خواهد COVID-19 تست به خطر اندازد من کارت سبز? سوالات متداول برای ثبت نشده ساکنان

Autism_today پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 2:20 PM EDT May 30, 2020این فقط ترس از coronavirus است که طی رو

توسط NEWSOULS در 16 اردیبهشت 1399

این فقط ترس از coronavirus است که طی روزهای اخیر برخی از شهرستان ریورساید مهاجران به تماس های محلی و اطلاعات خط تلفن در تمام ساعات شب. همچنین این نگرانی که گرفتن تست شده برای COVID-19 می تواند به خطر اندازد آینده خود را در ایالات متحده است.

برخی از گیرنده ها نگران هستند که تشخیص مثبت می تواند آنها را به واجد شرایط برای یک کارت سبز. آنها به استناد جدید فدرال قانون است که اجازه مقامات مهاجرت به در نظر گرفتن عوامل مختلفی از جمله کارت سبز متقاضی وضعیت اقتصادی آموزش و پرورش و بهداشت و درمان — تعیین که آیا او و یا او به احتمال زیاد به در تکیه دولت برای حمایت در آینده است.

در پاسخ کارکنان در TODEC یک Riverside County مهاجر حمایت سازمان که در عمل در حدود ساعت تدریس خصوصی در خانه اطمینان تماس گیرنده که گرفتن آزمایش و یا مبتلا به این ویروس نمی خواهد تاثیر خود را درخواست کارت سبز. آنها مردم ارائه با اکثر تا اطلاعات به روز از خدمات مهاجرت و شهروندی.

آنها همچنین ارائه برخی رابطه جنسی خشن را دوست دارم.

"اگر شما هر گونه علائم آن مهم است برای شما برای دریافت تشخیص داده و درمان" لوز Gallegos, جامعه, مدیر برنامه برای TODEC گفت: او می گوید تماس گیرنده در انتهای دیگر خط. "اگر شما زنده نمی, شما هرگز برای دریافت کارت سبز."

مهاجران در Coachella Valley شد در یک موقعیت مخاطره آمیز قبل از این ویروس وارد شده است. آنها باید در برابر تهمت و تهدید از جرم خوانده است. آنها شده اند به اهداف سیاست با هدف کاهش قانونی و غیر مجاز مهاجرت به ایالات متحده است.

این وضعیت را تشدید کرده است پس از شروع COVID-19.

برخی از کارگران ثبت نشده اند گذاشته شده از مشاغل در صحرا را در بخش مهمان نوازی. فاقد شرایط لازم برای بیمه بیکاری و یا محرک پرداخت از طریق فدرال Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی عمل آنها به خط تلفن کارکنان که آنها در حال حاضر تلاش برای پرداخت اجاره خود را و صورتحساب. دیگران ادامه کار ضروری در صنایع مانند کشاورزی و حتی به عنوان نرخ عفونت در شرق Coachella Valley جوامع افزایش می یابد و حداقل یک شیوع گزارش شده در یک تاریخ محلی packinghouse.

"کارگران مهاجر هستند مطمئن شوید که این کشور باقی مانده این لحظه گفت:" الماس Sayeed معاون مدیر کالیفرنیا, مهاجرت, سیاست, مرکز است. "هنوز بخش زیادی از آنها که در حال ثبت نشده اند و هیچ دسترسی به فدرال امداد و دسترسی محدود به دولت کمک به مطمئن شوید که آنها خود را برای زنده ماندن."

مهاجران مستند نشده در کالیفرنیا واجد شرایط هستند به قیمت 500 دلار از طریق یک صندوق جدید دولت در امداد رسانی کمک برای مهاجران پروژه. حدود یک نفر از هر 10 کارگر در دولت است مستند نشده, او گفت:.

صندوق "فوق العاده ارزشمند گام در مسیر درست" Sayeed گفت: "آن را نمی خواهد به اندازه کافی برای پوشش نیاز دارند."

خانواده های مهاجر در سراسر شهرستان ریورساید در حال حاضر پیدا کردن خود را با نازک خالص ایمنی و ترس از دسترسی به خدمات اساسی و بسیاری از سوالات. پس TODEC فعال آن خط تلفن در مارس, Gallegos گفت: این سازمان دریافت کرده است بیش از 5 ، 000 تماس از افرادی که نگران خانواده خود منابع مالی خود را و آینده خود را در ایالات متحده است. خط را می توان در 1-888-TODEC-91 یا 1-888-863-3291.

"این بسیار عاطفی شنیدن جامعه ما از طریق خیلی درد و رنج" او گفت:.

در اینجا پاسخ به برخی از سوالات متداول شنیده ام بر روی خط تلفن. خورشید صحرا خواهد شد به روز رسانی این لیست به عنوان اطلاعات بیشتر در دسترس می شود.

گرفتن آزمایش یا درمان برای COVID-19 من جلوگیری از گرفتن کارت سبز?

پاسخ کوتاه این است: هیچ.

تحت دولت فدرال جدید شارژ قوانین اجرا شده در فوریه مقامات مهاجرت در نظر گرفتن یک کارت سبز متقاضی استفاده از برخی منافع عمومی برای تعیین اینکه آیا او به احتمال زیاد به در تکیه دولت برای حمایت در آینده است. آنها همچنین در نظر گرفتن عوامل مختلف مربوط به مهاجرت و وضعیت اقتصادی آموزش و پرورش و بهداشت و درمان.

اما در طول همه گیر دولت فدرال می گوید هر کس باید به دنبال درمان پزشکی لازم و یا خدمات پیشگیرانه. آن را می گوید, تست, درمان و مراقبت های پیشگیرانه برای COVID-19 در نظر گرفته نمی شود در هزینه آزمون. این خدمات تاثیر نیست یک درخواست کارت سبز حتی اگر درمان آنها ارائه شده است و یا برای پرداخت از طریق منافع عمومی مانند بودجه فدرال پزشکی.

تست: Riverside County گسترش COVID-19 تست برای همه شهروندان حتی افراد بدون علائم است.

تست رایگان است. از شما خواسته خواهد شد برای یک شماره امنیت اجتماعی اما این تنها برای بازپرداخت از ارائه دهندگان خدمات بیمه. اگر شما یک شماره امنیت اجتماعی یا بیمه, شما هنوز هم می توانید یک قرار ملاقات با توجه به شهرستان سخنگوی بروک Federico.

Coachella Valley ساکنان باید تماس بگیرید (800) 945-6171 به کتاب قرار ملاقات. اسپانیایی-سخنرانان در دسترس هستند برای کمک به برنامه حافظه.

درمان: اگر شما ثبت نشده یا اصلا بیمه شما می توانید برای درمان COVID-19 و آن را تحت پوشش پزشکی و خدمات اورژانس. با استفاده از پزشکی برای آزمایش یا درمان COVID-19 حساب نمی تحت اتهام عمومی حکومت به دلیل آن است که درمان یک وضعیت اضطراری.

چگونه من می خواهم به پرداخت صورتحساب ؟

اگر شما مجاز به کار در ایالات متحده و شما مجاز به کار هنگامی که شما از دست رفته خود را پس از آن شما باید واجد شرایط برای جمع آوری بیمه بیکاری. دولت توسعه اشتغال وزارت تایید وضعیت مهاجرت و مجوز کار از طریق وزارت امنیت داخلی ایالات متحده.

علاوه بر این به عنوان بخشی از مراقبت های عمل دولت فدرال ارسال محرک امداد چک به میلیون ها نفر از آمریکایی ها است. فدرال بسته محرک است که بزرگترین در تاریخ ایالات متحده در نظر گرفته شده است برای رسیدگی به بحران اقتصادی موجب شده توسط این بیماری همه گیر.

مقدار از پول شما می توانید خود را بر اساس درآمد خانوار و چگونه بسیاری از کودکان شما ادعا می کنند به عنوان وابستگان خود را مالیات. ایالات متحده آمریکا امروز شبکه ارائه می دهد این نرم افزار ماشین حساب برای تعیین چقدر شما ممکن است دریافت کنید.

مهاجران با مدرک معتبر شماره امنیت اجتماعی دارندگان کارت سبز و دریافت کنندگان اقدام معوق برای ورود دوران کودکی و یا وضعیت حفاظت موقت باید واجد شرایط برای محرک چک با توجه به TODEC.

مردم بدون شماره امنیت اجتماعی نمی واجد شرایط برای کمک های مالی. علاوه بر این اگر کسی در خانواده یا filers مالیاتی و یا فرزندان خود را — با استفاده از شماره شناسایی فردی مالیات دهندگان به جای شماره امنیت اجتماعی یا ندارد یک شماره امنیت اجتماعی خانواده نخواهد بود واجد شرایط برای پرداخت.

وجود دارد یک زن و شوهر از راه های دیگر مهاجران ممکن است کمک کند.

کالیفرنیا امداد رسانی کمک برای مهاجران پروژه: مستند نشده بزرگسالان می توانید $500 طریق دولت در امداد رسانی کمک برای مهاجران پروژه. برای واجد شرایط, شما باید مستند نشده; فاقد شرایط لازم برای فدرال COVID-19 مربوط به کمک های, از جمله محرک پرداخت و یا همه گیر مزایای بیکاری و تجربه کرده اند مشکلات به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر.

یک بار کمک های محدود به دو مستند نشده, بزرگسالان در هر خانواده است.

مهاجر-در خدمت سازمان های غیر انتفاعی کمک خواهد کرد که شما درخواست برای کمک های مالی و به طور مستقیم تحویل پول است. دولت انتظار دارد که به نام گروه های غیر انتفاعی است.

اطلاعات شما به گروه های غیر انتفاعی استفاده کرد و فقط برای تایید واجد شرایط بودن دولت می گوید. این سازمان نمی خواهد خود را ارائه نام و آدرس و یا هر گونه اطلاعات شخصی به هر سازمان دولتی به عنوان بخشی از این پروژه است. این گروه تنها گزارش اطلاعات جمعیتی مانند سن و جنسیت و زبان مورد نظر به دولت است.

Coachella Valley اقتصادی طرح حمایت و پشتیبانی صندوق حمایت صندوق توزیع 200 دلار در پول نقد اضطراری امداد رسانی به Coachella Valley خانواده ها شده اند که از لحاظ اقتصادی نهفته COVID-19 شیوع.

"تنها خانواده ها شده اند که از لحاظ مالی نهفته و تجربه کرده اند از دست دادن قابل توجهی از درآمد (با توجه به COVID-19 عوامل مرتبط با آن) در نظر گرفته خواهد شد" با توجه به غیر انتفاعی آسانسور به افزایش است که هماهنگی این تلاش است. "با توجه به تقاضای بالا برای کمک واجد شرایط خواهد بود بر اساس یک خانوار سطح نیاز و ارزیابی عوامل متعدد."

مهاجران واجد شرایط برای کمک های مالی با توجه به هدر Vaikona, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت آسانسور به افزایش است. هر خانوار واجد شرایط برای دریافت یک پرداخت $200.

در نظر گرفته شود برای پول, امداد رسانی به مردم باید با پر کردن یک فرم دریافت آنلاین و یا تماس با این سازمان در (760) 348-8135. پول توزیع خواهد شد برای "تا زمانی که بودجه در دسترس است" با توجه به آسانسور به افزایش است.

به عنوان بخشی از تلاش آسانسور به افزایش است و همچنین برای اتصال مردم به فرم های موجود از کمک های عمومی از جمله کمک به پرداخت برای اجاره و آب و برق.

از کجا می توانم پیدا کردن کمک گرفتن غذا ؟

افرادی که گذاشته شده از مشاغل در Coachella Valley گردشگری بخش کشاورزی و صنعت در حال حاضر احساس COVID-19 بحران "بیشتر در جیب خود" Gallegos گفت.

بسیاری او گفت: به او بگویید که آنها فقط می خواهم به کار."Queremos trabajar," آنها می گویند.

"آنها خیلی به کار استفاده می شود," او گفت:. "نه آنها استفاده می شود برای گرفتن چیزی به دست آنها است."

در این موارد Gallegos و خط کارکنان اطمینان تماس گیرنده است که "آن را OK به درخواست کمک" به ویژه هنگامی که می آید به تغذیه خانواده خود را. کارکنان به مردم بگویید که آنها و خانواده های آنها باید به خوبی پرورانده بنابراین سیستم ایمنی بدن خود را قوی هستند.

پیدا کردن مواد غذایی بانک: صحرا منطقه ای بانک مواد غذایی است که با ارائه مواد غذایی توزیع در سراسر منطقه است. سازمان را بخواهید برای خود نام و کد پستی اگر شما را ملاقات الزامات درآمد. (یک خانواده چهار برای مثال باید کمتر از 50000 دلار در سال به واجد شرایط.) بانک غذایی نمی کند نیاز به هر گونه اسناد و مدارک.

دریافت مواد غذایی از مواد غذایی بانک شمارش نیست در شارژ قاعده است.

مواد غذایی توزیع در زمینه های: یک گروه از افراد جوان که در شرق Coachella Valley راه اندازی یک GoFundMe کمپین برای ارائه سبد غذایی و مواد غذایی کارت هدیه به farmworkers. از سه شنبه این صندوق مطرح کرده بود بیش از $9,500

سلینا Avalos, 23 گفت: این گروه در نظر دارد به ارائه جعبه و کارت هدیه به کارگران در پایان شیفت خود در زمینه های. هر جعبه شامل خواهد شد در مورد $50 در اقلام مواد غذایی مانند برنج و لوبیا و قند و روغن و کنسرو ماهی تن و دیگر ملزومات خانگی مانند کاغذ توالت و خمیر دندان.

این گروه در زمان عمل پس از تحقق است که در طول همه گیر "به سختی هر چیزی که انجام می شود به سمت شرق Coachella Valley" Avalos گفت.

"ما در حال تلاش برای بهتر جامعه ما و اطمینان حاصل کنید که جامعه ما نیاز دارد که شنیده می شود به عنوان," او گفت:.

شرق دره: Pandemic برگ 40 درصد از واجد شرایط دانش آموزان کم درآمد و بدون وعده های غذایی رایگان

Coronavirus پرسش و پاسخ: همه چیز شما نیاز به دانستن

Autism_today گزارش مهاجرت برای خورشید صحرا. رسیدن به او را در rebecca.plevin@desertsun.com. او در توییتر دنبال کنید در @rebeccaplevin.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن