چرا coronavirus ناگهان خونتان دوباره در بخش هایی از ایالات متحده

در بسیاری از نقاط ایالات متحده Covid-19 به نظر می رسد به طور فزاینده. این یک گریم یادآوری است که این کشور نه م

توسط NEWSOULS در 24 خرداد 1399

در بسیاری از نقاط ایالات متحده Covid-19 به نظر می رسد به طور فزاینده.

این یک گریم یادآوری است که این کشور نه مورد ضرب و شتم coronavirus همه گیر که بیش از 110,000 آمریکا زندگی می کند و قفل شده است و این کشور برای بسیاری از سال است. تعداد موارد تایید شده در ایالات متحده در حال حاضر بیش از 2 میلیون و در حالی که موارد جدید در سراسر کشور به نظر می رسد آنها در حال انداختن نیست. ملی شماره مبهم دولت و روند محلی که کارشناسان بهداشت عمومی نگران است.

کریستینا Animashaun/Vox

اصلی همه گیر در فاصله — یعنی منطقه شهر نیویورک و یک زن و شوهر کشورهای همسایه مانند نیوجرسی — دیده می شود کاهش مداوم در موارد و مرگ و میر پس از اواسط مارس اوج. اما جدید نقاط داغ در حال ظهور است.

آریزونا است شاهد افزایش بستری شدن در بیمارستان تست های بیشتر در حال آمدن به عقب مثبت برای Covid-19 و میزان عفونت های جدید به عنوان یک سهم از جمعیت این ایالت بسیار بالا است. شیوع بیماری در حال چیدن در بخش هایی از کشور که بخشوده شد بدترین بیماری همه گیر در ابتدا از آنجا که اولین آنها خوش شانس بودند که ویروس وارد نیست وجود دارد در اوایل و دوم آنها نهاد اجتماعی فاصله گرفتن از سیاست های خود را قبل از شیوع بیماری می تواند به رشد خارج از کنترل است.

اما حتی اگر مستندات آهسته coronavirus آنها نمی تواند متوقف کردن آن به طور کامل این ویروس در ادامه به نفوذ به بیشتر و بیشتر از کشور است. برخی از کشورهای در حال شروع به دیدن یک نگرانی ترکیبی از گرایش خود را Covid-19 دیتا: نه تنها تعداد مورد, افزایش, اما بستری شدن در بیمارستان در حال افزایش و سهم آزمون که دوباره مثبت رفته است که نشان می دهد coronavirus در حال گسترش در جامعه است.

در عین حال در همان زمان متحده در حال استراحت خود را به اقامت در خانه سفارشات و کسب و کار باز هستند و مردم معاشرت. تظاهرات علیه خشونت پلیس نیز می توانست بردار برای Covid-19 گسترش هر چند هنوز زود است که به مطمئن شوید که چه قابل توجهی اثر خود را خواهد بود.

تمدید گسترش در کشور است که به نظر می رسد متعهد به بازگشایی آن اقتصاد برای کاهش درد مالی از این مستندات می تواند با قرار دادن ما در یک مسیر خطرناک است.

"در صورت افزایش تعداد مورد شمارش ادامه داد: آرامش تنها به ارائه فرصت های بیشتر برای جامعه انتقال" ویلیام Hanage متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه هاروارد به من گفت. "ویروس گرفتن بزرگراه ها همراه است که برای انتقال."

است وجود دارد یک بیماری همه گیر کوروناویروس در ایالات متحده, اما بسیاری از. برخی از مکان هایی هستند که در نهایت شاهد امداد پس از این ویروس در زمان فاجعه بار تلفن. اما در جای دیگر این وضعیت به نظر می رسد به بدتر شدن است.

کارشناسان بهداشت عمومی نگران هستند در مورد خطوط روند در برخی از مناطق به دلیل coronavirus کاملا ساخته شده به علت مراقبت های بهداشتی بحران حتی اگر محلی نظام سلامت هنوز در حالت بحران. هنگامی که مردم به شما با Covid-19 آن طول می کشد حدود یک هفته آنها را به نشان دادن علائم است. اما آنها هنوز هم مسری قبل از آن ناخواسته در معرض بیشتر مردم به این ویروس. و پس از شروع علائم — آنها یک تب و یا آنها دچار سرفه های خشک — آن را می توانید یک هفته دیگر یا بیشتر برای آنها را به بیمار به اندازه کافی برای در بیمارستان بستری شود.

بستری شدن در بیمارستان هستند به عبارت دیگر یک عقب مانده شاخص. اما هنگامی که بیمارستان ها بیش از ظرفیت آن در حال حاضر خیلی دیر; آنها به طور موثر تضمین شده به تحمل چندین دشوار هفته پس از آن نقطه. مردم پس از رسیدن در بیمارستان ها آلوده شدند و دو هفته و یا تا پیش از آن. این ویروس ادامه داد: در این دوره آلوده کردن بیشتر مردم است. در آن طول می کشد زمان برای یک مورد برای تبدیل شدن به اندازه کافی جدی است که بیمار باید در بیمارستان بستری شود. تا موج بعدی از کسانی که به تازگی آلوده را نشان نمی دهد تا در یک بیمارستان برای چند هفته.

این چرخه معیوب است. همین دلیل است که سلامت عمومی جامعه بود بنابراین زمانی که احساس خطر عمده آریزونا بیمارستان سیستم هشدار داد این هفته خود را به مراقبت های ويژه بودند پر کردن و استفاده از ونتيلاتور تا به حال چهار برابر شد و از اواسط ماه مه.

آریزونا به نظر می رسد مانند likeliest نامزد برای تبدیل شدن به یک جدید Covid-19 نقطه داغ. دولت جدید Covid-19 موارد تا بیش از 200 درصد بیش از دو هفته گذشته با توجه به این Covid استراتژی خروج داشبورد.

برخی از آن سنبله است که احتمالا نتیجه تست بیشتر. اما آنچه در مورد این است که تست مثبت رای نیز افزایش می یابد در همان زمان از کمتر از 8 درصد در پایان مارس به حدود 14 درصد در حال حاضر. همانطور که من نوشت: اوایل این هفتهکه روند "نشان می دهد این ویروس در واقع گسترش نیست که فقط تست های بیشتر اتفاق می افتد به پیدا کردن بیشتر موارد." در موارد جدید در هر میلیون نفر, یکی دیگر از وسیله اندازه گیری که آیا گسترش بدتر آریزونا دارای بالاترین نرخ در کشور است.

و بستری شدن در بیمارستان هستند. در مارس 10, 713 نفر در بیمارستان در آریزونا با Covid-19 با توجه به دانشگاه مینه سوتا را بستری پیگیری پروژه. در 10 ژوئن حدود 1,300 مردم بودند. تعداد زیادی از مردم در حال حاضر بر روی یک دستگاه تهویه نیز بالاتر آن کمتر از 200 یک ماه پیش اما امروز نزدیک 300.

آریزونا ممکن است به صورت افراطی ترین در شرایط نگران کننده روند اما حداقل شش کشورهای دیگر به اشتراک بگذارید مشابه مشخصات:

  • آرکانزاس (موارد تا 113 درصد در دو هفته تست مثبت نرخ افزایش زمان بستری شدن در بیمارستان تا از 64 در آوریل 10 تا 181 در 10 ژوئن)
  • فلوریدا (موارد تا 87 درصد در دو هفته تست مثبت افزایش نرخ, دولت گزارش نشده زمان بستری شدن در بیمارستان)
  • کارولینای شمالی (موارد تا 62 درصد در دو هفته تست مثبت نرخ افزایش زمان بستری شدن در بیمارستان تا از 442 در مارس 10 تا 780 در 10 ژوئن)
  • کارولینای جنوبی (موارد تا 93 درصد در دو هفته تست مثبت افزایش نرخ دولتی نیست و به طور معمول گزارش زمان بستری شدن در بیمارستان وجود دارد اما یک گزارش اخیر سنبله)
  • تگزاس (موارد تا 53 درصد در دو هفته تست مثبت نرخ افزایش زمان بستری شدن در بیمارستان تا از 1,626 در مارس 10 به 2,153 در 10 ژوئن)
  • یوتا (موارد تا 126 درصد در دو هفته تست مثبت نرخ افزایش زمان بستری شدن در بیمارستان تا از 93 در مارس 10 تا 130 در 10 ژوئن)

این است که موج دوم. این مکان در حال تجربه اول خود شکوفایی قابل توجهی در Covid-19 موارد از آنجا که آنها تا به حال محدود ویروس با اتخاذ stay-در-خانه سفارشات و دیگر فاصله اقدامات خود را قبل از شیوع بیماری رشد خارج از کنترل است. تحقیقات اولیه نشان می دهد که مستندات را به طور قابل توجهی سرکوب Covid-19 را گسترش.

دیگر states — California, کنتاکی و اورگان به نام چند — نیز روند ارزد اما سیگنال های خود را بیشتر مخلوط شده است. کالیفرنیا به عنوان مثال دیده می شود موارد افزایش 20 درصد در دو هفته اما مثبت تست میزان کمی تغییر و بستری شدن در بیمارستان هستند و در واقع تخت از یک ماه پیش. اورگان دیده است یک مقدار تندتر افزایش موارد تا 146 درصد در 14 روز, اما نرخ آن از موارد جدید در هر میلیون نفر بسیار کم است (22) نسبت به آریزونا (150). کنتاکی را تست مثبت رای مسطح است و موارد جدید در هر میلیون نفر است خفیف با وجود 62 درصد پرش در موارد بیش از دو هفته گذشته.

در حالی که این مکان ها دیدن, موارد, صعود ملی Covid-19 منحنی به نظر می رسد مانند یک فلات با 21,894 موارد جدید در ژوئن 1 و 20,839 موارد جدید در 10 ژوئن. که چون دیگر نقاط کشور — به ویژه غرب که تحمل بدترین Covid-19 شیوع بیماری در اوایل هفته از این بیماری همه گیر — در حال دیدن شماره های خود را رها کردن.

اما هیچ کس باید بقیه آسان و در عین حال از آنجا که حتی به عنوان موارد افزایش در برخی از مکان های بسیاری از کشور های آرامش بخش اجتماعی فاصله و بازگشایی اقتصاد است.

آن را دشوار است به چشم پوشی از آن مکان دیدن موج در Covid-19 موارد شروع به بازگشایی کسب و کار و دیگر فضاهای عمومی چند هفته پیش. به دلیل آن گزارش نشدم که ذاتی به این ویروس هر گونه تغییرات در گسترش خواهد تنها آشکار در حال حاضر.

"اوایل افتتاح کافی نگرانی عمومی برای تغییر رفتار بدون شک منجر به مشکلات بیشتری پیش رو" دیوید Celentano که منجر جانز هاپکینز دانشگاه اپیدمیولوژی گروه به من گفت.

آریزونا نورد آن stay-at-home منظور در مارس 16. کارولینای شمالی آرام آن منظور در مارس 22. برخی دیگر در حال ظهور نقاط داغ تگزاس و آرکانزاس ، — شده اند باز برای کسب و کار پس از آغاز ممکن است. کارشناسان اشاره می کنند ما در حال حاضر چند هفته از روز یادبود است که ممکن است به عنوان غیر رسمی برای پایان دادن به خود-قرنطینه برای بسیاری از مردم در ایالات متحده که در آن پناهگاه در محل دیگر در اثر.

ما باید محتاط در مورد تفسیر این موج به عنوان یک نشانه روشن است که بازگشایی گسترش روز افزون. همبستگی است نه علیت. وجود دارد حاد شیوع بیماری در زندان ها و گوشت های بسته بندی گیاهان است که توضیح بخشی از سنبله.

و نه هر دولتی که آن کاسته فاصله سیاست دیده می شود دراماتیک زوال در آن Covid-19 اعداد. گرجستان به عنوان مثال به نظر می رسد برگزاری خوب پس از اجازه می دهد کسب و کار برای بازگشایی; موارد و تست مثبت نرخ تا کمی اما نه به درجه ای از ایالت آریزونا و یوتا است.

مردم من با صحبت در این کشورها گفت: برخی از افزایش در گسترش بود و انتظار می رود حتی ممکن است در نظر گرفته شود تجارت قابل قبول برای مردم به کار می کنند. بیمارستان ظرفیت ممکن است اما تا حدی که نشان دهنده افزایش در غیر Covid-19 بيمار که در حال حاضر اعمال جراحی الکتیو از سر گرفته اند.

کارشناسان هنوز هم نگران است. تگزاس دیده شده است به عنوان یک رهبر در بازگشایی آن تا به حال هرگز یک ایالت اقامت در خانه سفارش و کسب و کار شروع بازگشایی در تاریخ 1 مه. اما به هر علت دقیق این روند جدید در دولت در حال سخت.

"شکی نیست در ذهن من است که افزایش اخیر نیز نتیجه بیشتر در جامعه گسترش" توماس جوردانو که منجر به بیماری های عفونی برنامه در Baylor College of Medicine به من گفت. "ما نیاز به این حق و در حال حاضر تعداد نیست به دنبال خوب است."

و به تکرار یک بار دیگر برای اندازه گیری خوبی Covid-19 داده است که همیشه یک هفته یا بیشتر پشت سر هر آنچه که این وضعیت بر روی زمین است. گسترش در حال افزایش است و اجتماعی فاصله است, کاهش, که می تواند سرعت بخشیدن به گسترش و حتی بیشتر قبل از ما متوجه این حد پر از مشکل است. که خطر کارشناسان نگرانی در مورد در حال حاضر.

"اگر موارد در حال افزایش در شرایط فعلی شما نمی خواهید به سرعت همه چیز را با دادن این ویروس بیشتر فرصت" Hanage گفت.

در سراسر کشور تظاهرات بیش از جورج فلوید مرگ خشونت پلیس و نژادپرستی ساختاری نیز ملاقات با نگرانی که آنها را تبدیل به superspreading حوادث.

در این تظاهرات هزاران نفر از مردم جمع در محله های نزدیک و هر چند ماسک-پوشیدن رایج بود آن جهانی نیست. بسیاری از کارشناسان بهداشت عمومی لنت حمایت خود را از تظاهرات با استناد به تلفات گرفته شده در سیاه و سفید آمریکایی' سلامت در سراسر تاریخ آمریکا به دلیل برده داری و نژادپرستی وجود دارد اما به نظر می رسید به یک خطر واقعی است که این اعتراضات سازمان یافته و با حضور سیاه و فعالان امر به سادگی تعمیق نابرابری نژادی در coronavirus بیماری همه گیر. آمریکایی های سیاه و سفید در حال حاضر در حال گرفتن بیمار و در حال مرگ از Covid-19 در نرخ بالاتر از سفید آمریکایی است.

به گفته کارشناسان با من صحبت کرد اما از آن است که به سادگی بیش از حد در اوایل بدانید که آیا coronavirus را به طور گسترده ای به دلیل تظاهرات. و آن است که ارزش به خاطر سپردن تفاوت بین فضای باز و سرپوشیده قرار گرفتن در معرض دومی که بسیار خطرناک تر است; آن می تواند در نهایت به این صورت است که افراد آلوده به این دلیل که آنها دستگیر و به پلیس ون یا زندان همراه با مردم دیگر نه به این دلیل که آنها در خارج از اعتراض در یک جمعیت بزرگ.

بدون در نظر گرفتن آن تنها حدود دو هفته پس از تظاهرات در مینیاپولیس به رشد یک جنبش ملی; موارد جدید و هر گونه نگرانی در روند در داده ها را فقط در حال حاضر شروع به سطح و ممکن است محسوس. در حال حاضر خطوط روند در مینه سوتا نشان می دهد موارد جدید حذف و تست مثبت نرخ پایین با توجه به Covid استراتژی خروج داشبورد.

حتی اگر برخی از مکان های با تظاهرات بزرگ دیدن سنبله در Covid-19 مورد آن دشوار خواهد بود برای جدا کردن اثرات تظاهرات از اثرات بازگشایی. مینه سوتا, برای مثال, آرام, آن, اقامت در خانه سفارش در 18 مه و شروع به رستوران ها اجازه می دهد برای باز کردن دوباره در ژوئن 1, همزمان تقریبا دقیقا با تظاهرات.

"با توجه به این که آن را در زمان حدود یک ماه پس از باز شدن به شروع به دیدن روشن افزایش و در موارد احتمالا ما انتظار داریم که هر چشم انداز مثبت از آینده اعتراضات نخواهد بود قابل مشاهده برای چند هفته" Ellie موری یک استاد اپیدمیولوژی در دانشگاه بوستون به من گفت. "اما آن را نیز برای رفتن به مشکل اذیت کردن چه مقدار از هر گونه چشم انداز مثبت مربوط به اعتراض در مقابل دیگر باز مربوط به تغییرات در رفتار."

و به عنوان یک ماده در مقیاس گسترده تغییرات اجتماعی فاصله سیاست یا رفتار مردم به احتمال زیاد به یک بزرگتر اثر از تاثیر حاد از چند روز تظاهرات بود.

"به عنوان متحده باز کردن تعداد کل پرخطر اطلاعات تماس ساخته شده است که در جامعه به عنوان یک کل به تعداد کسانی که در تظاهرات" Hanage گفت. "من انتظار وجود خواهد داشت برخی از مقاوم سازی بیماری در آینده به حضور یک اعتراض اما که واقعا مسئول است."

خطوط روند به اندازه کافی واقعی هستند و هیچ گونه نگرانی به اندازه کافی به عبارت دیگر بدون apportioning تقصیر را به گردن معترضان. انواع رفتارهای پرخطر در حال تبدیل شدن بیشتر رایج است.

بیشتر مردم اقدامات احتیاطی — پوشیدن ماسک, شستن دست ها, اجتناب از تماس با زمانی که ممکن است سخت تر از آن خواهد بود برای coronavirus به گسترش است. اما باید روشن شود در حال حاضر: همه گیر نشده است.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب