شهر موزه نیاز به ماسک و رزرو پس از بازگشایی در تاریخ 17 ژوئن

از طریق KARI/فلیکر جادویی ترین مکان در سنت لوئیس اعلام کرد دستورالعمل جدید به عنوان یک تلاش برای جلوگیری

توسط NEWSOULS در 21 خرداد 1399
The most magical place in St. Louis announced the new guidelines as an effort to contain the spread of coronavirus. - VIA KARI/FLICKR
  • از طریق KARI/فلیکر
  • جادویی ترین مکان در سنت لوئیس اعلام کرد دستورالعمل جدید به عنوان یک تلاش برای جلوگیری از شیوع کروناویروس.

سنت لوئیس " شهر موزه مسلما سرگرم کننده ترین محل در کل منطقه مترو برای ضربه زدن سر خود را و/یا گیر وارونه در یک claustrophobic فضای امروز اعلام کرده است که آن را بازگشایی در ژوئن 17.

چند داستان پروژه هنر/غول پیکر, زمین بازی, زاییده افکار از اواخر نابغه خلاق باب Cassilly خواهد شد که دستورالعمل های جدید پس از بازگشایی با هدف کاهش گسترش coronavirus از جمله الزامات است که شرکت کنندگان رزرو در پیشبرد و پوشیدن ماسک در طول زمان خود را در ساختمان است.

"در دوباره باز کردن درب ما ما وعده به ارائه لذت بخش و ایمن را تجربه کنند. شما در به اشتراک گذاشتن این تجربه از طریق یک تعهد اجتماعی فاصله خوب بهداشت و ماسک-پوشیدن (برای کسانی از شما بیش از سن 9)" شهر موزه مدیر ریک اروین می گوید, در بیانیه ای. "شما ایمنی شخصی و ایمنی و بهداشت از همه کسانی که بازدید از موزه شهرستان بستگی به شیوه های بهداشت خوب و مناسب قوانین و مقررات تنفسی از جمله مکرر شستن دست ها, سرفه یا عطسه به آرنج خود را و استفاده از مبتنی بر الکل ضد عفونی کننده دست."

در علاوه بر این به کسانی که مراحل اروین میگه این موزه را محدود می کند به طور کلی تعداد افراد مجاز در ساختمان, ارائه دو بهنگام جلسات هر روز که شرکت کنندگان می توانند برای ثبت نام و رزرو در پیشبرد. بلیط فروخته نخواهد شد در مقابل دفتر غرفه بلیط و کل سازمان در حال رفتن به طور موقت (بیشتر) cashless.

برخی از جاذبه های — کسانی که اجتماعی فاصله غیر ممکن است — بسته خواهد شد Erwin می گوید. و نه فقط اجازه دهید همه صعود بیش از همه چیز در یک نسبی رایگان برای همه از تلون مزاج و سحر و جادو مردم را تنها مجاز به صعود در سراسر جاذبه در یک جهت و تنها پس از انتظار در صف در آنچه به مقدار نسبتا منظم در صفوف منظم از تلون مزاج و سحر و جادو.

ویژه تمیز کردن خدمه را پاک کردن و پاکسازی سطوح بین هر جلسه و موزه را اجرا اجتماعی فاصله بين دو گروه. ماسک صورت در دسترس خواهد بود برای خرید و ضد عفونی کننده دست در دسترس خواهد بود به صورت رایگان. کسانی که نمی توانند پوشیدن ماسک داده خواهد شد گزینه ای را برای پوشیدن چهره سپر به جای.

"من یک پدر و مادر و من می دانم که چقدر مهم است (و دشوار) است خود را به تعادل کودکان شادی و آموزش و پرورش با حصول اطمینان از ایمنی خود را در حال حاضر" اروین می گوید. "ما مطمئن ساخته شده موزه شهر امن و محل هیجان انگیز را به بازی. و برای کسانی از شما که امید بستن به ماندن در خانه برای کمی در حالی که دیگر ما آن را دریافت کنید."

گام های اضافی اکو کسانی که از دیگر جاذبه های مهم شهر از جمله سنت لوئیس وحش و شش پرچم است که هر یک نیز اعلام کرد که آنها می تواند عامل با رزرو و نیاز به ماسک رفتن به جلو.

بلیط برای بازگشایی موزه شهر را در فروش ژوئن 11. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سیاست های جدید, بازدید از وب سایت رسمی citymuseum.org.

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب