چرا حزب دموکرات فقط چهار جمهوری خواه پلیس لایحه اصلاحات

حزب دموکرات رسما رد کرد آمریکا پلیس لایحه اصلاح قانون تانک این قانون که نیاز به 60 رای به پیشرفت در یک 55-45 ر

توسط NEWSOULS در 5 تیر 1399

حزب دموکرات رسما رد کرد آمریکا پلیس لایحه اصلاح قانون تانک این قانون که نیاز به 60 رای به پیشرفت در یک 55-45 رای در روز چهارشنبه. در نامه ای در اوایل این هفته دموکرات اشاره کرد که این لایحه — که کمی برای اطمینان از قانونی پاسخگویی در موارد سوء رفتار پلیس — کاهش یافت و به دور از سیاست های آنها علاقه مند در اجرای.

"این لایحه قابل نجات نیست و ما نیاز به دو حزبی مذاکرات برای رسیدن به یک سازنده نقطه شروع" رهبر اقلیت سنا چاک شومر و سنسور. کامالا هریس و Cory Booker گفت: در این نامه است. در حال حاضر دو طرف هنوز به تاخت و تاز در سازش: خانه مجموعه به تصویب دموکرات پلیس لایحه اصلاحات در روز پنج شنبه اما جمهوری خواهان در مجلس سنا در حال حاضر آن را رد کرد.

هر دو کنگره دموکرات ها و جمهوری خواهان به تازگی معرفی پلیس اصلاحات به عنوان صدها نفر از هزاران نفر از معترضان در سراسر کشور در ادامه به محکوم کردن خشونت پلیس نسبت به سیاه و سفید آمریکایی ها هر چند آنها تفاوت قابل ملاحظه ای در محدوده. در حالی که دموکراتها گسترده لایحه, عدالت در پلیس عمل, آدرس ملی استفاده از نیروی استاندارد و یک قایق از حمایتهای قانونی پلیس در حال حاضر جمهوری خواهان " عدالت عمل با تمرکز بیشتر بر روی جمع آوری داده ها و آموزش پروتکل های. هر دو را تشویق دولت و ادارات محلی پلیس به ممنوعیت chokeholds هر چند دموکرات' قانون شامل فدرال بان به عنوان به خوبی.

نه لایحه به طور کامل آدرس معترضان خواسته است. دموکرات ها تا کنون خودداری از حمایت از تلاش برای "پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس" که تمرکز بر انتقال وجوه حاصل از اجرای قانون نسبت به دیگر خدمات اجتماعی مانند آموزش و پرورش و کمک های غذایی است که می تواند رسیدگی به علل ریشه ای بی عدالتی.

جمهوری خواهان را که مورد نیاز هفت دموکرات خود را برای پیوستن به 53-عضو اکثریت برای خود قانون به رهبری سناتور. تیم اسکات (R-SC) برای پیشبرد. در نهایت آنها تنها قادر به انتخاب کنید تا پشتیبانی از سه نفر از اعضای انجمن: سنسور. Joe Manchin (D-WV), Doug Jones (D-AL) و آنگوس کینگ (من) عبور خطوط حزب به رای دادن به نفع آن.

قانونگذاران در اتاق بالایی به احتمال زیاد برای پیدا کردن یک مصالحه است که می تواند رسیدن به بیش از حمایت هر دو حزب قبل از اقدام به دیگری رای بدهند. مک کانل ساخته شده است روشن است که این هفته رای لزوما آخرین اقدام است که می تواند گرفته شده در این لایحه است.

دموکرات ها غرق آمریکا لایحه عمدتا به دلیل آنها نمی فکر می کنم آن اصلاحات گسترده شد به اندازه کافی.

رئیس در میان مشکلات آنها ذکر شده است عدم حقوقی خواستار پاسخگویی پلیس در جمهوری بیل. "در یک لحظه تماس با پلیس پاسخگویی, عدالت, قانون پیشنهادی خود را در پاسخ به این بحران را شامل نمی شود هر گونه مکانیسم برای برگزاری مأموران اجرای قانون پاسخگو در دادگاه خود را برای سوء" هریس بوکر و شومر نوشت: در روز شنبه نامه.

دموکراتها قانون را محدود می کند "واجد شرایط ایمنی" یک دکترین حقوقی است که باعث می شود آن را دشوار است به شکایت پلیس برای سوء: حتی رفتن به دادگاه با اتهام پلیس سوء رفتار یک فرد نیاز به نشان می دهد نه تنها که به اتهام سوء رفتار بود و نقض حقوق مدنی خود را, اما همچنین که سابقه که برای همان عمل در نظر گرفته غیر قانونی در قبل از موارد. آمریکا لایحه در ضمن محدود نمی واجد شرایط ایمنی. اسکات قبلا لقب ارائه یک "قرص سمی" و اشاره کرد که از جمله آن جلوگیری می کند جمهوری خواهان از حمایت از این لایحه.

علاوه بر دموکرات لایحه توانمند سازی بیشتر دادستان به بررسی پلیس برای سوء رفتار و اعطای وزارت دادگستری حکم قدرت در الگوی "و یا عمل" تحقیقات بررسی اینکه آیا ادارات پلیس را درگیر تبعیض نژادی دو مناطق جمهوریخواه نسخه نتواند به آدرس.

فراتر از تمرکز خود را بر حقوقی مسئوليت دموکرات لایحه نیز تحمیل فدرال ممنوعیت chokeholds و استفاده از "بدون دست کشیدن از" حکم در موارد دارو در حالی که حزب جمهوری خواه قانون را تنها با استفاده از بودجه برای تشویق دولت و ادارات محلی پلیس به ممنوعیت chokeholds و مطالعه داده ها در استفاده از هیچ-knock حکم.

صورتحساب را با هم تداخل دارند از جمله در ramping تا استفاده از پلیس دوربین بدن و اندازه گیری است که می تواند مجازات یک جرم فدرال.

حزب دموکرات' تصمیم برای جلوگیری از این لایحه در حال حاضر تغییر تمرکز به جمهوری خواهان که در صورت فشار به در نظر گرفتن امتیازات بیشتر.

دموکرات ها در این نقطه مشتاق هستند که شامل ورودی خود را قبل از این لایحه می آید به طبقه دیگر رای بدهند. به جای علامت تا عدالت و قانون در کمیته سنا جمهوری خواهان بلافاصله آن را آورده به کف.

این خانه در یک مسیر موازی: پس از قوه قضائیه کمیته تایید دموکرات پلیس لایحه اصلاحات در امتداد خط حزب هفته گذشته کل اتاق آماده کردن خود برای رای دادن در قوانین خود این جمعه و آن را به احتمال زیاد تصویب.

که در آن نقطه سنا قادر است به هر دو را از خانه بیل و یا متعهد به در حال توسعه یک لایحه مصالحه که می توانید دریافت 60 رای مورد نیاز برای پیشبرد در اتاق بالایی. پس از جمهوری خواهان در حال حاضر تلقی دموکرات' قانون به عنوان یک nonstarter آن را به احتمال زیاد نمایندگان مجلس نیاز به قرار دادن با هم یکی دیگر از ارائه به طور کامل.

"این است که در درون ما درک" گفت: هریس در یک طبقه سخنرانی در روز سه شنبه. "مردم از هر دولت تمام 50 ایالت و هر قدم از زندگی دهند و ما را با مشکل خشونت پلیس به طور جدی. ما باید این فرصت را, و ما باید آن را به عنوان چنین است."

بنبست بیش مقررات از جمله "واجد شرایط ایمنی" باد می تواند یک نقطه چسبیده ، "واجد شرایط ایمنی خط است نه یکی از ما در حال رفتن به صلیب" سناتور. میت رامنی (R-UT) قبلا گفته سیاسی.

حرکت رو به جلو قانونگذاران را مجبور به تعیین اینکه آیا یا نه آنها می توانند حل و فصل این تفاوت ها — و یا اگر عبور از این اصلاحات را باد به تاخیر انداختن میان چنین اختلافات.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب