5 اجرای برنامه است که نشان می دهد چرا Fred Willard خنده دار بود پیشگامانه و معشوق

برای 50 سال گذشته و یا شما به سختی می تواند به نوبه خود بر روی تلویزیون بدون دیدن یا شنیدن Fred Willard, معشوق

توسط NEWSOULS در 28 اردیبهشت 1399

برای 50 سال گذشته و یا شما به سختی می تواند به نوبه خود بر روی تلویزیون بدون دیدن یا شنیدن Fred Willard, معشوق, طنز, بازیگر درگذشت, در سن 86 در مارس 16. خواندن رزومه کاری خود را مانند دیدن تمامیت آمریکایی کمدی تلویزیون فلش قبل از اینکه چشم خود را.

تعداد کمی از مردم می تواند به رخ کشیدن که آنها بوده ام در هر دو هوشمند و کیم ممکن است; عشق به سبک آمریکایی و خانواده مدرن; مورفی قهوه ای و نقد و بررسی; سیمپسونها و Roseanne; Ally McBeal و خواهر.

و ویلارد ساخته به یاد ماندنی حضور در نمرات از اواخر شب, کمدی, نشان می دهد, از جمله هر دو جانی کارسون و جی لنو نسخه از امشب نشان می دهد. او به تصویر کشیده گلو عمیق در اولین قسمت از , مست, تاریخچه. او با بازی طولانی در حال اجرا در محدوده زمانی معین شخصیت نشان می دهد به عنوان های مختلف به عنوان Everybody Loves Raymond, پادشاه هیل, دیوانه در مورد شماو بتسی را مهد کودک ماجراهای. او در میزبانی از یک عمر کوتاه اما بسیار جذاب صدایی نشان می دهد به نام Fred Willard آمریکایی جشنواره, که در آن او در بازدید از حوادث از جمله جهان قهرمانی اردک خواستار مسابقه در اشتوتگارت آرکانزاس و طولانی ترین در حال اجرا رنسانس اقتصادازاد در ایالات متحده است.

ویلارد نیست فقط ماندن بر روی صفحه نمایش کوچک ، او احتمالا بهترین و شناخته شده برای ظاهر شدن به عنوان بخشی از به طور منظم گروه کریستوفر مهمان عزیز mockumentaries مانند بهترین نمایش, Waiting for Guffman, برای, توجه, Mascotsو توانا بادبه عنوان به خوبی به عنوان این است که ستون فقرات شیر (که مهمان co-نوشت: اما نه مستقیم). این بازیگر نیز یاد شده است برای پخش اد Harken harried مدیر ایستگاه در Anchorman و او تقریبا در همه جا حضور در ده ها فیلم بیشتر در طول چند دهه گذشته است.

ویلارد نهایی نقش در فضا نیرویجدید طنزهای از دفتر خالق Greg Daniels مجموعه به برتر در Netflix, مارس 29. ویلارد نقش Steve Carell شخصیت را addled پدر و هر چند او را آشکار ضعیف در نقش او بسیار خنده دار با این وجود. در عجیب و غریب, پیچ و تاب, ویلارد نیز تا به حال در نقش خلبان برای نمایش دیگری به نام فضا زورراه بازگشت در سال 1978 — یک خلبان که خیلی بد بود هرگز از آن برداشت کردم.

در برخی از راه, ویلارد بهترین کار انجام شد در این "بد" نشان می دهد و فیلم — زیرا حتی اگر شما نیست, خنده در کمدی شما را به تماشای, Fred Willard ظاهر بر روی صفحه نمایش بود نشانه خوبی است که شما می خواهم حداقل چند می خندد مدت کوتاهی.

در بخشی از این دلیل است که ویلارد بود با استعداد هر دو به عنوان یک improviser و یک بازیگر. اغلب او با بازی یک نوع سر در گم, جذاب, و گاهی اوقات به طور تصادفی درخشان شخصیت کسی است که به ندرت در مرکز صحنه بود اما همیشه فراموش نشدنی است. پنج شنبه, دوستان و همکاران نیز یاد او را به عنوان بخشنده مهربان و خنده دار. "Fred Willard شد جالب ترین کسی است که من تا کنون کار کرده ام" Steve Carell توئیت دنبال اخبار از ویلارد مرگ است. "او یک شیرین فوق العاده است."

آن را غیر ممکن است برای قطعی می گویند چه ویلارد "بهترین" اجرای برنامه بودند و یا به مسیر پایین که از نقش خود را بیشتر تعریف شده کار خود را و یا حتی که بیشتر قابل توجه است. اما اگر شما به دنبال برای جشن ویلارد را بی اندازه کمک به کمدی و به زندگی کسانی که عاشق تماشای او در اینجا پنج مکان خوبی برای شروع است.

در اواخر 1960s, ویلارد تشکیل یک کمدی گروه تئاتر با چهار دیگران: جورج Memmoli مایکل Mislove بیل Saluga و پتی دویچ. (Memmoli شد و در نهایت جایگزین پل Zegler.) آنها خود را به نام "آس شرکت حمل و نقل" و انجام طرح کمدی و بداهه روال هر دو در زندگی را نشان می دهد و نشان می دهد تنوع از جمله مایک داگلاس نشان دادن کیر Cavett نشان می دهد و این است که تام جونز.

بین آوریل 1969 و مارس سال 1975 آنها ظاهر شده 35 بار در نمایش امشب با جانی کارسون. این گروه پیشگامانه: طرح کمدی نیست و در عین حال ثابت از تلویزیون شنبه شب زنده نمی والاتر تا 1975 — اما همچنین بسیار خنده دار است. در این طرح از جانی کارسون را نشان می دهد ویلارد نقش صاحب یک برگر مشترک به نام "دنی در شاهراه" که او در تلاش به نوبه خود به یک بالا پایان کلوپ شبانه خود را با انواع نشان می دهد با وجود مشخص نبود از مشتریان.

چگونه به تماشای آن: شما می توانید به تماشای کامل "دنی در شاهراه" طرح بالا. دیگر Ace شرکت حمل و نقل طرح شناور در سراسر اینترنت به عنوان به خوبی.

قبل از پیوستن به بازیگران Waiting for Guffman, ویلارد حال همکاری با کریستوفر مهمان در کوتاه اما به یاد ماندنی نقش بیچاره سرهنگ رابرت Hookstratten در سال 1984 سنگ mockumentary This is Spinal Tapکه مهمان co-نوشت با مدیر Rob Reiner و شرکت ستاره Michael McKean و هری شیرر.

سال ها بعد زمانی که مهمان می خواستم به یکی دیگر از mockumentary — این بار در مورد یک دلیر اما محکوم جامعه تئاتر گروه تئاتر در بلین میزوری -- او به نام ویلارد و از او خواسته می شود بخشی از آن است.

ویلارد برگزار عامل سفر ران Albertson که با همسرش, شیلا (کاترین اوهارا) بنادر آرمان نسبت به عظمت در صحنه و صفحه نمایش با وجود سادگی که وحشتناک است. این فیلم تا حد زیادی بداهه بر اساس یک داستان مهمان و یوجین لوی و ویلارد را پاک نشدنی عملکرد بخش بزرگی از آنچه که باعث می شود آن را آنقدر بزرگ است. در این کلیپ ران و شیلا, استماع, برای ایفای نقش در تئاتر گروه تئاتر تولید; شما می توانید گوش دادن به ویلارد بحث در مورد آن را در اینجا. ویلارد را به ستاره در چهار بیشتر از مهمان ،

چگونه به تماشای آن: Waiting for Guffman است که جریان به صورت رایگان (با تبلیغات) در Vudu و در دسترس به صورت دیجیتالی اجاره یا خرید در iTunes, Amazon, YouTube, Vudu و Google Play.

در سال 2008 ویلارد شد اولین انسان زندگی می کنند که به نظر می رسد در یک پیکسار انیمیشن فیلم. او با بازی شلبی صریح مدیر عامل شرکت از خرید 'n' شرکت بزرگ در WALL-E. صریح (که نام belies این واقعیت است که او چیزی جز بی محابا) به نظر می رسد بر روی صفحه نمایش برای تشویق ساکنان زمین به خرید از خرید 'n' شرکت بزرگ و برای ورود به فضای پس از این سیاره تبدیل شده است به طوری آشغال در زباله است که در آن نیاز به تمیز کردن; بعد ما سازمان دیده بان او را شوم تر از قبل ضبط سخنرانی در مورد وضعیت واقعی از همه چیز.

در یک مصاحبه ویلارد گفت که او حدس زده شده بود در نقش بازیگران زیرا او می تواند بازی کسی بود که "پس از خود بی اطلاع است."

"من حدس می زنم من شبیه مناسب احمقانه فرد به اتهام کل زمین" او خنده.

چگونه به تماشای آن: WALL-E است که جریان در دیزنی+ و در دسترس به صورت دیجیتالی اجاره و جریان بر روی iTunes, Amazon, YouTube, Vudu و Google Play.

در یک نمایش با بسیاری از به یاد ماندنی شخصیت های ثانویه و یک vibrantly خنده دار اصلی گروه بازیگران, Fred Willard نقش به عنوان Phil Dunphy پدر فرانک در طنزهای تلویزیونی خانواده مدرن است که هنوز هم یک standout. او را مسخره خنده دار, و نوع, و از آن آسان است برای دیدن چگونه فیل شد نوع پدر او با فرانک.

اما آن را نیز یک سکته مغزی از درخشش بازیگران ویلارد در نقش — زمان او در سال 2009 او یک چهره آشنا برای هر کسی که می خواهم به تماشای تلویزیون کمدی در 40 سال گذشته ساخت و او را احساس می کنم مثل یک پدرانه شکل هر دو به معنای واقعی کلمه و به صورت کمدی به طور گسترده تر. و او به ارمغان آورد و همراه با او همه از ویژگی های است که علامت Fred Willard اجراهای شیرین حماقت شاد doofiness و نوع آشنایی است که شما می خواهید از یک پدر بزرگ. در کلیپ بالا او تسلی فیل پس از حزب لیسانس Phil برنامه ریزی شده برای او چپ چپ می رود و این حاکی از حساسیت ویلارد را به نشان می دهد.

چگونه به تماشای آن: خانواده مدرن است جریان در ABC سایت و در Hulu. قسمت های فردی نیز در دسترس به صورت دیجیتالی اجاره یا خرید در iTunes, Amazon, YouTube, Vudu و Google Play.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت خبر از تشکیل یک "فضا زور" در سال 2018 احساس کمدی طلا حداقل برای میزبان از اواخر شب تلویزیون را نشان می دهد. نام تنهایی برای تلفن های موبایل بیشتر شبیه به نام یک طنزهای تر از یک شاخه نظامی ایالات متحده — و آن در کوتاه مدت نیست-بسیار-خلبان خوب برای تلویزیون نشان می دهد که هرگز رو برداشت تا در سال 1978.

ویلارد در میان ستاره نشان می دهد و کمک سیخ اعلام. جیمی کیمل به نام ویلارد که به نظر می رسد بر روی صفحه نمایش و اعلام این خبر ، "رئیس جمهور تهمت است که رفتن به فضا بزرگ دوباره!" او گفت:. "ما در حال ایجاد یک فضای زیبا دیوار و آن گه Neptunians تو برای آن پرداخت!"

بعد او تماس کیمل یک "حساس little star-پوسته پوسته شدن" و می گوید آنها "آموزش این بیگانگان درس آنها را هرگز فراموش نکنید": که ما به معنی "فضای کسب و کار است."

عملکرد معمولی است ویلارد; او را به بازی همراه به عنوان clueless اما به خوبی به معنی پسر است. و آن را فقط یک اشاره خاردار طعنه به بوت.

چگونه به تماشای آن بسیار پایین-fi نسخه از فضا نیرویهای 1978 تلویزیون خلبان در یوتیوب. فضا نیرویکه ویلارد به نظر می رسد به عنوان Steve Carell پدر برای اولین بار در Netflix بکشد مارس 29.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب