چرا مردم در حال ارسال مربع سیاه و سفید در Instagram

تلاش برای افزایش آگاهی در مورد خشونت پلیس و نژادپرستی نظاممند آغاز شده است که در صنعت موسیقی قبل از اینکه شرکت

توسط NEWSOULS در 14 خرداد 1399

تلاش برای افزایش آگاهی در مورد خشونت پلیس و نژادپرستی نظاممند آغاز شده است که در صنعت موسیقی قبل از اینکه شرکت تصمیم گرفتند بی شماری Instagram کاربران به نظر می رسد backfiring تا حدودی.

این "خاموشی شنبه" کمپین شروع به عنوان یک فشار برای بعد از بازتاب از هنرمندان موسیقی و برچسب در پی پلیس به قتل جورج فلوید گزارشی در مینیاپولیس دوشنبه گذشته. اما تقریبا بلافاصله پس از مبارزات انتخاباتی آغاز شده بی شماری Instagram کاربران آپلود جامد مربع سیاه و سفید در همبستگی و افزود #BlackLivesMatter برچسب. که به معنای جدید خاموشی شنبه پست نشان داد تا به عنوان ردیف و ردیف از مربع های سیاه و سفید در Instagram صفحه #BlackLivesMatter. بسیاری از ارائه کمی به هیچ متن و یا اطلاعات در مورد این جنبش و یا تظاهرات.

فعالان در حال حاضر انتقاد از خاموشی شنبه پست که با استفاده از #BlackLivesMatter برچسب برای اینکه نه تنها سودمند بلکه معکوس برای کسانی که به دنبال اطلاعات حساس و منابع مرتبط با ضد خشونت پلیس تظاهرات.

این بود قطعا هدف از خاموشی روز سه شنبه. این پدیده از مردم ارسال مربع سیاه و سفید شرح زیر است تلاش به نام #TheShowMustBePaused راه اندازی شده در هفته گذشته توسط دو سیاه موسیقی مدیران صنعت Jamila Thomas and Brianna Agyemang. توماس ارشد مدیر بازاریابی در اقیانوس اطلس سوابق و Agyemang ارشد هنرمند مدیر کمپین در اپل متعلق به موسیقی پلت فرم جوخه راه اندازی #TheShowMustBePaused به عنوان چند برچسب متعهد به شرکت در خاموشی روز سه شنبه در Instagram. روشن نیست اگر #TheShowMustBePaused برچسب یا خاموشی سهشنبه تعهد آغاز شده اما روحیه به اشتراک گذاشته شده توسط کسانی که در صنعت موسیقی مشابه بود.

هنوز تلاش در مجموع به نظر می رسید که تاثیر قابل توجهی به خصوص در صنعت موسیقی. شرکت ها از جمله Ios اپل و Infinite اعلام کردند که تعلیق از کار به طور منظم به روز شنبه میان تظاهرات.

"سه شنبه, ژوئن 2 است که به منظور عمدا اخلال در کار هفته" توضیح می دهد که وب سایت برای #TheShowMustBePaused. "این یک روز را به ضرب و شتم به صورت صادقانه منعکس کننده و سازنده گفتگو در مورد آنچه اقدامات ما نیاز به جمعی را برای حمایت از جامعه سیاه و سفید."

در علاوه بر این به از جمله یک بیانیه سایت به وضوح توضیح می دهد که چه شرکت ها و اعضای صنعت موسیقی می تواند انجام دهد در طول خرابی در روز سه شنبه. وجود دارد لینک کلیک کنید برای اهدا به قید وثیقه بودجه رسمی جورج فلوید صندوق یادبود و به خانواده Ahmaud Arbery که کشته شد و توسط دو مرد سفید در حالی که آهسته دویدن. نیز وجود دارد یک لینک به یک طومار در حمایت از عدالت برای Breonna تیلور پاسخ اول بود که پلیس به هنگام خواب در رختخواب خود و همچنین به جنبش برای زندگی سایت.

در حالی که صنعت موسیقی را پاسخ بود نه به طور کامل یونیفرم, صنعت حمایت اولیه برای تلاش به سرعت به جریان اصلی. همانطور که از اوایل روز شنبه بعد از ظهر #TheShowMustBePaused تا به حال به نظر می رسد در بیش از نیم میلیون پست در Instagram. در حالی که برچسب رکورد صادر تصویر-بر اساس اظهارات — اغلب فقط متن سفید روی پس زمینه سیاه و سفید — بسیاری از Instagram و کاربران توییتر به سادگی آپلود ساده تصاویر سیاه و سفید و افزود: این کمپین با هشتگ. برخی نیز اضافه شده و یا با استفاده از #BlackLivesMatter هشتگ که منجر به اعتراض از سازمان است که سیاه و سفید زندگی می کند محتوای ماده بود که به کنار رانده شده توسط دشت مربع سیاه و سفید.

بنابراین بسیاری از این دشت مربع سیاه و سفید پست شامل #BlackLivesMatter هشتگهای که هنگامی که کاربران جستجو #BlackLivesMatter در Instagram برخی تنها می تواند ردیف بعد از ردیف از مربع سیاه و سفید. که بدان معنی است که پست های دیگر از جمله اطلاعات در مورد تظاهرات و یا اعانه بودند غرق شدن توسط روند. شکایت در مورد این موضوع آغاز شده و در اوایل صبح روز سه شنبه. در اینجا سیاه زندگی ماده فعال Kenidra جنگل:

ظهر سه شنبه سازمان پشت #TheShowMustBePaused نوشته شده در به روز رسانی در توییتر ترغیب مردم به استفاده از #BlackLivesMatter برچسب مگر اینکه آن را برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات مهم و یا منابع. آنها از مردم می خواست که به "نوع سیاه و سفید زندگی می کند موضوع با هشتگ بنابراین ما نمی سهوا قطع حیاتی گفت و گو در دریایی از جعبه های سیاه و سفید."

برخی از کاربران رسانه های اجتماعی در حال تشویق مردم ارسال شده که مربع های سیاه و سفید به حذف و یا ویرایش پست های خود را برای حذف این برچسب. "اگر شما خود را ویرایش پست برای حذف یک برچسب پست شما دیگر نمی خواهد نشان داده که برچسب صفحه" سن کیم سخنگوی Facebook, Instagram شرکت مادر گفت Recode. "در برخی موارد, آن ممکن است تا 10 دقیقه برای این پست حذف شود هنگامی که شما ویرایش پست."

اما باز هم این انتقاد بیش از کسانی که شرکت در خاموشی سهشنبه فراتر از مشکل مردم ارسال مربع سیاه و سفید در Instagram و پنهان سیاه و سفید زندگی می کند, توجه به محتوا. دیگر کاربران رسانه های اجتماعی استدلال می کنند که صرف نظر از هشتگ فقط با ارسال یک مربع سیاه و سفید و سپس ورود به سیستم را می دهد هر دو علامت های تجاری و nonblack مردم راه سیگنالینگ پشتیبانی در رسانه های اجتماعی بدون ارائه هر گونه کمک واقعی.

دیگران اشاره کرده اند که روز شنبه یک روز بزرگ است برای رفتن آفلاین از آنجا که زمانی که اولیه انتخابات اتفاق می افتد در نه ایالت و واشنگتن دی سی. به جای ارسال یک مربع سیاه و سفید و هشتگ فعالان باید خواست مردم را در نظر بگیرید اهدا به قید وثیقه بودجه و دیگر سازمان های غیر انتفاعی تلاش های متمرکز بر مبارزه با خشونت پلیس و کمک به معترضان. اگر شما در حال رفتن به یک تظاهرات بورسی نوشته شده است یک راهنمای برای چگونه به انجام این کار با خیال راحت تر در این بیماری همه گیر.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن