چرا اسرائیل نمی ضمیمه کرانه

همه چشم به در اسرائیل در جولای 1, زمانی که بنیامین نتانیاهو نخست وزیر دولت تعیین شد به ضمیمه بخش هایی از کرانه

توسط NEWSOULS در 27 تیر 1399

همه چشم به در اسرائیل در جولای 1, زمانی که بنیامین نتانیاهو نخست وزیر دولت تعیین شد به ضمیمه بخش هایی از کرانه — اما پس از آن هیچ چیز اتفاق افتاده است.

در این قسمت از دنیاVox هفتگی بین المللی, پادکست, خبرنگار ارشد زاک Beauchamp بین المللی امنیتی و دفاعی خبرنگار Alex Ward و ارشد ویرایشگر خارجی جنیفر ویلیامز بحث در مورد آنچه اتفاق افتاده است یا نه چرا که هیچ چیز اتفاق افتاده است و آنچه در آن همه به معنی برای آینده بلند مدت به دنبال "راه حل دو کشور" به اسرائیلی-فلسطینی.

نتانیاهو طرح به ضمیمه حدود 30 درصد از کرانه باختری را به طور چشمگیری تغییر وضعیت در اسرائیل و سرزمین های اشغالی است که نزدیک به 3 میلیون فلسطینی و همچنین حدود 500 ، 000 ساکنان یهودی.

و به عنوان بورسی را تنها کربی توضیح می دهد که آن را طرح میتوانست سال از اجماع در مورد این دو کشور در چارچوب تاریخی با حمایت ایالات متحده و جامعه بین المللی است. تحت این طرح گسترده بخش عمده ای از بانک غرب در نهایت به عنوان بخشی از یک نهایی توافق صلح بین دو طرف منتقل شود به فلسطینی ها برای تشکیل هسته اصلی یک دولت مستقل فلسطین.

اما مذاکرات صلح متوقف شده و هیچ معامله ای در هر نقطه در افق. بنابراین اسرائیل درست شده است هل دادن برای نتانیاهو دولت فقط پیش بروید و یک جانبه ضمیمه بخش های مهمی از کرانه که آن را می خواهد به نگه داشتن آنها را به طور رسمی بخشی از اسرائیل مناسب بدون در نظر گرفتن آنچه که فلسطینی ها آن فکر می کنم در مورد آن.

نتانیاهو وعده داده شده به دنبال از طریق در برنامه ریزی برای انجام درست آن در جولای 1, اما پس از آن همه چیز به نظر می رسید به اشتباه (برای او).

نه تنها این است که نتانیاهو در حال حاضر در دادگاه به اتهام فساد مالی اما اسرائیل نیز مواجه عظیم coronavirus تجدید حیات است که به سرعت رشد اولین شیوع. Benny Gantz است که با توجه به عنوان نخست وزیر بعدی است و اصرار نتانیاهو برای سخنرانی بی امان موج دوم ،

احتمالا بیشتر مهم است که سریع بین المللی در محکومیت اسرائیل الحاق برنامه ریزی — سازمان ملل متحد می گوید آن را غیر قانونی و انگلستان نخست وزیر بوریس جانسون گذراند op-ed در برابر این طرح است. حتی ایالات متحده تردید برای حمایت از این حرکت با وجود این که یک نتیجه مستقیم از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت "طرح صلح."

به شنیدن بیشتر در مورد همه عواملی که منجر به نتانیاهو ناگهانی برگشت, چگونه سیاست آمریکا بازی می کند به این, و آنچه در آن همه به معنی برای آینده دو کشور را راه حل گوش دادن به قسمت کامل از دنیاییکه شما می توانید جریان زیر.

و به اشتراک دنیوی در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify, Stitcher و یا هر کجا که شما گوش دادن به پادکست ها.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب