چرا بزرگ با تکنولوژی مبارزه نیست مغلوب ساختن پیشی جستن در این زمان

در اوایل این هفته رئیس جمهور ایالات متحده امضا منظور که به معنای فلج بسیاری از امریکا قدرتمند ترین شرکت های ای

توسط NEWSOULS در 10 خرداد 1399

در اوایل این هفته رئیس جمهور ایالات متحده امضا منظور که به معنای فلج بسیاری از امریکا قدرتمند ترین شرکت های اینترنتی. و یا حداقل آنها را مجازات کند.

پس چه امریکا قدرتمند ترین شرکت های اینترنتی باید بگویم در مورد آن ؟

نه خیلی زیاد. یا حداقل نه چندان publicly.

که ممکن است معنی آنها را نمی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید بسیار جدی است. و یا آنها نمی خواهند به خشم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. و یا هر دو.

بله مارک زوکربرگ در ادامه فاکس نیوز در پیشبرد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اجرایی به منظور انتقاد از توییتر برای واقعیت-بررسی مغلوب ساختن پیشی جستن. این یک gambit به صحبت می کنند به طور مستقیم به مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان بسیاری از ایسنا میزبان و مهمان سعی کنید به انجام. و توییتر مدیر عامل شرکت جک دورسی — در حال حاضر تمرکز تهمت ضد tech focus — صحبت کردن در توییتر.

اما بقیه از تکنولوژی? به سختی جوانه زدن.

دیروز گوگل فرستاده خاموش بیانیه ای به خبرنگاران گفت که خواسته این شرکت برای اظهار نظر: "ما روشن محتوا و سیاست های ما اجرای آنها بدون توجه به دیدگاه سیاسی. ما سیستم عامل تقویت طیف گسترده ای از مردم و سازمان ها از سراسر طیف سیاسی به آنها یک صدا و راه های جدید برای رسیدن به مخاطبان خود را. تضعیف بخش 230 در این راه صدمه دیده بود اقتصاد امریکا و رهبری جهانی در آزادی اینترنت است."

نه تکان دهنده تماس با اسلحه. اما حداقل آن بود ... چیزی. دیگر غول تکنولوژی از جمله مایکروسافت و آمازون و اپل نیست و به زبان آمده یک کلمه در مورد سفارش.

که منظور دوباره با هدف ولگرد و یا لغو بخش 230 قانون ارتباطات نجابت — یکی از کلید های حقوقی ستون از اینترنت به عنوان ما آن را می دانم. Tl;dr: بخش 230 می گوید شرکت های فن آوری نمی تواند مسئول برگزار می شود برای بسیاری از چیزهایی که کاربران خود قرار داده و در خود سیستم عامل.

بخش 230 بسیار مهم است برای کسب و کار خود را اگر شما یک "پلت فرم" شرکت مانند Twitter, Facebook, یا, گوگل, یوتیوب که همه بستگی به محتوای ایجاد شده توسط کاربر. آن را نیز به طور بالقوه مهم برای آمازون که به طور موثر خود را اجرا می کند پلت فرم است که متصل خریداران و فروشندگان است. و آن را فقط به طور کلی مهم برای هر کسی که با استفاده از اینترنت می گویند و یا پیدا کردن هر آنچه که آنها می خواهند. پس هر کس.

این هفته سفارش و فناوری nonreaction به آن است که یک تغییر قابل توجه از روزهای اولیه از مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری در ژانویه 2017 زمانی که به ظاهر هر شرکت تکنولوژی با صدای بلند اعلام مخالفت شدید خود را برای مغلوب ساختن پیشی جستن در فرمان اجرایی که ممنوع از سفر هفت عمدتا از کشورهای مسلمان. تکنولوژی رهبران اندود شده تا به محکوم کردن ممنوعیت سفر و قول داد که کارکنان خود و مشتریان خود را که آنها می خواهم به مبارزه با این ممنوعیت در دادگاه. Google co-founder سرگئی برین حتی پیوست anti-ban معترضان در فرودگاه سان فرانسیسکو.

چه متفاوت در حال حاضر ؟

چند چیز با توجه به تکنولوژی مدیران من صحبت کرد. در اینجا برخی از دلایل من شنیده ام که لزوما ناسازگار:

  • ساده ترین توضیح: بسیاری از شرکت های فناوری بزرگ — همراه با بسیاری از ناظران حقوقی — فکر می کنم این حکم اجرایی زنده ماندن نیست, چالش های قانونی آن را بلافاصله چهره. برخی از آنها همچنین فکر می کنم برگ برنده این را می داند و واقعا نمی مراقبت: او فقط می خواهد در مبارزه با شرکت های فن آوری (یا به این دلیل او فکر می کند که این مبارزه بخشی از پایگاه خود را می خواهد برای دیدن و یا آن را به انحراف از یک بیماری همه گیر است که به کشته شدن بیش از 100 ، 000 آمریکایی و یا هر دو).
  • Tech مدیران مانند بقیه از ما نیز تا بر این واقعیت است که تهمت می گوید همه نوع از چیزهایی که او را باور نمی کند و یا به هیچ وجه قصد انجام. این یکی متفاوت است که او امضا, چیزی, اما این بدان معنا نیست که او به صرف تلاش بسیار در تلاش برای ایجاد این اتفاق می افتد. می گوید: یکی اجرایی صحبت کردم امروز: "وجود دارد بسیاری از چیزهایی که زمانی که [تهمت] آغاز شده و ما بر این باور بودند که همه چیز واقعی با قدرت واقعی در پشت آن. ما یاد گرفته ایم."
  • در سال 2017, سفر بان کی مون به حال تاثیر مستقیم و فوری بر تکنولوژی شرکت های کارکنان خود و خانواده خود را. این هفته اجرایی می تواند به لحاظ نظری انجام این کار, اما نمی حق دور.
  • در حالی که این هفته سفارش است که به لحاظ نظری با هدف Twitter, Facebook و YouTube — سه عامل در مرکز بحث در مورد مطالب سیاسی و گفتار بسیاری از مدیران فکر می کنم این واقعا هدف توییتر از آنجا که این پلت فرم است که آغاز شده واقعیت-چک کردن و ضعیف مغلوب ساختن پیشی جستن پیام های این هفته است. بنابراین اگر شما نمی توییتر این استدلال می رود, چرا گام به معنی مبارزه با ؟

یکی از استدلال من را نمی شنوند اما خوشحال هستم به خدمت خودم: Tech مدیران مانند دیگر رهبران کسب و کار را نمیفهمد که بهترین راه برای به دست آوردن چیزهای انجام می شود در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت — یا نه باید همه چیز به شما انجام می شود — این است که نه عموم مبارزه با مغلوب ساختن پیشی جستن و سپس گوش خود را در خصوصی. اپل تیم کوک به عنوان مثال به نظر می رسد به راه رفتن که خط کاملا موثر است.

اما همه این ها به نظر می رسد راه مختلف از همان چیزی که گفت: پس از سه سال به علاوه تکنولوژی مدیران را ندارد رئیس جمهور ایالات متحده بسیار جدی دیگر. و آنها حاضر به تحمل تهمت و بداخلاقی را به عنوان طولانی به عنوان آنها فکر نمی کنم آنها در حال رفتن به نوبه خود به چیزی جدی تر است.

اگر شما کسی که هنوز هم می خواهم برای دیدن رهبران ایستادن در مکان و محکوم کردن ایده های بد در ضبط دلیل مهم است که به مخالفت با ایده های بد قبل از تبدیل شدن آنها به ایده های محبوب — و من یکی از آن — پس از این موضع ناامید کننده است. و نگران کننده است. چرا که اگر ما یاد گرفته ایم یک چیز از مغلوب ساختن پیشی جستن دوران این است که کارهای غیر قابل تصور تبدیل شدن واقعی همه چیز بسیار سریعتر و خیلی بیشتر از ما هرگز از خواب.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن