با ورزش های دیگر, کنار, گلف می توانید جدید بینندگان تلویزیون اگر آن را سازگار به سرعت

لری Bohannan پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 2:32 PM EDT 25 مه سال 2020مسابقه دوم شامل دو سالن از شهرت بازان

توسط NEWSOULS در 5 خرداد 1399

مسابقه دوم شامل دو سالن از شهرت بازان و دو quarterbacks خواهد شد که در این سالن از شهرت دقیقه آنها واجد شرایط کشید تقریبا جهانی ستایش یکشنبه. این گفتگوی بورسی بود خیلی تیز حتی اگر گلف نیست که در هوای بارانی ساحل شرقی فلوریدا. تولید قوی بود تفسیر از جمله بسکتبال افسانه Charles Barkley بسیار عالی بود و این رویداد جمع آوری 20 میلیون دلار برای COVID-19 امداد بود که نقطه ای از این رویداد.

و در حالی که یک یا دو نفر شکایت کرده است که گلف بازان نمی خود را حمل کیف و یا تا به حال هیچ ویلچرهای یا که با وجود جمعیت برای ایجاد یک واقعی buzz برای این رویداد به طور کلی مطابقت دوم به طرفداران بسیار مورد نیاز زندگی ورزشی به تماشای. به بینندگان شماره دو موسسه خیریه مسابقات گلف دو هفته گذشته در فلوریدا شامل شش بازیکن برتر و دو quarterbacks ثابت کند که مردم آماده هستند به صورت زنده ورزشی دوباره.

بیشتر: ستون: اگر من می تواند گلف با, ببر, فیل, Manning یا بردی که انتخاب کنم ؟

بیشتر: صحرا معلم سوزی Berning سواری سه متحده زنان باز کردن عناوین به گلف, سالن از شهرت

به عنوان بیس بال هایش با چگونه برای به دست آوردن یک فصل در ماه جولای آغاز شده و بسکتبال بحث فقط پرش برگشتی برای بازی در یک مقصد و لیگ ملی هاکی در مورد مذاکرات حذفی هاب و با فوتبال کالج بدونم که اگر ورزش را حس می کند اگر وجود دارد هیچ غیر پردیس کلاس های گلف دارای یک فرصت است.

همه ما می دانیم که دیگر از مسابقات بزرگ و شاید برخی به طور منظم فصل شروع شده توسط تایگر وودز گلف باقی مانده است یک تو رفتگی در دیوار ورزشی در تلویزیون در مقایسه با فوتبال و بسکتبال و به درجه محلی پخش از بازی بیس بال. ورزش حتی اذعان می کند که با PGA Tour برروی آن بکشید آن برنامه چندین بار هر چند در چند سال گذشته برای جلوگیری از تقلب در پاییز.

اما با دیگر رقابت واقعی برای زندگی ورزشی این روزها به غیر از نسکار گلف است که در یک موقعیت شاید به گرفتن برخی از بینندگان که در غیر این صورت ممکن است نه به فکر دوم به بازی در تلویزیون. با چند چیز دیگر به تماشای آن ممکن است برخی از افراد ممکن است در واقع قلاب در تماشای گلف و یا حداقل می تواند به دست آوردن لذت بیشتر برای بازی.

شل در پخش

اما که همچنین ممکن است نیاز به گلف برای قرار دادن بهترین خود را پا به جلو در ژوئن و ژوئیه زمانی که مسابقات بازگشت. اگر بقیه جهان جدید عادی شاید PGA Tour نیازهای جدید در حالت عادی بیش از حد. مانند:

بیشتر سر به سر برای حضور این بازیکنان در بالا: گلف تلاش کرده است برای دریافت آن بهترین بازیکنان هم بیشتر از هشت یا نه بار در سال به طور عمده چهار رشته اصلی و برخی از مسابقات جهانی گلف. بازی بهتر خواهد بود اگر طرفداران می تواند پنج یا شش نفر از 10 بازیکن برتر در جهان صورت دو یا سه بار در ماه.

شل تا در پخش برنامهها: خوب پوشش چهار بازیکن به جای 156 منظم مسابقات است که حیوانات مختلف اما چند هفته گذشته نسبتا سست و دوست داشتن سرگرم کننده گلف نشان داده اند که چقدر کشنده جدی گلف به طور منظم پخش می شود. شاید نه هر مسابقه نیاز Charles Barkley در تفسیر و هیچ چیز را شل کارشناسی ارشد, اما کمی بیشتر هتک حرمت نمی تواند صدمه دیده است در گرفتن گاه به گاه طرفداران برای تماشای بیشتر. لبخند بچه ها لبخند.

بیشتر پروفایل بازیکن: شما ببینید این بیشتر در تور LPGA و PGA Tour می تواند با استفاده از یک کمی بیشتر تعریف شخصیت بیش از حد. که به این معناست خنده و giggling تمام وقت, اما بیش از حد بسیاری از غیر طرفداران گلف در نظر گرفتن یک گلف باز را باید متفاوت از دیگر فقط توپ ضربه روبات. تعمق به شخصیت خود را در طول پخش به جای در قبل و بعد از بازی را نشان می دهد ممکن است کمک کند.

بیشتر مبتکر: یکی از بهترین چیزها در مورد این مسابقه توانایی دیدن بازیکنان در شخصی خود را در چرخ دستی دادن به طرفداران یک دیدگاه آنها به طور معمول نمی کنید. که سخت تر به طور منظم در یک تور رویداد اما زاویه دوربین مختلف قادر به شنیدن بازیکنان بحث و قطعا از دیدن مبارزه خود را با سختی عکس چهره آنها باعث می شود بازی را جذاب تر به طرفداران. اوه سریعتر سرعت بازی کمک خواهد کرد بیش از حد.

لری Bohannan است خورشید صحرا گلف نویسنده است. او را می توان در رسید (760) 778-4633 یا larry.bohannan@desertsun.com. او را دنبال کنید در Facebook و یا در توییتر در Sun.@Larry_Bohannan. پشتیبانی محلی نگاری: اشتراک خورشید صحرا.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب