چرا شما تماشای ببر پادشاه در Netflix بکشد ؟

آیا شما سازمان دیده بان ببر پادشاه در قرنطینه? بسیاری از ما انجام داد. Netflix بکشد درست است-جرم مستند در مورد

توسط NEWSOULS در 17 تیر 1399

آیا شما سازمان دیده بان ببر پادشاه در قرنطینه?

بسیاری از ما انجام داد. Netflix بکشد درست است-جرم مستند در مورد tiger پرورش دهندگان مبارزه با آن را با فعالان حقوق حیوانات منتشر شد در اواخر ماه مارس است. ظرف یک ماه برخی از 64 میلیون نفر از مردم در حال تماشا حداقل در برخی از سری.

این بود که در همان زمان که میلیون ها نفر از مردم در گیر شد در صفحه اصلی به صورت مستند و تصمیم گرفت برای به اشتراک Netflix بکشد.

اما آیا تمام کسانی که به کاربران Netflix پخش ببر پادشاه از آنجا که آنها می خواستند و یا اینکه دوستان خود را به آنها گفت ، و یا آن را چون Netflix به آنها گفت که از طریق آن vaunted توصیه الگوریتم ؟

این سوال ما کاوش در آخرین قسمت از سرزمین غول ها: Netflix اثر.

و به طور گسترده تر ما می خواستیم به دست آوردن درک بهتر از چگونگی Netflix استفاده گسترده ای از داده های جمع آوری شده در مورد آن بینندگان عادات.

در این مرحله بسیاری از ما می دانیم که شرکت های فن آوری اغلب نظارت کاربران خود و سپس با استفاده از اطلاعات جمع شده اند تا تصمیم بگیرند که چه کاربران خود هستند به احتمال زیاد برای دیدن و یا تعامل با. حرکت نزولی است که می تواند آشکار: Just ask Facebook و Google بسیاری از منتقدان.

ریسک به نظر می رسد پایین تر برای Netflix بکشد. به عنوان مثال تا به امروز هیچ کس را متهم به شرکت در اخلال دموکراسی در ایالات متحده است. و Netflix بکشد می گوید آن را ندارد هوور تا تقریبا به همان اندازه از داده های خود را به عنوان بزرگ دیگر شرکت های فن آوری به دلیل آن را نه در تبلیغ کسب و کار و نیاز نیست که سطح اطلاعات است.

اما Netflix را بسیار دقیق یادداشت در مورد راه خود را از 200 میلیون کاربر رفتار زمانی که آنها به تماشای Netflix بکشد.

آن را می گوید آن استفاده می کند که داده ها برای کمک به کشف کردن آنچه شما ممکن است بخواهید به تماشای — و به کشف کردن بهترین راه برای ارائه این انتخاب برای شما است. حتی اگر Netflix فکر می کند که شما و دوستتان هر دو می خواهید به تماشای, می گویند کف گدازهممکن است نشان می دهد هر یک از شما تصاویر مختلف و یا کلیپ از نشان می دهد بر اساس آنچه در آن می داند که در مورد عادات مشاهده.

اما سوال بزرگ این است که آیا Netflix بکشد تعصب در مورد کسی که صاحب این مسائل را به شما نشان می دهد.

آن را به طور فزاینده ای مربوطه سوال که شرکت های رسانه ای استفاده می شود که مجوز خود را از مسائل به Netflix پنجه که محتوا به طوری که آنها می توانید قدرت خود را رقیب جریان خدمات. به همین دلیل است که دوستان شما را ترک کرده است Netflix برای HBO Max و دفتر رفتن به Comcast را طاووس و به همین دلیل بسیاری از دیزنی را نشان می دهد تلویزیون و فیلم را نقل مکان کرد به دیزنی+.

پس از آن به نظر می رسد آشکار است که Netflix بکشد می خواهید برای ترویج نشان می دهد آن را می سازد و صاحب مانند ببر پادشاه و طبقه گداخته استچرا که آن را نگه می دارد آن را نشان می دهد, به عنوان مخالف به آنهایی است که در نهایت ترک برای streamer.

به همین دلیل است که ما خواسته Netflix مدیران و افراد خارج از شرکت و در صورتی که در واقع اتفاق می افتد. شما می توانید پاسخ های خود را بر روی بازیکن زیر و یا در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify, Stitcher و یا هر کجا که شما می خواهم برای گوش دادن به پادکست ها.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب