3 جدید بهترین فیلم های آخر این هفته

عجیب ترین فیلم تابستان فصل در یک مدت زمان طولانی ادامه apace با یک تعداد انگشت شماری از تئاتر به طور آزمایشی ب

توسط NEWSOULS در 30 خرداد 1399

عجیب ترین فیلم تابستان فصل در یک مدت زمان طولانی ادامه apace با یک تعداد انگشت شماری از تئاتر به طور آزمایشی بازگشایی در برخی از مکان های, drive-ins ساخت باز گشت و بسیاری از مردم در انتخاب به ورزش احتیاط در بازگشت به مکان های عمومی با توجه به ادامه رمان coronavirus بیماری همه گیر.

اما فیلم منتشر نشده آهسته. هر آخر هفته در جریان خدمات و از طریق مجازی "تئاتر" منتشر شده جدید و به تازگی فیلم در دسترس رسیدن به لذت cinephiles از همه راه راه.

این آخر هفته سه فیلم به خوبی به ارزش توجه خود را. یک آینه خنده دار درام در مورد یک نوجوان در عشق او به عنوان چهره فاجعه است. یک فیلم مستند در مورد بدنام شخصیت تاریخی است. و یکی از زیبایی انجام نگرفته درام در مورد مادران و دختران و تلاش برای پیدا کردن امید در جهان مجموعه ای در برابر شما. (بسیاری از فیلم که به تازگی منتشر شده در هفته های اخیر نیز هنوز در دسترس به تماشای.)

در اینجا سه تا از بهترین فیلم هایی که برای اولین بار در این هفته و در دسترس هستند در خانه به تماشای برای مشترکین در جریان سیستم عامل و یا چند دلار در خدمات دیجیتالی.

فیلم در مورد نوجوانی, عاشقانه ناراضی جوانان و خانواده های ناکارآمد هستند یک سکه ده اما Shannon Murphy Babyteeth است که چیزی خاص. میلا (زنان کوچک و اشیاء نوک تیز' الیزا Scanlen) 16 است و در مواجهه با تشخیص سرطان. پدر و مادر او (بن مندلسون و Essie Davis) یکدیگر را دوست دارم اما در حال شروع به چرخش خارج از کنترل از استرس. یک روز میلا ملاقات موسی (توبی والاس) در 23 ساله زن معتاد به مواد مخدر با یک لبخند پیروزی و کودکانه تاثیر می گذارد و به پایان می رسد تا در حال سقوط برای او. یک داستان مثل این به راحتی می توانید به نوبه خود maudlin اما Babyteeth (اقتباس شده توسط ریتا Kalnejais از خود بازی) unspools مانند یک سری از (اغلب بسیار خنده دار) عکس های شرح داری که درمان این فاجعه و شادی زندگی با مشابه وزن است. (Tonally آن را به من در زمان در سال 2017, سریال کمدی پایان F***ing جهان.) مرگ و دوستی, اعتیاد, و عشق, و بسیار زیاد پای چوبه دار طنز می آید که فقط با زندگی همه ضربه زدن در اطراف در داخل Babyteethو نتیجه است, تازه, خنده دار و دلخراش.

چگونه به تماشای آن: Babyteeth است که بازی در تئاتر را انتخاب و بر روی تقاضا خدمات مانند آیتونز و آمازون است. شما می توانید لیست کامل در فیلم وب سایت.

در این مرحله روی Cohn — بدنام جوزف مک کارتی lackey-تبدیل-بی پروا وکیل به هر کس از اراذل و اوباش به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن — نیاز بسیار کمی مقدمه. جدا از زندگی واقعی خود را از شهرت او یک شخصیت در Tony Kushner بازی فرشتگان در آمریکا و بالا میآید در بسیاری از فیلم ها از جمله 2019 مستند جایی که من روی Cohn? (نام برای یک پرس و جو از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن). قلدر. ترسو. قربانی: داستان Roy کوهن یکی دیگر از پرتره از مرد اما با پیچ و تاب های مختلف: مدیر پیچک Meeropol نوه جولیوس و اتل روزنبرگ که اعدام شدند در سال 1953 پس از اینکه به اتهام جاسوسی است. کوهن مسئولیت خود حکم اعدام است.

با استفاده از آرشیوی از فیلم و عکس و همچنین مصاحبه با خانواده خود و دیگران (مانند کوشنر و ناتان لین که کوهن در سال 2018 احیای فرشتگان در برادوی), Meeropol رنگ یک پرتره از کوهن به عنوان یک دروغگو نفرت بود که با این وجود بسیار پیچیده است.

چگونه به تماشای آن: قلدر. ترسو. قربانی: داستان Roy کوهن برای اولین بار در HBO در پنجشنبه 18 ژوئن و در جریان HBO و HBO حداکثر.

خانم Juneteenth مجلل بزرگداشت 19 ژوئن 1865 روز که به بردگی گرفته شده تگزاسی متوجه آنها شده بود آزاد شده است. فیروزه (Nicole Beharie) برنده این نمایش در سال 2004 اما زندگی او شده است یک سری از موانع از آن پس به عنوان او کار می کند برای حمایت از خودش و دخترش کای (الکسیس Chikaeze). در حال حاضر کای به اندازه کافی برای ورود به مراسم مجلل و فیروزه مصمم است او را انجام دهد که فقط — اما کای خیلی بیشتر علاقه مند در مسابقه رقص در مدرسه او را. دست Juneteenth معمولی نیست "مراسم مجلل مامان" فیلم; در دست Channing گادفری مردم (که قبلا نوشت: دو قسمت از ملکه قند) داستان گستراند دقت و بدون تکیه بر آسان کلیشه. این یک حرکت حساس درام در مورد رشد برخورد با ناامیدی و پرورش امید به آینده.

چگونه به تماشای آن: Miss Juneteenth در دسترس است را انتخاب کنید و بر روی تقاضا و سیستم عامل های دیجیتال از جمله iTunes, Amazon و Google Play.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب