نتایج یک مطالعه در Covid-19 ایمنی باید ترسناک غذای آماده

اسپانیا تا به حال یکی از بدترین Covid-19 شیوع در جهان است که باعث می شود به تازگی به اتمام بادی-تست مطالعه اسپ

توسط NEWSOULS در 27 اردیبهشت 1399

اسپانیا تا به حال یکی از بدترین Covid-19 شیوع در جهان است که باعث می شود به تازگی به اتمام بادی-تست مطالعه اسپانیایی جمعیت خیلی مهم و خیلی ترسناک.

نتایج اولیه از یک طراحی خوب بررسی حضور آنتی بادی در میان اسپانیایی ها نشان می دهد که حتی به عنوان اسپانیایی شیوع منفجر شد و پس از آن تحت کنترل در آورده و تنها 5 درصد از جمعیت کشور آلوده شده است با کروناویروس تا کنون. این به این معنی است که اکثریت قریب به اتفاق جمعیت اسپانیایی باقی مانده است مستعد ابتلا به عفونت اگر لغو محدودیت وجود دارد منجر به افزایش موارد است.

این پیام را به بقیه جهان است که به عنوان بد به عنوان همه گیر شده است در کشور اسپانیا — که در آن بیش از 27000 نفر فوت کرده اند به مراتب بالاتر سرانه مرگ و میر در ایالات متحده و یا حتی ایتالیا -- آن را حتی نزدیک به یک حد بالایی در چه چیز بد می توانید دریافت کنید.

هنگامی که مردم بحث در مورد کوروناویروس تست آنها معمولا به معنای یک آزمایش برای تشخیص وجود ویروس در بدن خود و برای تعیین اینکه آیا شما نیاز به جداسازی.

یک آزمایش پادتن در مقابل چک کنید تا ببینید که آیا شما خون حاوی آنتی بادی است که به طور معمول در فرم هنگامی که یک فرد با موفقیت دعوا کردن یک مورد از Covid-19. یک تست مثبت معنی است که شما به احتمال زیاد در حال حاضر عفونت (شاید بدون اینکه متوجه آن) و ممکن است برخی از درجه ای از مصونیت به آن است.

تست سرولوژی می تواند مفید باشد چرا که مردم با Covid-19 آنتی بادی می تواند به طور بالقوه معاشرت با یکدیگر تا حد زیادی در کاهش سطح خطر است. همچنین مردم با آنتی بادی می تواند کاندیدای خوبی برای کار در خانه های پرستاری و در ظرفیت های دیگر که شامل تعامل با جمعیت های آسیب پذیر.

متاسفانه علم Covid-19 ایمنی نیست به خصوص روشن در این نقطه به طوری که آن را دشوار است به واکنش نشان می دهند به نتایج تست آنتی بادی با اعتماد به نفس زیاد.

تست آنتی بادی اگر درست انجام شود می تواند همچنین کمک به ما جواب تحقیق مهم است سوالاتی مانند: چه کشنده است این ویروس واقعا ؟ هنگامی که یک بیماری جدید است که برای اولین بار شناسایی کرده اند, آن را به طور معمول به نظر می رسد بسیار مرگبار آن را به عنوان شناخته شده تنها بر اساس یک تعداد انگشت شماری از موارد که به اندازه کافی جدی به حکم بستری شدن در بیمارستان. آن را اغلب می آید به نور بعد از آن دیگر مردم بیمار بیش از حد (و نه فقط بیمار به اندازه کافی برای در بیمارستان بستری شود) بنابراین ریاضی تغییرات. چون کروناویروس اولین بار شروع به گسترش در طول زمستان سرد-و-فصل آنفولانزا وجود داشته اند سوال در مورد چگونه بسیاری از بیماری های جزئی ممکن است واقعا شده اند coronavirus و همچنین چگونه بسیاری از واقعا غیر علامتی مردم ممکن است آلوده شده اند با این وجود.

Covid-19 خوش را با اشاره به یک زن و شوهر از ناقص مطالعات از کالیفرنیا که هر دو پیشنهاد کرد که عفونت شده است بسیار گسترده تر از معمول به عهده گرفت که در نتیجه این ویروس بسیار کمتر کشنده تر معمولا به عهده گرفت.

جدید اسپانیایی نظرسنجی (که هنوز هم در جریان است) بسیار با کیفیت بالاتر تحقیقات طراحی و متاسفانه آن را به یک مقدار اطمینان کمتر نتیجه در این مرحله: تنها حدود 5 درصد از مردم در این مطالعه آزمایش مثبت برای Covid-19 آنتی بادی نشان می دهد که فقط 5 درصد از جمعیت اسپانیایی تا به حال coronavirus.

مطالعه انجام شده توسط Carlos III موسسه سلامت ملی اسپانیا آمار موسسه و تشکر به رسمی که پشتوانه محققان قادر بودند برای به دست آوردن نمونه از بیش از 36,000 به صورت تصادفی انتخاب شده و خانواده ها در سراسر کشور است. (آنها آزمایش در حدود 70 ، 000 نفر در کل معنی آن را قوی نمونه.) و دقیقا به دلیل شیوع بیماری در اسپانیا شده است بسیار بد وجود دارد خطر بسیار پایین تر از نتایج اولیه بودن پیچ خورده با مثبت کاذب.

چیزی که آنها پیدا شد که حدود 10-14 درصد از جمعیت در داخل و اطراف مادرید آنتی بادی همراه با حدود 7 درصد از جمعیت بارسلونا و اعداد کوچکتر در خارج از اسپانیا را دو شهرستانها عمده. در سراسر کشور آن را به طور متوسط به حدود 5 درصد است.

این به این معنی است که حتی اگر اخبار خوب است و مردم با آنتی بادی های قوی و طولانی مدت شکل از حفاظت در برابر عفونت مجدد "وجود دارد هیچ گله ایمنی" در اسپانیایی جمعیت با توجه به کشور وزیر بهداشت.

موارد در اسپانیا کاهش یافته است به طور چشمگیری بیش از ماه گذشته و این کشور در حال حرکت است به بلند کردن برخی از محدودیت در فعالیت های است (آن مستند سفارشات بسیار سختگیرانه تر از هر چیزی است که انجام شده است در هر نقطه در امریکا). اما اکثریت قریب به اتفاق جمعیت آسیب پذیر باقی می ماند به امواج جدید از شیوع بیماری. اسپانیا تا به حال یکی از بدترین Covid-19 شیوع بیماری به عربده قابل ملاحظه کشور, اما در اینجا هیچ دلیلی برای فکر می کنم همه چیز نمی تواند بدتر از جاهای دیگر اگر یک منطقه بد شانس و بد سیاست.

که اساسا جدی درس برای امریکا است.

ما در مورد حجم و مرگ روزانه عوارض افتاده اند البته ممکن است که تولید مقدار زیادی از بحث در خم منحنی ها و قله ها. اما هیچ مکانیکی دلیل است که caseloads نمی تواند افزایش یابد به عنوان مردم شروع به سفر دوباره به عنوان کسب و کار بازگشایی و حتی به عنوان پایه اقدامات احتیاطی مانند پوشیدن یک ماسک تبدیل به علوفه برای جنگ فرهنگ.

اسپانیا رنج می برد بیش از دو برابر امریکا سرانه تلفات اما این که بر اساس فقط 5 درصد از جمعیت آلوده شدن. اگر ما می رسد عفونت نرخ 10-20 درصد — می گویند هیچ چیز از 60 درصد آستانه برخی از دانشمندان فکر می کنم لازم است برای گله ایمنی و پا زدن در — احتمال وجود خواهد داشت بسیاری از مرگ و میر.

اسپانیایی داده ها نشان می دهد حدود 1.15 درصد از کسانی که کامپیوتر آلوده در اسپانیا به پایان رسید تا در حال مرگ است. اسپانیا به طور قابل توجهی سن نمایه از ما آمریکایی ها ممکن است بهتر است. اما این واقعیت باقی می ماند که اگر این ویروس به طور کامل ضربات را از طریق ما مردم ایالات متحده می تواند در نهایت با میلیون ها نفر از مرگ — هیچ مخفی استخر مخفی عفونت نشان می دهد این ویروس بسیار کمتر کشنده از عهده گرفت.

اما اساسا مگر اینکه ایالات متحده می یابد یک راه برای واقعا سرکوب ویروس گسترش این حرکت به "بازگشایی" در این کشور اجرا می شود خطر مداوم جرقه واقعا فاجعه بار نتیجه. اسپانیایی تجربه شده است وحشتناک اما داده های جدید تایید می کند که بدترین سناریو این است که بسیار بدتر از آنچه که اسپانیا را تحمل کرده است.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن