سن برناردینو کانتی گزارش 114 جدید کروناویروس موارد 2 جدید مرگ و میر; مجموع موارد در 3,707

برایان Blueskye پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 5:52 PM EDT مارس 19 سال 2020San Bernardino County مقامات بهد

توسط NEWSOULS در 31 اردیبهشت 1399

San Bernardino County مقامات بهداشت در روز سه شنبه گزارش 114 جدید کروناویروس موارد و 2 ویروس های اضافی مربوط به مرگ و میر. در مجموع 157 نفر کشته شده اند در این شهرستان با توجه به COVID-19 عوارض پس از همه گیر آغاز شد.

این شهرستان تعداد کل موارد است که در حال حاضر 3,707. این دو برابر شدن زمان افزایش یافته به 14.1 روز از 13.9 گزارش روز دوشنبه.

تا کنون 41,144 افراد آزمایش شده در این شهرستان با 9 درصد از کسانی که تست مثبت است. شهرستان گزارش نتایج 2,065 آزمون در روز سه شنبه که برابر است با حدود 94 آزمون گزارش شده در هر 100 ، 000 ساکنان در آن روز.

Coronavirus: San Bernardino County بهداشت عمومی مدیر به استعفا در اواخر ماه مه

تست: San Bernardino County وقفه و استراحت کالیفرنیای جنوبی در coronavirus تست

متناقض رشد در موارد احتمال وجود دارد با توجه به آزمایش روزانه ظرفیت یک جزر و مدی از ابتلا تا در عقب وارد شده آزمون و کندتر روز هنگامی که نیروی انسانی نیست در ظرفیت.

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom صورت گرفته با دولت برای انجام حداقل 60,000 coronavirus آزمون در روز که نیاز به حدود 152 نفر از هر 100,000 کالیفرنیا برای دریافت تست شده در هر روز. همانطور که از اوایل ماه مه در کالیفرنیا به عنوان یک کل مورد بود که در نیمه راه به هدف روزانه. در اخیر هفته از داده های جمع آوری شده توسط خورشید صحرا تنها یک شهرستان — سن فرانسیسکو شهرستان — به وضوح بالاتر از Newsom هدف نرخ, اگر چه چند نفر دیگر شروع به رویکرد آن است.

سان برناردینو شهرستان به بیش از 2 میلیون نفر است که در میان بدترین های بزرگ استان ها عقب است. شهرستان — دولت-پنجم-نظام — اتحاد تجویز کمترین تعداد آزمون سرانه در میان همه Southern California counties.

آفتاب صحرا خبرنگار برایان Blueskye را پوشش می دهد و هنر و سرگرمی است. او را می توان در رسید brian.blueskye@desertsun.com و یا در توییتر @bblueskye. پشتیبانی محلی, اخبار, اشتراک, به خورشید صحرا.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن