خواندن اوباما الهام بخش شروع آدرس به 2020 را فارغ التحصیلان دبیرستان

در دومین سخنرانی از 2020, رئیس جمهور سابق باراک اوباما التماس فارغ التحصیلی آموزان بالا به شجاع در مواجهه با ا

توسط NEWSOULS در 28 اردیبهشت 1399

در دومین سخنرانی از 2020, رئیس جمهور سابق باراک اوباما التماس فارغ التحصیلی آموزان بالا به شجاع در مواجهه با این بیماری همه گیر کوروناویروس و رد روش های قدیمی انجام کارها در حالی که کار با یکدیگر برای حل مشکلات از نابرابری اقتصادی به بحران آب و هوا.

"اگر جهان gonna get بهتر این جاوا به شما" اوباما گفت: در تلویزیون, ویژه "فارغ التحصیل با هم" در روز شنبه. "ترک در پشت تمام روش های قدیمی از تفکر است که ما را تقسیم — تبعیض نژادی و تعصب, وضعیت حرص و طمع است. و مجموعه ای از جهان در یک مسیر متفاوت است."

این سخنرانی به دنبال یک اوباما تحویل به فارغ التحصیلان از تاریخی سیاه و سفید کالج ها و دانشگاه ها که او در آن ارائه شده هر دو با اشاره به انتقادات از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت — به طور خاص است که "این بیماری همه گیر است و در نهایت به طور کامل پاره شده و پشت پرده در این ایده است که بسیاری از مردمی مسئول می دانم آنچه آنها در حال انجام" — و امضای خود را خوش فصاحت و بلاغت است.

شنبه شب این سخنان نیز شامل چند آرام در سوئیس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت با رئیس جمهور سابق گفتن فارغ التحصیلان است که بزرگسالان "لازم نیست همه پاسخ. بسیاری از آنها حتی پرسیدن سوال حق" و این که "همه چیز آنقدر پیچ" چرا که "بسیاری از به اصطلاح grownups — از جمله برخی با عناوین و مشاغل مهم" فراموش "چه راحت و چه آسان" به جای آنچه که حق است. اما تمرکز خود را در, الهام بخش, فارغ التحصیلان برای استفاده همه گیر به عنوان یک فرصت برای بهبود خود و کشور خود.

"فارغ التحصیلی خود را علامت عبور خود را به بزرگسالی" اوباما گفت که تصویب می تواند ترسناک اما با این استدلال که با بزرگسالی می آید سازمان جدید است. "با تمام چالش های این کشور چهره در حال حاضر هیچ کس نمی تواند به شما بگویم" نه شما بیش از حد جوان به درک.' یا " این است که چگونه آن را همیشه انجام شده است.' چون با خیلی قطعیت با همه چیز به طور ناگهانی برای grabs این است که نسل خود را در جهان به شکل."

جزئیات کامل راش متن سخنرانی اوباما در, سخنرانی های زیر:


سلام به همه! Aniyah با تشکر از شما برای که مقدمه ای زیبا. من نمی تواند بودن خودمان افتخار کنیم, از همه چیز شما را انجام داده ام در زمان خود با اوباما پایه و اساس است. و البته من نمی تواند بودن خودمان افتخار کنیم و از همه شما در کلاس فارغ التحصیل از سال 2020 است. و همچنین به عنوان معلمان و مربیان و بیشتر از همه پدر و مادر و خانواده که هدایت شما در طول راه.

در حال حاضر فارغ التحصیل دستاورد بزرگ است تحت هر شرایطی. برخی از شما تا به حال برای غلبه بر موانع جدی در طول راه. که آیا آن را یک بیماری و یا یک پدر و مادر از دست دادن شغل و یا زندگی در یک محله که در آن مردم بیش از حد اغلب در شمارش شما. همراه با معمول با چالش های رو به رشد همه شما تا به حال برای مقابله با اضافه شدن فشارهای رسانه های اجتماعی گزارش از مدرسه تیراندازی و شبح تغییر آب و هوا. و پس از آن فقط به عنوان شما به جشن داشتن آن را از طریق فقط به عنوان شما شده است به دنبال به جلو به حافظه های فوق و آخر شب مراسم فارغ التحصیلی و — بیایید آن روبرو هستند — یک کل دسته از احزاب جهان وارونه در سطح جهانی همه گیر. و تا آنجا که من مطمئن هستم شما عشق خود را پدر و مادر من شرط می بندم که گیر بودن در خانه با آنها و هیئت مدیره بازی و یا تماشای ببر شاه در تلویزیون است که دقیقا چگونه شما پیش بینی چند ماه گذشته از سال ارشد خود را.

در حال حاضر من با شما صادق باشد. امیدی از دست رفته از یک زندگی فارغ التحصیلی آن خواهد شد بسیار سریع است. من به یاد داشته باشید خیلی از خود فارغ التحصیلی دبیرستان. من می دانم که نیاز به نشستن وجود دارد و گوش دادن به یک شروع بلندگو است که بد نیست. معدن معمولا در راه بیش از حد طولانی است. همچنین نیست که بسیاری از مردم نگاه بزرگ در آن کلاه. به خصوص اگر شما گوش بزرگ مثل من. و شما مقدار زیادی از زمان را به عقب با دوستان خود را هنگامی که فوری بحران بهداشت عمومی است. اما آنچه باقی می ماند درست است که خود فارغ التحصیلی علائم عبور خود را به بزرگسالی است. زمانی که شما شروع به اتهام زندگی خود را. آن را هنگامی که شما را وادار به تصمیم می گیرید چه چیزی برای شما مهم است — چه نوع از حرفه ای شما می خواهید به دنبال. که شما می خواهید برای ایجاد یک خانواده با. ارزش شما می خواهید به زندگی می کنند. و با توجه به وضعیت فعلی جهان که ممکن است نوع ترسناک است.

اگر شما برنامه ریزی در رفتن به کالج های کاهش یافته در پردیس در پاییز است که دیگر هیچ داده می شود. اگر شما در حال برنامه ریزی برای کار در حالی که رفتن به مدرسه پیدا کردن که اولین کار رفتن به سخت تر است. حتی خانواده هایی که نسبتا خوبی را در برخورد با عدم قطعیت است. کسانی که تلاش شد قبل از آنها در یک موضوع. که بدان معنی است که شما در حال رفتن به رشد سریع تر از برخی از نسل ها.

این بیماری همه گیر است متزلزل کردن وضعیت موجود و گذاشته سر بسیاری از کشور ما عمیق مشکلات. از عظیم نابرابری اقتصادی برای در رفتن نژادی و نابرابری به یک کمبود اساسی بهداشت و درمان برای افرادی که به آن نیاز دارید. آن را از خواب بیدار شده بسیاری از افراد جوان به این واقعیت است که روش های قدیمی انجام کارها فقط کار نمی کند. و مهم نیست که چقدر پول شما را اگر هر کس در اطراف شما گرسنه است و بیمار. و است که جامعه ما و دموکراسی تنها زمانی که ما فکر می کنم نه تنها در مورد خودمان اما در مورد هر یک از دیگر.

آن را نیز کشیده پرده پشت در دیگر حقیقت چیزی است که همه ما در نهایت به قبول یک بار در دوران کودکی ما به پایان می آید. شما می دانید همه این افراد که شما استفاده می شود به فکر می کنم بر عهده داشتند و می دانستند آنچه را که آنها انجام می دهند ؟ تبدیل کردن آنها ندارد و تمام پاسخ. بسیاری از آنها حتی پرسیدن سوال حق. بنابراین اگر جهان gonna get بهتر این قراره بود تا برای شما. تحقق آن ممکن است نوع تهدید آمیز, اما من امیدوارم که آن را نیز الهام بخش است. با تمام چالش های این کشور چهره در حال حاضر هیچ کس نمی تواند به شما بگویم "نه شما بیش از حد جوان به درک." یا "این است که چگونه آن را همیشه انجام شده است." چون با خیلی قطعیت با همه چیز به طور ناگهانی برای grabs این است که نسل خود را در جهان به شکل.

از آنجا که من یکی از بچه های قدیمی من به شما بگویم چه چیزی برای انجام با این قدرت است که استوار در دست شما است. اما من شما را با سریع سه قطعه از مشاوره — اولین نترس. امریکا را از طریق بار دشوار قبل از. برده داری و جنگ داخلی قحطی و بیماری و افسردگی و 9/11. و هر بار ما قوی تر است. معمولا به دلیل یک نسل جدید — جوان افرادی مانند شما — یادگیری از اشتباهات گذشته و نمیفهمد که چگونه به بهتر کردن اوضاع.

دوم اینکه آیا آنچه شما فکر می کنم درست است. انجام آنچه احساس خوب — چه راحت و چه آسان است که چگونه بچه های کوچک فکر می کنم. متاسفانه بسیاری از به اصطلاح grownups — از جمله برخی با عناوین و مشاغل مهم — هنوز هم فکر می کنم که راه به همین دلیل است که همه چیز آنقدر خراب کرد. من امیدوارم که به جای شما تصمیم می گیرید به زمین خود را در ارزش آن گذشته است. مانند صداقت و سخت کار می کنند و مسئولیت و عدالت و سخاوت و احترام به دیگران است. شما نمی توانید آن را درست در هر زمان, شما اشتباهات را مانند همه ما انجام دهد. اما اگر شما گوش دادن به این حقیقت است که درون خود را — حتی زمانی که آن را سخت و حتی زمانی که آن را ناخوشایند — مردم متوجه خواهد شد. آنها نسبت به شما و شما بخشی از راه حل به جای بخشی از مشکل است.

و در نهایت ساخت یک جامعه است. هیچ کس می کند چیزهای بزرگ خود را. در حال حاضر زمانی که مردم از ترس آن را آسان به بدبینانه و می گویند: "اجازه دهید من فقط نگاه کردن برای خودم یا خانواده و یا افرادی که نگاه یا فکر می کنم و یا دعا مثل من." اما اگر ما در حال رفتن را از طریق این زمان دشوار است اگر ما قصد ایجاد یک جهان که در آن همه فرصت ها برای پیدا کردن کار و پرداخت هزینه کالج, اگر ما میخوایم نجات محیط زیست و شکست های آینده بیماری های همه گیر پس از آن ما در حال رفتن به آن را انجام دهد با هم.

بنابراین زنده به یکی دیگر از مبارزات. ایستادن برای یکی دیگر از حقوق زن. ترک در پشت تمام روش های قدیمی از تفکر است که ما را تقسیم — تبعیض نژادی و تعصب, وضعیت حرص و طمع است. و مجموعه ای از جهان در یک مسیر متفاوت است. هنگامی که شما نیاز به کمک میشل و من آن را به ماموریت بنیاد ما به جوانانی مثل شما مهارت ها و حمایت از سرب در خود جوامع است. و به شما را در ارتباط با دیگر رهبران جوان در سراسر کشور و در سراسر جهان است. اما حقیقت این است که شما لازم نیست ما به شما بگویم چه کاری انجام دهید چرا که در بسیاری از راه شما در حال حاضر آغاز شده به منجر شود.

تبریک کلاس از سال 2020 است. نگه داشتن ما افتخار است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن