایل سال 2019.

اما CDC شد و گمراه در مورد وضعیت این پروژه با شهر شهرسازی است. آن را نیز می گوید که آن را به پیدا کردن ملک برای فروش که براون را تکذیب کرد درگیر بودن با توجه به شکایت.

سپس CDC کشف شده در تابستان 2019 که تخته سنگ های پروژه زمین منتقل شد به شهر به عنوان بخشی از حل و فصل با شن بود که به ارزش حدود 30 میلیون دلار.

"شاکی شد و گفت: هرگز در مورد هرگز مشورت و قطعا هرگز راضی به فروش تخته سنگ, پروژه," کت و شلوار می گوید.

Cochrane گفت که او کاهش یافته است به نام شهرستان در طرح دعوی در دادگاه به دلیل آن ممکن است نیاز به به عنوان یک شاهد.

Riverside County Superior Court سوابق نشان می دهد که ظاهر در این است مجموعه ای برای ماه سپتامبر است.

ملیسا دانیلز را پوشش می دهد کسب و کار در Coachella Valley. او را می توان در رسید (760)-567-8458, melissa.daniels@desertsun.com و یا در توییتر @melissamdaniels.



tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن