25 کارتون برای دریافت با وسواس در حال حاضر و برای همیشه لطفا برای

ارتباط بین کارتون و جوانان اغلب کست ناعادلانه انگ: که کارتون برای کودکان و نوجوانان, کودکان و نوجوانان که می ت

توسط NEWSOULS در 25 اردیبهشت 1399

ارتباط بین کارتون و جوانان اغلب کست ناعادلانه انگ: که کارتون برای کودکان و نوجوانان, کودکان و نوجوانان که می تواند تعلیق ناباوری مربوط به صحبت کردن به حیوانات و یا کسانی که هنوز بر این باورند که سحر و جادو می تواند وجود داشته باشد.

که نه تنها ناعادلانه ارزیابی آن نادرست است. انیمیشن متوسط است که از طریق آن همه نوع داستان می توان گفت از جمله داستان به عنوان احساسی پیچیده و بافت به عنوان کسانی که از هر گونه اعتبار درام. همه کارتون ها دارای گونه های برامده یا کمدی بزن و بکوب; نه همه کارتون ها به معنای انتقال درس به بچه ها که هنوز هم بدانند جهان است. مقدار زیادی با هدف ارتباط برقرار کردن و سرگرم رشد یو پی اس بیش از حد.

"شما مرده اگر هدف شما تنها برای کودکان و نوجوانان" می رود یک نقل قول جعلی از والت دیزنی در مورد کار در انیمیشن است. "بزرگسالان تنها بچه ها بزرگ شده, به هر حال." و آن را واقعی: کارتون برای همه هستند. هدف از هر کارتون خوب همان است که از هر قطعه خوب از سرگرمی است. آنها به معنای لذت بخش و الهام بخش, مهم نیست که چه کسی (یا چه) شما هستند.

در حالی که طیف گسترده ای از مجموعه تلویزیونی انیمیشن در وجود ممکن است به نظر می رسد دلهره آور به برخی از وجود چیزی در خارج وجود دارد برای همه است. بنابراین در زیر لیست کرده ایم 20 بزرگ را نشان می دهد برای کمک به شما برای آشنا — یا reacquainted — با کارتون. آیا شما معمولا به تماشای تلویزیون با خانواده و یا ترجیح می دهند به حل و فصل را به این زیبایی ساخته شده جهان را در خود لیست ارائه می دهد متنوع نقطه ورود را با توجه به تمام تنظیمات.

A huge group of characters from The Simpsons
سیمپسونها جهان بسیار بزرگتر از فقط سیمپسونها خانواده خود را.
فاکس

سیمپسونها (1989-در حال حاضر; 31 فصل)

بسیاری از بزرگسالان جوان هرگز شناخته شده و یا به سختی می تواند به یاد داشته باشید زندگی قبل از سیمپسونها. نشان می دهد 31 سال (و شمارش) در هوا آن را تا حد طولانی ترین در حال اجرا طنزهای تلویزیونی آمریکایی در تاریخ, متحرک, و یا در غیر این صورت. آن چنان قابل تشخیص کردنی و به یاد ماندنی که به حل نشدنی از فرهنگ مدرن و نه فقط در آمریکا بلکه در سراسر جهان است.

ژرف است که مرا که هر کسی می تواند تماشای یک قسمت از این نوشته طنزهای و نه حداقل لبخند. جای تعجب نیست برای چنین دراز مدت نشان می دهد کیفیت sagged بیش از دهه گذشته است. اما زمانی که سیمپسونها است که تغییر در همه سیلندر این نوع از کمدی شما نیاز به مکث چند بار که شما در حال خندیدن بیش از حد سخت و یا بیش از حد با صدای بلند به گوش چه کسی گفته دیگر. هر عنصر از سیمپسونها است با دقت در نظر گرفته شده برای آن شوخی بالقوه از چشمک زدن-و-شما-miss-'em دید شوخی به ظریف نوبت از عبارت.

شاید سیمپسون ها به طول انجامید تا زمانی که دلیل آن بسیار قضیه اساسی: اینجا طبقه کارگر آمریکا و در اینجا آنها زندگی خود را. این ساده غرور آشنایی خود را به riffed پس در هر دو کوچک و فوق العاده ای در راه است. یا شاید نشان می دهد موفقیت ناشی از چگونه متراکم شهر اسپرینگفیلد است با گسترده بازیگران از شخصیت های که ارائه بی پایان داستان امکانات و جایگشت. یا شاید آنچه بیشتر دوست داشتنی است که چگونه حتی زمانی که هومر انتخاب شده است برای رفتن به فضا و یا کودک مگی شاخه های آقای برنز سیمپسونها همیشه بازنشانی در پایان روز. همه چیز ثابت است در اسپرینگفیلد.

اگر شما در حال غرق قسمت, تعداد, در اینجا نکته: نگران نباشید در مورد از دست رفته ترین قسمت فراتر از فصل هشت. فصل نه این است که نشان می دهد شروع به کاهش آن از راست به کمال بیشتر از یک crapshoot. و حالا که شما می دانید که به کجا نگاه, اگر شما به نحوی هرگز دیده می شود هر قسمت کامل (که چگونه؟) ... لطفا به انجام این کار است. —Allegra فرانک

که در آن به جریان: دیزنی+ Hulu

که در آن به خرید: Amazon, Google Play, iTunes,

Bob’s Burgers فاکس

Bob's Burgers (2011-در حال حاضر; 10 فصل)

Bob's Burgers است سیمپسونها"وارث ظاهری: هر دو کمدی هوا در, Fox star, دمدمی, خانواده های طبقه کارگر و در محل مبهم شهرهای آمریکا پر از عجیب و غریب همسایگان و دوستان و frenemies. نشان می دهد همچنین قرض از سیمپسونها' حس عشق خالص برای همه شخصیت های آن: هیچ کس در bob's Burgers است قضاوت و یا بی رحمانه و یا معنی نیست حتی Belcher خانواده کمی سادیستی جوانترین دختر لوئیز.

این مجموعه همچنین به عنوان خنده دار و ماراتن قادر به هر طنزهای باید باشد. این با نزدیک فرهنگ پاپ شوخی پوچ داستان و شخصیت های که هرگز بیش از حد در خارج وجود دارد, و تن از عالی موسیقی اصلی. من به تازگی به خواسته های من, بهترین دوست, کیر بزرگ bob's Burgers فن چند بار او فکر می کند او را به تماشای نشان می دهد در حال حاضر: 50 بار و شمارش مورد علاقه خود را در قسمت.

من پرسید که چه او را نگه می دارد به آینده را. "Bob's Burgers واقعا طراوت, خانوادگی, کمدی, چرا که آن را نشان می دهد اولین بار در یک مدت زمان طولانی که در آن خانواده در واقع دوست دارد هر یک از دیگر با وجود این هرج و مرج," او توضیح داد. "این Belcher غرابت/غرابت/هر آنچه شما می خواهید به آن تماس بگیرید, است که همیشه جشن و ساخته شده relatable به جای تمسخر." —AF

که در آن به جریان: Hulu

که در آن به خرید: Amazon, Google Play, iTunes,

Finn and Jake in Adventure Time شبکه کارتون

ماجراجویی زمان (2010-2018; 10 فصل)

این 2010s شاهد یک رنسانس در 11 دقیقه انیمیشن برای هر دو بچه ها و بزرگسالان هل دادن یک نوپای روند 2000s همیشه بیشتر است. بهترین از این 2010s برای من بود پندلتون بخش 10-فصل سری ماجراجویی زمان.

آزادانه ساخته شده در اطراف ماجراهای یک پسر انسان نام فین و چسبناک سگ به نام جیک ماجراجویی زمان گسترش یافته و منتقل شده از اولیه خود را مستقل ماجراهای تبدیل به یکی از تلویزیون های بلند پروازانه ترین نشان می دهد. با پایان آن این بود وسیع حماسی در مورد گذشته پسر انسان در آینده در یک پست آخرالزمانی نپرداخته بهشت زده طریق با غور و تعمق در سکوت و اتشی شادی در اندازه. و حتی اگر این قسمت بسیار کوتاه با 283 برای دریافت از طریق شما مقدار زیادی شما را مشغول نگه دارید در حالی که برای. —امیلی VanDerWerff

که در آن به جریان: کارتون شبکه (کابل ورود مورد نیاز), Hulu

که در آن به خرید: Amazon, Google Play, iTunes,

A scene from Futurama فاکس

فوتوراما (1999-2003 و 2008-2013; هفت فصل)

فوتوراما می آید از سیمپسونها"خالق مت گرونينگ اما دو سری را به اشتراک بسیار مشترک فراتر از آن. فوتوراما است sci-fi, کمدی, که همچنین dabbles در, عاشقانه, کمدی بزن و بکوب و فانتزی به عنوان آن را می سازد داستان Philip J. Fry که cryogenically منجمد در آستانه سال جدید سال 1999 و از خواب بیدار در سال 3000. وجود دارد مقدار زیادی از زمان سفر و بیگانگان و سر صحبت در کوزه اما نیز وجود دارد درست رمانتیک تنش و قوی دوستی. فوتوراما است در بهترین حالت آن شلاق-هوشمند ظرافت رسم قلب wrenching و joyously احمقانه است.

(توجه داشته باشید که "در بهترین حالت آن" من واقعا معنی این نشان می دهد اصلی چهار فصل اجرا ، شبکه unceremoniously axed این سری در سال 2003 و پس از reruns در شنا بزرگسالان انرژی جدید fanbase, آن را تبدیل به یک پوستر کودک برای تلویزیون "درخشان اما لغو" طاق. Comedy Central بعد به ارمغان آورد آن را برای بیشتر اما آن ناامید کننده دوم اجرای فاقد اوایل فصل به فصل' شوخ طبعی و قلب است.) —AF

که در آن به جریان: Hulu

که در آن به خرید: Amazon, Google Play, iTunes,

صفحه اصلی فیلم (1999-2004; چهار فصل)

صفحه اصلی فیلم است, عجیب و غریب پرنده — اما چه زیبا و عجیب و غریب پرنده است! زودرس مدرسه ابتدایی بچه ایمپلنت است که با وسواس ساخت فیلم خود را با بهترین دوستان است. بچه ها cheap-o فیلم معمولا آینه تم ها نشان می دهد طرح بزرگتر در خارج از ایمپلنت زیرزمین جایی که او با معاملات خود را بی تدبیر مادر تنها, الکلی, فوتبال, مربی, self-loathing معلم و whiny همسایه کودکان و نوجوانان.

نشان می دهد متحرک در منحصر به فرد اما کمی خارج از قرار دادن Squigglevision که باعث می شود شخصیت های شبیه آنها fizzling در مایکروویو در تمام زمانها. خود را در اوایل فصل نیز به دنبال بسیار شل اسکریپت نویسی و تونست خیلی از این گفت و گو به تریک — که برخی از بینندگان ممکن است پیدا کردن بیش از حد پوست یا پیچهای تودرتوی برای شهوت و میل خود را. اما هر عضو از بازیگران ژل کاملا با بقیه به عنوان اگر آنها انجام شده است به عنوان شخصیت خود را برای تمام مشاغل. (چیزی که شاید نگه می دارد تا حداقل یک تکرار شخصیت دلسوز ابراز شده توسط Louis C. K.)

هر چند از صمیم قلب ترک پخش از شبکه UPN قربانی نشان می دهد (از مردمی که پشت سر دکتر کاتز درمانگر حرفه ای) پس از پنج بسیار کم-دارای قسمت شنا بزرگسالان دیدم همان پتانسیل دیدم در خانه فیلم هاو نجات آن را برای یکی دیگر از 47 اقساط. Laidback کمدی منحصر به فرد است اما اغلب uproariously خنده دار و شخصیت های هر دوست داشتنی خود را در راه عجیب و غریب. شرکت سازنده لورن بوچارد در ادامه به ایجاد bob's Burgersو فیلم های خانگی بسیاری که همان لذت بخش روح است. —AF

که در آن به جریان: شنا بزرگسالان

که در آن به خرید: Amazon, Google Play

A scene from Aggretsuko
Aggretsuko اختصاص حداقل یک صحنه هر قسمت به برخی از فلزات سنگین کارائوکه.
Fanworks/Netflix

Aggretsuko (2018-در حال حاضر دو فصل)

اگر شما از طرفداران شایان ستایش Sanrio طلسم سلام زن سبک و جلف (که قطعا یک گربه و یک دختر انسان با تشکر از شما من خواهد شد در نظر گرفتن هیچ سوال بیشتر!), ممکن است زمان به تجارت در هنگ کنگ برای او مسلما خیلی بیشتر relatable دوست Aggretsuko. Aggretsuko یک پاندا قرمز کار یک مرده-پایان کار است که او قرار می دهد تا با تمام روز تنها اجازه را به او خشم در مستی تهاجمی سنگین فلزی کارائوکه در شب. این فوق العاده و عجیب و غریب و خنده دار است.

این صدا ممکن است بسیار یک توجه داشته باشید از آن خلاصه و یا حتی کمی بیشتر بزرگسالان از شما می خواهم انتظار از یک نمایش از Sanrio جهان وجود دارد اما فقط به اندازه کافی دمدمی cuteness برای سرگرم کردن preteen سلام زن سبک و جلف دوستداران بیش از حد (ببینید: برخی از spoofs در رسانه های اجتماعی و Aggretsuko بهترین دوستان در حال شیرین و دوست داشتنی). اما به عنوان آن می رود در امتداد قسمت را با استفاده از روکش برای مقابله با بی پروا تم مانند نقش های جنسیتی در محل کار پویایی قدرت در روابط و آنچه در آن به معنی ... خوب درست بزرگسالان. کسی نیست از خود بپرسید این سوال روزانه?

همچنین Aggretsuko و هر کس دیگری در این نمایش بسیار زیبا, پس, آماده به می خواهم به خرید بسیار merch پس از شما را تماشا. سرمایه داری! —AF

که در آن به جریان: Netflix

Rick and Morty شبکه کارتون

Rick and Morty (2013-در حال حاضر; چهار فصل)

Rick and Morty بسیار عمیق تر و احساسی تر پیچیده تر از آن محبوبیت و شهرت برای جذب سمی طرفداران ممکن است نشان می دهد. نشان می دهد ترانس بعدی hijinks می تواند فوق العاده سرگرم کننده و خنده دار (و هولناک در یک David Cronenbergian بدن ترسناک-نوع راه) و مماس نشان می دهد veers شدید نسبت بزرگ هستند کمدی نوشتن. کوچک وجود دارد لحظات در برخی از قسمت های که لازم نیست هر نتیجه نهایی تا بعدا و پس از آن اساسا تغییر همه چیز است که اتفاق افتاده و قبل و بعد از تکان دهنده در راه است.

بسیاری از این موفقیت مربوط به شرکت سازنده Dan Harmon که محبوب طنزهای جامعه شناخته شد آن شوخ داستان سرایی و ادغام فرهنگ پاپ سوتی. Rick and Morty ارائه می شود در هر دو از آن. اما هارمون را با مبارزات خود و سلامت روانی نیز تاثیر Rick and Morty بیشتر بدیهی است که از آنها در جامعه. افسردگی نزاع خانوادگی و ناسالم مکانیسم های مقابله ای وجود دارد. این را نشان می دهد خود را قوی حس ناامیدی و عدم اطمینان و خودشکوفایی است که باعث می شود آن را بیش از فقط خنده دار: آن است که اغلب بسیار در حال حرکت و عمیق. —Allegra فرانک

که در آن به جریان: شنا بزرگسالان (کابل ورود مورد نیاز) Hulu

که در آن به خرید: Amazon, Google Play, iTunes,

Diane and BoJack Horseman.
BoJack Horseman بسته بندی شده با ویژوال جوک و مراجع و حتی در قسمت تیره تر.
Netflix

BoJack Horseman (2014-2020; شش فصل)

وقتی که من به مردم بگویید که BoJack Horseman یکی از بهترین نشان می دهد در دهه گذشته برخی از آنها نگاهی به من متعجب و متحیر: نیست که فقط واقعا افسرده Netflix بکشد نشان می دهد در مورد یک اسب با انسان ،

که به من می گویند: بله ؟ اما همچنین بسیار ، BoJack Horseman نیست همه اشک و مرگ و مواد مخدر و مشروبات الکلی و سوء استفاده از آن شامل کسانی که همه چیز. این هم واقعا خنده دار — خنده دار تر از تقریبا هر نوع دیگر نشان می دهد در این لیست, من می خواهم استدلال می کنند به خصوص اگر شما درک خوبی جناس یا تقلید مسخره امیز.

BoJack (Will Arnett) تحت اللفظی است اسب و سابق طنزهای ستاره به دنبال به نگه داشتن خود را در نور شهرت روشن است. دهه اعتیاد و حل نشده تروما و تخریب رفتار خود مشخص شده اند او را به عنوان غیر ممکن است برای کار با تولید سم. تنها مردم در زندگی خود را که می تواند ایستادن به او هستند و او هم اتاقی تاد (Aaron Paul) را عامل پرنسس کارولین (Amy Sedaris) سابق تلویزیون رقیب آقای Peanutbutter (Paul F. Tompkins) و دایان Nguyen (Alison Brie) که استخدام شده به بنام شخص دیگری نوشتن BoJack زندگینامه. نیمی از این شخصیت ها حیوانات انسان را — بسیار را نشان حماقت و بهترین لحظات بنیادی از آن مخلوط کردن دنیای انسان ها و حیوانات است.

اما این اشتباه به نوشتن کردن یا اخراج جنبه های تیره تر از آن به دلیل آن افزایش BoJack از فقط درخشان ریف در هالیوود فرهنگ به چیزی به چالش کشیدن و صادقانه. دوست و همکار سابق جولیا الکساندر خلاصه نشان می دهد عاطفی, تاثیر ماندگار در یک قطعه زیبا در چند ضلعی:

برای همه BoJack بدترین ویژگی او هرگز نادرست در مورد خود واقعی خود را. BoJack اولین فرد برای اعتراف به نقص خود و آنچه که باعث می شود داستان خود را حتی ناراحت است که او می خواهد به تغییر اما نمی توانند بفهمند که چگونه به انجام این کار. این چیزی است که ما می خواهم به ریشه او را به زنده ماندن و برنده وجود دارد این است که یک قطعه کوچک از BoJack در همه ما است. او در برابر خود تحقق است که ما ممکن است بیش از حد ترس به خود را انجام دهد.

—AF

که در آن به جریان: Netflix

Tuca & Bertie Netflix

Tuca & برايت (2019; یک فصل)

غم انگیز پس از لغو یک فصل — من هرگز ببخش Netflix برای آن — Tuca & برايت یکی از بهترین نشان می دهد از سال 2019 و همواره خراش خارش من حتی نمی متوجه من بود. ایجاد شده توسط لیزا Hanawalt اصلی طراح و تولید کننده BoJack Horseman, مراکز نشان می دهد در دو 30 ساله پرنده زنان است که با بهترین دوستان است: Bertie (ابراز شده توسط Ali Wong) یک اضطراب و خود شک مرغ نغمه سرا و Tuca (تیفانی Haddish) او آزاده توکان ، آنها اغلب با لکه (استیون یونگ), برايت شیرین و قابل اعتماد رابین ، این نشان می دهد در مورد دوستی, زن بودن, تلاش برای کشف کردن حرفه ای خود را درک احساسات خود را مرور تصمیمات دشوار و بدانند که اشتباه نمی طلسم پایان جهان است. و آن را کاملا لذت بخش است. —Alissa Wilkinson

که در آن به جریان: Netflix

Undone آمازون

بازگشت (2019; یک فصل)

Rotoscoping یک کلاسیک بحث فیلمسازی روش که در آن انیماتورها ردیابی بیش live-action فیلم برای ایجاد یک نگاه است که نگاه واقع بینانه تر از حتی fanciest CGI. هنگامی که ضعیف انجام آن می تواند رها کردن بینندگان به uncanny valley از ناراحتی. اما زمانی که هنرمندان تکیه به حقیقی جنبه های روش — که تصاویر آن را به تولید وجود داشته باشد در خط بین واقعیت و داستان — می توان آن را زیبا.

وادى خم به مزایای rotoscoping با واقعیت از شروع آن. آلما rudderless در یک بن بست و ارتباط اما در نزدیکی کشنده تصادف بیدار پنهان توانایی در درون او. او قادر به سفر در زمان یک مهارت او می آموزد که چگونه به استفاده از طریق ظهور او مرده فیزیکدان پدر. (او را توسط Bob Odenkirk, در بیشتر نگران کننده نقش من تا کنون دیده ام او را.) آلما را غیر قابل پیش بینی تغییرات از طریق ابعاد ساخته شده از خاطرات خود را غیر ممکن خواهد بود برای نشان دادن در زندگی. انجمن ساخت و سقوط نفس نفس و نفس; هیچ نشان در این لیست و یا در جریان به نظر می رسد کاملا به عنوان به عنوان مسحور این یکی.

بازگشت's rotoscoped سبک می تواند خارج از قرار دادن به افرادی که نمی توانید مسئولیت رسیدگی به تماشای یک انیمیشن Bob Odenkirk از نزدیک شبیه live-action Bob Odenkirk, اما این یک مثال از نحوه استفاده از rotoscoping هست. بصری و داستان-عاقلانه باطل است فلسفی, هیجان, تحریک آمیز و ناراحت کننده در اندازه. همچنین شما باید به انتظار از شرکت سازنده رافائل باب-Waskberg (که همچنین ایجاد BoJack Horseman) آن مدیریت می شود فوق العاده خنده دار و شوخ بیش از حد در میان همه نومیدی. —AF

که در آن به جریان: آمازون نخست

Group shot from Archer FX

آرچر (2009-present; 10 فصل)

در اوج خود — تقریبا دوم خود را از طریق فصل پنجم — FX/FXX سریال کماندار بود بسیار متراکم با منابع ادبی جنسی کنایه و دیگر جوک که آن را غیر معمول برای بینندگان به مکث و عقب برای گرفتن همه از شوخی آنها تا به حال فقط خندید ،

چه ساخته شده کماندار بنابراین فوق العاده در طول این فصل بود و راه آن گفت: بسیاری از های مختلف انواع جوک. در سطح, آن را لذت بخش طنز از جیمز باند و فیلم های جاسوسی دیگر داستان است. اما در زیر سطح آن تاریک و پیچ خورده, خانواده, داستان در مورد استرلینگ آرچر (ابراز شده توسط H. Jon Benjamin, همچنین برجسته در باب همبرگر و صفحه اصلی انجمن) و ناتوانی خود را به فرار خود را کنترل مادر (Jessica Walter). زن و شوهر که با یکی از بهترین گروه بازیگران در تلویزیون — Aisha Tyler, Judy Greer and Chris Parnell , در میان دیگران — و خالق آدم نی rat-a-تات اسکریپت پر از اشارات و بی عفت شوخی و نتیجه این شد یکی از تلویزیون های جالب نشان می دهد که برای مدتی طولانی خوب.

کماندار دیگر در دندان در حال حاضر 10 فصل و 110 قسمت در آن تیم خلاق در بر داشت راه برای نگه داشتن تکان دادن تا فرمت آن توسط حمل و نقل شخصیت ها و روابط خود را از جاسوسی در جهان و به ژانرهای دیگر به طور کامل از جمله جنگ جهانی دوم دوران فیلم ماجراجویی و فضای opera. —EV

که در آن به جریان: Hulu

که در آن به خرید: Amazon, Google Play, iTunes,

فضای شبح ساحل به ساحل (1994-2004; نه فصل)

اواخر شب نشان می دهد بحث همه در مورد مصاحبه. فضای شبح ساحل به ساحل می داند که, اما آن را نیز می داند که وجود دارد یک دسته از احمقانه سفتی و کنوانسیون های اطراف اغلب ساختگی مکالمات. و این چیزی است که باعث می شود سری که reuses مستقیم انیمیشن از '60s ابرقهرمان کارتونی شبح فضاییبنابراین خرابکارانه و مزخرف و transfixing. آن را به عنوان Sean T. Collins نوشت: برای Grantland در سال 2015 "یکی از امریکا برای اولین بار انقباض غیر ارادی ماهیچه کمدی."

"از آن مقرون به صرفه-زیرزمین راه اندازی در سال 1994 به جای آن در مرکز wildly محبوب شنا بزرگسالان صف در 2000s آن به معرفی انقباض غیر ارادی ماهیچه کمدی آمریکایی مشاهده عمومی واسازی ایده نشان می دهد بحث فراتر از تعمیر برای یک نسل از کمدین و تغییر نگاه و احساس از تمام هنر انیمیشن فرم" کالینز نوشت.

شبح فضایی's شگفت انگیز حیله است که زندگی واقعی مشاهیر جهان در حال نیمه مراسم آشتی ترتیب دادند صحبت کردن با یک کارتون که بدون توضیح میزبان بحث نشان می دهد از یک ایستگاه فضایی است. شبح فضایی است که پردازنده با خود بیگانه nemeses-تبدیل-sidekicks Brak, زرک و Moltar که خشم او را مجبور به کار بر روی نشان می دهد. اما آنها وحی کمک خود را اسیر با حیوان خانگی خود پروژه: یک سورئال 11 دقیقه که در آن یک انیمیشن ابرقهرمان می پرسد پوچ سوالات هیپ مهمانان مانند دیوید بایرن و تام یورک (که در واقع مصاحبه نشان می دهد تولید کننده و ارائه اطلاعات در قسمت محتوا یا اسکریپت).

چگونه جهنم را متحرک نشان می دهد بحث این hilariously عجیب و غریب در تلویزیون اجازه دهید به تنهایی برای 10 سال ؟ نپرس فقط درک است که آن را انجام داد. —AF

که در آن به جریان: شنا بزرگسالان

که در آن به خرید: iTunes

Sailor Moon group shot
دریانورد ماه در یکی از نمادین ترین "دختر جادویی" انیمیشن تا کنون.
تویی انیمیشن

Sailor Moon (1992-1997; پنج فصل)

مخالفان را به شما بگویم که دریانورد ماه و آن ilk در دختر جادویی انیمیشن نوع اتلاف وقت بیش از حد در, بزرگ, زرق و برق دار تحول توالی. "او صرف تمام وقت خود را نما" یکی benighted احمق یک بار به من گفت. "چگونه او تا کنون میخوام کشتن یک پسر بد که در راه است؟"

این افراد همچنین از طریق یک شیشه آینه و باید آنها را سوزاندم. بدیهی است که تمام دلیل برای تماشای دریانورد ماه در وهله اول این است که این نما! به همین دلیل Sailor Moon امضا راه از کشتن مردمان بد است برای مطرح کردن با یک قطعه از طلا و جواهر و می گویند به آرامی مزخرف عبارت انگلیسی در حالی که چراغ فلش در پس زمینه و نشاط بخشی موسیقی پخش می کند! دریانورد ماه نبرد بین خوب و بد که در آن خوب است خالص aspirational hyperfemininity و گاهی اوقات همه ما نیاز داریم. —کنستانس Grady

که در آن به جریان: Hulu

که در آن به خرید: Amazon, Google Play, iTunes,

Arnold sitting on a bus in a Hey Arnold! episode. Nickelodeon

هی آرنولد! (1996-2004; پنج فصل)

برخی از به یاد ماندنی ترین قسمت از این Nicktoon ویژه در مورد کودکان و نوجوانان شهرستان شامل مواد مخدر-مانند اعتیاد به شکلات; نپرداخته نسبی که منافع شامل لثه و خواندن حقایق تغذیه; جدایی خانواده در طول جنگ ویتنام; یک agoraphobic بچه را تشویق به نهایت خود را ترک خم شدن و سرمایه گذاری در جهان و شدید درمان جلسه که unfurls سال از ترومای دوران کودکی و فقط در 30 دقیقه زمان اجرا.

و در عین حال با وجود این که وحشی و آرایه وسیعی از نقاط طرح و داستان سرایی سبک هی آرنولد! کاملا یک بچه دوستانه کاریکاتور در مورد دانش آموزان ابتدایی باد تا فرزند خود را به اندازه مشکلات را به انجام و یا می میرند شرایط. آن را سرگرم کننده و خنده دار و ناز و کردنی با جاز-آغشته موسیقی متن فیلم و رویایی عکس های از که خوب ol' زندگی شهرستان. این هم نترس برای مقابله با موضوعات سنگین که واقعی کودکان و نوجوانان نیز گاهی اوقات باید برای مقابله با بدون به خطر انداختن ارزش سرگرمی. بیشتر کاریکاتور امروز باید مانند هی آرنولد! —AF

که در آن به جریان: Hulu

که در آن به خرید: Amazon, Google Play, iTunes,

Arthur
آرتور پس از خوردن یک کل عظیم قطعه ای از کیک در یک نیش می زنند. صادقانه است ؟ قهرمان.
PBS

آرتور (1996-present; 23 فصل)

یکی از بهترین دوستان من در دبیرستان انتخاب آرتور تم آهنگ برای ارشد خود را نقل قول در سالنامه. این یک شوخی احمقانه اما خنده دار یک و همچنین تا حدودی تند و تلخ. "هر روز زمانی که شما راه رفتن پایین خیابان / هر کس که شما را ملاقات کند / اتحاد اصلی نقطه نظر" آهنگ می رود یک اصل است که به ویژه مهم است برای همگن حومه آموزان بالا را در ذهن نگه دارید.

آرتور جهان چیزی جز همگن اگر چه این نکته است که هر کس در نشان دادن این است که یک حیوان است. طولانی در حال اجرا PBS کارتون می گوید مهم درس های زندگی از طریق این شخصیت های داستانی با مقدار زیادی از دیدگاه های گوناگون, اجتماعی, ارتباطات و پویایی خانواده.

این نوع نشان می دهد که جشن هر نوع شیوه زندگی و کار را با صداقت و شوخ طبعی است. اما آرتور و همکلاسی های خود را (به عنوان به خوبی به عنوان او یاد خواهر کوچک, D. W.) نیز می تواند بسیار معنی یا ملودرام — که بخشی از درس یادگیری! این نوع از بالاتر انرژی لحظات حفظ آرتور خنده دار و relatable به جای cloying و موعظه. در پایان هر دو از احساسی که طیف صرف برخی از زمان تماشای آرتور همیشه باعث می شود برای یک نوع فوق العاده از روز است. —AF

که در آن به جریان: PBS Kids

که در آن به خرید: Amazon, Google Play, iTunes,

DuckTales (1987) استودیو والت دیزنی

DuckTales (1987-1990; چهار فصل) / DuckTales راه اندازی مجدد (2017-در حال حاضر; سه فصل)

دیزنی+ مملو متحرک را نشان می دهد به تماشای اما تعداد کمی از آنها ویژگی های یک خانواده globetrotting ماجراجویی-به دنبال اردک. خوشبختانه برای همه ما DuckTales وجود دارد, هر دو در اصلی آن '80s, شکوه و در زمان راه اندازی مجدد است که قطاری از حد از چه ساخته شده نشان می دهد سرگرم کننده در حالی که حمل و نقل آن را به دوران مدرن است.

بسیار سست اقتباس از کارل بارکس کلاسیک کمیک بر اساس خانواده دیزنی اصلی اردک دونالد DuckTales مراکز در ماجراهای دونالد برادرزاده Huey دیویی و لویی که دردسر سوار با خود فوق العاده غنی عمو ادم خسیس و لئیم در تلاش برای حرکت شبیه چمچه زنی تا تمام پول در جهان است. جشن یک نمایش در مورد یک قلاب دار میلیاردر در این فصل ما از شک و تردید جدی در مورد سرمایه داری ممکن است به نظر می رسد مانند یک ایده عجیب و غریب اما DuckTales نوبت ادم خسیس و لئیم به نوع قلاب دار میلیاردر امریکا باید بیشتر از عصبانی در حق مردم و قرار دادن قلب خود را در جای مناسب (تا زمانی که او همچنان ثروتمندترین اردک زنده).

این 2010s راه اندازی مجدد ساخته شده است به درخواست تجدید نظر به مخاطبان مدرن است که انتظار می رود بیشتر به افسانه هاو روایات قومی و backstory از تلویزیون خود را. اگر شما همیشه تعجب که فقط Huey دیویی و لویی را قرار است و چرا هیچ کس به نظر می رسد به صحبت کردن در مورد او به خوبی راه اندازی مجدد معرفی او. همچنین جای تعجب انباشته بازیگران از جمله دیوید تنانت به عنوان ادم خسیس و لئیم خود را. اما آن را هنوز هم در مورد hijinks و قصه های بادل-آیا فقط y'know انجام شده توسط اردک. —EV

که در آن به جریان: دیزنی+ (1987/2017)

که در آن به خرید: آمازون (2017 تنها) Google Play (1987/2017), آیتونز (1987/2017)

Animaniacs برادران وارنر انیمیشن

Animaniacs (1993-1998; پنج فصل)

Animaniacs بسیار در روح مدرسه قدیمی آهنگ Looney. خواهر و برادر Yacko Wacko و دات زنده در آب برج در هالیوود برادران وارنر زیادی باعث انواع فساد که در امتداد محدوده به حالت تعلیق ناباوری.

این کار بسیار پیچیده تر از آن است اگر چه در درست Looney Tunes مد فساد خود را می رسد برخی از سطوح بالایی از پوچی. با چنین خاص تنظیم Animaniacs همچنین دارای فیلم تقلید بسیار است. حتی در زندگی واقعی آمار و ارقام مانند استیون اسپیلبرگ را برخی نه-نادر ظاهر (او یک تهیه کننده اجرایی). بالغ, جوک و مراجع ضربه حتی سخت تر با سن و نشان می دهد را کامل singalongs و موسیقی اصلی ممکن است نگه دارید تا حتی بهتر است. —AF

که در آن به جریان: Hulu

که در آن به خرید: Amazon, Google Play, iTunes,

The Joker in Batman: The Animated Series
Mark Hamill را در بذله گو در نظر گرفته شده است توسط برخی از طرفداران بتمن به نسخه قطعی از شخصیت.
DC Entertainment/Warner Bros. انیمیشن

Batman: The Animated Series (1992-1995; چهار فصل)

Batman: The Animated Series مسلما بهترین بتمن سازگاری فراوان history of the caped crusader. بله که شامل کریستوفر نولان در سه گانه است.

سازندگان بروس Timm, Paul Dini و میچ برایان شاغل سست سریال فرمت برای 85-قسمت کارتون به حفر کردن به احساسات و روح و روان و پیچیدگی های بتمن را در زندگی در راه است که در دو ساعت فیلم فقط نمی تواند.

حتی اگر آن را در کنار پخش را نشان می دهد برای بچه ها, Batman: TAS نمی خجالتی و دور از آن به عنوان شخصیت تروما بی اراده تماشای پدر و مادرش مردن و چگونه مشکل آن این است که به یک قهرمان در ها Gotham شهر است که می تواند احساس بسیار نا امید کننده است. نشان می دهد که گسترش همان نوع عاطفی و همدلی به آن خائنانی که مثل بتمن شکل توسط شخصی خود تراژدی: Mr. Freeze می خواهد برای نجات همسرش; بازیگر مت هاگن می شود Clayface پس از یک آزمایش برای بازگرداندن او به نظر می رسد اشتباه می رود; پیچک فقط می خواهد به صرفه جویی در جهان است.

بتمن: TAS نیز شناخته شده برای آن اصلی و نمادین تجسم Harley Quinn که رفت تا تبدیل به یک شخصیت محبوب (خود فیلم), و به صورت, استفراغ کردن, Mark Hamill, یک.k.یک. لوک اسکای واکر به بازی بذله گو. —الکس آباد-سانتوس

که در آن به جریان: DC Universe

که در آن به خرید: Amazon, Google Play, iTunes,

The Crystal Gems in Steven Universe شبکه کارتون

استیون جهان / استیون جهان آینده (2013-2020; شش فصل به فصل)

استیون جهان است و بسیاری از عشق در آن پاستل قلب بهار در آن مرحله و لحن در آماده برای هر مناسبت. جادویی کمدی در مورد یک شیرین preteen پسر زندگی می کند که با انسان بیگانه "سنگ های قیمتی" که او ایدز در فرازمینی جنگ به تازگی پخش آن, سری آخر پایان دادن به یکی از محبوب ترین و مترقی بچه ها نشان می دهد از 2010s. در سال 2015 سابق Vox نویسنده کارولین Framke توضیح داد که چرا این نشان می دهد بسیار مهم است برای بسیاری از طرفداران اختصاص داده شده جوان و مسن:

کارتون ظاهرا به معنای برای بچه ها همیشه رشته در تم این که آیا آن یک Nicktoon کاوش در آنچه در آن به معنی های مختلف و یا پیکسار آموزش بچه ها در مورد افسردگی. اما استیون جهان می رود و حتی بیشتر. این بافت متنوع نمایندگی از تمایلات جنسی و جنسیت و حتی جنس این پارچه نشان می دهد بدون wringing دست خود در مورد آن. همانطور که در زندگی همه چیزهای که فقط وجود دارد. استیون جهان naturalizes که بسیاری از مسائل را نشان می دهد نه sensationalize در راه است که باهوش اما نه مهربان برای آن مخاطبان جوان.

—AF

که در آن به جریان: کارتون شبکه (کابل ورود مورد نیاز) Hulu

که در آن به خرید: Amazon, Google Play, iTunes,

Mabel and Dipper in Gravity Falls استودیو والت دیزنی

آبشار جاذبه (2012-2016; دو فصل)

من دوقلو, بنابراین من همیشه به حال یک نقطه نرم برای دوقلو های مربوط به رسانه ها — به خصوص نوعی که به رسمیت می شناسد هی ما هر یک از ما خود فرد در اینجا. آبشار جاذبه"دو شخصیت های اصلی دب اکبر و Mabel هستند سنبه دوقلوها هستند. آنها همچنین یک برادر/خواهر جفت diametric متضاد که واقعا مراقبت برای هر یک از دیگر در صورت فوقالعاده اسرار آنها روبرو می شوند در خود را بزرگ عمو اتاق زیر شیروانی سالانه خود را در طول تعطیلات تابستان. به مرکزی نشان می دهد اسرار غیر قابل توضیح در حال جبران است که خانواده وفاداری و تمام نشاط سوتی که با آن آمده است.

در اینجا چیزی است که من گفتم در مورد جاذبه آبشار پس از, سری آخر پخش شده در سال 2016:

هر دو دوقلو بودند تعریف شده توسط عشق خود را برای ماجراجویی و محبت برای تحقیق در مورد جهان اطراف آنها را; این ویژگی اغلب به آسانی در بر داشت زیر 13 مجموعه. چه هیجان زده ترین خواهر و برادر جفت مورد تابستان خود را ماندن در جاذبه آبشاراورگان بود کشف اسرار خود را. [...] اما این عنصر نشان می دهد همیشه کار بهترین زمانی که آن را حمایت بیشتر داستان در مورد تداخل بودن 12. زمان حلقه ها و تک شاخ های عجیب و غریب و سخت به درک, به عنوان بزرگسالی است. اما آنها ایده های بچه ها نمی تواند کمک کند اما خیال پردازی در مورد, برای بهتر یا بدتر.

—AF

که در آن به جریان: دیزنی+, Google Play, Hulu

که در آن به خرید: آمازون آیتونز

Avatar: The Last Airbender Nickelodeon

Avatar: The Last Airbender (2005-2008; سه فصل)

تعویض بازی است که تحت تاثیر بسیاری از دیگر نشان می دهد که در این لیست و بسیاری دیگر در کنار آواتار: آخرین Airbender آیا فقط در مورد همه چیز حق است.

این تنها یکی از بسیاری از بزرگسالان جوان فانتزی سری از اوایل aughts — فکر می کنم هری پاتر پرسی جکسونو بی حد و حصر, فانتزی, انیمه (متوسط که Airbender است به شدت مدیون). اما در جایی که بسیاری از آنها خرابکاری تم خود را و یا سقوط در صفحه اصلی کشش Airbender هرگز.

Airbender سرمایه گذاری در طولانی باور شخصیت کمان به عنوان آن را به آرامی ساخته شده و داستان آن در مورد یک تیم از بچه ها در تلاش برای نجات جهان به عمیقی اعتراض در برابر استعمار و تجاوز نظامی. ورزشی, زرق و برق دار انیمیشن و فرهنگی غنی جزئیات Airbender بالاتر از همه انفجار با شوخ طبعی, طنز و تخیل است. آن برنده قلب من سریع تر از شما می توانید می گویند "پنگوئن sledding" و آن باقی مانده است یکی از رضایت بخش ترین تلویزیون را نشان می دهد من تا به حال به تماشای تمام راه را از طریق. بسیاری از قسمت های خود را و الگوهای رفتاری تبدیل شده اند نمادین و آن مه 15 Netflix انتشار است بسیار پیش بینی — با همین دلیل خوب است. —آجا Romano

که در آن به جریان: Netflix (شروع ممکن است 15)

که در آن به خرید: Amazon, Google Play, iTunes,

SpongeBob meme
"sPoNgEbOb در این است که شاید من نشان می دهد مورد علاقه در تمام دوران!"
Nickelodeon

SpongeBob SquarePants (1999-present; 12 فصل)

SpongeBob SquarePants است که شاید مورد علاقه من نشان می دهد تمام زمان حتی اگر من را متوقف تماشای قسمت جدید وقت پیش. اما من می خواهم قرار دادن آن در اوایل اجرا — سه فصل اول و اولین فیلم را در همان سطح "مهم انیمیشن کمدی" به عنوان سیمپسونها. SpongeBob در خود مشتاق بالا-انرژی مرکزی شخصیت و مانند سیمپسونها' Springfield جهان از پایین بیکینی خارج SpongeBob معروف آناناس زیر دریا پر است از شخصیت های منحصر به فرد و حواس پرت از شهر های کوچک حالات.

وجود دارد یک SpongeBob در نقل قول و یا تصویر و یا مرجع و یا الگوی رفتاری را با توجه به تقریبا هر وضعیت; نشان می دهد قابل اعتماد خنده دار و لایه لایه با یک شوخی گرفتن شما در هر زمان شما rewatch. آن را خیلی بیشتر کودکانه از سیمپسونها و یا دیگر بزرگان است که احتمالا به دلیل این کارتون بر بچه-محور شبکه تلویزیونی. اما مهم نیست که چگونه شما هستند. اگر شما می توانید بر روی آن طول موج از صحبت کردن موجودات دریایی تصادفی شوخی و پر انرژی antics SpongeBob در این است که برای همیشه لطفا برای. —AF

که در آن به جریان: آمازون نخست

که در آن به خرید: Google Play, iTunes,

Over the Garden Wall شبکه کارتون

بیش از دیوار باغ (2014; یک فصل)

بیش از دیوار باغ است 10-قسمت miniseries که بسته های زیادی را در هر 11 دقیقه قسمت گفتن تا حدودی تیره اما بسیار در حال حرکت داستان در مورد دو برادر است که از دست رفته در جنگل مسحور در هالووین. وجود دارد هیچ زمان از دست رفته در طول دوره از این سری است که موفق به احساس می کنم مثل یک بازی سرگرم کننده جیغ وداد بازی کردن از طریق دنیای جادویی در حالی که همچنین در حال حرکت رو به جلو در یک کلیپ ثابت نسبت به شخصیت' پایان هدف از آن جنگل.

چه چیزی باعث می شود بیش از دیوار باغ بسیار جذاب در سراسر سن گروه است پایبندی خود را به افسانه فرمول — قهرمانان جوان گام گذاشتن در رویا ماجراهای. اما سبک آن منحصر به فرد تر از سنتی هانس کریستین اندرسن-سبک فولکلور. "این [دمدمی Americana] زیبایی شناسی باعث می شود بیش از دیوار باغ احساس متمایز در میان دیگر خیال و افسانه کارتون" نوشت: دوست من Simone de Rochefort در چند ضلعی در سال 2016. "ما باید غنی و عجیب و غریب عامیانه سابقه در این کشور و بیش از این باغ دیوار ساخته شده من تعجب می کنم که چرا ما قرار نیست آن را به استفاده بیشتر."

بیش از دیوار باغ است یک مقدمه عالی به زیبایی عجیب و غریب, Americana, با شباهت به انیمیشن کلاسیک The Secret of NIMH و کورالاین — یا شاید بهتر است اول شیب به کمی ترسناکتر طرف داستان قبل از خواب. —AF

که در آن به جریان: Hulu

که در آن به خرید: Amazon, Google Play, iTunes,

میکی ماوس (2013-مداوم; پنج فصل)

میکی موس است که به طوری فرهنگی فراگیر است که او را به عنوان تشخیص به آمریکایی ها به عنوان یک دلاری حتی اگر او را بیشتر با نام تجاری طلسم این روز است. اما دیزنی در واقع انجام میکی برخی از خوب در سال های اخیر با این فوق العاده, رمان, سری, جق زدن, ستاره میکی و مینی و مسخره دونالد و بقیه هسته دیزنی خدمه وارد شدن به فساد افزایش شدت.

من می گویم "رمان" از آنجا که انیمیشن است که بیشتر هنر پاپ-esque از ما استفاده می شود برای دیدن از هر چیزی دیزنی دادن هر یک از شخصیت یک طراحی تعمیرات اساسی. این شلوارک که هرگز بیش از حدود هشت دقیقه, نیز اغلب بسیار عجیب و غریب یکی از اولین بار است که دیزنی منتشر شد هیچ dialogue به جز برای برخی از پراکنده ، که برگ بیننده واقعا تمرکز بر انیمیشن منحصر به فرد فراهم می کند که نا محدود طنز و قلب این شادی بخش قسمت. —AF

که در آن به جریان: دیزنی+ Hulu

که در آن به خرید: iTunes


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن