گرامر و لغات زبان حرف آخر

گرامر و واژگان زبان کنکور حدود 12 تست کنکور را می گیرد. اکثر داوطلبان ارتباط خوبی با زبان کنکور ندارند ، بنابر

توسط NEWSOULS در 21 آبان 1399

گرامر و واژگان زبان کنکور حدود 12 تست کنکور را می گیرد. اکثر داوطلبان ارتباط خوبی با زبان کنکور ندارند ، بنابراین این را می توان در آمار مربوط به پاسخ به زبان درس در کنکور 98 ارائه شده توسط سازمان سنجش مشاهده کرد. با این حال ، تنها درس که در آن تعدادی از نامزدها توانستند به همه سوالات منفی پاسخ دهند و نمره 33- را کسب کنند ، زبان درس بود. اما در هر سطحی که باشید ، حتی اگر از زبان درس متنفر باشید ، دستور زبان و واژگان زبان حرف آخر و آموزش مجتبی محمودی را فقط در 10 ساعت به ساده ترین شکل ممکن و فقط با الگو و انیمیشن خواهید آموخت. و زبان را نقطه قوت خود در کنکور قرار دهید. در ادامه می توانید زیست موسسه حرف اخر ، که از تخفیف های ویژه ای برخوردار هستند هم مشاهده بفرمایید.


با عربی استاد واعظی بدون حفظ لغت سوالات ترجمه را پاسخ دهید

زبان درس برای افرادی که در حال تحصیل هستند یا حتی برای کسانی که بعد از چندین سال دوری از کنکور تصمیم دارند دوباره در این ماراتن علمی شرکت کنند ، به یک مشکل جدی تبدیل شده است. همه ما افراد زیادی را می شناسیم که در کلاس های زبان شرکت می کنند و دارای مدارک معتبر زبان انگلیسی هستند ، اما در میان دوره های کنکور ، تعداد کمی هر ساله 100٪ در این درس دریافت می کنند. اما با حرف آخر این مشکل حل شده و داوطلب دیگر در تدریس نه تنها برای زبان درس بلکه برای همه دوره ها با مشکلی روبرو خواهد شد. به عنوان مثال ، در زبان عربی درس ، که توسط استاد محمد واعظی تدریس می شود ، داوطلب برای پاسخ به سوالات ترجمه نیازی به حفظ یک کلمه ندارد و با تکنیک هایی که استاد واعظی به زبان عربی فرا خواهد گرفت ، می تواند به هر نوع آزمون کمتر از زمان استاندارد پاسخ بدهید. در ادامه می توانید مقاله مربوط به بودجه بندی دین و زندگی را مطالعه بفرمایید.

تجربه برترین تکنولوژی آموزشی با حرف آخر

شاید از خود بپرسید که آیا این موسسه تاکنون با این روش تدریس در کنکور به نتیجه رسیده است یا اینکه مردم با روش های این مجموعه توانسته اند به تست های کنکور پاسخ دهند؟ پاسخ این پرسش "بلی" است. در سال 1998 تعداد افرادی که با تدریس این مجموعه توانستند به رتبه زیر 300 دست پیدا کنند حدود 51 نفر بود و در این میان افراد زیادی 100٪ در دوره های کنکور موفق شدند ، از جمله 15 نفر که در دین و زندگی در درس موفق شدند. . آنها درس یا 5 نفری شدند که با تدریس پیمان کامیار در فیزیک درس موفق شدند و 100٪ در این درس کسب کردند و قدرت انتشارات حرف آخر را در آموزش ثابت کردند.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن