4 ایده های سنتی جایگزین افسران پلیس

در شب جمعه, ژوئن 12, یک افسر پلیس کشته Rayshard بروکس 27 ساله سیاه خارج آتلانتا وندی درایو-از طریق. آتلانتا اف

توسط NEWSOULS در 4 تیر 1399

در شب جمعه, ژوئن 12, یک افسر پلیس کشته Rayshard بروکس 27 ساله سیاه خارج آتلانتا وندی درایو-از طریق. آتلانتا افسران پلیس نامیده می شدند به صحنه پس از دریافت شکایت که بروکس خواب بود در وسیله نقلیه خود را که مسدود کردن درایو-از طریق و وادار کردن دیگر ماشین را به درایو در اطراف آن است.

شواهد نشان می دهد که تعامل شروع می شود آرام. بروکس بارها و بارها می پرسد به ترک خودرو خود را پارک کرده و پیاده روی را به خواهر خود را که او می گوید نزدیک است. اما افسر اصرار دارد او را به یک میدان آزمون هوشیاری آشکار است که بروکس تا به حال یک سطح الکل خون کمی بالاتر از حد قانونی. افسر تلاش برای دستبند بروکس بروکس مقاوم و فیزیکی مبارزه تحقیق و بحث. بروکس گربس افسر تیزر شروع در حال اجرا به دور و نوبت به آتش آن است. چند ثانیه بعد او در حال دروغ گفتن بر روی زمین حرکت با سه گلوله در داخل او.

این نخستین بار نیست که یک مرد سیاه پوست کشته شد در یک تعامل پلیس آغاز شد که با به خواب رفتن در یک ماشین پارک شده است. نبود حتی اولین بار در هفته های اخیر. در 5:30 صبح روز یادبود — همان روز از جورج فلوید کشتن — Dion جانسون خواب بود در ماشین خود را در سمت شمال ققنوس بزرگراه زمانی که او نزدیک شد آریزونا دولت سپاهی که برنامه ریزی شده برای دستگیری جانسون برای "ظن رانندگی دچار اختلال میشود." با توجه به افسر حساب جانسون مقاومت دستگیری و رسیده برای افسر اسلحه. افسر کشته جانسون در دفاع از خود.

معترضان شرکت در ماه مارس در گرجستان برگزار شده توسط NAACP در آتلانتا و جورجیا در ژوئن 15. ماه مارس می آید در پاسخ به پلیس قتل Rayshard بروکس خارج آتلانتا وندی رستوران در ژوئن 12.
داستین اتاق/گتی ایماژ

هر دو مورد بالا بردن همان سوال اساسی: چرا سلاح حمل عوامل دولت انتخاب پاسخ برای مردان خواب در اتومبیل های خود را ؟ همان را می توان خواسته اختلاف بیش از یک (احتمالا) تقلبی $20 bill. یک اشتباه دارو مجسمه نیم تنه. ترافیک استناد. یک مرد فروش سیگار untaxed. هیچ یک از این تخلفات آغاز شد و با خشونت و در عین حال هر یک از آنها به پایان رسید در یک مرد یا زن کشته شده به دست پلیس مسلح. و داستان های فراوان از سفید بومی آمریکای لاتین و آسیایی و آمریکایی غیرنظامیان کشته شدن توسط پلیس در موقعیت های مشابه.

این پویا نشان دهنده ساختار پلیس در ایالات متحده است. اینجا همان افسران که نوشتن گزارش حادثه و پاسخگویی به شکایت سر و صدا نیز باید از این ظرفیت به ساقه و کشتن. این بدان معناست که یک افسر پلیس است و در انحصار بیش از کل نیروی پیوسته از معمولی صحبت کردن به شدت جوراب توری, جوراب به تیراندازی و کشتن. یک وضعیت تشدید می تواند از آرامش مکالمه به استفاده از نیروی مرگبار در یک ماده از ثانیه به طور کامل در اختیار آنها است. اگر هر کس در پاسخ به تماس نشده است حمل اسلحه تیزر و سلاح گرم بروکس خواهد بود امروز زنده است.

بسیاری از کشورهای اروپایی از نظر استفاده از نیروی کشنده به عنوان یک تخصص محدود و ساختار خود را به نیروهای پلیس درآمده است. "اگر این اتفاق در انگلستان, اولین فرد به رویکرد بروکس شده اند حمایت جامعه افسر می گوید:" کالین راجرز سابق انگلستان بازرس پلیس تبدیل گونه که جامعه شناس در دانشگاه ساوت ولز. "آنها قطعا نمی توانست مسلح است." و حتی اگر که رفت و تعامل ضعیف افسر نسخه پشتیبان تهیه شده اند که یک افسر مسلح تنها با یک باتوم و دستبند نه تفنگ.

در سال 2015 یک نگهبان تحقیقات نشان داده است که پلیس بریتانیا از کشته شدن مردم کمتر (55) در 24 سال در انگلستان و ولز از پلیس آمریکا کشته در 24 روز از سال 2015 در ایالات متحده است. که اختلاف تنها می توان توضیح داد که در بخشی از تفاوت های مسلح در برخورد: پلیس آمریکا هنوز هم به ضرب گلوله کشته و 161 مردم غیرمسلح در سال 2015 به تنهایی. این تا حدودی به دلیل منحصر به فرد سطوح بالایی از مالکیت اسلحه در آمریکا که برگ افسران پلیس در یک حالت ثابت از hypervigilance.

همچنین از آنجا که در انگلستان از مقامات دولتی که اکثریت قریب به اتفاق ایمنی عمومی مسئولیت — از گشت زنی در خیابان ها برای پاسخ به بی خشونت جنایت — آیا حمل سلاح گرم است. تنها حدود 10 درصد از پلیس بریتانیا حمل اسلحه و آنها بیشتر به کار در تیم از متخصصان آموزش دیده که تمام بار مسئولیت است برای پاسخ به تماس های از بالاترین تهدید ممکن است سطح مانند یک تیرانداز فعال یا حمله تروریستی است.

اگر ما تصمیم به انجام همان? اگر ما تصمیم به ساخت سنتی پلیس — تعریف ظرفیت برای اعزام نیروی مرگبار — یک تخصص محدود به عنوان بسیاری از تماس پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس مدافع? آنچه را که جهان چگونه است ؟ چه پلیس دیگر انجام دهد و چه کسی را جای خود را ؟

"من آسان است به تصور یک جهان که در آن Rayshard بروکس خانه رانده می شود که شب به جای شات به مرگ می گوید:" جورج تاون استاد حقوق کریستی E. لوپز. "سوال من این است که آیا ما باید اراده و تعهد خود را به ایجاد یک سیستم ایمنی است که باعث می شود که جهان به یک واقعیت است."

بیش از چند هفته گذشته صحبت کردم با بیش از یک دوجین شناسان criminologists و سیاست گذاری کارشناسان غیر انتفاعی رهبران و دانشمندان حقوقی برای درک بهتر طیف وسیعی از گزینه های دیگر وجود دارد که به ما زمان one-size-fits-all مدل police پاسخ — و چگونه ما می تواند طراحی آن جایگزین برای دیدار با چالش های منحصر به فرد مانند قریب به اتفاق حضور سلاح گرم هم تنیده تاریخ نژادپرستی و پلیس و نرخ نسبتا بالایی از جرم و جنایت خشونت آمیز در ایالات متحده است. در اینجا چهار ایده های آنها ارائه شده است.

اکثریت قریب به اتفاق پلیس-غیر نظامی فعل و انفعالات اتفاق می افتد در جاده ها است. با توجه به 2015 وزارت دادگستری گزارش از 50 میلیون آمریکایی که آمد در تماس با پلیس است که در سال 25 میلیون کشیده شد و بیش در یک ماشین بودند و رانندگی و یا یک مسافر در (سیاه و سفید آمریکایی ها بودند که به احتمال زیاد به طول کشیده). یکی دیگر از 8 میلیون نفر بودند در یک تصادف درگیر. و بسیاری از 9 میلیون که به نام پلیس به گزارش غیر جنایات شد گزارش ترافیک حوادث است.

وجود دارد بدون هیچ دلیل موجه مسلح و ماموران پلیس باید مسئول ایمنی جاده. افسران پلیس هستند استخدام به صورت یک استعداد خاصی در بزرگراه ناوبری حادثه گزارش گرفتن و یا استناد به نوشتن. و استقرار افسران مسلح به انجام چنین وظایف معمول معرفی ریسک های غیر ضروری نیروی کشنده به بسیاری از میلیون ها نفر از برخوردهای هر سال است. پلیس قتل Philando کاستیا در سال 2016 شد یک نمونه (وجود دارد مقدار زیادی از دیگران) از یک روال ترافیک جلوگیری از رفتن به طرز وحشیانه ای اشتباه است — و آن را به سادگی رخ نمی داد اگر افسر تا به حال نشده است با خود حمل یک تفنگ. ساندرا مطلوب بازداشت و پس از آن خودکشی پس از یک شکست به سیگنال خط تغییر دیگری بود.

جانت ویلیامز مکان یک دسته گل از گل های رز در یک بنای یادبود برای ساندرا مطلوب نزدیک Prairie View A&M دانشگاه در جولای 21, 2015.
پت سالیوان/AP

آن را دشوار است به تصور توزیع بیش ترین ترافیک گشت وظایف به کارکنان تخصصی — ما در حال حاضر همین کار را برای بسیاری از دیگر امنیت عمومی نقش مانند رستوران و مواد غذایی بازرسی. بزرگراه انگلستان در انگلستان استخدام غیر مسلح ترافیک افسران که در اطراف درایو در متمایز وسایل نقلیه و بسیاری دیگر از کشور ترافیک وظایف سمت چپ به "حمایت جامعه افسران" که می تواند به استناد هستند اما هر دو غیر مسلح و عدم دستگیری قدرت.

برخی از شهرهای ایالات متحده حتی شروع به برداشتن گام در این جهت تا حد زیادی به دلیل مسلح با ماموران پلیس در حال منحصر به فرد و گران قیمت راه برای رسیدگی به ترافیک گشت. در سال 2017, شهر نیواورلئان تایید NOPD استخدام شخص ثالث گزارش-داوطلبان برای حوادث که در آن هیچ آسیب و هیچ نگرانی در مورد یک راننده تحت تاثیر.

تعداد زیادی از تماس با پلیس درگیر نسبتا جزئی فردی اختلافات: اختلافات بیش از سر و صدا در سطح خاطی, بی ادبی حیوانات خانگی و یا rowdiness; اختلافات بین همسران و اعضای خانواده هم اتاقی و یا همسایه ها.

بدون واسطه در حال حاضر این امکان وجود دارد که چه شروع می شود به عنوان جزئی اختلاف می تواند به تشدید خشونت است. اما هیچ دلیل خاصی این کار میانجیگری به توان به مسلح افسران پلیس; اگر هر چیزی سنتی پلیس تمایل به بی ارزش تشدید این شرایط منجر به دستگیری یا بدتر.

به همین دلیل تعدادی از کشورها مانند انگلستان و بلژیک و فرانسه و هلند و آفریقای جنوبی ایجاد کرده اند یک کلاس مجزا از آنچه می توان بطور گسترده به نام "امنیت جامعه حرفه ای است." آنها غیر مسلح کمبود رسمی پلیس قدرت و انجام مسئولیت های مانند جوانان, توسعه, جنگ میانجیگری جامعه گشت و پرداختن به سطح پایین جرم و جنایت و اختلال است. نتایج اولیه از تاثیر خود را در جرم و جنایت و جامعه رفاه بوده است امیدوار کننده است.

"ایده این بود که برای حمایت جامعه از افسران [بریتانیا نسخه از این نقش] به عنوان پلی میان جوامع و افسران پلیس" راجرز می گوید. "از آنجا که ما غیر مسلح ما پلیس و از طریق جوامع در آنها است."

یک رویکرد مشابه شده است پیشگام توسط بسیاری از خیابان "توسعه" برنامه های ما مانند درمان خشونت و پیشبرد صلح که استخدام "خشونت interrupters" و "صلح" از درون جوامع محلی به واسطه درگیری های قبل از آنها تشدید می شود به این سطح از خشونت است. علمی ارزیابی این تلاش ها نشان داده اند که غیر پلیس میانجیگری می تواند بسیار موفق که به درستی اجرا.

ضد خشونت اسلحه فعالان مناسبت افتتاح دفتر جدید و مرکز جامعه در فورت گرین محله بروکلین در 18 ژانویه 2019.
اندرو لیختن اشتاین/Corbis via Getty Images

"اگر کسی ناراحت است یا فکر کردن در مورد تیراندازی های خشونت interrupters تقریبا همیشه قادر به سرد است که فرد پایین و جلوگیری از آنها را از بازیگری می گوید:" درمان خشونت بنیانگذار گری Slutkin. "هدف این است که شامل همه چیز قبل از دریافت آنها را به پلیس. اگر چیزی اتفاق افتاده است هنوز هیچ یک از پلیس و کسب و کار."

از من خواسته A. T. Mitchell سابق "خشونت قطع" که در حال حاضر اجرا می شود درمان خشونت را ManUp! برنامه در نیویورک چه او از اختلاف بین جورج فلوید و کارمند فروشگاه که ادعا کرد که او با استفاده از یک تقلبی $20 bill.

"آنچه که وضعیت نیاز به کسی برای حل و فصل درگیری" او به من گفت. "آیا [فلوید] مدیون یک عذرخواهی ؟ او حتی می دانم آنچه اتفاق می افتد ؟ ما نمی دانیم. اما من به شما چیزی بگویید: اگر ما است که ما توانسته ایم به گام و که برادر هنوز هم امروز در اینجا."

یکی می تواند تصور شهرستانها استخدام کادر از "جامعه واسطه" را به عنوان کارمند محلی در بخش بهداشت و درمان که آموزش دیده در حل تعارض اعمال روانشناسی و مدیریت ارتباط با. مانند همتایان اروپایی خود این واسطه ها خواهد بود به طور کامل غیر مسلح کمبود رسمی پلیس قدرت و پوشیدن لباس متمایز از سنتی افسران. آنها می توانند خود را صرف آرام ساعت ایجاد روابط با اعضای جامعه محلی و حفظ حضور در مدارس و محلات و بسیار قاچاق فضاهای عمومی.

شهرستانها حتی می تواند توسعه ویژه 2-11 یا شماره 3-11 برای نگرانی همسایگان همسران و یا شهروندان به تماس زمانی که آنها شاهد گرم مبادلات و می تواند تغییر مسیر مربوطه 9-11 تماس به جامعه میانجیگری واحد. اگر هر یک از این مبادلات شروع به تشدید سمت خشونت جامعه واسطه می تواند به ویژه سکوت هشدار systems (شبیه به آنهایی که شهروندان ارشد برای استفاده از کمک های پزشکی) به تماس با پلیس برای پشتیبان گیری.

"جهانی را تصور کنید که در آن پاسخ دهنده اول واقعا خوب در شرایط آرام به طوری که مردم می تواند با زندگی خود و هیچ کس به پایان می رسد تا دستگیر شدن و یا بدتر می گوید:" بری فریدمن مدیر پلیس پروژه در دانشگاه نیویورک. "در آن صورت ما نیاز ندارد تقریبا به عنوان بسیاری از پلیس راه رفتن در اطراف با اسلحه."

بعضی اوقات یک افسر پلیس نقش خونریزی بیش از میانجیگری به چیزی که شبیه کار اجتماعی که معمولا مربوط به جمعیت مانند کسانی که بی خانمان مست سوءمصرف یا مبتلا به بیماری روانی است.

نتایج می تواند فاجعه بار باشد. حدود نیمی از زندانیان زندان بودند مبتلا به یک بیماری روانی است. حدود یک چهارم از کشنده برخورد با اجرای قانون شامل کسی که با یک بیماری روانی (و تعداد کسانی که احتمالا شدید undercounts). انبوه تناسب تعداد پلیس تماس ها و دستگیری ها در شهرهای سراسر کشور شامل جمعیت بی خانمان. در پورتلند, اورگان, این شهر جمعیت بی خانمان ساخته شده 52 درصد از این شهر بازداشت در سال 2017, حتی اگر آنها را تشکیل می دهند کمتر از 3 درصد از پورتلند جمعیت.

"شما نمی سعی کنید برای ساخت یک خانه فقط با یک مته دستی مخصوص سوراخ کردن" می گوید: Zachary نوریس, مدیر الا بیکر مرکز حقوق بشر و نویسنده ما ما را امن نگه دارید. "اما این چیزی است که ما انجام می دهند زمانی که ما وظیفه افسران پلیس با برخورد با مسائل مربوط به سلامت مانند اعتياد و بی خانمانی و بیماری روانی است."

یکی از مهمترین جایگزین های یک پلیس-محور مدل کار اجتماعی است که یک برنامه به نام Cahoots همکاری بین پلیس محلی و خدمات جامعه به نام پرنده سفید درمانگاه است که در عمل در یوجین و Springfield, Oregon. در این شهرستانها افسران پلیس نمی اعزام به رسیدگی به هر 9-11 تماس بگیرید. در عوض حدود 20 درصد از تماس های تلفنی — اغلب کسانی که مربوط به بی خانمان ها, معتاد, مست, یا بیمار روانی — آیا روت کردن به یک تیم جداگانه ای از متخصصان گسترده آموزش دیده در سلامت روان و مشاوره های اجتماعی و بحران د-تشدید.

Cahoots پاسخ نمی brandish سلاح از هر نوع. آنها لباس سیاه و سفید مانتو, گوش دادن به رادیو پلیس از طریق earbuds و هدفمند صحبت در آرام زنگ با دعوت از زبان بدن است. نقش خود را به نزدیک است که از یک EMT برای مسائل اجتماعی از سنتی افسر پلیس: آنها ارزیابی وضعیت کمک فردی به عنوان بهترین آنها می تواند و پس از آن مستقیم است که فرد به یک سطح بالاتر از مراقبت یا خدمات در صورت نیاز. اگر وضعیت شدت آنها همچنین می توانید با تماس با پلیس برای پشتیبان گیری, اما این نادر است. در 2019, Cahoots با دریافت حدود 24,000 تماس و مجبور به تماس با پلیس پشتیبان گیری کمتر از 1 درصد از زمان.

"در 30 سال ما تا به حال هرگز یک آسیب جدی و یا مرگ است که در تیم ما بود و مسئول" آبنوس, مورگان یک Cahoots بحران کارگر NPR گفت. "من فکر می کنم که مهم است."

به بالا از آن خاموش Cahoots موجب صرفه جویی در یوجین و Springfield ادارات پلیس در حدود 15 میلیون دلار در سال با توجه به کلینیک هماهنگ کننده بن Brubaker با در نظر گرفتن مراقبت از حوادث که در غیر این صورت باید به کار گرفته می شود با اجرای قانون و یا اتاق اورژانس که هر دو به مراتب کم هزینه تر راه حل.

در Cahoots مدل به راحتی می تواند به مکان های دیگر. و قانونگذاران در شهرستانها در سراسر کشور از جمله سان فرانسیسکو و اوکلند و مینیاپولیس با توجه به انجام درست آن.

شهرستانها نیز می تواند فکر می کنم در مورد ساختمان و بهبود آن مدل. این برنامه بزرگترین محدودیت این واقعیت است که صلاحیت آن است که تنها در قطعا "غیر جنایی" می نامد. که به معنی عادی افسران پلیس به خوبی ممکن است فرستاده شده به مقابله با موقعیت هایی که Cahoots بحران کارگران به مراتب بهتر آموزش دیده برای رسیدگی به.

وجود دارد دو راه حل در اینجا. یکی زدایی از مسائل مانند اعتیاد و بی خانمانی. "در حال حاضر پلیس در پاسخ به بی خانمانی رانده است شهر قوانین جرم آن می گوید:" ماریا Foscarinis مدیر اجرایی قانون ملی مرکز در بی خانمانی & فقر است. "به طور معمول در مورد افراد بی خانمان هستند و در مورد مسائل مانند خواب و یا گدایی که نباید خطاب اجرای قانون است." تغییر قوانین که به جرم چنین رفتاری می تواند به گسترش طیف وسیعی از فعالیت هایی که از یک تلفن همراه بحران واحد پاسخ خواهم Cahoots قادر است به آدرس.

یکی دیگر از ایده برای استقرار ترکیبی پاسخ واحد متشکل از هر دو افسر پلیس و تلفن همراه بحران پاسخ به موقعیت هایی که به طور معمول سقوط خارج از Cahoots اجراء. مثلا پلیس ممکن است به نام صحنه به شکستن خشونت مبارزه کنند. اما از آن آسان است به تصور یک Cahoots تیم ورود به وضعیت اول و تلاش برای خنثی کردن آن در حالی که ماموران پلیس به صبر در اطراف بلوک, خارج از دید, به نام تنها در صورتی لازم تلقی می شود.

"من واقعا هیجان زده در مورد تصور کاملا متفاوت مدل از اولین پاسخ دهندگان می گوید:" فریدمن. "آنچه که بدان معنی است که آموزش مردم در یک راه بسیار متفاوت اعزام آنها را در راه های مختلف و به آنها پاداش های مختلف سیستم از ما به پلیس."

کسانی که برای اولین بار سه ایده ها شامل راه حل های است که مقامات دولت محلی می تواند ترکیب نسبتا به راحتی به خود موجود پلیس مدل. اما اگر ما تغییر مدل به طور کامل ؟ اگر به جای پلیس در جوامع ما به آنها این منابع را به پلیس خود را ؟

کمی بیش از 20 سال پیش دولت استرالیا نه تنها که.

تاریخ جامعه بومی در استرالیا ضخیم است با سرکوب خشونت و خشونت در دست دولت است. شرح بومی-پلیس روابط خواندن به عنوان اگر آنها می تواند کشیده مستقیما از معاصر آمریکایی آفریقایی تجربه در ایالات متحده آمریکا (نه به ذکر است ما جوامع بومی). به عنوان هری Blagg یک استاد حقوق در دانشگاه چارلز داروین در استرالیا می نویسد:

از لحاظ تاریخی, پلیس شد یک ابزار برای کنترل و محدود کردن انکار و یا نظارت بر بومی رو به سفید دامنه. با توجه به criminologists این اتحاد چپ یک میراث بیش از پلیس از مردم بومی در عرصه – که در آن آنها ممکن است تشکیل یک تهدید برای نظم عمومی و تحت policing (underservicing ممکن است یک اصطلاح بهتر) از مردم بومی در جوامع خود.

این شروع به تغییر در 1990s هنگامی که یک کمیسیون دولتی یافت که مردمان بومی بودند بسیار در مقایسه با نسبت جمعیتی در زندان ها و زندان به عنوان یک نتیجه از سیستمیک تعصب. نویسندگان به این نتیجه رسیدند که تنها راه برای پایان دادن به این بی عدالتی بود به طور کامل reimagine راه استرالیایی ارتباط برقرار کردن با سیستم عدالت کیفری.

یکی از توصیه های آنها ساخته شده بود برای دولت به صندوق محلی اشکال از جامعه خود پلیس مانند Julalikari شب گشت در شمال استرالیا. ایده پشت این شب گشت ساده بود: به منظور افزایش امنیت عمومی با ایجاد یک بافر بین مردم بومی و نیروهای پلیس. این است چگونه پرینستون جامعه شناس پاتریک Sharkey توصیف سفر خود به Nyoongar گشت در پرت استرالیا در سال 2018 کتاب مضطرب صلح: بزرگ جرم و جنایت کاهش تجدید شهر زندگی بعد از جنگ در خشونت:

من پیوست یک تیم به رهبری توسط آنی و راشل دو زن فوق العاده ای که قابل توجه به سازمان دیده بان در عمل است. من در نگاه آنها به عنوان تلاش برای آرام کردن یک پزشک مرد که مست بود و متخاصم در مقابل یک نوار شلوغ. من آنها را دیدم صحبت کردن با یک مرد که نگاه ناخوشی دروغ گفتن بر روی یک نیمکت در وسط یک شهر پلازا و ماندن با او به عنوان تکنسین فوریتهای پزشکی از او پرسید سوال و در نهایت او را به دریافت درمان. ...

چالش هایی که ظهور در طول دوره از یک تغییر شیفت در شبانه اساس, اما فراگیر هدف از این گشت تیم است که برای حفظ حضور در فضاهای عمومی که در آن افراد جوان اویختن به جستجو برای مردم بومی که نگاه به عنوان اگر آنها می تواند استفاده از برخی از کمک به هر کسی که باعث دردسر فرصتی برای خنک کردن و یا رفتن به خانه قبل از پلیس درگیر کنید. در زمان گشت زنی تیم دخالت می آید با یک هشدار شدید اما معمولا آن را همراه با یک لبخند گرم.

هنگامی که مطالعه که شرح آن را سخت به فکر می کنم در مورد چگونه متفاوت چیزهایی که رفته اند برای Rayshard بروکس یا Dion Johnson اگر اعضای محلی این شب گشت تا به حال شده است در وظیفه. شاید آنها رانندگی بروکس به خانه خواهر خود را به صرف شب. شاید آنها را Johnson به یک پناهگاه محلی برای هوشیار کردن با یک گرم صبحانه. پلیس هرگز به نام.

اعضای "درمان خیابان" یک گروه کمک رسانی کارگران و خشونت interrupters, سر به یک بازار محلی برای ارتباط برقرار کردن با محلی اسرائیلی در شمال شرقی واشنگتن دی سی در 20 مارس.
Michael S. ویلیامسون/واشنگتن پست از طریق گتی ایماژ

امروز صدها نفر از این شب گشت تاسیس شده اند در جوامع بومی در سراسر استرالیا و بسیاری از آنها را دولت تامین می شود. گشت فاقد رسمی پلیس قدرت را مشروعیت می آید از این واقعیت است که آنها در حال ایجاد شده توسط شوراهای محلی تایید شده توسط بزرگان استفاده از دانش محلی و کار در داخل مرزهای قانون بومی و فرهنگ است.

توسط بسیاری از شاخص های گشت توانست بسیار موفق است. "روابط بین شب گشت و پلیس [هستند] به طور کلی بسیار عالی این روزها" Blagg می گوید. "پلیس نمی تواند مدیریت کند و بدون آنها." پلیس لازم نیست تمام وقت حضور در اکثر جوامع با شب گشت. آنها را گام به گام در همه چیز آرام و یا بازداشت اما به طور معمول تنها زمانی که تماس های محلی گشت. یک مطالعه نشان داد که گشت در سه حوزه قادر به کاهش دستگیری حدود 30 درصد است.

"که یکی از الهام بخش ترین شب زندگی من" Sharkey گفت: من در سفر خود به Nyoongar گشت. "آن را به من یک چشم انداز از آنچه امنیت عمومی می تواند مانند نگاه کنید اگر آن را رانده است مردم اقدام از نگرانی واقعی برای جوامع خود."

مبتنی بر جامعه رویکرد به امنیت عمومی نیز بوده است و پیشگام در برخی از خشن ترین محله توسط بسیاری از خیابان "توسعه" برنامه های که من در بالا ذکر شد بزرگترین و بیشترین دقت مورد ارزيابی قرار گرفت که درمان خشونت جهانی.

مانند بومی استرالیا شب patrollers, درمان خشونت را "خشونت interrupters" هستند و مردم محلی با جامعه قوی و روابط بسیاری از آنها انجام داده اند زمان زندان خود است. کار خود را به ایجاد روابط در سراسر جامعه چنین است که آنها آگاه هستند از ادامه اختلافات بین فردی تنش ها و پتانسیل دعوا قبل از آنها تشدید می شود به سطح یا غیر نظامی خشونت و یا دخالت پلیس.

"ما باید یک سطح اعتماد با جامعه که پلیس هرگز می گوید:" میچل. "به این دلیل که ما فقط استخدام کسانی که بومی محله. اطلاعات می شود در اطراف به ما مدتها قبل از آن را به پلیس."

نقش خشونت interrupters فراتر از فقط در نقطه میانجیگری. آنها ارائه آموزشی و فرصت های اقتصادی برای افرادی که در نظر گرفته "در معرض خطر" از ارتکاب خشونت است. در پی خشونت و آزار آنها بسیج خانواده و دوستان قربانیان و احترام رهبران جامعه برای جلوگیری از اقدامات تلافی جویانه. و در آرام بار کار می کنند به گسترش هنجارهای اجتماعی از خشونت.

درمان خشونت برنامه های اجرا شده در 25 شهر آمریکا اغلب در محله های که در حال تجربه سطوح بالایی از خشونت اسلحه. و مستقل چندگانه تجزیه و تحلیل برنامه ها در مکان هایی مانند نیویورک و شیکاگو و بالتیمور نشان داده اند که مدل پتانسیل را در مورد عمده کاهش جرم و جنایت خشونت آمیز و خشونت اسلحه در کسری از آنچه در آن هزینه نیروهای پلیس.

یک گزینه است که برای قانونگذاران محلی به سادگی مقیاس درمان خشونت مدل از یک یا دو محله به کل یک قصبه یا شهر. شهردار بیل د Blasio به تازگی اعلام کرد او خواهد بود سرمایه گذاری اضافی 10 میلیون دلار به گسترش برنامه به 20 شهر نیویورک حوزه با بیشترین خشونت اسلحه.

"زمان بیش از سمت راست برای یک سرمایه گذاری بزرگ در درمان خشونت می گوید:" Caterina روم, یک جامعه شناس در دانشگاه است که تحقیقات انجام شده در این سازمان رویکرد است. او اشاره می کند که در حالی که این سازمان هرگز آزمایش در مقیاس است که در حال حاضر خواستار آن است که همچنین یکی از چند مدل که نشان داده شده است را با موفقیت بسیار خشونت آمیز جوامع بسیار کمتر خشونت آمیز و بدون استفاده از ابزار دستگیری زور و حبس.

یکی دیگر از گزینه است برای قانونگذاران محلی در آمریکا به آزمایش با جامعه رویکرد به پلیس. Sharkey معتقد است مسئولان شهرستان را باید با هم محلی سازمان های مدنی در جامعه از رهبران و شهروندان به شکل یک جامعه جدید نهاد وظیفه برنامه ریزی یک مدل جدید برای ایمنی عمومی در یک تعداد از پیش تعریف شده از محله.

گروه دریافت بودجه معادل هر اداره پلیس در این حوزه قضایی را دریافت خواهید کرد. آنها خواهد بود و مجاز به استفاده از وجوه با این حال آنها را انتخاب کنید. آنها می رسم تا برنامه های خود را برای جامعه ارتباط به اداره پلیس محلی که به احتمال زیاد خدمت در برخی از مرتب کردن بر اساس از پشتیبان گیری ظرفیت در مورد چیزهایی تشدید می شود. سپس آنها داده می شود حداقل 10 سال برای اجرای این آزمایش با دقیق نظارت و ارزیابی در طول راه.

"جوامع خود را باید آنهایی که تصمیم گیری در مورد این مسائل می گوید:" Tracie L. Keesee یک افسر پلیس سابق و از بنیانگذاران مرکز پلیس سهام. "آیا شما فکر می کنم باید با ارائه خدمات ؟ چه کسی باید مسئول امنیت عمومی? این پرسش را باید به جامعه است."

هیچ تضمینی وجود ندارد که هر یک از این پیشنهادات را موفق خواهد شد در سراسر هیئت مدیره. وقتی که می آید به پلیس جایگزین حتی بهترین مدل های موجود نیست و تلاش شده است در مقیاس و وجود دارد هیچ گفتن چه جوامع مختلف خواهد شد و به آنها پاسخ دهند. برای پیاده سازی هر گونه ایده در این لیست به معنی جسارت به نسبتا قلمرو ناشناخته.

این بدان معناست که وجود خواهد شکست. همه چیز اشتباه است. سیستم های خود را. برنامه سقوط خواهد کرد از هم جدا. خشونت ممکن است به طور موقت افزایش می دهد در بعضی از نقاط. گاهی اوقات یک خشونت قطع و یا تلفن همراه بحران کارگر خواهد بود به طور جدی زخمی و یا کشته شدند.

اما سیستم فعلی ما در حال حاضر نشان دهنده یک نوع عمیقی شکست. ما در کشوری زندگی می کنند که ساخته شده است بزرگترین سیستم انسان حبس در زمین که در آن عوامل دولت کشتن غیر مسلح اعضای جوامع آنها قرار است برای محافظت و تهدید و ارعاب کسانی که هنوز زنده هستند. که در آن معترضان مسالمت آمیز در حال ضرب و شتم در خیابان.

اکنون پرسش این نیست که آیا ما مایل به زندگی با شکست; جوامع در سراسر کشور در حال حاضر زندگی می کنند با شکست هر روز. که شکست حداقل در بخشی ناشی از این واقعیت است که افسران پلیس در ایالات متحده وظیفه با مسئولیت — از ترافیک گشت به میانجیگری برای پاسخ به بحران — که در تقویت خطر خشونت های غیر ضروری.

وجود دارد مقدار زیادی از مدل ها در خارج وجود دارد از ما چگونه می تواند در انتقال این مسئولیت به غیر از پرسنل پلیس و در انجام این کار را استفاده از نیروی کشنده به مراتب نادرتر. سوال این است: آیا ما مایل به آنها را امتحان کنید ؟


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب