4 ابتدایی مسابقه به تماشای در پنسیلوانیا

هفته بعد آنها در ابتدا مجموعه را در اواخر آوریل پنسیلوانیا مقدماتی در نهایت اتفاق می افتد در روز سه شنبه, ژوئن

توسط NEWSOULS در 13 خرداد 1399

هفته بعد آنها در ابتدا مجموعه را در اواخر آوریل پنسیلوانیا مقدماتی در نهایت اتفاق می افتد در روز سه شنبه, ژوئن 2.

در ماه مارس در میان شروع از coronavirus بحران رژیم صهیونیستی است. تام گرگ امضا قانون به تعویق انداختن رای گیری در دولت است. "تاخیر در این سال اولیه انتخابات به عنوان چند کشورهای دیگر باید انجام شود این است که در بهترین منافع رای دهندگان نظرسنجی کارگران و شهرستان های انتخاباتی گفت:" در آن زمان است.

این انتخابات نیز نشانه قلمرو جدید برای دولت در رای-با-پست الکترونیکی که آن را در حال حاضر اجازه می دهد بدون بهانه که چرا مردم نمی توانند رای در فرد است. (مهلت درخواست برای دریافت یک ایمیل یا غایب رای گیری شد مه 26.) در شخص رای گیری است که هنوز هم اتفاق می افتد — نظرسنجی کارگران را دریافت کیت حفاظت — اما با توجه به وضعیت پاندمی مردم در حال تشویق به اجتناب از فرد رای گیری در صورتی امکان پذیر است.

منجر به رای گیری بسیاری از مقامات و فعالان و گروه های سیاسی باید نگرانی در مورد چگونه این سیستم جدید کار خواهد کرد به خصوص با توجه به حجم بالایی از آراء انتظار می رود به بازگشت از طریق پست.

برخی از سازمان های غیر انتفاعی خواسته دولت برای تمدید مهلت برای بازگشت آراء (شهرستان انتخابات دفاتر قرار است به دریافت برگه های رای در روز سه شنبه 8 pm), و در روز دوشنبه رژیم صهیونیستی است. گرگ یک فرمان اجرایی را امضا گسترش پست الکترونیکی-در رای گیری در مهلت شش Pennsylvania شهرستان به 9 ژوئن که به معنی اصلی مسابقات در پنسیلوانیا اول پنجم 10 و 18 منطقه نمی توان به نام روز سه شنبه. اما این مسابقات در دولت هفتم, هشتم, نهم و 11th مناطق ممکن است.

"این بسیار عجیب و غریب اولیه من هرگز دیده می شود یکی کاملا شبیه به این گفت: G. تری مدونا مدیر مرکز سیاست و امور عمومی در فرانکلین & مارشال ،

بسیاری از مبارزات بوده مجازی به عنوان نمونه فرد در تظاهرات و جلسات کردن جدول. وجود دارد هیچ سنای آمریکا و یا فرمانداری در انتخابات و بسیاری از اعضای کنگره و مقامات محلی در حال اجرا unopposed در اولیه ساخت مقدماتی چیزی از یک پیش نمایش از ماه نوامبر انتخابات است. برای مثال دولت 17th, منطقه, نمایندگی وزش دموکرات در کنگره کونور بره یکی جمهوریخواه تنظیم مناظر خود را در کوه در می رم. در سقوط او به صورت تنها کسی که در این جمهوری خواه اولیه رای گیری: Sean Parnell.

در سال 2020 همه پنسیلوانیا مجلس نمایندگان آمریکا کرسی را در انتخابات است و هر دو حزب جمهوریخواه و دموکرات امید به تلنگر برخی از کرسی ها در دولت است. نیز وجود خواهد داشت انتخابات برای دولت حسابرس کل, دادستان کل و خزانه دار برای 25 از 50 دولت کرسی سنا و تمام 203 از آن دولت کرسی مجلس.

پنسیلوانیا خواهد بود یک معامله بزرگ آمده نوامبر در مسابقه برای کاخ سفید و کنگره است. در سال 2016 آن را به یک کلید دولت در نوسانی انتخابات دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بیش از هیلاری کلینتون و دموکرات ها امیدوارند که این زمان در اطراف به نوسان آن را به عقب. و در سال 2018 دموکرات برداشت سه کرسی مجلس وجود دارد.

این زمان در اطراف جو بایدن همواره چراغ مغلوب ساختن پیشی جستن در پنسیلوانیا سنجی — با توجه به RealClearPolitics متوسط او را تا بیش از شش درصد است. این بدان معنا نیست که دولت قطعا رفتن به بایدن اما مغلوب ساختن پیشی جستن برخی موانع وجود دارد که می تواند تحت تاثیر قرار نامزدهای زیر او را در بلیط.

"بیشتر به شما در مورد آن فکر می کنم بیشتر شما متوجه است که برای مغلوب ساختن پیشی جستن به نفع خود او تا به برخی از چالش ها — او را بسیار تکرار آنچه که او در سال 2016 و پس از آن او نمی تواند غرق مانند جمهوری خواهان را در midterms که در آن آنها را قاطعانه شکست در فیلادلفیا حومه" مدونا گفت.

اما با نوامبر هنوز ماه دور در اینجا برخی از کنگره اولیه مسابقه به نگه داشتن چشم در روز سه شنبه:

که جمهوریخواهان? در حال حاضر پنسیلوانیا اولین کنگره منطقه است به نمایندگی از حزب جمهوری خواه برایان فیتزپاتریک متوسط اول منتخب در سال 2016. او که در primaried توسط اندی میهن یک تاجر که در حال اجرا است به خود حق است.

که دموکرات ها? رقابت به (به احتمال زیاد) را در فیتزپاتریک در ماه نوامبر در حال کریستینا Finello عضو Ivyland Borough Council و Skylar Hurwitz یک مشاور فناوری. دیگر نامزد دبرا Wachspress کاهش یافته و در ماه فوریه پس از اظهارات توهین آمیز.

چه پس زمینه در مسابقه ؟ فیتزپاتریک سابق FBI agent و متوسط است و به احتمال زیاد پیش آمده است در ابتدایی خود را و او می تواند جالب به تماشای حرکت به سمت انتخابات عمومی. در سال 2016 فیتزپاتریک گفت: او نوشت: مایک پنس نام در انتخابات ریاست جمهوری رای و دیدگاه های خود را نمی, همیشه تراز وسط قرار دارد با مغلوب ساختن پیشی جستن — او اغلب می شکند با رئیس جمهور زمانی که رای گیری در قانون. اما او را از انجام برخی از تغییر در هفته های اخیر به چین بیشتر با مغلوب ساختن پیشی جستن و آن را شایان ذکر او جان سالم به در برد 2018 موج آبی.

Finello یک میانه رو دموکرات است که مورد علاقه حزب و فرود مهم محلی تاییدیه. Hurwitz از سوی دیگر در حال اجرا در یک پیشرفته تر از خط شده است و با حمایت پنسیلوانیا شعبه ما انقلاب و محلی طلوع جنبش است.

دموکرات کنگره کمیته کمپین (DCCC) است و نام این منطقه به عنوان یک هدف حزب می خواهد برای انتخاب کردن. اما در یک ایمیل به Vox جان مایل کلمن, دانشیار سردبیر Sabato را توپ کریستال در دانشگاه ویرجینیا هشدار داد که کوه در می رم از صندلی آسان نیست ممکن است. سازمان خود را با نرخ صندلی به احتمال زیاد از حزب جمهوری خواه و او اشاره کرد که در سال 2018 فیتزپاتریک انتخاب خواهد شد و حتی به عنوان لیبریا تام گرگ و دموکراتیک بهداشت ، باب کیسی انجام شده در این منطقه توسط دو رقمی. "این نوع متقاطع رای چشمگیر است" کلمن گفت. طبخ سیاسی گزارش نرخ منطقه خم خواه.

که دموکرات? تشکر. سوزان وحشی در حال حاضر نشان دهنده پنسیلوانیا هفتمین کنگره منطقه. این منطقه قبلا دولت 15th District بود که به نمایندگی از حزب جمهوری خواه چارلی دنت برای بیش از یک دهه است.

که جمهوریخواهان? در طرف دین براونینگ و لیزا Spurgin هر دو سابق Lehigh County کمیسیون در حال رقابت را در وحشی. هر دو نامزد را لگد پول خود را به مبارزات انتخاباتی خود را.

چه پس زمینه در مسابقه ؟ Spurgin به دست آورده است از حمایت برخی از مشخصات بالا و جمهوری خواهان و از جمله رئیس جمهور تهمت, خانه, رهبر اقلیت کوین مک کارتی (R-CA) و چند پنسیلوانیا جمهوریخواهان در کنگره است. براون در تلاش است تا رنگ خود را به عنوان بیش از حد لیبرال اما معلوم نیست اگر این پیام را از طریق شکسته.

این ملی حزب جمهوری خواه کمیته کمپین (RNCC) هدف قرار داده پنسیلوانیا هفتم منطقه به عنوان یک فرصت برای کوه در می رم به قرمز می آیند نوامبر و DCCC لیست وحشی به عنوان یکی از آن "خط مقدم" عضو است که آسیب پذیر فعلی که حزب ملی منابع استفاده خواهد شد برای دفاع از. آشپز, سیاسی, گزارش و Sabato را توپ کریستال رای صندلی خم دموکراتیک است.

که دموکرات? تشکر. مت Cartwright است دموکراتیک وقت به نمایندگی پنسیلوانیا هشتم منطقه.

که جمهوریخواهان? نیم دوجین نامزد رقابت برای بالا رفتن در برابر کارترایت در انتخابات عمومی: جیم Bognet, Mikel Cammisa تدی دانیلز ارل Granville, هری هاس و مایک Marsicano.

چه پس زمینه در مسابقه ؟ تهمت نیست وزن در این نژاد حتی اگر Bognet سابق منصوب به دولت او. تشکر. مک کارتی حمایت کرده است Granville جانباز پنسیلوانیا ارتش گارد ملی. چهار نفر از شش نامزد در مسابقه — Bognet گرانویل Marsicano و Daniels — افزایش بیش از $100,000.

یکی از خاص چین و چروک در مورد جمهوری خواه اولیه در این منطقه است که چگونه آن را تجزیه شهرستان. پنج نفر از نامزدها از Luzerne County, و, یک, Granville است که از Lackawanna County است. پنسیلوانیا رای دهندگان تمایل به ترجیح می دهند از داوطلبان شهرستانهای آنها از در اصلی یک دولت سیاسی از عمل به من گفت که به گرانویل یک مزیت است. دیگر نامزدها "همه نوع در یک استخر wading رقابت برای رای دهندگان" عمل گفت.

به عنوان رول تماس را Bridget بومن, یادداشت های جمهوری خواهان فکر می کنم Cartwright آسیب پذیر است زیرا تهمت برنده این منطقه با 9 امتیاز در سال 2016 (هر چند Cartwright برنده در سال 2018 با 9 امتیاز) و آنها فکر می کنم داشتن مغلوب ساختن پیشی جستن در بالای بلیط تفاوت را. اما آن را نیز شایان ذکر است که این بایدن خانه منطقه داده است که آن را خانه به Scranton.

مدونا می گوید: او می داند که چرا Cartwright مثل بره است که در ایران با رادار. "من نه مخالفت با آن, اما من آن را در این راه آن رفتن به یک چالش دشوار برای شکست دادن آنها را در پاییز," او گفت:.

Sabato را توپ کریستال لیست مسابقه به عنوان خم دموکراتیک و طبخ سیاسی گزارش آن را به عنوان یک دموکرات toss-up. این DCCC این منطقه به عنوان خط مقدم و RNCC به عنوان یک هدف.

که جمهوری خواه بود ؟ جمهوری خواه در کنگره اسکات پری در حال حاضر نشان دهنده پنسیلوانیا منطقه 10. رول تماس لیست او را به عنوان یکی از 10 آسیب پذیر ترین اعضای کنگره آمده نوامبر.

که دموکرات ها? یوجین DePasquale و تام نوعی درخت خلنگ یا خاربن روبرو هستند در روز سه شنبه در مقدماتی حزب دموکرات. DePasquale دولت حسابرس کلی است که مورد علاقه در حالی که نوعی درخت خلنگ یا خاربن وکیل و برای اولین بار نامزد در حال اجرا است به سمت چپ خود را.

چه پس زمینه در مسابقه ؟ کلمن گفت که دموکرات ها را در بر داشت خود را "بهترین شکل ممکن جذب" را در پری در DePasquale. "این یک مغلوب ساختن پیشی جستن +9 صندلی اما DePasquale که از نیویورک شهرستان انجام شده این منطقه در سال 2016 — او تنها ایالت نامزد حزب دموکرات را به انجام," او توضیح داد. رژیم صهیونیستی. Wolf تایید کرده است DePasquale به عنوان به خوبی.

است که می گویند نوعی درخت خلنگ یا خاربن باید به طور کامل با تخفیف. او ثابت می شود یک نامزد قوی تر از انتظار می رود و او را اجرا روحیه مبارزه است. اگر او برنده آن خواهد بود ناراحتی اما سناریویی که کاملا از این سوال. بیشتر پیچیده پیش بینی است این واقعیت است که داشتن رقابتی دموکراتیک مقدماتی در وهله اول این است که نسبتا جدید برای توسعه منطقه است.

پری دارای بیشترین محافظه کار رای گیری ثبت پنسیلوانیا هیئت نمایندگان کنگره. طبخ سیاسی گزارش نرخ منطقه به عنوان یک جمهوری خواه toss-up و Sabato را توپ کریستال به عنوان خم خواه. این DCCC اتحاد پری صندلی به عنوان یک هدف.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن