یک افزایش بزرگ در زیرساخت ها هزینه های بسیار محبوب است — اگر افراد ثروتمند برای آن پرداخت

این ایده از برخی از نوع از عمده فدرال هزینه های زیربنایی لایحه دور برای سال در حال حاضر در واشنگتن است. به طور

توسط NEWSOULS در 1 خرداد 1399

این ایده از برخی از نوع از عمده فدرال هزینه های زیربنایی لایحه دور برای سال در حال حاضر در واشنگتن است. به طور کلی یک ایده محبوب است که به نظر می رسد که حداقل برخی از پشتیبانی در سراسر حزب خط.

اما جدید رای گیری ارائه شده به طور انحصاری به Vox با داده ها برای پیشرفت فکر می کنم تانک تأکید می کند که حمایت عمومی برای زیرساخت هزینه های بسیار وابسته به چگونه شما می گویند شما در حال رفتن به سرمایه گذاری آن است.

هنگامی که آنها در قاب این سوال که "برخی از دموکرات ها در کنگره هستند پیشنهاد صرف 100 میلیارد دلار در هر سال برای مدت 10 سال بر روی یک زیرساخت طرح" 62 درصد از مردم می گویند که آنها فکر می کنم آن را یک ایده خوب است. و بر خلاف بسیاری از دیگر سیاست مترقی ایده هایی که نظرسنجی هست اما نمی تواند پشتیبانی گسترده ای در سراسر متحده نیاز به تصویب مجلس سنا زیرساخت هزینه های چهره اساسا هیچ مجازات در این حملات سنا نقشه: اگر شما reweight نظرسنجی به حساب سنا انحراف آن را هنوز هم دارای 62 درصد پشتیبانی می کند.

اما واقعی کنگره تخصیص بودجه یا افزایش کسری بودجه و یا دیگری نیاز به جبران با نوعی از مالیات افزایش دهد. و آنچه که داده ها را برای پیشرفت — گروهی که ماموریت است که برای استفاده از اعتبار سنجی و سعی کنید به کشف کردن چه نوع از ایده های مترقی در واقع محبوب — می یابد این است که محبوبیت زیرساخت هزینه های متفاوت است به طور گسترده ای با توجه به چگونه شما می گویند شما در حال رفتن به پرداخت هزینه برای آن.

$1 تریلیون زیرساخت های بسته بندی به عنوان توضیح داده شده برای پرداخت مالیات بر ثروت است که شدت محبوب تامین امنیت پشتیبانی از بیش از 70 درصد از مردم است. در مقابل پرداخت پول برای افزایش هزینه های زیربنایی با گاز عالی مالیاتی — یک ایده خوب دوست توسط کارشناسان فنی در سراسر هیئت مدیره است که بسیار منفور درآمد پشتوانه فقط 32 درصد از رای دهندگان.

نتایج شبیه به این مهم برای درک سیاست از مسائل خاص. اما آنها همچنین نشان دادن گسترده تر پیام در مورد چگونگی سیاست کار می کند.

در حال اجرا بر روی محبوب مواضع در مورد مسائل در حالی که اجتناب از منفور فعال خواسته است یک راه خوب برای پیروزی نزدیک انتخابات است. اما آن ایده ها محبوب است که تنها آزادانه مربوط به ایدئولوژیک خود را در برنامه نویسی در محافل نخبگان. ترین جناح چپ ایده در مورد چگونه برای تامین مالی زیرساخت های بسته ممکن است بهترین در ویژگی های شایستگی و یا یکی به احتمال زیاد به امن حزبی حمایت در کنگره در یک بسته-درب مذاکره, اما آن را مانند به نظر می رسد یکی از بهترین اجرا در سال انتخابات.

این گرافیک خلاصه یافته های نظرسنجی انجام شده در اواسط ماه مه. در ستون سمت چپ شما می توانید سطح از پشتیبانی از این ایده از یک نماینده ملی نظرسنجی. در ستون سمت راست نتایج reweighted به سنا انحراف به حساب بخشی از یک پروژه بزرگتر برای شناسایی سنا-دوستانه مسائل برای ترقی خواهان به اجرا در, با توجه به مشکلات سیاسی نقشه.

در این مورد بر خلاف مسائل مرتبط با مهاجرت و یا کنترل اسلحه سنا مجازات بسیار خفیف در سراسر هیئت مدیره پس از یک زیرساخت بحث کلی است دوستانه زمین برای سنا-فکر دموکرات.

داده ها برای پیشرفت

شما همچنین می بینیم که در حالی که بودجه زیرساخت است که به طور گسترده محبوب (که کنترل مورد هیچ اظهار داشت: مکانیزم بودجه) صحبت کردن در مورد کمک های مالی به سرعت پیچیده سیاست است.

کسری بودجه مورد به خصوص آموزنده است. نرخ بهره در بدهی دولت بسیار کم است و در واقع در تورم از نظر آنها منفی است. تحت شرایط اساسی مورد برای تامین مالی سرمایه گذاری مفید و با بیشتر استقراض بسیار قوی است. اما در حالی که در عمل رای دهندگان به ندرت به نظر می رسد که همه علاقه مند به کسری بودجه پیام هشدار در مورد خطرات انباشت بدهی بسیار موثر است. هنگامی که با یک نرم افزار استدلال با استناد به محرک فضائل کسری هزینه در مقابل "جمهوری خواهان می گویند که بدهی های ملی است که بزرگترین تهدید برای نسل های آینده و افزایش بدهی های غیر مسئولانه" زیرساخت ها بسته می شود بسیار کمتر محبوب شدن فقط 50 درصد پشتیبانی می کند.

در مقابل, چهار روش مختلف ساخت غنی مردم پرداخت برای زیرساخت — مالیات بر ثروت ویژه surtax درآمد بیش از $200,000 یک معاملات مالی و مالیاتی و تلاش برای ایجاد شرکت های بزرگ پرداخت مالیات بر سود آنها در گزارش به سرمایه گذاران به جای کاهش مبالغ آنها گزارش به IRS — همه بسیار محبوب است.

اما برای پرداخت زیرساخت در راه است که شامل افزایش مالیات ها در گسترده توده مردم منفور هستند. آنها همچنین محبوب در راه است که سیاست wonks ممکن است خیال منحرف. در مقایسه با گسترده ملی خرده فروشی مالیات بالاتر بنزین مالیاتی خواهد حداقل های قابل توجهی مزایای زیست محیطی و قطعات یدکی بسیاری از فقیرترین خانواده ها (که بسیار کمتر احتمال دارد به خود اتومبیل). اما رای دهندگان واقعا متنفرم که ایده.

این نظرسنجی نشان می دهد چند موضوعات گسترده تر است که همه باید در ذهن نگه دارید.

بسیاری از ایده هایی که در حال کد به عنوان جناح چپ و یا حتی حاشیه-y — مانند مالیات بر ثروت یا "واقعی سود شرکت از مالیات" — بسیار محبوب هستند. جرم عمومی است و بدون محبت بزرگ برای غنی و مشتاق به پیدا کردن راه هایی برای تغییر مسیر ثروت خود را به عموم روحیه اهداف است.

در همان زمان یکی از اصلی ترین چیزهایی است که جناح چپ آمریکایی ها بر این باورند که مصرف خصوصی مبالغه است نسبت به خدمات عمومی و از آن بهتر خواهد بود برای امریکا بیشتر مانند اروپا که در آن مالیات به طور گسترده بالاتر و خدمات عمومی بیشتر سخاوتمندانه. و رای گیری می یابد که این ایده است که واقعا در خط با احساسات عمومی. اکثر مردم واقعا نمی خواهید به پرداخت بیشتر مالیات (توجه داشته باشید که موج باند ابتکار شکست در کالیفرنیا فقط قبل از همه گیر در زمان بیش از) و بسیار باز به استدلال محافظه کار است که بخش عمومی بودجه به احتمال زیاد به هدر رفته است.

ایالات متحده به اندازه کافی نابرابری درآمد که (به خصوص پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از گذشت یک عقب کاهش مالیات) آن را بسیار آسان به آمده تا با راه هایی برای پرداخت مقدار زیادی از چیزهایی که توسط مالیات ثروتمندان است. تا زمانی که شما انجام این کار, آن را سخت برای پیدا کردن سیاسی جذاب راه به صرف پول است.

اما تلاش ها برای فشار به گسترده طبقه متوسط مالیات را افزایش می دهد — حتی آنهایی که تعداد زیادی از فن های پشتیبانی و کد به عنوان نسبتا متوسط — بزرگ هستند خطرات سیاسی حتی زمانی که استفاده می شود برای تامین مالی چیزی به عنوان محبوب به عنوان هزینه های زیربنایی.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن