'لیسانس' می تواند Coachella Valley آن محل فیلمبرداری برای فصل 16

مت Solinsky پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 2:35 PM EDT Jun 27, 2020"لیسانس" تلویزیون نشان می دهد و می تواند

توسط NEWSOULS در 7 تیر 1399

"لیسانس" تلویزیون نشان می دهد و می تواند با ساخت یک سفر بازگشت به Coachella Valley برای فیلمبرداری در ماه آینده.

وبلاگ نویس Stephen Carbone که اجرا می شود در وب سایت RealitySteve.com ارسال شده در جمعه که آمار ABC تلویزیون واقعیت نشان می دهد ممکن است استفاده از ریتز-کارلتون در رانچو مایراج به عنوان اصلی ترین محل برای فیلمبرداری آن فصل آینده با لیسانس کلر کرولی.

Carbone است که خراب قسمت و فصل برندگان این واقعیت را نشان می دهد "لیسانس" و "کارشناسی" قبل از آنها حتی شروع پخش نزدیک به 10 سال گفت: فیلمبرداری این مجموعه خواهد شد به احتمال زیاد در اواسط ماه جولای.

Carbone که با واقعیت استیو همچنین نوشته شده در توییتر که کرولی چهار بار "کارشناسی" زاج سفید همراه با لیسانس واجد شرایط رقابت برای او و خدمه در حال انتظار برای رسیدن به در پالم اسپرینگز در اطراف جولای 9-10 و پس از آن خواهد بود, قرنطینه به مدت یک هفته.

او گفت: فیلمبرداری است که انتظار می رود برای شروع در اطراف جولای 17 و کل فصل نشان می دهد خواهد شد فیلم برداری در ریتز کارلتون.

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom اعلام کرد که تلویزیون و فیلم تولید می تواند سر در وزارت امور خارجه در ژوئن 12.

بازگشت به کویر

این اولین بار نیست واقعیت تلویزیون نشان می دهد فیلم برداری در هتل های لوکس و یا در Coachella Valley.

در افتتاحیه آن فصل نشان می دهد تلویزیون مورد استفاده ریتز-کارلتون ملک به عنوان محل برای عروسی رایان و Trista ساتر on Dec. 6, 2003. عروسی بود تماشا 26 میلیون بیننده و کمک به راه اندازی نشان می دهد محبوبیت است. ملک بود در آن زمان شناخته شده به عنوان تسلیم در رانچو مایراج.

نشان می دهد همچنین با استفاده از چندین پالم اسپرینگز-منطقه محل برای تاریخ های خاص در فصل گذشته.

رزرو تقویم برای ریتز-کارلتون نشان می دهد رفت و آمد مکرر است نه پذیرش رزرو تا Aug. 28. واقعیت استیو یادداشت های تاریخ خواهد بود مطابق با زمانی که فیلمبرداری به پایان می رسد نشان می دهد.

پست صوتی به دنبال نظر باقی مانده بود با ریتز-کارلتون.

Warner Horizon Unscripted تلویزیون – که به تولید ABC سری – تایید به انواع مختلفی که برنامه در محل برای از سرگیری فیلمبرداری در مدت کوتاهی.

انواع گزارش از بازیگران به زودی آغاز خواهد شد سفر به یک مکان در جنوب کالیفرنیا, اما نه در لس آنجلس. انواع اشاره به کل فصل نشان می دهد خواهد شد فیلم برداری در یک قرنطینه محل با همه بازیگران و خدمه زندگی در سایت. تست منظم و متوسط چک در میان پروتکل های انتظار مورد استفاده قرار گیرد.

در اوایل این ماه ABC اجرایی راب میلز گفت: Ryan Seacrest در طول یک مصاحبه رادیویی که نشان می دهد برنامه ریزی شده برای ایجاد یک "حباب" برای فیلمبرداری به دور از معمول لس آنجلس عمارت.

"(تاریخ) نمی توان در کارشناسی عمارت" میلز گفت Seacrest. "آنها می تواند در برخی از مرتب کردن بر اساس از رفت و آمد مکرر و ما scouted چند تا از آنها را... آن را نمی خواهد به عنوان بالا به عنوان... ما تا به حال باور نکردنی سفر برنامه ریزی شده برای کلر فصل رفتن به ایتالیا تمام این مکان ها بودند که عالی میشه. اما آنها می تواند مقدار زیادی از تاریخ های مختلف مکان های که امیدوارم به عنوان نزدیک به 'لیسانس' به عنوان امکان پذیر است."

در کرولی

کرولی انتخاب شد به عنوان فصل 16 لیسانس در مارس 2. تولید نشان می دهد خاموش در میان ترس از این بیماری همه گیر کوروناویروس مارس 13 فقط قبل از نمایش آغاز فیلمبرداری. مسابقه برای "لیسانس" در حال حاضر آشکار شده است و این نشان می دهد برنامه ریزی شده بود برای اولین مارس 18.

انواع روز جمعه گزارش داد که "لیسانس" اولین ساعات پر بیننده نشان دهد و اعلام بازگشت به فیلمبرداری در ایالات متحده به عنوان تلویزیون تولید شده است در وقفه در سراسر کشور از مارس. این اپرا صابون در طول روز "جسور و زیبا" از سر فیلمبرداری در هفته گذشته و دو نفر دیگر از اپرا صابون در حال eyeing تاریخ بازگشت در ماه جولای.

ABC اعلام کرد آن ساعات پر بیننده صف به تازگی و به "لیسانس" میله میله به هوا در روز سه شنبه شب در این پاییز.

کرولی است که 39 ساله hairstylist خود گفتگو خواهد شد و قدیمی ترین لیسانس در نشان می دهد 17 سال سابقه.

در ژوئن 12, نشان می دهد اعلام کرد مت جیمز به عنوان آینده منجر شود و اولین سیاه لیسانس پس از او در اصل بازیگران به عنوان یک شرکت کننده در کرولی فصل. خود را نشان می دهد فیلم در پاییز و آغاز خواهد شد پخش در ماه ژانویه 2021.

مت Solinsky است که یک ویرایشگر در خورشید صحرا. شما ممکن است او را در رسیدن به matt.solinsky@desertsun.com

مقالات مشابه
نظرات کاربرن