مبارزه بیش از اجازه تگزاسی زیر سن 65 رای از طریق پست توضیح داده شده

روز سه شنبه یک دادگاه فدرال منطقه برگزار شد که تگزاس اجازه می دهد باید تمام رای دهندگان واجد شرایط برای به دست

توسط NEWSOULS در 2 خرداد 1399

روز سه شنبه یک دادگاه فدرال منطقه برگزار شد که تگزاس اجازه می دهد باید تمام رای دهندگان واجد شرایط برای به دست آوردن یک رای گیری غایب در طول بیماری همه گیر کوروناویروس بدون در نظر گرفتن سن رای دهندگان. مورد تگزاس از حزب دموکرات v. ابوتشامل یک دولت قانون که حداقل با توجه به تگزاس را جمهوری خواه دادستان اجازه رای دهندگان بیش از سن 65 به دست آوردن رای غیابی به راحتی اما مانع از اکثر رای دهندگان تحت 65 از انجام این کار.

در واقع دادستان کل کن Paxton حتی تهدید به تعقیب کیفری در برابر سازمان هایی که سالم را تشویق رای دهندگان با سن کمتر از 65 به درخواست غیابی.

در انتخابات سال مسن تر رای دهندگان تمایل به ترجیح می دهند جمهوری خواهان به دموکرات ها. بنابراین Paxton تفسیر این قانون دولت می تواند جمهوری خواهان لبه جلوگیری از بسیاری از (احتمالا دموکراتیک متمایل) رای دهندگان جوانتر از 65 از رای گیری — حداقل با فرض این که همه گیر هنوز هم نیروهای بسیاری تگزاسی به در خانه باقی می ماند در طول ماه نوامبر انتخابات عمومی.

و نه Paxton تنها برجسته جمهوریخواه مبارزه برای محدود کردن دسترسی به غیابی. رئیس جمهور تهمت است آوازی حریف گسترده دسترسی به پست الکترونیکی-در برگه های رای این ادعا که زمانی که ایالات متحده آن را آسان برای رای دادن از طریق پست آن را "کار نمی کند و برای جمهوری خواهان." به طور مشابه, جمهوری خواهان مبارزه تمام راه را به دیوان عالی کشور برای جلوگیری از بسیاری از رای غیابی از شمارش در اخیر ویسکانسین انتخابات — هر چند که تلاش نمی کند به نوبه خود به طوری خوبی برای ایران.

آن را دشوار است به گزافه گویی سهام در ابوت. نزدیک به 30 میلیون نفر در تگزاس زندگی میکنند و بیش از نیمی از آنها بین سنین 18 و 64. که بدان معنی است که میلیون ها نفر از اهالی تگزاس به طور بالقوه می تواند از حقوق خود محروم و اگر آنها قادر به دست آوردن رای غیابی و مجبور به ماندن در خانه به دلیل مکان سنجی تعطیلی مستند سفارشات و یا ترس قابل فهم است که آنها می توانند آلوده شوند.

و همه از این اتفاق می افتد به عنوان تگزاس در حال رشد بیشتر و بیشتر رقابتی است. در سال 2018 دموکرات Beto o'rourke آمد عرض 3 امتیاز برنده شدن یکی از تگزاس آمریکا کرسی است. نظرسنجی ها نشان می دهد presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن انجام به طور مشابه در برابر تهمت با یک نظرسنجی حتی بایدن پیشرو مغلوب ساختن پیشی جستن در تگزاس است.

اما ابوت نیز بسیار قابل توجهی به دلیل دیگری. بسیار کمی وجود دارد تصمیم دادگاه و هیچ مربوطه در دیوان عالی کشور مورد توضیح داد که چگونه دادگاه باید رسیدگی به پرونده وی از سوی مامورین که یک دولت قانون تبعیض بر اساس سن. بنابراین آن را فقط به میلیون ها نفر از اهالی تگزاس' حق رای در خطر است. اگر دادگاه عالی می شنود ابوت مورد آن می تواند دست پایین تاریخی تبعیض سنی تصمیم گیری خواهد کرد که راهنمای تمام آینده 26 متمم موارد است.

ایالات متحده به تصویب رسید و 26 متمم در سال 1971 آن را فراهم می کند که "حق شهروندان ایالات متحده که هجده سال سن برای رای دادن باید نمی توان انکار کرد و یا خلاصه توسط ایالات متحده یا هر کشور به حساب سن." در عین حال اصلاح است lain جای تعجب خفته تا کنون پس حداقل در دادگاه فدرال.

هر چند دادگاه شنیده ام برخی از موارد مربوط به این قانون تعداد کمی از این موارد رسیده دیوان عالی کشور است. در واقع این دادگاه هرگز دست به پایین تصمیم تنگ کردن معنای 26 متمم. یک تعداد انگشت شماری از قاضیان ذکر کرده اند اصلاح در عبور و اغلب در concurring و یا نظرات مخالف. و در Symm v. ایالات متحده (1979) دادگاه تأیید پایین تر تصمیم دادگاه قابل توجه پایین تگزاس رسمی تلاش برای جلوگیری از دانشجویان از رای دادن دلیل است که تلاش نقض 26 متمم.

اما دادگاه نیست توضیح تصمیم خود را در Symm. دیوان عالی کل تصمیم گیری است که چهار کلمه: "حکم تأیید شده است."

همه این به این معنی است که قاضی فرد Biery فدرال قاضی است که تصمیم به تگزاس از حزب دموکرات مورد تا به حال بسیار کمی راهنمایی از دادگاه بالاتر هنگامی که او رسیده تصمیم خود را. Biery تصمیم علاوه بر بررسی خواهد شد با شدت محافظه کار ما به دادگاه تجدید نظر برای پنجمین مدار — و به طور بالقوه توسط یک دادگاه عالی است که اغلب کاملا خصمانه به حق رای ادعا می کند.

و کسانی که در دادگاه های رنگ خواهد شد در یک تا حد زیادی بوم خالی زمانی که آنها دست پایین تفسیر خاص خود را از 26 متمم.

ابوت یکی از دو پرونده های حقوقی به دنبال اطمینان حاصل شود که رای دهندگان با سن کمتر از 65 مارس بازیگران غایب رای گیری اگر همه گیر مانع آنها از رای گیری در فرد است. دوم تگزاس از حزب دموکرات v. DeBeauvoirدر حال حاضر سیم پیچ راه خود را از طریق دادگاه های ایالتی تگزاس.

بر خلاف ابوتفدرال مورد DeBeauvoir نوبت کمتر در قانون اساسی و بیشتر مناسب تفسیر تگزاس absentee ballot قانون است.

اکثریت قریب به اتفاق متحده یا به طور خودکار ایمیل های رای به همه ثبت نام رای دهندگان و یا اجازه هر رای دهنده به درخواست پست الکترونیکی-در رای گیری از دولت انتخابات بدون نیاز به توضیح دهد که چرا. تگزاس یکی از تعداد انگشت شماری از پرت متحده که اجازه تنها برخی از رای دهندگان برای به دست آوردن یک رای گیری غایب.

در تگزاس رای دهندگان بیش از سن 65 ممکن است به دست آوردن یک رای گیری غایب درخواست یکی از دولت است. جدا ارائه دولت absentee ballot قانون فراهم می کند که "واجد شرایط رای دهندگان واجد شرایط برای رای گیری اولیه از طریق پست اگر رای دهندگان به یک بیماری یا وضعیت جسمی که مانع از رای دهندگان از ظاهر شدن در محل رای در روز انتخابات بدون احتمال نیاز به کمک های شخصی و یا از مجروح شدن رای دهندگان سلامت." DeBeauvoir در معنای مناسب از کلمات "وضعیت جسمی."

در DeBeauvoirاز شاکیان استدلال می کنند که همه رای دهندگان تگزاس باید مجاز به رای غایب در طول coronavirus بیماری همه گیر. بهترین استدلال برای این سمت مطرح شد توسط یک تیم از حقوق مدنی وکلا رهبری اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا که استدلال می کنند که عبارت "وضعیت جسمی" شامل وضعیت جسمی مستعد ابتلا به کوروناویروس. بنابراین در طول یک بیماری همه گیر است که نیاز به اجتماعی فاصله برای کنترل گسترش یک بیماری کشنده هر کس یک "وضعیت جسمی" است که باید آنها را قادر می سازد برای به دست آوردن یک رای گیری غایب.

هنوز هم وجود دارد قابل قبول استدلال که قانون دولت باید جزئیات دقت برای جلوگیری از افرادی که در واقع نه یک بیماری و یا ناتوانی از دریافت absentee ballot (من غیر روحانی کردن این بحث در جزئیات بیشتر اینجا). مهمتر از همه نه قضات در تگزاس دیوان عالی کشور در حال خواهان. پس از آن است که احتمالا بعید است که با توجه به دو راه قابل قبول برای خواندن دولت قانون پنج نفر از این قضات را انتخاب کنید تفسیر ترجیح داده شده توسط حزب دموکرات و مخالف با دولت جمهوری خواه دادستان کل.

که بدان معنی است که سرنوشت جوانتر رای دهندگان به احتمال زیاد تصمیم توسط دادگاه فدرال با شنیدن ابوت مورد.

لازم به ذکر است که شاکیان در ابوت افزایش چند ادعای دیگر از استدلال آنها که تبعیض آمیز در حمایت از رای دهندگان نقض 26 متمم.

در میان چیزهای دیگر, آنها استدلال می کنند که دولت نقض 14 متمم را تضمین می کنند که هیچ کس محروم خواهد شد "در برابر حفاظت از قوانین" به دلیل آن است که درمان مسن رای دهندگان متفاوت از آنهایی که جوان است. آنها استدلال می کنند که با تهدید و تعقیب کیفری علیه سازمان های است که تشویق افراد جوان به دنبال رای غیابی, پکستون نقض ممنوعیت ارعاب رای دهندگان. آنها همچنین نشان می دهد که Paxton ممکن است به استثنای جمهوری خواهان از این تهدید که نقض متمم اول قانون اساسی منع دیدگاه تبعیض است.

اما روشن نیست که بسیاری از این ادعاها را انجام دهد بسیار به کمک به رای دهندگان تگزاس. اگر Paxton است که انتخابی ساخت تهدیدات برای مثال درمان مناسب خواهد بود به سفارش او را به توقف ساخت آن تهدید. آن را لزوما نمی تواند اجازه می دهد تا جوانتر رای دهندگان برای به دست آوردن رای گیری غایب است. علاوه بر این رابرتز دادگاه است به طور کلی بوده است خصمانه ادعا می کند که محدودیت در حق رای را نقض زبان مبهم از 14 متمم.

اما 26th, اصلاح زبان است و نه حداقل کمی مبهم است. به خلاف آن صحبت می کند در روشن جارو نظر. حق شهروندان بیش از سن 18 سالگی به رای "نباید انکار کرد و یا خلاصه . . . در حساب از سن." شش واژه "نباید انکار کرد و یا خلاصه" در حال قطعی. آنها نشان می دهد که هر قانون است که باعث می شود کسی حق رای به توان محدود خود را به دلیل سن است که قانون اساسی مشکوک.

علاوه بر این بر خلاف 14 متمم 26 است unshackled توسط رابرتز دادگاه تصمیم گیری تفسیر آن به زبان محدود است. این احتمال وجود دارد که حداقل برخی از قضات را در تعامل دستوری ژیمناستیک برای نجات Paxton ترجیح خواندن قانون تگزاس, اما کسانی که ژیمناستیک را به صورت کاملا پیشرفته.

این امکان وجود دارد که دادگاه بالاتر را حتی در رسیدن به این سوال که آیا تگزاس نقض 26 متمم. در واقع وجود دارد یک خطر بسیار واقعی است که یا پنجم مدار و یا دیوان عالی کشور را به طور موثر به این نتیجه آن است که هرگز ممکن است به چالش تگزاس تلاش برای جلوگیری از جوان رای دهندگان از رای گیری در این بیماری همه گیر.

دلیل چرخش در دو نسبتا مبهم دیوان عالی کشور تصمیم گیری کمیسیون راه آهن تگزاس v. پولمن (1941) و Purcell v. گونزالس (2006).

پولمن گاهی اوقات نیاز به دادگاه های فدرال به پرهیز از تصمیم گیری در یک مورد انتظار — اگر نتیجه آن مورد می شود پس راه مناسب برای خواندن یک دولت قانون به معنای این است که در حال حاضر در حال کاونتی در دادگاه های ایالتی. Purcellدر عین حال هشدار داد که "دستور دادگاه مؤثر در انتخابات می تواند خود را در نتیجه سردرگمی رای دهندگان و در نتیجه انگیزه ای باقی می ماند به دور از انتخابات" و این که "به عنوان یک انتخابات تساوی نزدیک است که خطر افزایش خواهد یافت."

اخیر دادگاه عالی تصمیم گیری های نقشه کشی در Purcell نشان می دهد که دادگاه های فدرال باید برای جلوگیری از تصمیم گیری بسیاری از رای گیری حقوق موارد در مجموع به عنوان یک انتخابات نزدیک.

پس از آن سخت است برای دیدن چگونه این دو تصمیم می تواند با هم کار کنند برای خنثی کردن شاکیان در ابوت. تا تگزاس دیوان عالی کشور تصمیم می گیرد DeBeauvoirمدار پنجم و دادگاه عالی ایالات متحده به احتمال زیاد به نتیجه گیری کرد که پولمن آنها را مانع از توزین قانون اساسی ادعا می کند در ابوت. سپس, زمانی که تگزاس دیوان عالی کشور می کند دست خود را از تصمیم گیری در DeBeauvoirمدار پنجم و دادگاه عالی ایالات متحده می تواند فقط به عنوان به راحتی نتیجه گیری کرد که آن را بیش از حد نزدیک به روز انتخابات و Purcell مانع از دادگاه های فدرال از وزن.

این یک دام است که اغلب مطرح می شود در رای گیری حقوق از موارد است که رسیدن به این رابرتز دادگاه. شاکیان که فایل دعاوی اولیه اغلب به دلیل از دست دادن آنها ظ خیلی زود به توسعه شواهد کافی برای برنده شدن خود را در مورد و یا به دلیل یک دکترین مانند پولمن ممتنع آنها را مانع از پیگیری پرونده خود را حق دور. اما شاکیان که وقت خود را به توسعه مورد اغلب به دلیل از دست دادن Purcell اجازه نمی دهد آنها را به یک حق رای مورد بیش از حد نزدیک به انتخابات ،

در همین حال میلیون ها نفر از اهالی تگزاس می تواند از دست دادن حق رای به سادگی زیرا آنها بیش از حد جوان است.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.rushrtco.de
آخرین مطالب