چرا کشاورزان آمریکایی در حال پرتاب کردن تن شیر

به عنوان coronavirus در ادامه به تغییر تقریبا در هر جنبه ای از زندگی در آمریکا, در آمریکا مزارع آن منجر به تخر

توسط NEWSOULS در 29 خرداد 1399

به عنوان coronavirus در ادامه به تغییر تقریبا در هر جنبه ای از زندگی در آمریکا, در آمریکا مزارع آن منجر به تخریب گسترده از مواد غذایی تازه. این اتفاق می افتد در زمانی که میلیون ها نفر از آمریکایی ها در حال برخورد با یک رشد بحران گرسنگی. این همه به دلیل یک شکست در مواد غذایی زنجیره تامین است.

شیر, به عنوان مثال. از آنجا که بسیاری از مدارس و کسب و کار بسته اند و با توجه به مستندات لبنی و کشاورزان در سراسر کشور را که محصولات برای صنعت مواد غذایی خدمات باید جایی برای ارسال خود را شیر. این بدان معناست که جعبهها از مدرسه کارتن شیر با هیچ جایی برای رفتن و 40 پوند بلوک های پنیر با رستوران ها که به آنها نیاز دارید. مازاد محصول منجر به دامداران آزادسازی میلیون ها گالن شیر است.

در این ویدئو بالا ما لبنی کشاورزان کمک به توضیح دهد که چرا آن را آسان به تغییر مسیر عرضه شد که از رفتن به مدارس و کسب و کار به فروشگاه های مواد غذایی و یا مواد غذایی بانک ها به جای. و این که آیا آن شیر و پیاز و یا تخم مرغ ما کشف که چرا coronavirus زنجیره تامین مشکل نخواهد بود تعمیر آسان.

شما می توانید این فیلم و تمام از بورسی را در یوتیوب. اگر شما علاقه مند به حمایت از ما تصویری روزنامه نگاری شما می توانید تبدیل به یک عضو از Vox تصویری آزمایشگاه در یوتیوب.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن