La Quinta Brewing Co. در حال گسترش و بزرگتر محل در پالم دزرت شامل ناهار خوردن در سرویس

شری Barkas پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 11:46 AM EDT Jul 29, 2020به عنوان رستوران ها و کافه ها در سراسر ک

توسط NEWSOULS در 8 مرداد 1399

به عنوان رستوران ها و کافه ها در سراسر کشور صورت نامشخص در آینده با توجه به سلامت اقتصادی و نگرانی های مربوط به کروناویروس یک آبجوسازی محلی در حال حرکت است به جلو با گسترش طرح های کشیده شده تا قبل از همه گیر رسید.

وطنی کسب و کار La Quinta Brewing Co. در حال گسترش است و ساختمان جدید آبجوسازی در پالم دزرت است که حدود دو برابر اندازه فعلی آن مرکز و شامل خواهد شد برای اولین بار شام خوردن در خدمات و همچنین ظرفیت به دم بیشتر آبجو.

اتمام جدید 3 میلیون دلار-به علاوه از 14 ، 000 فوت مربع آبجوسازی در خالی 1 هکتار بسیاری فقط در غرب DMV دفتر فن آوری درایو مورد انتظار است بهار آینده. آن را نیز شامل یک پاسیو در فضای باز با یک باغ آبجو با جو است.

تمام نخل کویر عملیات انتقال به سایت جدید هنگامی که آن را به اتمام است.

حدود 18 ماه پیش – قبل از COVID-19 pandemic – بنیانگذار اسکات استوکس گفت: La Quinta Brewing Co. تیم متوجه شد که آنها تا به حال بزرگتر شدن خود را آبجوسازی در Wildcat رانندگی در پالم دزرت و دوم محل در سراسر خیابان.

"آن بیش از حد کوچک در اینجا در آبجوسازی و ما فقط نمی تواند مناسب دیگر مخازن در اینجا" استوکس گفت.

جدید آبجوسازی "می شود کارآمد تر و ... خیلی بهتر کلی گفت:" استوکس.

آن را استخدام کنند تا 21 نفر – سه برابر فعلی نخل کویر کارکنان از هفت.

قادر به پیدا کردن یک ساختار موجود به اندازه کافی بزرگ برای گسترش این تصمیم برای ساخت. محل جدید خاموش طبخ و خیابان و بزرگراه بین ایالتی 10 خریداری شد و درجه بندی سایت آغاز کرد و در اوایل این هفته.

سایت جدید نیز از ویژگی های یک رستوران.

"من هر روز دریافت تماس های تلفنی 'آیا شما در خدمت مواد غذایی,'" استوکس گفت.

"گردشگران می خواهید برای آمدن در یک نیش زدن به غذا خوردن سعی کنید آبجو سپس حرکت," او گفت:, و اضافه کرد که "مردم به اقامت طولانی تر زمانی که شما مواد غذایی و, شما جذب بیشتر مردم است."

منو هنوز کار می کرد اما عرضه خواهد شد به احتمال زیاد میخانه مواد غذایی – آنچه مردم می خواهم به یک آبجو با او گفت.

بزرگتر آبجوسازی اجازه خواهد داد که برای گسترش تولید فعلی انواع و فرصت را برای بیشتر.

"با تعداد محدودی از مخازن وجود دارد فقط خیلی آبجو شما می توانید تولید ماهانه" استوکس گفت.

برای شلوغ در ماه های مارس و آوریل دسته را باید دم شروع برای اولین بار از سال به ساخت تا به اندازه کافی موجودی, او گفت:.

رشد کسب و کار

استوکس که در Coachella Valley, شروع کسب و کار در سال 2013 با درک لوید و رایان پیرسون.

از آن پس La Quinta Brewing Co. به رشد شامل taprooms در شهر La Quinta و پالم اسپرینگز. بیش از 175 Coachella Valley رستوران ها نیز در خدمت La Quinta Brewing Co. آبجو و دو تا از brews – استخر و حتی پر 7.2 IPA – را می توان در فروشگاه های مواد غذایی محلی.

"نیمی از کسب و کار ما ارائه آبجو به رستوران باشگاه های کشور و سوپر مارکت" استوکس گفت.

استوکس گفت: زمانی که آبجوسازی اول باز او نبود تفکر چگونه کسب و کار ممکن است رشد در هفت سال – اضافه کردن taprooms در لا کوئینتا و نخل کویر, به علاوه جدید آبجوسازی.

"من حتی نمی دانم اگر من فکر کردم هفت سال پیش به شما بگویم حقیقت" گفت: استوکس با خندیدن. "من حدس می زنم من می گویند من خوشحال شده اند اگر ما مانده بود و در کسب و کار به مدت هفت سال.

"اما پیشه وری دم در کسب و کار هیچ کس واقعا می شود غنی در آن است. مردم را به شور و آنها را به کسب و کار" استوکس گفت. "هنگامی که شما در این دوره سطح, شما لازم نیست که بسیاری از بازده پس از آن گران به آبجو و هیچ کس را غنی در این کسب و کار در این سطح است."

از طریق همه گیر رستوران مجبور به تعطیل داخل سالن ناهار خوری اتاق و پیدا کردن راه هایی برای گسترش مناطق در فضای باز. اما استوکس گفت: طراحی برنامه های جدید برای آبجوسازی نمی تغییر به عنوان یک نتیجه.

"ما در حال حاضر تعداد زیادی از صندلی در فضای باز برنامه ریزی شده وجود دارد" استوکس گفت.

تسهیلات به احتمال زیاد خواهد شد در اواخر بهار آینده پس "من نمی دانم اگر من بیش از حد خوش بینانه, اما من فکر می کنم ما باید از طریق این (همه گیر) توسط آن است."

در حالی که همه گیر نیست تغییر طراحی آن را علت تاخیر در ساخت و ساز, او گفت:.

استوکس می داند او در یک موقعیت منحصر به فرد در حال گسترش به عنوان بسیاری از کسب و کارهای کوچک در حال تلاش برای باز بماند و ممکن است برای خوب است.

اگر این بیماری همه گیر به حال اتفاق افتاده در چند سال آبجوسازی باز شده بود وضعیت متفاوت خواهد بود, او گفت:. این شرکت در "جای پای محکم" در حال حاضر شده است و سود آور برای چند سال اجازه می دهد که برنامه های توسعه برای رفتن به جلو.

آفتاب صحرا خبرنگار شری Barkas پوشش شهرهای La Quinta, هندی چاه رانچو مایراج و نخل کویر. او را می توان در رسید sherry.barkas@thedesertsun.com یا (760) 778-4694. او در توییتر دنبال کنید @TDSsherrytinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن