رابرت فرانک رادیکال ایده

من شناخته شده کرنل اقتصاددان رابرت فرانک برای تقریبا 15 سال است. و زمانی که من او را شناخته ام, فرانک شده است

توسط NEWSOULS در 6 خرداد 1399

من شناخته شده کرنل اقتصاددان رابرت فرانک برای تقریبا 15 سال است. و زمانی که من او را شناخته ام, فرانک شده است در تلاش برای متقاعد کردن همکار خود اقتصاددانان از یک ایده ساده است به دولت اما رادیکال در آن مفاهیم: فشار اجتماعی اساسی اقتصادی نیروی. ما منطقی نیست فردی عوامل اقتصادی; ما اجتماعی حیوانات در تلاش برای تقلید و بهترین هر یک از دیگر — اغلب حتی بدون دانستن آن. شکست اقتصاد حرفه ای برای دیدن این است که در فرانک نمایش جنایت علیه سیاست های عمومی.

فرانک کتاب جدید تحت تاثیر: قرار دادن فشار همسالان به کارآمد و مدت کوتاهی قبل از coronavirus شکل زندگی روزانه. اما برای آن دلیل این کتاب فوق العاده به موقع: با تلاش برای نشان می دهد که اقتصاد اجتماعی سرایت می تواند تغییر شکل جهان ما حل سخت ترین مشکلات — از تغییر آب و هوا به نابرابری درآمد و ارائه راه های جدید فکر می کنم قدرت ما را به عنوان افراد است. وجود ندارد و همه گیر آن استدلال ممکن است به نظر می رسید کردم انتزاعی, خوش بینانه است. اما در حال حاضر ما آن را دیده ام اتفاق می افتد.

ما در حال تماشای یک نسخه از فرانک پایان نامه بازی در حال حاضر در زمان واقعی است. در پی coronavirus فشار اجتماعی رانده است شاید تنها سریعترین رفتاری تحول در تاریخ بشر است. این مثال و فشار ما از هر یک از دیگر ساخته شده است که اجتماعی فاصله بسیار موثر به طوری سریع است. و اگر فشار اجتماعی که می توانید انجام دهید — چه چیز دیگری می توانید آن را انجام دهید ؟

چه Frank ارائه می دهد در این گفتگو در این Ezra Klein نشان می دهد یک نظریه چگونه سیاست های عمومی می تواند به شکل فشار همسالان برای خوب و بد. برخی از ایده ها در این پادکست — "هزینه های آبشار" "موضعی کالا" — سخت به unsee هنگامی که شما آنها را ببینید. دیگران مانند پیشنهاد خود را برای بازسازی سیستم مالیاتی در سراسر مترقی مالیات بر مصرف به منظور جلوگیری از درون ثروتمند مسابقات که درایو نابرابری — آیا اساسا تغییر شکل گسترده عصری مالیاتی است.

آرامی ویرایش گزیده ای از گفتگو به شرح زیر است. کامل مکالمه شنیده می شود در این Ezra Klein نشان می دهد.

Ezra Klein

در طول زندگی حرفه ای خود را, شما شده است تلاش برای رسیدن اقتصاد به عنوان یک حرفه را بهتر درک فشار اجتماعی به عنوان یک نیروی است که در حال رانندگی در یک مقدار زیادی از زباله و بسیاری از مشکلات است. می تواند شما بحث کمی در مورد نظریه اساسی موضعی کالا و هزینه آبشار — و چگونه آنها را به ایجاد یک نابرابری نژاد ؟

رابرت فرانک

وجود دارد مقدار زیادی و تعداد زیادی از موقعیت های که در آن چیزی است که در منافع من به عنوان یک فرد کاملا در جمعی ما منافع. دنیوی ترین مثال این است که اگر شما ایستاده در مقابل من در یک کنسرت من نمی می توانید ببینید پس من ایستاده است. به زودی همه ایستاده است و در عین حال هیچ یک از ما می بیند بهتر از اگر ما همه می خواهم باقی مانده به راحتی نشسته است. بنابراین برای ایستادن کاملا درست انجام به صورت جداگانه اما در مجموع شما می خواهم همه شادتر اگر شما می تواند به شکل یک راه باقی می ماند نشسته در طول کنسرت و نه ترک احساس خسته.

موقعیتهایی که بومی هستند در زندگی. به عنوان یک پدر و مادر آن را به طور طبیعی در نزدیکی بالای لیست ما را از چیزهایی که ما در مورد مراقبت است که ما بچه ها را وادار به رفتن به مدارس خوب. چه خوب مدرسه ؟ این لزوما یک مفهوم نسبی. این مدرسه که بهتر از سایر مدارس در این منطقه است. و آنچه ما می دانیم این است که خوب مدارس واقع در بیشتر محله های گران قیمت. So اگر شما اگر شما ميانه نان و جاه طلبی خود را برای ارسال به بچه خود را به یک مدرسه متوسط کیفیت فقط کیفیت متوسط, آنچه که باید شما انجام دهید ؟ شما باید خرید دسترسی به متوسط قیمت خانه برای منطقه شما.

که در آن ما دیدن آبشار. آنچه اتفاق افتاده از اوایل دهه 1970 است که تقریبا همه از رشد درآمد در ایالات متحده رفته به مردم در بالای درآمد نردبان. بنابراین مردم در بالا ایجاد شده است بزرگتر و بهتر. سپس مردم در وسط دیدن تصاویر قایق بادبانی و و قصرها و آنها در حال حاضر احساس آنها بزرگتر نیاز دارید. به طوری که آنها ساخت بزرگتر بیش از حد.

شما نیاز به یک فرایند است که می خواهم به توضیح دهد که چرا ميانه جدید خانه 1970 رفت از 1500 فوت مربع به 2400 صد متر مربع است. نه به این دلیل ميانه بگير بالاتر درآمد واقعی به ازای هر ساعت می باشد. آنچه تغییر کرده این است که دیگر مردم مثل شما صرف بیشتر; اگر شما صرف بیش از حد, و سپس شما نمی توانید خانه در ميانه منطقه مدرسه. هیچ کس می خواهد به انجام این کار است. بنابراین طبقه متوسط است که در حال حاضر دو شغل خرید خانه بیشتر از مرکز به دلیل زمین را ارزان تر به قرض گرفتن بیشتر صرفه جویی کمتر است. آنها در حال کار بر هر حاشیه آنها می توانند چرا که آنچه در آن طول می کشد به نگه داشتن سرعت تعیین شده توسط هزینه های بالاتر در سطح بالا. که هزینه های آبشار.

که به یاد ماندنی شکست سیاست های اقتصادی: در دوران چهار دهه گذشته به ما اجازه داده اند نابرابری به دیکته هزینه آبشار که باید هدایت یک بزرگتر و بزرگتر کسری از ما خالص درآمد ملی به دور از سرمایه گذاری های عمومی و به سمت مصرف خصوصی که واقعا انجام هر کاری برای هر کسی.

Ezra Klein

در این کتاب شما استدلال می کنند ما می تواند به درمان بسیاری از این طریق وارون ما ساختار مالیاتی. آیا شما می خواهید به بحث در مورد ایده بسیار مترقی مالیات بر مصرف و چرا شما فکر می کنم که یک ایده خوب است ؟

رابرت فرانک

آنچه من پیشنهاد شده برای سال های بسیاری در حال حاضر به عنوان شما می دانید این است که ما ضایعات درآمد مالیاتی و جایگزینی آن با یک مقدار بیشتر شدت مترقی مالیات بر مصرف هزینه های. نرخ خواهد شروع به کم یا حتی صفر و سپس آن را تشدید بیشتر به شدت به یک سطح بسیار بالاتر از زیر فعلی مالیات بر درآمد. با مالیات بر درآمد ما محدود توسط این واقعیت است که اگر ما مالیات بر درآمد بیش از حد به شدت در بالا ما دلسرد پس انداز و سرمایه گذاری. ما لازم نیست که نگران باشید با مصرف مالیات.

اگر ما فکر می کنم این هزینه آبشار بی فایده است — اگر ما فکر می کنم بزرگ شدن قصرها از 50,000 متر مربع به 75,000 هزار فوت مربع نه تنها باعث نمی شود که مردم در آنها زندگی هر شادتر اما احتمالا حتی باعث می شود آنها را کمتر مبارک — پس از آن اجازه دهید که هزینه دو بار به عنوان بسیاری به عنوان قبل از به انجام. قیمت مهم نیست حتی برای کسانی که استطاعت آن را صرف هر گونه برخی از. ما می تواند به مردم یک سیگنال قوی است که هزینه های کمتر در آن همه چیز خواهد بود در علاقه مردم به صورت جداگانه انجام دهید.

مردم احساس فشار کمتری به صرف بیشتر در خود و از آن خواهد شد به طور کامل و بدون درد برای جلوگیری از دور بعدی تشدید تنش در این نوع از هزینه. و دلار است که ما را نجات دهد در این فرآیند دلار است که ما می تواند صرف در decarbonizing اقتصاد, به عنوان مثال — و یا تحقیق برای همه گیر بیماری های ویروسی و واکسن توسعه است.

از آنجا که ما می دانیم که ما قصد داریم برای مقابله با این چالش ها آن را حس می کند به صرف یک مقدار بالاتر کسری از ما درآمد ملی در آن چیزهایی که رفتن به جلو. و ما به اندازه کافی پول برای انجام این کار است. آن را فقط به ما ندارد و انگیزه برای هدایت دلار برای آن استفاده می کند. اما این امر می تواند بسیار آسان برای ایجاد انگیزه.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن