سفید شکایت سنت لوئیس زیرا رئیس پلیس

برای بزرگنمایی کلیک کنید دنی WICENTOWSKI لوئیس پلیس سرهنگ سرهنگ لارنس اوتول. چه کسی شما را مجبور به پ

توسط NEWSOULS در 23 اردیبهشت 1399
برای بزرگنمایی کلیک کنید St. Louis police Lt. Col. Lawrence O'Toole. - DANNY WICENTOWSKI
  • دنی WICENTOWSKI
  • لوئیس پلیس سرهنگ سرهنگ لارنس اوتول.

چه کسی شما را مجبور به پرتاب گاز اشک آور به رئیس پلیس در این شهر ؟

تازه کردن نظارت موفق جرم بازداشت صدها نفر از مردم برای اعتراض به تبرئه یک سفید ex-cop در نقطه خالی قتل یک مرد سیاه پوست به manhandling از شبان, فلفل اسپری از روزنامه نگاران حرفه ای-پایان دادن به ضرب و شتم یک پلیس مخفی شهر پلیس این وحشت از کسب و کار و بله سیل محله با دود و گاز اشک آور, St. Louis پلیس سرهنگ سرهنگ لارنس اوتول احساس او انجام داده بود همه او می تواند برای قفل کردن شغل.

اما پس از آن با توجه به اوتول به طرح دعوی علیه این شهر همه چیز رو تمام نژادی است.

کت و شلوار که برای اولین بار گزارش شده توسط St. Louis Post-Dispatch, یادداشت که اوتول بود: طالبان در اواخر سال 2017 که او عضو دیگر نامزدها برای کار دائم در تالارهای عمومی. سابق شهرستان پلیس Jason Stockley یافت شده اند نه به جرم قتل که در ماه سپتامبر برای کشتن آنتونی Lamar Smith در سال 2011 و مردم هنوز هم تا به حال نقل مکان کرد.

اوتول می گوید: این انجمن راه اندازی شد.

"این جلسات انجام شد در راه طراحی شده برای تحقیر و شرمسار شاکی بر اساس نژاد خود را" طرح دعوی در دادگاه می گوید. "متهمان موفق به کنترل جلسات و شرکت کنندگان خود را به طوری که جلسات بودند هرج و مرج و شاکی رد شد این فرصت را به شرکت در یک نمایشگاه و راه معنی دار."

در طول داغ هفته از تظاهرات اوتول حال ترجیح داده به صحبت با مردم از طریق کنفرانس های مطبوعاتی منتشر شده در مطبوعات و اقدامات خود را پلیس ضد شورش است. در حالی که پروکسی در تیم SWAT و "نافرمانی مدنی" واحد بودند پستال های عمومی در راه است که یک قاضی فدرال به عنوان "خودسرانه و تلافی جویانه," اوتول تا به حال به طور کلی مانده از فریاد فاصله از منتقدان خود را.

اما انجمن ها به ارمغان آورد و او را در مقابل افرادی که نه تنها به درک زیبایی به خوبی اجرا کتری آنها می خواستند او را به اخراج می شود. او فریاد زد پایین در یک جلسه عمومی در دسامبر 2017 در سنت لوئیس دانشکده حقوق دانشگاه. معترضان اجازه دهید دیگر پنج فینالیست صحبت می کنند از جمله سفید عمده از دالاس' police department, اما آنها heckled او را به عنوان او تلاش کرد تا خود را به عنوان یک قهرمان پولیس جامعه.

کمتر از دو هفته بعد در 27 دسامبر 2017, این شهرستان برداشت عمده جان هیدن که سیاه است که بعد از آن رئیس. اوتول می گوید: عمومی مدیر ایمنی Jimmie ادواردز به او گفت: "اگر Jason Stockley اتفاق نمی افتد شما خواهد بود رئیس پلیس."

بخش پاسخ به Stockley تظاهرات در واقع در سمت چپ یک میراث. شهر و اوتول در حال حاضر اهداف از بیش از بیست دعاوی مدنی ثبت و از طرف معترضان و دیگران که می گویند آنها اسپری فلفل, بازداشت و, در برخی موارد, مورد ضرب و شتم توسط پلیس. یک کت و شلوار ثبت نام نزدیک به 350 شهرستان افسران پلیس از جمله o'toole, ادعا آنها به طور غیر قانونی به توطئه دستگیری و سوء استفاده معترضان در تظاهرات.

چوب خط حساب کردن از دعاوی شامل یکی ظ توسط کارآگاه لوتر سالن که می گوید: افسران "ضرب و شتم از او مانند رادنی کینگ" در حالی که او در نما به عنوان معترض. افسران لگد او را شکست روی تلفن همراه خود را با باتوم و او را برداشت و ناودان در پیاده رو — دو بار باعث تغییر زندگی بازگشت صدمات با توجه به کت و شلوار خود را. آمریکا وکیل ثبت فدرال اتهامات علیه پنج شهرستان پلیس متهم pummeling سالن یا پوشش آن است. دو مجرم و دیگران هنوز در انتظار محاکمه است.

این مورد شامل پیام های متنی از تحت تعقیب افسران gleefully چت در مورد شلاق جهنم از معترضان. صبح روز بعد از حمله در سالن جرم و دستگیری از مردم به دام افتاده در یک پلیس کتری اوتول bragged که "پلیس متعلق به شب."

Police fired tear gas canisters into the streets of the Central West End on September 15, 2017. - DANNY WICENTOWSKI
  • دنی WICENTOWSKI
  • پلیس با شلیک گاز اشک آور در قوطی به خیابان های مرکزی در پایان غرب در 15 سپتامبر 2017.

هنگامی که این نوع از رهبری شکست خورده به زمین او او شغل اوتول شروع اتصال نقطه. نمایندگی Stockley وکیل نیل Brutranger سابق اقدام ارشد مدعی است که آن را روشن او گذشت بیش برای موقعیت دائمی است زیرا او سفید است.

"ترویج/استخدام فرایند رخ داده است و در مدت کوتاهی پس از Stockley شورش است که به لحاظ نژادی با انگیزه" طرح دعوی در دادگاه می گوید. "این ناآرامی ایجاد انگیزه در بخشی از متهمان حاضر به ترویج شاکی و چنین عناد برخاسته از شاکی مسابقه است."

O'toole, پیش نمایش طرح دعوی در دادگاه در شکایت به کمیسیون فرصت های برابر شغلی در ماه ژوئن سال 2018 است. او در حال حاضر تحت پیگرد شهرستان ها و رئیس جدید, رئیس هیدن. او مدعی هیدن انتقام در برابر او خودداری a $6,000 پرداخت افزایش افزایش از پول مورد تایید رای دهندگان و اهدا در جولای 2018 به هر عضو دیگر از گروه.

این همه اضافه می کند تا به یک "دشمن محیط کار به دلیل ملیت و نژاد" کت و شلوار می گوید.

"به عنوان یک نتیجه از متهمان اقدامات و عدم عمل شاکی دهکدهای از دست داد و در ادامه به از دست دادن دستمزد و مالی دیگر حوادث و مزایای اشتغال را تجربه کرده است عدم تشخیص داده عاطفی و درد و رنج و تحقیر و خجالت روانی غم و اندوه ناراحتی و از دست دادن لذت بردن از زندگی متحمل شده است و ادامه خواهد داد به متحمل شدن هزینه های وکیل و هزینه های در ارتباط با این موضوع" کت و شلوار می گوید.

O'toole, درخواست برای حداقل $25,000 و دیگر "اعلام و تاکیدی رهایی" به این حق است.

ما ضمن استقبال از راهنمایی و پیشنهادات و انتقادات. ایمیل نویسنده در doyle.murphy@riverfronttimes.com و یا در توییتر دنبال کنید در @DoyleMurphy.

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن