در حالی که هنوز باز, صفحه اصلی, تعمیر و نگهداری شرکت امید برای بازگشایی bounceback

لری Bohannan پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 9:01 AM EDT 28 مه سال 2020تیم اسر ممکن است یکی از چند نفر در Co

توسط NEWSOULS در 8 خرداد 1399

تیم اسر ممکن است یکی از چند نفر در Coachella Valley که نیست ناراحت است که درجه حرارت در صحرا رسیده 100s در اوایل این ماه. مردم نیاز به خنک ماندن در خانه های خود ،

"من نمی گویم کسب و کار پررونق است" گفت: تیم اسر صاحب اسر تهویه مطبوع و گرمایش در پالم اسپرینگز. "اگر آن را برای گرما ما می تواند مانند هر کس دیگری. کسب و کار بوده است. مردم شده اند مردد در مورد ما که در خانه های خود."

اسر تا به حال هرگز به طور کامل خود را نزدیک کلیسای جامع شهر بر اساس شرکت در این بیماری همه گیر کوروناویروس چرا که دولت stay-at-home سفارشات خانه ذکر شده در تعمیر و نگهداری به عنوان یک کسب و کار ضروری.

بیشتر: Riverside County کاهش داد و در صورت ماسک منظور یک پیشنهاد است.' برخی از کسب و کار زد و با آن دیگران نیست

بیشتر: فرماندار کالیفرنیا اجازه می دهد تا خرده فروشی برخی از بازگشایی با محدودیت

رکود اقتصادی که منجر به از ایالت بسته شدن سفارشات اما ضربه صفحه اصلی بهبود و نگهداری بخش مانند کسب و کارهای دیگر. تیم اسر و پسرش و مدیر کل Michael اسر امیدوارم که به عنوان دولت به آرامی کار می کند راه خود را به سوی بازگشایی خرده فروشی و دیگر کسب و کار کسب و کار خود را انتخاب کنید تا.

"تنها چیزی که من امیدوارم که این است که بیکاری تعداد باقی نمی ماند به عنوان بالا به عنوان آن است" گفت: Michael اسر. "مردم باید پول را به صرف پول است."

برای مایکل Balian صاحب فرش امپراتوری به علاوه در کلیسای جامع شهر و Indio های اقتصادی او را وادار به خود ماهواره Indio فروشگاه برای دو ماه. او به تازگی بازگشایی شد. اصلی کلیسای جامع شهر فروشگاه نیز دستخوش تغییرات.

"ما شاهد یک افت قابل توجهی در ترافیک پا چرا که هر کس در خانه ماندن به دلیل سفارشات" Balian گفت. "بنابراین ما محدود ما ساعت 9 صبح تا 2 بعد از ظهر و ما بسته در تعطیلات آخر هفته است."

فرش امپراتوری به علاوه آیا دیدن یک منطقه از کسب و کار خود را رشد در ماه های اخیر.

"مغازه در خانه, که در آن ما نمونه را به خانه های مردم و آنها می توانند در آنها را در خانه های خود را, من می خواهم بگویم که رفته تا 500% پنج برابر شده است. من شوخی نیست" Balian گفت.

Balian پیش بینی خود را فرش و کاشی, کسب و کار را انتخاب کنید تا در هفته های آینده به عنوان دولت حرکت می کند و نزدیک به مرحله 3 از بازگشایی اقتصاد است. او پیش بینی کرد برخی از مردم می خواهد که پول بیشتری زیرا آنها نبوده و صرف به عنوان آنها معمولا بیش از دو ماه گذشته. اما او مایل به می گویند که کسب و کار خواهد شد به حالت عادی بازگشت هر زمان به زودی.

انتظار آهسته بازگشت

"اگر ما به نوبه خود شیر آب است که این آب برای رفتن به جریان مانند آن در سال گذشته بود پرسید:" Balian که کسب و کار شده است در کویر از سال 1996. "به احتمال زیاد نه. مردم ممکن است آماده به ترک خانه های خود و از حق دور. من فکر نمی کنم ما را ببینید فوری به گزاف گویی در چند ماه اول."

Balian گفت: تنها حدود 5 درصد از مشتریان خود را با تاخیر تاسیسات بیش از ترس از داشتن کسی آمده به خانه های خود در طول این بیماری همه گیر.

برای Micahel اسر که همسر, پرستار اورژانس, ایده اجرای افزایش اقدامات ایمنی برای کارکنان و مشتریان داده شده است.

"در یک معنا آن را یک نوع شوکی برای چیزهایی که ما باید انجام شده است به هر حال از نظر بهداشت" مایکل اسر گفت. "مانند شستن دست های خود را که فشرده شده است و فشرده و فشرده به ما."

زمان خوبی برای انجام آن را به خودتان

در حالی که کسب و کارهای کوچک در خانه نگهداری و بهبود بخش احساس سوزش از خاموش کردن سفارشات انجام-آن-خود-selfers مشغول بوده است.

خانه بزرگ تعمیر و فروشگاه های بهبود مانند خانه انبار و لاو شده اند باز است که به معنای صف های طولانی — با مردم به خرید همه چیز را از رنگ به خانه تجهیزات باغبانی — خود را به چیزی برای انجام در طول مدت طولانی خالی ساعت در خانه است.

تیم اسر گفت: همه گیر و در نتیجه کاهش رشد اقتصادی یک یادآوری خوب برای همه به گام به عقب و تجدید نظر هر دو برای حمایت از کسب و کار جامعه و صحرا جامعه بزرگ.

"من احساس می کنم در این زمان که همه تلاش ما باید برای رسیدن به حتی بیشتر" تیم اسر گفت. "معمولا وقتی مردم پایین بار دریافت کردن این افراد باید برای نگه داشتن بر روی منابع و پول آنها نمی دانند که چه مقدار اجاره آنها قادر خواهد بود به پرداخت. اما این بار ما باید برای رسیدن به جامعه و حتی بیشتر."

صفحه اصلی تعمیر و نگهداری, نکات

  • کاوش خرید آنلاین: بسیاری از شرکت ها یا شروع یا پیشرفته گزینه خرید آنلاین اجازه می دهد تا مردم را به ماندن در خانه و امن باقی می ماند. کمتر از روش سنتی خرید از جمله فروشگاه در صفحه اصلی گزینه های با فروشندگان نیز در دسترس هستند. اگر خرید در فروشگاه کسب و کار خواهد شد به احتمال زیاد نیاز به اجتماعی فاصله برای مشتریان و کارکنان.
  • تقاضا اقدامات حفاظتی از کارگران: شرکت های که انجام هر نوع خانه تاسیسات باید در حال حاضر نیاز به ماسک و دستکش برای کارکنان و بهداشت اقدامات هر دو در داخل و خارج از تاسیسات در خانه. که می تواند شامل هر چیزی که مطابق با اصول بهداشتی در خانه است که کارگران ممکن است لمس کنید. مشتریان می پرسند که چنین اندازه گیری در محل قبل از نصب و یا می توانید درخواست باران در بررسی نصب و راه اندازی تا مشتریان احساس امن تر با کارگران در حال آمدن به خانه های خود.
  • وجود دارد می تواند تاخیر: ممکن است که برخی از تاسیسات ممکن است با تاخیر یک یا دو روز به دلیل برخی از کسب و کار تا به حال به کردند کارگران و یا آنها را تقسیم کار در شیفت معنی است که تاسیسات نمی تواند انجام شود به سرعت به عنوان قبل از. هنگامی که کارگران را نشان می دهد تا برای نصب شما می توانید تصمیم به ماندن در خانه با کارگران و یا شاید اقامت در خارج از خانه برای ترویج بهتر اجتماعی فاصله.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن