ما رو راحت با همیلتون. فیلم جدید به یاد ما چقدر خطرناک است.

من گوش به همیلتون بازیگران آلبوم صدها بار قبل از من تو را دیدم زندگی می کنند نشان می دهد. تمام عیار همیلتون تب

توسط NEWSOULS در 12 تیر 1399

من گوش به همیلتون بازیگران آلبوم صدها بار قبل از من تو را دیدم زندگی می کنند نشان می دهد. تمام عیار همیلتون تب بود فقط شروع به ضربه زدن به اینترنت در اوایل سال 2016 شش ماه پس از آن اولین برادوی. با انتساب در دست به نوشتن در مورد Lin-مانوئل میراندا را بازگویی زندگی الکساندر همیلتون خریدم بلیط در ظاهر نهایی هفته است که کسی که در براکت درآمد می تواند بکشید که feat. من جمع به من تنگ و قرار گرفتن در ردیف آخر از بالکن یک مه شب, در حال حاضر دانستن نشان می دهد در داخل و خارج. بنابراین من فکر کردم.

این هفته تماشای فیلم برداری از نسخه های موسیقی منتشر شده در دیزنی+ من به یاد آن شب و چه در نهایت از دیدن این نمایش به من فهماند آنچه که من می خواهم از دست رفته: که کسی که "داستان" از همیلتون نیست اسم خود را, اما آن تبه کار, Aaron Burr (با بازی لسلی Odom جونیور).

بله الکساندر همیلتون (Lin-مانوئل میراندا) شخصیت به عنوان شخصیت. نشان می دهد تمرکز بر روی همیلتون زندگی و چرا و چگونه آن را به پایان رسید در بدنام دوئل. اما با مته سوراخ کردن زندگی می کردند و آن را با مته سوراخ کردن است که می گوید همیلتون داستان حداقل در این مرحله است. با مته سوراخ کردن راهنمای ما است.

لسلی Odom جونیور به عنوان Aaron Burr و Lin-مانوئل میراندا به عنوان الکساندر همیلتون در همیلتون.
دیزنی

Lin-مانوئل میراندا نسخه از زندگی همیلتون و همگروهی لزوما فشرده و elides جزئیات اما یک باتری وحشی Aaron Burr حقایق خواسته مختصری مسیر انحرافی: نوه پرینستون موسس و ازلی "آتش و گوگرد واعظ" جاناتان ادواردز با مته سوراخ کردن در واقع کشته همیلتون در حالی که او در خدمت به عنوان توماس جفرسون معاون رئیس جمهور. او تمام مدت خود را بیشتر بدون حادثه است. اما رضایت بخش ادبی تقارن به زندگی خود: پس از کار به عنوان یک زمین سفته بازان تبدیل شدن به یک متهم در دیوان عالی کشور محاکمه که در آن Jefferson متهم او را از خیانت و هزینه های در تبعید تندرست اطراف در اروپا و بازگشت او به آمریکا و, عروسی یک زن به نام الیزا Jumel که او را طلاق بعد از چهار ماه. او وکیل ؟ الکساندر همیلتون جونیور, پسر دوم از الکساندر Sr. و الیزا. با مته سوراخ کردن درگذشت روز طلاق نهایی شد.

که با مته سوراخ کردن است همیلتون's راوی می شده اند واضح است اگر من می خواهم پرداخت نزدیک توجه به بازیگران ضبط. او باز می شود هر بخش از موسیقی با پرسیدن یک سری سوالات در مورد خود nemesis — تکرار بندهای که شروع چگونه یک حرامزاده یتیم پسر یک فاحشه و یک اسکاتلندی ... — و سپس تلاش برای پاسخ به آنها را به عنوان ما به تماشای حوادث همیلتون زندگی گشوده است. همیلتون رفته است تا پایان نشان می دهد که با مته سوراخ کردن داشتن فقط او را کشتند در یک دوئل آواز می خواند و با غم و اندوه از برخی از نقطه در آینده: او باید شناخته شده جهان گسترده بود به اندازه کافی برای هر دو آنها را. با مته سوراخ کردن کسی است که به معرفی همیلتون رقبای سیاسی جفرسون و جیمز مدیسون به عنوان آنها ruefully اعتراف در موسیقی نهایی تعداد که همیلتون سیستم مالی تبدیل به یک موفقیت حداقل در طول عمر خود را.

در مرحله — و در نتیجه در این فیلم — در این ساختار حتی روشن تر. Odom است فرمانده قد بلند و ظریف حضور مرحله به خصوص در مقایسه با scrappier میراندا. که با مته سوراخ کردن او می تواند از نوسان جذاب و صاف به شکنجه به متملق فقط با شکل لبخند خود را و بلند کردن سر خود را. او در تلاش است لطفا به ما و پس از آن به عنوان زمان می رود در شکایت به ما در مورد بی عدالتی از جهان است. او متولد شد به قدرت و ثروت و کلاس. او کسی است که دارای یک میراث خانوادگی برای محافظت از. او باید با حقوق رئیس جمهور شود.

همیلتون اصرار دارد که با مته سوراخ کردن و او یکسان هستند چرا که آنها هر دو یتیم اما واضح است که از پرش که وجود دارد هیچ چیز مشابه در مورد آنها. با مته سوراخ کردن حس حق است و آنچه را نگه می دارد او را از اعتقاد به هر چیزی بیش از حد محکم ("بحث کمتر و بیشتر لبخند / اجازه ندهید که آنها را می دانم آنچه شما در برابر و یا آنچه را که شما برای") و این که چرا این مبارز همیلتون درایوهای او تا دیوار. شما می توانید آن را در چشمان خود را.

با مته سوراخ کردن دریافت نمی کند آخر کلمه ، در تعداد نهایی پس از او آواز می خواند وقتی که شما رفته که به یاد نام شما ؟ که خود را نگه می دارد شعله? که می گوید داستان خود را?", صدای گرم کردن به طور کامل. آن است که همیلتون بیوه الیزا (Pippa Soo) است که پس از اتمام این نشان می دهد که درج خودش "به روایت" و توضیح می دهد که او در گذشته صرف نیم قرن از زندگی خود را گسترش شوهرش میراث و ایجاد یکی از خود. او دلیل آن است که به شدت پیشنهاد می شود که کسی به خاطر الکساندر در همه.

Lin-مانوئل میراندا به عنوان الکساندر همیلتون و Phillipa سو به عنوان الیزا Schuyler در همیلتون.
دیزنی

این مشکل فقط از گوش دادن به این آلبوم به طور کامل درک چگونه حرکت نهایی از این آهنگ است. در پایان داشتن اصلاح صدای او منتشر شده شوهرش کار و مبارزه خود را برای میراث مطرح شده بودجه برای ساخت بنای یادبود واشنگتن و تاسیس یک پرورشگاه خصوصی برای کودکان و نوجوانان مانند الکساندر الیزا می ایستد در مرکز صحنه. در سایه آرام آواز هستند و مردم او را دوست داشت که "از طرف دیگر" — جورج واشنگتن, خواهر, گلپر, پسرش فیلیپ اسکندر خود را. در آخرین لحظه او به نظر می رسد تا در نور و gasps در اولین نگاه اجمالی از ابدیت است.

و روشن است پس از آن که آن را با مته سوراخ کردن که کنترل همیلتون داستان پس از همه, هر چند او تلاش کرد. آن را الیزا.

مصرف چوب از خود نشان می دهد Lin-مانوئل میراندا به نظر می رسد به طور غریزی درک می کنیم که کنترل هر روایت نیاز به تعامل با کسانی که آن را دوست دارم. هر چند او در حال حاضر شناخته شده به برادوی طرفداران خود را از آمار سال 2008 موسیقی در ارتفاعاتمیراندا را گسترده تر شهرت بزرگ در پشت سر هم با همیلتون's انفجاری محبوبیت که واقعا استارت که بازیگران آلبوم منتشر شد و در سال 2015 حدود یک سال پس از نمایش در برادوی برتر.

همیلتون's موسیقی بسیار جذاب و میراندا و بازیگران خود را انجام همه چیز آنها می توانند برای ارتباط با طرفداران که نمی کنید برای دیدن نشان می دهد با توجه به هزینه و جغرافیایی دسترسی داشته باشید. آنها انجام شده و تنها وب اختصاصی با کست از دیگر برادوی را نشان می دهد ریمیکس و reimagined اجرای خود را و فعالانه به ترویج فن ویدئوها مانند "Batlexander Manilton" و تمام طول بسیار "اوایل 2016"-عصر جب!

بنابراین طبیعی است زمانی که گوش دادن به این آلبوم به تصور میراندا به عنوان ستاره. قطعا میراندا غنی سزاوار تمجید برای داشتن نوشته همیلتون's مدافع سرسخت پیچیده شعر و موسیقی که به مدیریت مرجع, همه چیز از هیپ-هاپ به انجیل به گیلبرت & Sullivan. اما با دیدن بازیگران اصلی انجام چه بر روی صحنه و یا در این فیلم نیز تقویت چقدر این موسیقی نیست یک داستان در مورد یک پسر یک ستاره. آن را نمی سرپا نگه داشتن "مرد بزرگ" نظریه تاریخ و در همه. به جای همیلتون مواضع اسم خود را به عنوان یک قطعه از یک پازل بزرگتر نشان می دهد که چگونه خود را از درگیری ها و کنگره با دیگران خود را شکست و موفقیت ترکیب با نقاط قوت و ضعف دیگران به تاریخ حرکت همراه است.

که رویکرد حمایت از مصاحبه. میراندا جامد است و کاریزماتیک مجری, اما او از لحاظ فیزیکی کوچکتر از بسیاری از همکار خود بازیگران با کمتر آوازی قدرت.

مقایسه میراندا مرحله حضور به دیگران: کریس جکسون هر دو گرم و لرز القا ورودی به عنوان جورج واشنگتن است. Jonathan Groff را به معنای واقعی کلمه unhinged, تف-پاشش عملکرد به عنوان پادشاه جورج. (شما ممکن است فکر می کنم شما می دانید او را از آهنگ ها اما از همه همیلتون's شخصیت شاه جورج ممکن است به دست آوردن بسیاری از بینندگان از دیدن Groff را بر روی صفحه نمایش عملکرد.) Daveed را از دست Diggs را سفت چسبیده تولید الکتریسیته به نوبه خود به عنوان Thomas Jefferson. Okieriete Onaodowan را bang-در Biggie انرژی به عنوان swaggering انقلابی هرکول مولیگان. رنه Elise Goldsberry سریع-جریان آتش به عنوان گلپر, Schuyler, مخلوط با او وری نگاهها و درد واضح در اشتیاق برای الکساندر — احساسات شما می توانید در این فیلم به مراتب بهتر از شما می توانید از ردیف عقب از ریچارد راجرز تئاتر ،

تماشای بازیگران و ماجرا را زنده درایوهای خانه چقدر این داستان متعلق به همه و نه فقط الکساندر همیلتون که غالبا محو می شود به پس زمینه. و البته آن: این است که همیلتونکه در آن تاسیس پدران و مادران چندان طولانی به افسانه گذشت برای بسیاری از ما تجسم در سیاه و سفید و قهوه ای بدن. این یک انتخاب است که (در حالی که ارائه مسائل خود را دارد) است که هنوز هم راست رادیکال. همیلتون هم احترام تاریخ و در برابر آن. همه این بالا فکر وعده ها و برنامه های بزرگ برای آزادی و برابری از آن خود می گوید: قرار بود برای همه. پس چرا وعده های شکست خورده را بارها و بارها ؟

آنتونی راموس, Lin-مانوئل میراندا daveed را از دست Diggs و Okieriete Onaodowan در همیلتون.
دیزنی

شما می توانید تمام است که با جسارت از گوش دادن به یک منتزع ضبط ؟ شما می توانید برخی از آن اطمینان حاصل کنید. اما تماشای مردم انجام است متفاوت از گوش دادن به آنها را می خوانم. حتی با واسطه توسط یک صفحه نمایش شاد نبض قابل لمس است. شما رفتن به تئاتر به در اتاق که در آن اتفاق می افتد و اگر شما احساس هر گونه ناراحتی یا هیجان شما احتمالا در حال انجام آن اشتباه است.

که بسیاری از مردم آنقدر راحت با همیلتون ممکن است حرکت نزولی از آن محبوبیت در سراسر جهان. راه اندازی در پایان اوباما ریاست جمهوری همیلتون می تواند احساس خود تبریک در یک شیوه ای است که اغلب نشان می دهد تا در هالیوود بیش از حد. کار خوب و امریکا! ما حل نژاد پرستی!

در این فاصله سال های شخصیت های داستانی که نقل قول همیلتون approvingly مستقر شده اند به عنوان مختصر برای clueless در و از خود راضی سفید افزود: در سال 2017 را دریافت کنید و یا 2019 را چاقو بیرون. و نشان می دهد را به فرهنگی همه گیر است تنها گسترش یافته است. مایک پنس رفت و به دیدن این نمایش به زودی پس از سال 2016 انتخابات باعث بازیگران برای ارائه یک پیام به طور مستقیم به او از صحنه و نور اینترنت در آتش است. سابق سازمان ملل متحد سفیر جان بولتون, برای, خوبی, خاطر — هیچ کس تا به حال متهم بولتون بودن یک لیبرال — نام کتاب خود اتاق که در آن اتفاق افتاده است.

پس از پنس حادثه یک Facebook آشنایی اصرار داشت به من که در حالی که آنها نمی, رای گیری برای مغلوب ساختن پیشی جستن (یک مقدمه است که پس از تبدیل شدن به همه جا) به آنها فکر فرستادن پیام برای پنس بود بی وجدانی که "همه باید احساس امنیت در تئاتر است." آن را احمقانه بیانیه زیرا هیچ کس نباید احساس (استعاره) امن در تئاتر است. در بهترین حالت آن تئاتر همواره مکانی برای مخاطبان به چالش کشیده می شود در مواجه با یک محیط زندگی می کنند با داستان در مورد بشریت انجام شده توسط انسان واقعی بدن. شما باید به خودتان به آن است.

Daveed را از دست Diggs به عنوان توماس جفرسون در همیلتون.
دیزنی

با وجود این قابل تحسین تلاش های میراندا و همکارانش به همیلتون طرفداران یک طعم و مزه از اجرای زنده جنبه های نمایش, گرفتن فراتر از بازیگران آلبوم باقی مانده اساسا غیر قابل دسترس برای اکثر مردم در سال های پس از نشان دادن وارد بازار گردید. تئاتر زنده است ذاتا منحصر به فرد — آن را به معنای تجربه در فرد بنابراین شما باید وجود داشته باشد — در بالای که بسیار گران قیمت برای تولید. این دو عامل در خدمت (به عنوان آنها را با محصولات دیگر در گذشته) برای منزوی کردن همیلتون تا حد زیادی به عنوان یک اثر هنری برای مردم است که می تواند به استطاعت آن را ببینید و حتی یک بار آن را باز کرد در دیگر شهرستانها و رفت و در تور. (یک استثنای قابل توجه: مخاطبان بودند که دریافت کنندگان برخی از تولید و توسعه طرح از جمله دانش آموزان از جوامع محروم.)

این بدان معناست که نشان می دهد تئاتر مخاطبان پس از 2015 باید اریب خوب و مودب. دیزنی+ انتشار این فیلم نمی تواند در دسترس به هر کسی که نمی تواند به اشتراک دیزنی+ اما آن را نشان می دهد به مراتب بیشتر و به آسانی در دسترس برای کسانی که قبلا ممکن است تنها به آن گوش دهید.

و جدید همیلتون بینندگان را در سال 2020 نمی 2016. زمانی که من آن را دیدم در بهار سال 2016 نشان می دهد ساخته شده من فکر می کنم در مورد زمان رئیس جمهور و انتخابات آینده که در آن به نظر می رسید مانند یک خواهد به قدرت unmoored از تعهدات به خدمات عمومی به وضوح برنده شدن.

در اواسط سال 2020 تماشای همیلتون در خانه در وسط یک بیماری همه گیر در سراسر کشور شورش و تظاهرات علیه خشونت پلیس و نژادپرستی با رئیس جمهور به tweeting که او "تنها جنگجو!", من خودم را زده راه همیلتون موقعیت underdog فقیر مهاجر الکساندر — که ازدواج کردن اما همیشه یک striver خالی از سکنه شده توسط حافظه گذشته خود را — در برابر راحت و خوبی کردن بچه ها مانند جفرسون و یا با مته سوراخ کردن. آن shoves دور این ایده که بازی خوب بهتر است و باعث تغییر آن به صراحت repudiates کسانی که "می خواهم که به اوباما رای دادند برای یک دوره سوم" و پس از آن که همه چیز را مرتب کردن بر اساس خود را.

در همیلتونتعداد انگشت شماری از جوان تکه تکه خیال کارها آغاز شده و امید است که فردا وجود خواهد داشت بیشتر از آنها داستان خود را خواهد گفت.

من تعجب می کنم اگر انقلابی undertones از همیلتون را می خوانم در یک راه جدید برای کسانی که به تماشای آن را در خانه در حال حاضر. شما نمی توانید نادیده بگیرد که مانده بود از "همه انسانها برابر خلق شده اند" در حالی که تماشای همیلتون — مگر اینکه شما می خواهید به. شما می توانید را فراموش کرده ام چگونه اغلب برادوی و سرگرمی به طور گسترده تر است تا حد زیادی حذف شدند مردم رنگ از نقش های عمده ای که در مواجهه با ریخته گری شبیه به این — مگر فراموش کردن آن باعث می شود شما راحت تر است. شما نمی توانید کاملا از دست عواقب خوشنودی مگر اینکه شما را انتخاب کنید به راضی. هنر به تنهایی نمی تغییر جهان; آن را فقط گاوآهن خاک است.

همیلتون است که نشان می دهد در مورد انقلاب و یک نمایش در مورد مشکل با انقلاب: شما پس از تبدیل جهان وارونه, شما باید به شکل از چه می آید بعدی. شما باید به شکل از خود قوانین خود را در اقتصاد خود را در سیاست خارجی. شما همچنین باید به کشف کردن که مسائل است که باعث می شود قوانین و شاید مهمتر از همه — که داستان می گوید. هر فرهنگ جنگ مورد که می شود برای تعریف شرایط و کنترل این روایت و این که هیچ تفاوتی در حال حاضر از آن بود در سال 2016 یا 1812 یا 1776.

همیلتون آغاز می شود جریان در دیزنی+ در جولای 3.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن