چرا امواج گرما و Covid-19 می تواند یک ترکیب خطرناک

یک موج گرما پخت بسیاری از ایالات متحده در این هفته با برخی از بالاترین درجه حرارت پیش بینی شده در جنوب غربی ای

توسط NEWSOULS در 20 تیر 1399

یک موج گرما پخت بسیاری از ایالات متحده در این هفته با برخی از بالاترین درجه حرارت پیش بینی شده در جنوب غربی ایالات مبارزه با برخی از نگران کننده ترین coronavirus شیوع بیماری در کشور است.

آریزونا به عنوان مثال در حال حاضر مبتلا به یکی از بدترین شیوع Covid-19 با کمترین روزانه موارد گزارش شده سرانه در کشور است. در ضمن ققنوس آمار بالایی از 109 درجه فارنهایت در هفته های اخیر و خدمات ملی آب و هوا صادر شده بیش از حد گرما هشدار برای منطقه از طریق آخر هفته.

بخش هایی از تگزاس نیز دچار گرمای شدید با درجه حرارت افزایش به سه گانه رقم در شهرستانها مانند ال پاسو. این Covid-19 شیوع در دولت نیز بدتر در هفته های اخیر با بیش از 10 ، 000 مورد جدید گزارش شده در روز سه شنبه ضرب و شتم رکورد قبلی.

این کشورها در میان کسانی که شروع آرامش بخش برخی از آنها همه گیر کنترل محدودیت های مانند بسته شدن غیر ضروری کسب و کار قبل از عفونت رای تا به حال شانس به کاهش است. در حال حاضر به عنوان تعدادی از عفونت های جدید و بستری شدن در بیمارستان است نیز والیان از این کشورها reimposed برخی از اقدامات و پیاده سازی امکانات جدید مانند اجباری ماسک صورت.

ترکیبی از گرمای شدید و سریع-گسترش ویروس در کمربند خورشید است در حال حاضر ایجاد یک مجموعه جدید از مشکلات است که می تواند به تضعیف تلاش ها برای کنترل Covid-19. از مانع افزایش ظرفیت برنامه ریزی برای بیمارستان ها به افزایش مردم احتمال گرفتن در معرض این ویروس در حالی که در داخل خانه پناه از حرارت و گرما می تواند همه چیز را سخت تر. و درجه حرارت در حال آماده کردن خود برای افزایش و حتی بالاتر در غرب با توجه به عواملی مانند اثر جزیره حرارتی شهری و تغییر آب و هوا.

اما راه هایی برای کاهش برخی از این خطرات. در خصوص تاکتیک های مانند افزایش تهویه کاهش احتمال انتقال عفونت در داخل خانه. این اقدامات کلیدی خواهد بود برای ساخت مدارس و ادارات و فضاهای عمومی به اندازه کافی امن برای بازگشایی شده است.

در اوایل بیماری همه گیر بسیاری امیدوار آب و هوا در تابستان را کاهش می دهد انتقال از Covid-19. بر اساس الگوهای گذشته coronaviruses برخی از دانشمندان پیشنهاد شده است که عواملی مانند نور ماوراء بنفش در روزهای آفتابی رطوبت و گرما می تواند به طور بالقوه کاهش گسترش Covid-19 لطمه به ویروس خود را. اما شواهد از ایالات متحده و دیگر نقاط جهان را نشان می دهد درجه حرارت گرمتر انجام داده اند کمی برای جلوگیری از افزایش موارد جدید.

"در متن این افزایش همه گیر آب و هوا بسیار دور پایین در لیست از چیزهایی که نفوذ و گسترش" کاترین گفت: Ellingson, استادیار اپیدمیولوژی در دانشگاه آریزونا در یک ایمیل.

اما, وجود دارد راه های غیر مستقیم است که گرمای شدید می توانید تغییر دهید چگونه Covid-19 حرکت از طریق یک جمعیت و به طور بالقوه بدتر شیوع.

مردم صرف زمان بیشتری را در داخل خانه

هنگامی که حرارت دریافت searingly داغ مردم به صرف زمان بیشتری را در فضاهای محصور است که بزرگترین فرصت برای عفونت اگر ویروس در حال حاضر. "من در واقع واقعا نگران به داخل سالن انتقال گفت:" Davidson آهوجا, استاد جهانی بهداشت و پزشکی در دانشگاه بوستون. "آن را بسیار داغ در جنوب غربی ایالات متحده است که مردم در حال خارج نیست. آنها رانده می شود به طوری که پس از آن شما باید تمام مسائل از آئروسل انتقال و بازیافت هوا بسیاری که صادقانه ما نمی به طور کامل درک نشده است."

برای یک دولت مانند آریزونا می توان آن را دشوار است به خارج در تمام روز در یک زمان. اما مشخص نشده است که آیا این افزایش یا کاهش نرخ انتقال Covid-19.

"بسیاری از ما در داخل خانه و در برخی از راه های خوب است چرا که مردم را تشویق به ماندن در خانه اما برخی از راه های آن را نیز بسیار چالش برانگیز است چرا که مردم می خواهید برای رفتن در اطراف دیگران" گفت: Saskia Popescu یک عفونت پیشگیری و اپیدمیولوژی در دانشگاه جرج میسون مستقر در آریزونا.

اگر گرما را نگه می دارد و از مردم جدا شده است که می تواند به سرعت همه گیر.

اگر پارک ها و فضای باز کافه ها ناراحت کننده هستند در گرما مردم به احتمال زیاد به هاپ از یک فضای مطبوع خود را به دیگری — از یک خانه به یک, به یک فروشگاه به رستوران و....

به همین دلیل خطر عفونت می تواند بالا باقی می ماند اگر مردم اغلب در گروه ها حتی آنهایی که کوچک است.

"من فکر می کنم مردم فرض" آه من در 50 فرد کلاس چرخش در داخل, من فقط با داشتن یک تعداد کمی از مردم بیش از این نیست که به عنوان خطرناک'" Popescu گفت. "هنگامی که ما تمرکز صرفا در اجتماعات بزرگ است که می تواند یک فقیر ارتباطات استراتژی است."

یکی دیگر از نگرانی های کلیدی است که با بسیاری از مردم آلوده در حال حاضر ممکن است وجود دارد افزایش در Covid-19 عفونت در درون خانواده ها به عنوان مردم درها و پنجره ها و سوئیچ بر روی A/C.

محل های کار برای مردم با ضروری شغل نیز می تواند تبدیل به منابع اصلی انتقال آنها به عنوان سوئیچ در سیستم های خنک کننده و مهر و موم کردن در خارج از منزل.

بنابراین بسیاری از مردم می تواند تا پایان در معرض خطر سناریو برای Covid-19 که تقریبا غیر ممکن است برای جلوگیری از. "و این است که در آن آسیب پذیری به عفونت می آید به عنوان یک نتیجه از اجتماعی و اقتصادی و شغلی و عوامل خطر فردی نه انتخاب در مورد که در آن به خوردن و معاشرت و یا ورزش" Ellingson گفت.

افزایش آلودگی هوا

موضوع دیگر در طول موج گرما است که آلودگی هوا منجر به بدتر در روز. آلاینده ها مانند ازن فرم بیشتر به راحتی در دمای بالا که به نوبه خود می تواند باعث تشدید مشکلات تنفسی. که به خصوص نگران کننده برای یک عفونت تنفسی مانند Covid-19 نشان داده است که ارتباط بین بیشتر بیماری شدید و آلودگی هوا. در مهر و موم ضعیف ساختمان, که, هوای آزاد, آلودگی می تواند تبدیل به آلودگی هوا اغلب ترک فقیرترین ساکنان یک شهر کوچک مهلت.

ساختمان افزایش ظرفیت برای مراقبت های بهداشتی سخت تر می شود

گرمای شدید نیز به شمار مشکلات برای پاسخ به Covid-19. به عنوان بیمارستان رویکرد محدودیت های خود را از تخت آنها ممکن است در تلاش برای پیاده سازی برنامه های پشتیبان.

چیزهایی مانند, در بیرون چادر و موقت درمانگاه مانند کسانی که مستقر در شهر نیویورک بسیار سخت تر برای راه اندازی در گرما و گران تر به اجرا زمانی که آنها باید به تهویه مطبوع. "کسانی که توانایی به سرعت از پنجره به بیرون" Popescu گفت.

اجتناب از سلامت اثرات گرما می تواند به ایجاد فرصت برای انتقال

حرارت خود را قوی تهدید سلامت و مرگبارترین شکل از آب و با توجه به خدمات ملی آب و هوا. درجه حرارت بالا آن را سخت تر برای بدن ریخته و حرارت بیش از حد زور زدن تنفس و گردش خون. که سپس می تواند منجر به بالقوه کشنده شرایط مانند هیپرترمی و سکته گرما.

در حالی که اکثر مردم می تواند به اجتناب از گرمای شدید نیست و هر کس دسترسی به تهویه مطبوع و یا می توانید استطاعت قدرت صورتحساب به پرداخت هزینه برای آن. مکان هایی مانند ماریکوپا کانتی در ایالت آریزونا انجام عمل عمومی خنک کننده پناهگاه برای کسانی که دسترسی ندارند به خود سرد فاصله است. اما که همچنین ایجاد فرصت دیگری برای مردم به جمع آوری در یک فضای محصور شده است.

مراکز کنترل بیماری و پیشگیری صادر کرده است Covid-19 راهنمایی برای خنک کننده مراکز که شامل اجتماعی فاصله و همچنین تماس در دولت های محلی برای کمک به کم درآمد ساکنان با قبوض آب و برق, به طوری که آنها می توانید پرداخت برای خنک کننده در خانه های خود.

در حال حاضر دانشمندان هنوز در حال حساب و با توجه به گسترش ویروس بین مردم است. در ابتدا اصلی ترین شیوه های انتقال فکر بودند به سطوح و همچنین قطرات تنفسی است که معمولا سقوط از هوا در عرض 3 تا 6 پا خود را از مبدا. که چه آگاهانه هدایت به پوشیدن ماسک پاکسازی سطوح و اقامت 6 فوت دور از دیگران است.

اما یک گروه از بیش از 200 دانشمندان این هفته را به نام سازمان جهانی بهداشت برای تشخیص ذرات معلق در هوا — ذرات کوچک است که می تواند به ماندن در هوا دیگر به عنوان یک کمک کننده به Covid-19 عفونت.

"تمام داده ها بیش از چند ماه گذشته نقطه به ذرات معلق در هوا به عنوان یک مکانیسم برای انتقال این ویروس" آهوجا گفت.

این بدان معنی است که این ویروس می تواند از طریق هوا به یک درجه بیشتر از برخی از آنچه قبلا تصور. این معانی مهمی برای استراتژی برای کنترل گسترش ویروس به خصوص در داخل خانه که در آن می تواند گردش در هوا. یکی قبل از مطبوعات و پژوهش (تحقیقات که هنوز کارشناسی) یافت می شود که عفونی ویروس ذرات را می توان در یک آئروسل تا سه ساعت پس از آئروسل تشکیل شد.

در این مدت می توانید تغییر دهید بسته به چه مقدار هوا به گردش در فضا, آیا هوا فیلتر شده است و عواملی مانند دما و رطوبت و روشنایی. اما وجود دارد بالقوه برای Covid-19 به گسترش از طریق سیستم های تهویه.

"با توجه به گسترش coronavirus از طریق ductwork جواب کوتاه بله است این قابل قبول است" گفت: پرهام عظیمی, یک پژوهشگر فوق دکترا تحصیل در رشته بهداشت محیط در دانشگاه هاروارد T. H. Chan دانشکده بهداشت عمومی. "قطعا در محیط داخلی با پایین نرخ تهویه یا بدون مکمل استراتژی های کنترل مانند تصفیه کننده هوا و تصفیه و ما را خیلی بالاتر از خطر آلوده شدن."

در یکی دیگر از preprint مقاله محققان در انگلستان به عقب نگاه کرد و در Covid-19 شیوع در الماس شاهزاده کشتی کروز که در آن حداقل 700 مسافر از 3,711 آزمایش مثبت برای ویروس. محققان به این نتیجه رسیدند که تهویه ناکافی بود و یک عامل کلیدی در گسترش این بیماری در کشتی. و یکی دیگر از مقاله به دنبال در یک Covid-19 شیوع در یک رستوران در گوانگژو چین یافت می شود که جهت جریان هوا از رستوران تهویه مطبوع تحت تاثیر خود قرار داده است که کاربران به پایان رسید تا آلوده.

این بدان معناست که یکی از استراتژی های موثر برای محدود کردن داخلی گسترش Covid-19 در مکان هایی مانند کلاس های درس می تواند به بهبود کیفیت هوا در محیط داخلی. "ساده ترین و سریع ترین راه خواهد بود افزایش تهویه و یا قرار دادن تصفیه کننده هوا در داخل هر یک از کلاس" عظیمی گفت. "کمک خواهد کرد که کاهش هوابرد انتقال است."

به طور مشابه, CDC دستورالعمل برای بازگشایی مدارس توصیه می کنند که امکانات "افزایش گردش عمومی هوا به عنوان آنجا که ممکن است به عنوان مثال با باز کردن پنجره ها و درها."

افزایش تهویه بدان معنی است که کمتر هوا راکد است در یک فضای داده شده پس از یک برنامه به طور بالقوه عفونی معلق کمتر زمان برای معطل. اما باز ویندوز در طول سه رقمی درجه حرارت می تواند باعث مشکلات بیشتر از آن را حل میکند. و تهویه نامناسب که نیست به اندازه کافی چرخه هوایی از یک اتاق می تواند فقط تا پایان, پخش كردن ذرات معلق در هوا در اطراف.

تصفیه کننده هوا نیز می تواند روشن کردن ذرات معلق در هوا با استفاده از دستگاه های مانند فیلترهای هپا. با این حال تصفیه محدود چگونه به سرعت کار می کنند و از آنجایی که آنها تنها می تواند روند حجم کمی از هوا در یک زمان تبدیل شدن به بی اثر در اتاق بزرگتر است.

نیز وجود دارد راه های پیچیده تر برای بهبود کیفیت هوا بیش از حد, مانند اشعه ماورای بنفش ضد باکتری تابش آن نور ماوراء بنفش استفاده می شود برای استریل کردن هوا. این دستگاه را می توان یکپارچه به سیستم های تهویه مطبوع برای تمیز کردن حجم زیادی از هوا. آن را موثر اما گران قیمت نیاز به هزینه های سخت افزاری و نصب و راه اندازی. برای مدارس و کسب و کارهای مبارزه با امور مالی خود را در میان همه گیر تاکتیک های مانند UVGI می تواند دور از دسترس است.

درس های آموخته شده از مبارزه با این بیماری همه گیر در طول موج گرما هنوز هم می تواند قابل استفاده در کولر بار از سال به گفته عظیمی. بهبود تهویه کمک به کاهش خطرات عفونت در زمستان به عنوان افراد مشابه صرف زمان بیشتری را در داخل خانه برای جلوگیری از سرما.

اما یکی از عوارض جانبی بسیاری از این اقدامات این است که آنها افزایش مصرف انرژی است. در طول موج گرما در حال اجرا سیستم های تهویه مطبوع در یک ظرفیت بالاتر و یا نصب تمیز کردن هوا دستگاه می افزاید: به قدرت خواسته است. برای مصرف کنندگان است که باعث افزایش لوایح انرژی خود را و آب و برق است که می افزاید: استرس به شبکه برق. محققان دریافته اند که خطر قطع برق افزایش می یابد در زیر گرمای شدید.

تگزاس شبکه اپراتور ERCOT گفت: ممکن است که این پیش بینی رکورد مصرف برق در تابستان امسال در دولت رانده شده توسط گرما. در حالی که آن را بیشتر ذخیره قدرت در این سال از آخرین ERCOT می گوید آن را هنوز هم ممکن است به موضوع انرژی اضطراری هشدار اگر قدرت افزایش تقاضا بیش از حد بالا است.

بنابراین بهبود تهویه داخلی در طول موج گرما نیست به سادگی تبدیل طرفداران در انفجار کامل. آن نیاز به برنامه ریزی, ایجاد توازن میان هزینه ها و منافع و زیرساخت های لازم برای حمایت از آن.

و عظیمی هشدار داد که تهویه به تنهایی کافی نیست برای کاهش خطر ابتلا به داخل سالن انتقال Covid-19; آن را فقط یک قطعه از یک استراتژی جامع است که شامل اقدامات فیزیکی مانند فاصله بین مردم و با پوشیدن ماسک. ممکن است برای خنک ماندن و در امان ماندن از Covid-19 اما از آن نیاز به پیش بینی خطرات و برنامه ریزی برای آنها.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب