چرا Ta-Nehisi Coates امیدوار است

اولین سوال من پرسید: Ta-Nehisi Coates طی ما های اخیر گفتگو در این Ezra Klein نمایش گسترده بود: چه او را ببینید

توسط NEWSOULS در 17 خرداد 1399

اولین سوال من پرسید: Ta-Nehisi Coates طی ما های اخیر گفتگو در این Ezra Klein نمایش گسترده بود: چه او را ببینید در حال حاضر به عنوان او به نظر می رسد در کشور ؟

"من نمی توانم باور کنم میخوام این می گویند" او پاسخ داد: "اما من امیدوارم. من پیشرفت مناسب در حال حاضر."

Coates نویسنده ملی کتاب برنده جایزه بین جهان و من و آب رقصندهدر میان دیگران. ما در مورد چگونه این لحظه متفاوت از سال 1968 تنش بین "قانون" و "منظور" بحث میراث مارتین لوتر کینگ جونیور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نظر ریاست پلیس لغو چرا ما نیاز به مذاکره مجدد ایده "عمومی" چگونه اجماع بر عدالت کیفری منتقل شده چه جو بایدن نشان دهنده نقش مناسب دولت و خیلی بیشتر.

اما یک موضوع خاص از این گفتگو که من شده اند قادر به قرار دادن به پایین: در حال حاضر وجود دارد که همیشه وجود دارد این است که در میان تظاهرات با صدای بلند فراخوان معترضان به دنبال اصول عدم خشونت. و است که به عنوان Coates می گوید, می آید از افرادی که نه عمل و نه توجه به عدم خشونت را در زندگی خود. اما اگر ما تبدیل شده است که گفتگو در اطراف ؟ چه آن معنا به ساخت دولت در اطراف اصول عدم خشونت به جای رزرو که استاندارد سخت برای کسانی که آسیب توسط دولت ؟

یک ویرایش متن از مکالمه ما به شرح زیر است. کامل مکالمه شنیده می شود در این Ezra Klein نشان می دهد.

Ezra Klein

چه چیزی شما را در حال حاضر به عنوان شما نگاه کنید در کشور ؟

Ta-Nehisi Coates

من نمی توانم باور کنم میخوام این می گویند, اما من امیدوارم. من پیشرفت در حال حاضر در این لحظه.

من تا به حال جالب تماس در روز شنبه با پدر من که متولد سال 1946 بزرگ شده خاک ضعیف در فیلادلفیا زندگی می کردند در یک کامیون رفت به ویتنام آمد پیوست پلنگ و شد در بالتیمور برای 1968 شورش. شده خواهد بود حدود 22 که در آن زمان.

من از او پرسید که آیا او می تواند مقایسه آنچه که او را دیدم در سال 1968 به آنچه که او شاهد است. و آنچه او به من گفت هیچ مقایسه — این است که بسیار پیچیده تر هستند. و من می گویم: خوب شما چه معنی است ؟ او گفت: آن را مانند اگر کسی از به نوبه خود از قرن 20th می بینید مارس در واشنگتن است.

این ایده که سیاه مردمی در مبارزه خود را در برابر راه قانون است و اجرا در محله خود را با طنین سفید مردمی در Des Moines, آیووا در سالت لیک سیتی در برلین در لندن — که ژرف او در '68 بود که آن را عمدتا سیاه و سفید مردمی در جوامع خود ثبت نام خود را به خشم و درد بزرگ است.

من نمی خواهم به غلو اما معناداری وجود دارد و ردیف هایی از مردم و جوامع هستند که نه سیاه است که تا حدی که برخی از ادراک آنچه که درد و رنج است. من فکر می کنم که متفاوت است.

Ezra Klein

آیا شما فکر می کنم وجود دارد بیشتر قومیتی همبستگی امروز بیش از وجود دارد ؟

Ta-Nehisi Coates

من انجام دهد. در طول عمر من فکر نمی کنم وجود دارد بوده است بیشتر موثر جنبش از سیاه و سفید زندگی می کند مهم است. آنها را بیرون آورده و نوع ridiculousness که سیاه مردمی مقابله با روزانه در پلیس در جوامع خود.

جورج فلوید است که جدید نیست. توانایی پخش آن راه آن را پخش جدید است. اما سیاه و سفید مردمی شناخته شده اند چیزهایی مانند که در جوامع خود در خانواده خود را برای یک زمان بسیار طولانی است. شما باید یک نسل از مردم که در خیابان در حال حاضر بسیاری از آنها تنها باید مبهم ترین حافظه از جورج بوش است. آنها به یاد داشته باشید جورج بوش در راه من به یاد داشته باشید کارتر. اولین رئیس جمهور واقعی است که آنها در واقع دست و پنجه نرم کردن با یک شخص سیاه و سفید. که یک نوع متفاوت از آگاهی است.

Ezra Klein

من از تماشای سخنرانی مغلوب ساختن پیشی جستن به قبل از پارگی-کشتار با گاز معترضان در پارک در DC. چه طوری سرد مرا در مورد آن سخنرانی بود که چقدر او به وضوح می خواستم این مانند این بود که ریاست جمهوری به عنوان او همیشه تصور آن را کارگردانی مردان با اسلحه و سپر قرار دادن معترضان به طوری که او می تواند راه رفتن را از طریق یک پارک نترس و به نظر می رسد دشوار است.

او همیشه به نظر می رسید تا بی طرفانه و اذیت کار واقعی بودن رئیس جمهور حتی در طول coronavirus. اما این چیزی است که او به نظر می رسد انرژی و هیجان زده. و که ترسناک بخشی از آن را به من — که شما باید کسی که در نقش کسانی که مشتاق برای تشدید.

Ta-Nehisi Coates

آن است که بسیار روشن است که جنگ-ساخت بخشی از بودن رئیس دولت بود و بخشی که درخواست های بسیاری برای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

این به چه معنی برای انتخابات ؟ این ممکن است درست است که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برنده خواهد شد. شاید این منجر به برخی از مرتب کردن بر اساس از سفید واکنش است که در نهایت او کمک می کند. من واقعا نمی تواند تماس است. اما آنچه من می گویم این است که عظیم انکار مشروعیت. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است برنده انتخابات در ماه نوامبر, اما او را به عنوان یک حاکم و نه رئیس جمهور.

من فکر می کنم که کسانی که همه چیز نیاز مشخص می شود. هنگامی که شما در حال تماس از ارتش برای سرکوب تظاهرات که در شهرهای سراسر کشور و نه فقط در گتوها و در کاپوت, همه شما باید توسط نیروی که در آن نقطه. به احتمال زیاد اگر او برنده او به کسی که برنده با یک اقلیت آرا دو برابر خواهد شد که برای اولین بار در تاریخ آمریکا است. و خشونت خواهد بود که ابزار که توسط او قوانین. من فکر می کنم این یک وضعیت متفاوت بود.

Ezra Klein

من خوشحالم که شما در آورده است که کلمه مشروعیت. من نوشت: یک قطعه روز دیگر به نام "امریکا در نقطه شکستن" و یکی از چیزهایی که من تصور همانطور که من نوشت که بحران مشروعیت. ریسک شده اند رفتن و بالاتر در این سال: coronavirus کل کشور قفل شده است و در خانه ناراحت و عصبانی می ترسم. پس از آن شما اضافه کردن یک سری از اساسا تلویزیونی lynchings.

و سپس شما فکر می کنم: این است که یک انتخابات سال است. در برخی از راه من بیشتر ترس از وضعیت شما فقط شرح داده شده است. اگر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است مجددا انتخاب در راه است که احساس نمی کند مشروع به مردم — اگر او از دست می دهد و با رای بیشتر از او در سال 2016 و یا وجود یک رقابت رای وضعیت — این می تواند به نوبه خود بد. بحران مشروعیت هستند چیزهایی ترسناک. و من فکر نمی کنم ما واقعا مجهز به یکی از سمت راست در حال حاضر.

Ta-Nehisi Coates

من با شما موافقم. اما زمانی که من به عقب نگاه تاریخی جایگزین برای من در سال 1968.

من فکر می کنم در میان یک نوار زیادی به اکثریت مردم سیاه و سفید در این کشور پلیس نامشروع هستند. آنها دیده نمی شود به عنوان یک نیروی است که لزوما علل جرم و جنایت خشونت آمیز به کاهش است. بعضی اوقات شما می بینید مردم سیاه و سفید با توسل به پلیس زیرا آنها هیچ گزینه ای دیگر اما آنها دیده نمی شود با این سطح از اعتماد که شاید آمریکایی ها در جوامع دیگر عطا پلیس. آنها می دانند که شما می تواند یک قربانی به نیروی کشنده به خاطر شما با استفاده از $20 bill که ممکن است یا نه ممکن است تقلبی, دلیل این که شما به خواب رفتن در شب در خانه خود را و کسی رو حکم به لگد کردن درب خود را بدون ضربه زدن.

من استدلال می کنند که [احساس] بوده است ملی. من نمی دانم که هر کس در آمریکا احساس می کند که راه اما من فکر می کنم swaths بزرگ از آمریکایی ها در حال حاضر احساس می کنید که مغلوب ساختن پیشی جستن پلیس. و احساس آنها در مورد تهمت راه احساس ما در مورد پلیس: این است کسی که قوانین اساسا توسط قدرت. من ترجیح می دهم که وضعیت به سال 1968 که در آن ما به تنهایی در محله های ما و ما می دانیم چیزی در مورد جهان و ما می دانیم آنچه که پلیس انجام, اما مردمی دیگر واقعا نمی توانم آن را ببینید و اگر آنها می توانید آنها چندان اشتیاقی. من ترجیح می دهم در حال حاضر.

تاریخ طولانی از مردمی در این کشور است درگیری و مبارزه بین خودمان و دولت و منافع دیگر در جامعه به طوری که ما می توانیم زندگی می کنند رایگان است. و این اولین بار است که من فکر می کنم بسیاری از ما احساس کردیم که جنگ بود و مشروع پیوست و نه تنها با مردم بلکه مردم دیگر از رنگ. وقتی می شنوم که در مینیاپولیس بحث در مورد چگونه فروشگاه خود را سوزانده شد و او گفت:, "اجازه دهید آن را سوزاند." که یک جهان متفاوت است. آن را بسیار وضعیت متفاوت است. آن را یکی از بزرگ. آن را به یکی از ما می خواهید. اما آن را '68.

Ezra Klein

Chris Hayes به حال این توییت روز دیگر, که در آن او گفت که "دو وقیحانه lawless رئیس جمهور از 60 سال گذشته شده اند بیشتر مصر در" نظم و قانون " است که نشان می دهد چگونه آن را با قانون و چه مقدار از آن را در مورد حفظ خاص سفارش.'"

من می خواهم برای ساخت این ایده. به نظر من وجود دارد این است که یک بی قانونی جاسازی شده در یک نوع خاصی از سیاست از سفارش. که شعار قرار می دهد با هم دو چیز است که در واقع مخالف است. من کنجکاو در مورد چگونه شما در مورد آن فکر می کنم.

Ta-Nehisi Coates

من فکر می کنم که درست است. همچنین عدم وجود نظم در واقع از آنجا که شما نمی دانید که آنچه پلیس در حال رفتن به انجام و هنگامی که آنها در حال رفتن به آن را انجام دهد. وجود دارد فقط در مجموع عدم صلح است. من فکر می کنم در بسیاری از موارد این تعبیر استفاده می شود به تقدیس خشونت علیه مردم و نه آن را به نظر می رسد مانند thuggishness که در آن واقع است.

Ezra Klein

و شما می توانید از راه های این دوره خود تقویت. پلیس قطعا خیانت قانون در کشتن جورج فلوید. که رها تظاهرات که شکستن نظم است. و که پس از آن توسط بسیاری از سیاستمداران محافظه کار — بچه ها مثل تام پنبه — برای ایجاد یک توجیه برای پلیس برای شکستن این قانون دوباره به منظور تحمیل نسخه خود را از سفارش. تام پنبه است که صحبت کردن در مورد استفاده از ارتش در شهروندان آمریکایی با "افزایش" است که دقیقا چگونه شما را درمان نمی کند شهروندان کشور خود را.

بارها و بارها این ایده به منظور استفاده شده است برای توجیه بی قانونی از طرف دولت است. مردم برای دفاع از این رویکرد پنهان در پشت این واقعیت است که برای بسیاری از مردم آن را نگاه نمی کند مانند بی قانونی تا زمانی که دولت در حال انجام آن است. آن را به نظر نمی رسد همان راه به عنوان یک آنارشیست در صورت پرتاب یک آجر. اما زمانی که شما نگاه کنید در آن فیلم از پلیس فقط معمولی تبدیل گلوله های لاستیکی در افرادی که فیلمبرداری آنها چه کسانی هستند, نما, هیچ تهدید به آنها را — که فقط یک جرم و جنایت است.

Ta-Nehisi Coates

راست. و من فکر می کنم یکی از چیزهایی که احتمالا تغییر بیش از پنج سال گذشته است که من فکر می کنم آن را آغاز کرده است به مانند بی قانونی است. من فکر می کنم لحظه ای حیاتی در تمام این زمانی که ما به عقب نگاه در حال رفتن به زمانی که Hennepin County دادستان می ایستد در یک کنفرانس مطبوعاتی و می گوید ممکن است دلیل که چرا این شد و نه کیفری. اگر قرار دادن زانو خود را بر روی کسی گردن و شکنجه آنها را به مرگ هشت دقیقه است نه در برابر قانون پس از آن هیچ قانون وجود دارد. و این بود که اساسا این نتیجه رسیدند.

وجود دارد یک نوع منطق به آن که در آن قانون است که نه به عنوان هر نوع بازتابی از جهان ما می خواهیم به زندگی می کنند اما به عنوان بازتابی از تخصیص قدرت.

و آن را نه تنها که. شما باید برای قرار دادن که در بالای تمام فیلم های دیگر — در بالای والتر اسکات که در اریک گارنر در حال خفه Breonna تیلور درب در حال لگد کردن. شده اند وجود دارد بسیاری از موارد مسلم از آشکار جنایت — آنچه که ما احساس می کنیم در استخوان های ما به جنایی; اگر چه هر کس دیگری بود ما خواهد قانون جنایی. من فکر می کنم یک توده مهم از nonblack مردم می آیند برای دیدن مجریان دولت در یک نوع متفاوت از در راه است.

Ezra Klein

من می خواهم به بحث در مورد راه بحث ما در مورد شورش و اختلال است. من فکر می کنم وجود یک زبان تفکیک در اینجا. پلیس در یک محل یک موسسه هستند. شما می توانید پیدا کردن خود را به آدرس تماس خود را جلوی میز. از نظر تظاهرات "تظاهر" نیست. این یک اصطلاح است که شامل بسیاری از افراد مختلف انجام بسیاری از چیزهای مختلف برای بسیاری از دلایل مختلف — برخی از آنها درگیر سیاسی, اعتراض برخی از [حال] با استفاده از تظاهرات به عنوان پوشش برخی ممکن است در تلاش برای بی اعتبار ساختن اعتراضات برخی از آنها فقط هرج و مرج گردشگران ، شما می توانید تماس بگیرید تا سر از تظاهر و سوال در مورد استراتژی است.

Ta-Nehisi Coates

من فکر می کنم یکی از اشتباهات ساخته شده است به نمایش "شورش" یا "قیام" را به عنوان استراتژی سیاسی. چه شما اغلب این مقایسه بین آنچه اتفاق می افتد در حال حاضر و یا آنچه در بالتیمور یا فرگوسن با, اجازه دهید بگویم, مارتین لوتر کینگ در سلما. و مردم می گویند چه بیشتر موثر است ؟ اما این چه شورش واقع است.

اگر شما نگاه در جوامع از انسان ها به عنوان موجودات که تمایل به واکنش نشان می دهند یک راه خاص که در زیر قرار داده و تعداد X از فشارهای من فکر می کنم آن را می شود خیلی بیشتر محسوس است. چه اتفاقی می افتد به یک جامعه از افرادی که ای اداره خودسرانه و با خشونت نه فقط در حال حاضر, اما از لحاظ تاریخی? که بزرگ پدربزرگ و مادربزرگ می توانید بگویید داستان از افسران پلیس یا نه توقف lynchings یا پریدن به lynchings? آنها اجرای قانون به عنوان نامشروع و دیگر اعضای جامعه به عنوان مشروع تر از پلیس.

یک مرد پیاده گذشته یک سوار کردن فروشگاه برچسب گذاشته شده توسط پیام "آیا بهتر آمریکا" در تاریخ 2 ژوئن سال 2020 در مرکز شهر واشنگتن, DC.
اندرو Caballero-رینولدز/خبرگزاری گتی ایماژ

و سپس شما مثل یک فیلم بود که می توانست شما یا پسر یا شوهر خود را. چه واکنش طبیعی? است که آن را به شکل یک کمیته و ارائه یک لیست از امکان اصلاحات ؟ در آن است آنچه ما تماس بگیرید "بدون خشونت اعتراض"? خوب ما سعی کردیم که — که khezri در نظر گرفتن زانو. و او رانده شد از شغل و حرفه خود نه فقط توسط NFL اما توسط رئیس جمهور ایالات متحده است. پس چه واکنش طبیعی? سیاه, افراد انسان هستند بیش از حد. آنها را عصبانی کنید. آنها غم انگیز است. آنها افسرده. آنها باید واکنش طبیعی به همه چیز.

من فکر می کنم این خرس تکرار شد که در آن تنها چند هفته پیش بود که ما مسلح به مردان سفید نشان در مجلس میشیگان به معنای واقعی کلمه بستن ارگان های دموکراسی و ما شاهد یک واکنش متفاوت به آن است. نه فقط توسط پلیس, اما توسط کاخ سفید و بزرگتر جامعه است. و این اولین بار نیست زمان. من فکر می کنم باندی بن بست که در آن نیروهای فدرال تصمیم به عقب نشینی. بنابراین من فکر می کنم ریشه این عدم توانایی به گسترش این نوع از انسانیت است که ما به گسترش مردم سفید پوست در این کشور به افرادی که سفید نیست و به طور خاص به مردم است.

Ezra Klein

شما باید این بحث در بین این دنیا و من در مورد یادگیری بارها و بارها در مدرسه در مورد جنبش حقوق مدنی و عدم خشونت. و شما باید این خط که من شده فکر کردن در مورد این هفته: "چرا آنها این نمایش به ما ؟ چرا که تنها قهرمانان ما بدون خشونت? ... چگونه می تواند در مدارس valorize مردان و زنان که ارزش جامعه به طور فعال تمسخر?"

من فکر می کنم که یک نقطه عمیق در اینجا. این یک چیز به موعظه خشونت اگر شما خود را بدون خشونت اما چیز دیگری که به موعظه خشونت اگر آن را در واقع unrealizable استاندارد است که شما را با افراد دیگر به منظور پاسخگویی به جدی گرفته شود اما پیروی نمی کنند خودتان.

Ta-Nehisi Coates

حتی زمانی که من در حال نوشتن بین این دنیا و من و قطعا بیشتر از من آمده اند و بر این باور عمیق اخلاقی مورد به طور موثر ساخته شده توسط پادشاه صلح: که شما در واقع نمی خواهید به تکرار آنچه که افرادی که در حال سرکوب شما انجام می دهند. هنگامی که شما انجام خشونت به شخص دیگری وجود دارد چیزی است که فساد در مورد آن. که یک چیزی درست است. اما اغلب از آن است که بسیار مردم که در خرد کردن بدون خشونت اعتراض که پس از آن به نوبه خود در اطراف و موعظه وجود داره.

آن است که به سادگی مورد نیست که بیش از این دوره از تاریخ آمریکا بدون خشونت اعتراض روبرو شده است با آغوش باز و تحسین توسط قدرت که می شود. مردم فراموش می کنند که روزی که شاه رو سنگسار در کیکرو. آنها وانمود کند که در زمانی که پادشاه شد و پیشرو این جنبش در برابر Jim Crow او به نوعی محبوب ترین در کشور است. او متنفر بودم. او منفور سفید مردم تمام کشور است. او منفور در بالاترین سطح از اجرای قانون در این کشور است.

بنابراین سوال این است که آنچه که در واکنش به خشونت در میان شورش در میان فرگوسن و یا مینیاپولیس یا بالتیمور. این چیزی است که در واکنش به خشونت زمانی که آن اتفاق افتاد ؟ چگونه بسیاری از این افراد ایستاد و گفت: بله ما واقعا تحسین راهی که khezri در حال رفتن در مورد این مبارزه کنید ؟

Ezra Klein

یک چیز من شده فکر کردن در مورد این است که آیا این سوال می تواند و باید تبدیل به اطراف: به جای خشونت بودن اخلاق خواستار شد, چه می شود اگر آن اخلاق خواستار از دولت ؟ که به نظر می رسد معقول تر به نظر من حداقل به عنوان یک هدف.

هسته ای از عدم خشونت این است که شما تبدیل خواهد شد کسانی که شما در ارتباط با از طریق خود تمایل به رنج می برند و ببخش. شما را ببخشد و بیش از بیش و بیش از دوباره. شما همیشه نگه دارید به امید رشد و تحول و شما را قبول خطر عظیمی و درد به ایجاد فضا برای آن است.

وجود دارد بسیاری از راه های ما می تواند از فکر می کنم در این مورد نظر دولت است. شما می توانید از فکر می کنم در مورد زندان لغو شده است. شما می توانید از پلیس که نه اسلحه. اگر عدم خشونت است جمله زیبا, راه زندگی, من فکر می کنم ما باید تصور کنید که برای دولت است. من فکر می کنم آن را در واقع کار با ارزش.

Ta-Nehisi Coates

من فکر می کنم که دقیقا درست است. جوزی دافی برنج بود و توییتر موضوع که در آن او با این استدلال که بسیاری از مردم که فکر می کنم پلیس لغو دیوانه است در واقع زندگی در یک جهان که در آن پلیس باید به طور موثر بوده است را لغو کرد در حال حاضر. اگر آنها می خواهند به دانستن آنچه که جهان به نظر می رسد مانند بدون پلیس همه آنها باید انجام دهید این است در اطراف آنها. فقط بخواهید سفید مردمی که از برخی امتیاز: آیا شما به طور کلی برخورد با پلیس ؟ چگونه اغلب شما دیدن پلیس ؟ پاسخ این است که بسیار کم است.

به خوبی آنچه را که ما در مورد جرم و جنایت ؟ چه ما در مورد قتل است ؟ آیا پلیس در خصوص خشونت محله یک استرلینگ رکورد حل و بسته شدن قتل موارد ؟ تبدیل کردن آنها نیست. بنابراین اگر ما در حال صحبت کردن در مورد حل جنایات آنچه در آن است در مورد این جهان که در آن پلیس اساسا وجود ندارد که اجازه می دهد تا برای که ؟ و چرا ما نمی توانیم فراموش که در جوامع که در آن ما می گویند که ما نیاز به یک سنگین پلیس حضور?

که یک راه عملی برای فکر کردن در مورد عدم خشونت: چگونه می توانم شما را به آن جوامع کمتر خشونت آمیز? خوب جهان است که ما در حال تلاش برای ساخت در حال حاضر وجود دارد. آن را فقط وجود ندارد برای ما.

Ezra Klein

ما آموخته است که از ویژگی های بارز دولت است و انحصار آن در خشونت است. که بسیار تیره و تار مشاهده. اگر به جای شما شروع با ایده [که] این نقطه از دولت این است که برای نمونه مقادیر خشونت, ارزش, از شکوفایی و سپس شما ممکن است ایجاد چیزی بسیار متفاوت است.

من فکر نمی کنم ما چگونه متوجه عمیقا تعبیه شده است که ایده این است که دولت برای کنترل خشونت است. و از آنجا که خشونت دولتی است بنابراین نرمال به نظر می رسد متفاوت تر از زمانی که ما می بینیم خشونت که از جاهای دیگر است. مجازات مرگ است نمونه نهایی اما تا هواپیماهای بدون سرنشین و نظامی است.

و این چیزی نیست که شما لازم نیست برخی از این چیزها. دولت در حال رفتن به نیاز به یک نظامی چون ما نمی زندگی در یک جهان که در آن همه صلح آمیز است. اما با این وجود ما یا تلاش در جهت ارزش و یا ما نمی. و اگر ارزش ما نسبت به تلاش دولت در انحصار خشونت — که من فکر می کنم ارزش امریکا تلاش در جهت مقابل در تلاش برای ساخت نسبت به عدم خشونت — شما می توانید برخی از نتایج بسیار متفاوت.

Ta-Nehisi Coates

من فکر می کنم حتی اگر به شما می گویند ما در حال رفتن به یک نظامی این تفاوت بین valorizing جنگ و مشاهده آن را به عنوان یک شر لازم است. یک تفاوت وجود دارد بین آن دو چیز است. من فقط زده شده است که تنها راه مردم می دانند که چگونه به صحبت در مورد آن دسته از مردمی که در حال انجام آنچه از نظر ما کار ضروری است که از طریق زبان و آداب و رسوم و پرتوی از جنگ.

و در عین حال عدم توانایی در واقع همه چیز به آن را پس از آن سربازان در واقع خطر زندگی خود را کمتر از آن در استخوان ها است. این است که در فلسفه غرب این مفهوم است که انسان به طور طبیعی در حالت جنگ. که اگر شما را ترک ایالات متحده به تنهایی در آنچه که ما انجام خواهد داد این است که ما می رفتن و کشتن هر یک از دیگر. آیا این درست است ؟ و یا این است که فقط یک فرض است که ما ساخته شده است ؟ من در اینجا برای گفتگو است که می گوید: شاید ما باید شروع به از جای دیگری است.

Ezra Klein

من فقط یک گفتگو با Rutger Bregman نوشت که این کتاب به نام نوع بشراست که همه چیز در مورد چگونه شما را در ساخت یک جامعه در این نمایش بسیار متفاوت است از طبیعت انسان است. ما به این ایده که اگر شما چیزی است که من باید انجام دهید آن را به عقب. دولت با این نسخهها کار مانند آن است که: اگر شما چیزی را افتضاح و خشونت ما را از انجام کاری افتضاح و خشونت آمیز به شما. و سوال کتاب خود را افزایش می دهد این است: آیا این در واقع کار می کند ؟ چه آن را به معنای دولت به درمان شما را در راه شما آن را برای درمان دیگران نه در راه شما شاید فقط درمان دیگران ؟

زمانی که یک فرد بزرگسال می گوید چیزی انت من اغلب می گویند چیزی انت بازگشت. من سعی کنید به اما که من ضربه. اما زمانی که من بچه بودن سخت من سعی کنید آرامتر و مهربانتر از آنجا که باور من این است که به چیزی مهربانتر از او. وجود دارد برخی از راه های که در آن ما از دست دادن این بینش که ما در برخورد با دیگر بزرگسالان و حتی بیشتر از زمانی که ما انتزاعی به حکومت که ممکن است عمیقی اشتباه است.

Ta-Nehisi Coates

و بدیهی است که وجود دارد دیفرانسیل در قدرت بیش از حد. افرادی که به نام در به طور مسالمت آمیز مردم را با توانایی انجام حداقل میزان آسیب در حالی که ما همین حالا تماس بر کسانی که دارای بیشترین قدرت و در واقع می توانید انجام دهید آسیب بیشتر. بنابراین من فکر می کنم این امر می تواند یک چیز بسیار قدرتمند است.

اما آن را سخت به فکر می کنم از یک دنیا می خواهم که. ما از آن در حال حاضر. اگر چه من نمی توانم باور من این گفت اما من احساس می کنم که ما در حال نزدیک تر از ما بودند در سال 1968. من احساس می کنم بیشتر مردم آن را دریافت کنید. من احساس می کنم بیشتر مردم آن را درک کنند. من فکر نمی کنم یک نامزد حزب دموکرات می تواند انجام دهد خواهر Souljah امروز. من فکر نمی کنم ریکی ری پیشوا ممکن است امروز. من فکر می کنم ما در یک زندگی بسیار متفاوت جهان است.

"افرادی که به نام در به طور مسالمت آمیز مردم را با توانایی انجام حداقل آسیب است."
Chandan Khanna/خبرگزاری گتی ایماژ

من نمی خواهم از دیدن مردم و شکستن پنجره ها و یا آنچه ما تماس بگیرید غارت. اما در همین راستا من نمی خواهم شاهد یک دولت در فرگوسن غارت آن به شهروندان است. من نمی خواهم شاهد یک دولت که در آن شرکت های بزرگ در وال استریت مجاز به طور موثر غارت مردم از طریق راه آنها طراحی وام خانه خود را. آن همیشه کثیف است.

Ezra Klein

شما باید این خط در بین جهان و من که در آن شما می گویند "قدرت سلطه و خروج مرکزی به اعتقاد سفید." و به عنوان من در بازخوانی آن خط شب گذشته من نمی تواند کمک کند اما فکر می کنم در مورد این واقعیت است که "سلطه" است که به معنای واقعی کلمه به کلمه تهمت انتخاب است برای بازگشت به و به. او با استفاده از آن در سخنرانی خود توییتهایی. این توصیف آنچه که او فقط در DC. من فکر می کنم برای او دولت است که در مورد سلطه.

آن را واقعا متفاوت به تصور دولت به عنوان قادر می سازد مردم را به انجام همه چیز را با هم به جای تحمیل سفارش بر روی آنها.

Ta-Nehisi Coates

چندین بار در این پادکست شما ابراز ناراحتی خود را با عبارت "اجتماعی فاصله." من شده فکر کردن در مورد این زیادی در این راه ما با تکان دادن انگشت خود در افرادی که به لحاظ اجتماعی فاصله. من فکر می کنم فلسفه ما گرفته شده است: شما آن را انجام دهد. شما به پوشیدن ماسک خود را. شما اقامت 6 فوت از هم جدا. شما لازم نیست به این محل بروید.

اوباما پیشرفته است که ایده بارها و بارها. آن نبود تا به حال با کروناویروس که من چه من نمیخواستم در مورد دولت اوباما. جامعه و یک کشور و یک ملت ایجاد کرده اند یک بیماری در جوامع اما منطق احترام سیاست می گوید که آنها مسئول آن است که ما مسئول برای هر یک از دیگر و یا برای هر یک از دیگر. مردم ساکن در آن جامعه باید در انجام کارهای فردی. شما آن را انجام دهد. کشیدن شلوار خود را تا. که مشکل را حل کند. شما این را دیدم با مغلوب ساختن پیشی جستن جراح عمومی گفت: "شما آن را انجام دهید برای خود پاپ-پاپ؟" آن را مانند این اقدامات فردی در واقع می تواند حل بزرگ بهداشت عمومی مشکلات. من فکر می کنم که نوع واژگان خسارت ایده های عمومی خود را.

Ezra Klein

روز دیگر من مصاحبه پاتریک, اسکینر, یک افسر پلیس در گرجستان که مذاکرات در مورد کار پلیس در یک راه بسیار متفاوت تر از من تا کنون شنیده ام. یکی از چیزهایی که او مذاکرات زیادی در مورد آنچه که او خواستار "همسایه طرز فکر."

او خواستار همه او را در برخورد با همسایگان. بنابراین من از او پرسیدم در این مصاحبه: شما چه معنی است ؟ چه همسایه طرز فکر? و او می گوید: "همسایه طرز فکر برای تلفن های موبایل خیلی قشنگ, اما آن را بسیار قدرتمند: همه ما مهم و یا هیچ یک از ما انجام دهد. من اینجا زندگی می کنند. من می دانم همه در ساوانا. اما من همه همسایه چرا که آنها به معنای واقعی کلمه هستند. و من می توانم قرار داده و زانو من بر گردن همسایه من."

افرادی که در جناح راست ضد قفل تظاهرات در نظر گرفته شد بخشی از آنها بودند ، پلیس نشان داد تا بدون riot gear فقط خود را کوچک پارچه ماسک. سپس شما را در پلیس است که انبوه در مقابل این اعتراضات در شورش با مگس کش زدن و دنده و آن را می فرستد یک پیام متفاوت است.

Ta-Nehisi Coates

من فکر می کنم حق با شماست. چیزی که بلافاصله به من رخ داده است که فقط فکر اساسی آزمایش: تصور کنید که یک نیروی پلیس که نشان نمی دهد تا در شورش دنده. آیا مردم احساس خوب با پرتاب موجودات در آنها است ؟ و یا انجام آنها واکنش نشان می دهند متفاوت است ؟ هنگامی که شما استقرار در زره و تسلیحات جنگی نیست که به خودی خود تحریک ؟ من فکر می کنم مردم از شنیدن این ممکن است می گویند که پلیس باید به این نمایش قدرت است. اما آنها انجام دهید ؟ من مطمئن هستم که این درست است.

در جوامع من در همه بازدید تماس با پلیس به عنوان مطلق آخرین رفت و آمد مکرر. من استفاده می شود به زندگی می کنند در سراسر از یک باشگاه در بروکلین و در هر شب جمعه آن را دریافت خواهد داد و بیداد کن و آن را بدون شکست نشت را به خیابان و مردمی خواهد شروع به مبارزه با. من دور بود یک شب هنگامی که ما برای اولین بار وجود دارد نقل مکان کرد و همسر من, نام, و او گفت: "من واقعا نگران چه خبر است. مردم در حال صحبت کردن در مورد رفتن به اسلحه باید با پلیس تماس بگیرید?" "البته که نه. نه با پلیس تماس بگیرید. اگر شما می خواهید برای دیدن امکان تیراندازی با پلیس تماس بگیرید."

و آنچه در واقع اتفاق افتاد این بود که برخی از مردان مسن زندگی می کردند که در بلوک در آمد و خنثی وضعیت. پس از آن خوب خواهد بود اگر شما تا به حال برخی از مرتب کردن بر اساس از مقامات بودند که قدرت را به تلاش برای خنثی کردن این نوع از شرایط.

ما استقرار پلیس برای خیلی. ما آن را انجام دهد تا به راحتی و خیلی معمولی و بنابراین عادت. و تنها چیزی که من احساس می کنم تا حدودی خوب در مورد این لحظه این است که قصد بازگشت به این مفهوم از یک همسایه. این کاملا روشن است که در شهرهای مختلف در سراسر کشور وجود دارد حداقل یک توده مهم از افرادی که نگاه جورج فلوید و می گویند "که همسایه من و این غیر قابل تحمل است. این نمی تواند ادامه دهد."

Ezra Klein

من تو را دیدم برخی از مردم مبارزه در خیابان های شب دیگر و من با خودم فکر کردم من باید کسی که تماس بگیرید و مطمئن شوید این نمی توانید از دست. و سپس متوجه شدم که من نمی خواهم به تماس با پلیس به دلیل آن بود که این دو بی خانمان بچه ها و من نمی خواهم آنها را دستگیر کردند. اما اگر کسی از من می توانید تماس بگیرید برای چیزی اشتباه رفتن که من می دانستم که بود فقط یک میانجی — کسی باور ماهر در این افزایش شرایط — من احساس بسیار راحت تر ساخت که تماس بگیرید.

و من نمی بینم دلیل ما ایجاد نمی که. مردم در حال صحبت کردن در مورد defunding یا لغو اما, نیز وجود دارد سوال از آنچه که شما ایجاد می کنید ؟ و من فکر می کنم ما نیاز به برخی از موسسات هستند که به عنوان مرکزی برای چگونه دولت فکر می کند خود را به عنوان پلیس هستند اما نه ساخته شده بر اساس یک مهارت است که شامل خشونت است.

Ta-Nehisi Coates

یکی واضح است که سلامت روانی ، ما باید تماس مردم با اسلحه به مقابله با سلامت روان ؟ این همان چیزی است که همیشه برای من رخ می دهد.

Ezra Klein

زمانی که من تصور یک جامعه ساخته شده بر روی یک مقدار از خشونت و deescalation شما می خواهم که سازمان هایی مانند آن. دولت را خاص و ویژه صلاحیت در, مانند, افرادی که می دانستند که چگونه برای کمک به دیگران با سلامت روان. بنابراین هنگامی که آن مردمی بودند واقعا بد داشتن شب برای آنها و برای دیگران می شد و کسی آمرزنده و مهربان و آرام — شخص شما می خواهید به آن می شود وجود دارد اگر آن را برادر و خواهر مبتلا به اختلال دوقطبی که از دست داده بود طرح شد و سرگردان در اطراف.

Ta-Nehisi Coates

وقتی که من بچه بودم وجود یک بچه در محله بود که با داشتن همه نوع از مسائل. معلوم شد او مورد آزار قرار گرفته توسط پدرش. او شناخته شده است به یک خلق و خوی و عمل دیوانه وار. یک بار او را به آن را با یکی از برادر من دوستان و بچه بود که در مقابل خانه من و کشیده فلزی خطر از زمین خارج شد و شروع به حرکت آن در هوا است.

پس پدر من آمد برای به دست آوردن بچه به توقف و بازگشت صفحه اصلی و یا هر کجا که. اگر پدرم از جیبش یک تفنگ و گلوله که بچه زیرا او نوسانی سهام در مردم ما خواهد فکر می کردم که دیوانه بود. هر کس که بلوک شده خواهد بود وحشت انداخته است. و اگر او گفت: من در ترس از زندگی من یا زندگی دیگر مردم در اطراف من اند گفت: "پس شما به ضرب گلوله او را ؟ این چیزی است که شما را از آنجا که شما از ترس شما به ضرب گلوله او را؟"

و در عین حال ما اساسا نوشته شده آن را به صورت قانون است که افرادی که دارای بیشترین قدرت می تواند کشتن کسی که به خاطر آنها احساس ترس. و در برخی ایستاده خود زمین موارد شما حتی نمی باید به عنوان یک پلیس را که استدلال.

Ezra Klein

آیا می توانم شما را به بحث در مورد Tony Judt سخنرانی شما به حدود یک سال به عقب در حال حاضر ؟ من فکر می کنم این همه مربوط به آنچه شما در مورد صحبت در این سخنرانی در مورد نام تجاری از حرف M و مردم چه می توانید و نمی تواند به عنوان یک جرم و جنایت است.

Ta-Nehisi Coates

در آن سخنرانی من در صحبت کردن در مورد یک زن که موفق به فرار میشوند. و او را برده کارشناسی ارشد قرار می دهد از یک آگهی برای این زن به طوری که او می تواند به بازیابی ، او با خونسردی می گوید: "من مشخص شده او را با حرف M, من مارک او را با حرف." و سپس در اینجا کسی است که در هر وضعیت دیگر ما می شناسیم به عنوان مرتکب عمل مجرمانه در برابر کسی حمله کسی. اما در این مورد کسی که حمله شده است و که در تلاش برای فرار از وضعیت واقعی جنایی.

ثابت شده است که ما. آن را ما در فرهنگ پاپ. آن را در فیلم های ما. آن را در کتاب های ما. آن را در همه چیز. آن را در گفت و گو با. یک بار دیگر ما تبدیل به تحمل این وحشتناک اعمال خشونت علیه مردم است که ما را وحشت زده برای دیدن اگر آنها شما می دانید تصویب کس دیگری.

من فکر می کنم که آناتومی فراتر از کار از سیاست های انتخاباتی. چگونه می توانم به شما باز کردن از پیچ ؟ چگونه می توانم شما را به یک محل که در آن شما باید یک توده مهم و امیدوارم اکثریت — از nonblack مردم در این کشور که به نظر نمی آید در سیاه و سفید مردمی و به احتمال زیاد به فکر می کنم از یک جنایتکار زمانی که آنها را ببینید? که یک محل متفاوت است.

واضح تلافی که از برخی جناح راست مردمی است: هنگامی که مردم سیاه و سفید جلوگیری از ارتکاب اکثر جنایات. اما حتی در این بحث این است که پذیرش آن را در مورد مردم سیاه و سفید — که چیزی در مورد آنها به طور خاص باعث شده است این به عنوان مخالف به دنبال در و گفت: این است که یک گروه از مردم که ما ساخته ایم ، وجود دارد یک گروه از مردم که ما قرار داده ایم به این بیماری است. و درخواست آنچه در آن است در مورد محیط زیست است که باعث این مورد در وهله اول ؟

Ezra Klein

وجود دارد یک راه واقعی که در آن جو بایدن باعث می شود من امیدوار کننده در مورد این. جو بایدن است مانند گروه کنترل از سیاست آمریکا است. او همیشه در مرکز حزب او در همه چیز است. بنابراین هنگامی که شما را در راه او را تغییر, شما می توانید راه سیاست در اطراف او در حال تغییر است.

اگر شما در نگاه اول تصویری در مورد جورج فلوید کشتن و سپس این تظاهرات که به خشونت تبدیل شد آن را فقط نمی باید در هر یک از "در یک دست و در دست دیگر" "جهت مهم است که" زبان. آن را فقط ساده شده به قتل مرتکب شده توسط پلیس و است که علت این حتی پس از راه اوباما را صحبت در مورد چیزهایی مثل این چند سال به عقب.

بایدن کمک در نوشتن 1994, جرم, لایحه. اما بود که یک اجماع سند در آن زمان است. برنی ساندرز به آن رای دادند! اما در حال حاضر اگر شما نگاه کنید در بایدن پلت فرم او واقعا نقل مکان کرد و در جهت دیگر. یک راه وجود دارد که در آن شما واقعا می توانید ببینید او چقدر از مرکز در این منطقه از سیاست در حال تغییر است.

Ta-Nehisi Coates

من فکر می کنم درست است. من می گویم این را به عنوان کسی که بسیار آشکارا انتقادی از بایدن. ما این ایده از انتخابات به عنوان این نوع از مراسم مقدس که یکی است به انجام است که شما باید الهام گرفته و در عشق با نامزد. اما من اغلب فکر می کنم مردم باید به فکر می کنم در مورد آن بیشتر شبیه به گرفتن سطل زباله. آن چیزی که شما باید انجام دهید. مسواک زدن دندان های خود را است بهداشت.

تا زمانی که من فکر می کنم که برای رای دادن به این سوال نیست چقدر شخصی خود من سیاست من در این شخص تا آنجا که چقدر من فکر می کنم این فرد در واقع می تواند تحت تاثیر قرار من سیاست یا سیاست از مردم در اطراف من. بنابراین من می توانم با صدای بلند می گویند همه چیز جو بایدن اشتباه بود و احساس گناه در مورد رای دادن به او. من مصاحبه یک انتخابات ریاست جمهوری است نه کلیت من عمل سیاسی در یک جامعه است.

جمع آوری مردم در نزدیکی کنگره آمریکا در اعتراض به خشونت پلیس در 4 ژوئن.
سارا Silbiger/گتی ایماژ

من واقعا نمی دانم چگونه این نقش اما من فکر می کنم ما بسیار زیاد در یک اقدام بی سابقه لحظه با لینک مستقیم آنالوگ به دیگر دوره. حزب دموکرات است به طوری مختلف جمعیتی است. آن را کاملا متفاوت از آن بود که حتی 25 سال پیش.

من یکی از این افراد که احساس کردند که چه اتفاقی خواهد افتاد این است که حزب جمهوری خواه خواهد تقریبا طلبانه اتاق را برای دیگر مردم زیر چتر سفیدی به این کشور انجام داده است و در لحظات دیگر در تاریخ است. و این چیزی است که اتفاق افتاده است. در مقابل زیر مغلوب ساختن پیشی جستن آنها فقط دو برابر کردن در مسابقه و آن را روشن تر آن است که یک حزب.

آنچه که بدان معنی است که حزب دموکرات بسیار متفاوت است. من فکر نمی کنم استیسی آبرامز گرفتن به عنوان نزدیک به عنوان او است که واقعا قابل تصور 25 سال پیش. شما فقط ببینید که چه حزب دموکرات امروز است. منظورم این است که شما باید یک پیر مرد سفید بود که اساسا بستگی به رای سیاه پوستان. که بسیار متفاوت از چیزی که حتی در دموکراتیک اولیه از آن شده اند که 25 سال پیش.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب