ضد پلیس در اعتراض به در کنار رودخانه شروع می شود, صلح آمیز, تبدیل مقابله

Paul J. جوان اخبار شهر خدماتمنتشر شده 12:44 AM EDT Jun 2, 2020بیش از 4000 نفر همگرا در مرکز شهر ریورساید شنبه

توسط NEWSOULS در 13 خرداد 1399

بیش از 4000 نفر همگرا در مرکز شهر ریورساید شنبه در اعتراض به خشونت پلیس و مارس در یاد یک مرد کشته شده در حالی که هفته گذشته بازداشت شده توسط پلیس مینیاپولیس, بالا بردن شعارهای و مصرف بیش از شهر بلوک در یک تظاهرات که مقابله به اوج خود رسید در بازداشت.

حداقل نیم دوجین از مردم گرفته شد و به بازداشت در پایان این تظاهرات که درگیر Riverside County sheriff نمایندگان شلیک ضد-پرسنل دور احتمالا گلوله های لاستیکی برای متفرق کردن جمعیت در پرتقال و 10 خیابان حدود 7 p. m.

با توجه به گزارش از صحنه تظاهرات بود و تا حد زیادی موجود تا آن زمان که برخی از شرکت کنندگان ممکن است شروع به نورپردازی آتش بازی و مصاحبه آنها در جهت نمایندگان و رودخانه افسران پلیس منینگ یک زد و خورد خط همراه 10.

پژواک صدا مثل انفجار تفنگ ساچمهای برای چندمین بار در سراسر مرکز شهر فضای بین 7 p. m. و 8 p. m. به عنوان معترضان را به عقب رانده.

معلوم بود که آیا هر کسی صدمه دیده بود.

نمایندگان و ماموران پلیس تشکیل دفاعی محیطی در 10 و لیمو خیابان ها و همچنین پرتقال و 10 خیابان ها به تدریج در حال پیشروی به شرق و شمال به پاک کردن تظاهر کنندگان از این منطقه است. ده ها تن از فعالان فرار از محل پیش از پیشبرد شورش اعضای تیم ملی.

California Highway Patrol افسران احضار شدند به کمک و هفت واحد گشت دامن زده خود در منطقه از لیمو و خیابان دانشگاه حدود 7:45 p. m.

کلانتر گفت که 8:15 p. m. بسیاری از تظاهرکنندگان به حال خالی مرکز شهر فضایی.

بیشتر: اعتراض در نخل کویر رشد می کند به 500; Riverside County اعلام حکومت نظامی

بیشتر: حکومت گسترش در سراسر کالیفرنیا; تهمت قول به ارسال نظامی ایالات متحده به شهرستانها

یک سطل زباله آتش در نزدیکی ماموریت تاریخی Inn Hotel & Spa و چند پنجره شکسته همراه اورنج گزارش شد اما دیگر هیچ خرابکاری و یا نمیتوانیم.

ریورساید هلیکوپتر پلیس ستاره نه در یک ثابت و شناور بیش از این منطقه از 4 بعد از ظهر تا 8:30 p. m. و سازمان های اجرای قانون علاوه بر ارسال می شود تا دوربین مجهز به هواپیماهای بدون سرنشین برای نظارت بر پیشرفت خود را.

تظاهرات میلادی درست قبل از 4 p. m. در بسته اصلی کتابخانه در سراسر از ماموریت مسافرخانه در نارنجی خیابان ها و ماموریت های مسافرخانه, خیابان. سیاه و سفید زندگی می کند و ماده قهوه ای Berets میان سازمان.

به عنوان یک جمعیت بزرگ و فراوان در اطراف کتابخانه جلوی ورودی کثیری از مردم جذب به محل ساختمان شماره به عنوان سخنرانان مختلف led تظاهرکنندگان در شعارهای که شامل "Black lives matter; آبی زندگی

قتل" "نه عدالت بدون صلح" و "من نمی توانم نفس بکشم."

مانند شبیه تظاهرات که burgeoned در شهرستانها در سراسر کشور در هفته گذشته در کنار رودخانه بود و مبتنی بر مرگ 46 ساله جورج فلوید, سیاه و سفید مردی که در چه مینیاپولیس پلیس می گویند یک اقدام مقاومت در برابر بازداشت. افسران توماس لین Tou Thao و درک چوین اخراج شده اند به دلیل مرگ و چه شده است ادعا شده توسط Hennepin County مقامات به عنوان نیروی بیش از حد و عمدی از خشونت است. چوین است تحت بازداشت رو قتل و طرح اتهامات.

این رودخانه اعتراض مملو موهن outcries با برخی از شرکت کنندگان بارها و بارها فریاد "(expletive) پلیس" اما در هیچ زمان و در 2 1/2 ساعت تفرج آیا وجود دارد به نظر می رسد به اعمال خشونت فیزیکی خشونت و یا تهدید و ارعاب به عنوان شاهد است در لس آنجلس و دالاس شهر نیویورک و مکان های دیگر.

به عنوان یک احتیاط ویندوز در بسیاری از کسب و کار در مجاورت اعتراض به منطقه سوار شد ،

در اصلی کتابخانه سایت معترضان ریخته به خیابان ها 4:20 p. m. و با یک جمعیت از حمایت رانندگان بوق و کاهش راهپیمایان تشکیل یک قطار است که در ابتدا رفت شمالی در ماموریت مسافرخانه و سپس شرق و شمال شرق در بازار خیابان جنوبی بر خیابان پنجم و بازگشت غرب در نارنجی که در آن تظاهرکنندگان دوباره مونتاژ قبل از ادامه همراه نارنجی به سمت رودخانه تاریخی دادگاه و رابرت پریسلی مرکز بازداشت سه بلوک به غرب است.

در تقاطع پرتقال و 10 خیابان کلانتر نمایندگان و رودخانه افسران پلیس چادری ضد شورش مستقر در یک زد و خورد خط حمایت mobile موانع و تاکتیکی وسایل نقلیه. کلانتر چاد بیانکو وارد در عرض چند دقیقه به نظارت به عنوان معترضان فراوان در تقاطع در مقابل بسته دفتر دادستان منطقه مرکزی حدود 4:50 بعد از ظهر

این شعار از سر گرفته شد در حالی که شرکت کنندگان با تکان دادن نشانه هایی است که خواندن "عدالت برای جورج" "Get off my گردن" و "لغو همه زندانها" ء در مقابل شورش تیم ملی. تنها چند شرکت کنندگان تبدیل متخاصم پرتاب profanities و تکان دادن مشت خود را در مأموران اجرای قانون. چندین سازمان به نام در این متجاوزان به عقب نشینی و تنش بودند خنثی است.

در موارد متعدد معترضان خواسته شد به زانو زدن در خیابان ظاهرا به افتخار فلوید و دیگران که در بازداشت پلیس درگذشت.

یک ضد تظاهرات از انواع صورت گرفت سربار به عنوان یک موتور هواپیما بکسل یک بنر دور معترضان در فواصل سه دقیقه ای. بنر بخوانید: "ما عاشق پلیس. ایالات متحده آمریکا با تشکر از شما." یک قلب قرمز نماد در پایان دم از پیام.

5:45 بعد از ظهر هسته اعتراض شروع به شکست گروه های کوچک و متلاشی با مردم رفتن در جهات مختلف. شهر ریورساید دستور 6 بعد از ظهر حکومت نظامی اعلام کرد که همه غیر اضطراری و غیر ضروری فعالیت برای پایان دادن به در خیابان. معترضان که ماند در 10 و نارنجی در نقض بودند.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن