چه چیزی را از مغلوب ساختن پیشی جستن "لحن جدید" در Covid-19 جلسات

رئیس جمهور تهمت بود در مقابل دوربین در روز سه شنبه به مختصر ملت در دولت آمریکا coronavirus پاسخ برای اولین بار

توسط NEWSOULS در 2 مرداد 1399

رئیس جمهور تهمت بود در مقابل دوربین در روز سه شنبه به مختصر ملت در دولت آمریکا coronavirus پاسخ برای اولین بار در هفته.

"چین ویروس شریر و خطرناک است. ما آموخته اند که یک معامله بزرگ در مورد آن و کسی که اهداف آن را," او گفت:. "ما در روند در حال توسعه یک استراتژی است که رفتن به بسیار بسیار قدرتمند است."

این فرصتی بود برای رئیس جمهور را به حال خود روایت پس از موج منفی عناوین خبری در مورد افزایش Covid-19 موارد و مرگ و میر. و آن را تبدیل به یک ویترین برای, جدید, بیشتر لحن غم انگیز است که کاخ سفید می خواهد به ارائه به عموم و بازتاب پایدار اضطراب بیش از همه گیر و عمومی نارضایتی فدرال پاسخ.

به روز سه شنبه در کنفرانس مطبوعاتی نشان داد اما تهمت مبارزات را به طور کامل رها التهابی لفاظی حتی در هنگام خواندن از یک اسکریپت و نشان دادن احترام بیش از حد معمول به نظر کارشناس. برای استارت, او هنوز هم اصرار دارد در تماس SARS-Cov-2 "در چین است. virus."

این معمول تبدیل شده است در مغلوب ساختن پیشی جستن عصر: کاخ سفید می خواهد به رد با غالب رسانه های روایت در حالی که به طور همزمان در تلاش برای استخراج اخبار مثبت پوشش با پایه و غم انگیز چشم انداز. اما تهمت هذلولی و مقابله با طبیعت باعث می شود آن را دشوار است برای حفظ هر گونه تغییر.

رسانه ها ساخته شده املاک اشتباهات در آن Covid-19 پوشش. اما بسیاری از کارشناسان بهداشت عمومی و پژوهشگران ریاست جمهوری رهبری صحبت کردم به نظر مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و coronavirus به شدت ناقص است. در میان کاستی های خود را در حال تاسیس الگوی اعتیاد به مواد مخدره چرخش و اطلاعات غلط.

"ما شاهد آنچه اتفاق می افتد در شرایطی منسجم فدرال رهبری قرار می دهد که بهداشت عمومی برای اولین بار گفت:" آنجلا راسموسن یک virologist در دانشگاه کلمبیا.

راج Pillai که نوشته است در انتخابات ریاست جمهوری رهبری و فصاحت و بلاغت در طول بحران به من گفت روز دوشنبه: "من تقریبا می ترسم که این جلسات در مورد به راه اندازی مجدد."

اگر تهمت می توانید از چوب حقایق و ارائه اطلاعات دقیق در مورد این بیماری همه گیر به مردم آمریکا در اواخر بهتر از هرگز. اما او داده است مردم مقدار زیادی از دلایل به شک او می تواند به حفظ هر گونه تغییر در لحن.

حقایق بر روی زمین در حال وخیم. جدید Covid-19 مورد بوده است نوردی پیوسته برای بیش از یک ماه است. روزانه جدید مورد تعداد تا به حال غوطه ور در زیر 20,000 در اوایل ماه ژوئن است اما در طول چند روز گذشته آن رسیده است که نزدیک به 80,000. بستری شدن در بیمارستان را همسان خود بهار اوج با حدود 60000 آمریکایی ها در حال حاضر در یک بیمارستان با کوروناویروس. و در حال حاضر مرگ و میر در حال افزایش بیش از حد, بیش از 1000 نفر در یک روز در این هفته برای اولین بار از ماه مه.

در چند روز وجود خواهد داشت بیش از 4 میلیون تایید Covid-19 نفر در ایالات متحده است. بیش از 142,000 آمریکایی درگذشت, در این بیماری همه گیر. هر منحنی روند در جهت اشتباه است.

Covid پیگیری پروژه

کاخ سفید در تلاش بود تا با قلم مو دور نگرانی از coronavirus تجدید حیات به عنوان بی دلیل اعتیاد به مواد مخدره رسانه. حدود یک ماه پیش معاون رئیس جمهور مایک پنس اعلام شده در وال استریت ژورنال op-ed: "وجود ندارد Coronavirus 'موج دوم.'" استدلال خود را نادیده گرفته و این آمار اولیه شاخص که Covid-19 صعودی شد دوباره و در حال حاضر ما پایدار بدترین کشش از همه گیر پس از وقوع انفجار در شهر نیویورک در ماه آوریل است.

که ناخوشایند برای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. همانطور که نیویورک تایمز گزارش داد بیش از آخر هفتهکاخ سفید تلاش شده است از بهار به تغییر برای همه گیر پاسخ از دولت فدرال ایالات متحده است. آنها می خواستند به تصویر کشیدن خود را به عنوان انجام می شود به اندازه کافی برای حمایت از ایالات متحده و به نوبه خود خود را به جای تمرکز به یک بهبود اقتصادی پیش از انتخابات ماه نوامبر.

اما این ویروس هنوز در حال گسترش و بیشتر مردم آلوده پایان در بیمارستان و یا مرگ. در ضمن کاستی در فدرال پاسخ تبدیل شده اند بیشتر مشهود است. در حالی که این کشور آزمایش ظرفیت افزایش یافته است و بسیاری از ماه مارس وجود دارد هنوز هم چسبیده امتیاز در زنجیره تامین. در برخی از مکان ها می توانید آن را بیش از یک هفته برای دریافت نتایج آزمون. که ارائه آنها را بی فایده برای اهداف تماس با ردیابی فرایند شناسایی افرادی که به طور بالقوه در معرض Covid و درخواست از آنها برای منزوی کردن خود است. این استراتژی این است که چگونه کشورهای دیگر staved کردن شیوع بیماری های جدید اما ما تا کنون موفق به ساخت یک کافی تست-ردیابی-منزوی کردن برنامه.

یک هفته پیش مغلوب ساختن پیشی جستن سابق رئیس ستاد میک Mulvaney گفت: پروندههای انباشته شده در امریکا coronavirus تست شد و "غیر قابل توجیه." مریلند رژیم صهیونیستی. لری هوگان جمهوری نوشت: واشنگتن پست op-ed excoriating مغلوب ساختن پیشی جستن دولت پاسخ:

من می خواهم به تماشای به عنوان رئیس جمهور عنوان شیوع این بیماری را به شدت و به عنوان کاخ سفید موفق به موضوع عمومی هشدارها در قرعه کشی 50-دولت استراتژی و یا اعزام پزشکی دنده و یا فن های نجات غریق از ملی ذخایر به بیمارستانهای آمریکایی. در نهایت روشن شد که انتظار در اطراف برای رئیس جمهور برای اجرا ملت پاسخ نا امید کننده بود; اگر ما به تاخیر افتاد دیگر هیچ, ما می شود محکوم بیشتری از شهروندان ما به درد و رنج و مرگ است. بنابراین هر فرماندار رفت و خود را در راه است که چگونه ایالات متحده به پایان رسید تا با چنین آمیخته پاسخ.

نظرسنجی ها نشان می دهد مردم آمریکا است به همان اندازه نسبت به مغلوب ساختن پیشی جستن عملکرد در مهار شیوع بیماری. و او کاهش یافته است به مراتب پشت سر دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن در سال 2020 انتخابات رای گیری.

مکرر با سرفصل های مورد Covid-19 تجدید حیات و در روزهای اخیر در مورد کاخ سفید چرخش مبارزات علیه حکومت دانشمندان و مغلوب ساختن پیشی جستن طرح به چشم پوشی از Covid-19 بود دیگر خوش طعم.

"این جلسات مطبوعاتی به سادگی کاخ سفید پیشکش یک ضد روایت است که ارائه شده توسط رسانه های جریان اصلی در حال حاضر که ما شاهد افزایش موارد می گوید:" جیم Kuypers یک Virginia Tech ارتباطات استاد که نوشته شده است کتاب در ریاست جمهوری و بلاغت و اخبار رسانه ها "و همچنین به مطرح کردن حقایق است که حذف و یا نادیده گرفته شده توسط رسانه های جریان اصلی در آن پوشش همه گیر حقایق است که ممکن است کمک به کاخ سفید است."

قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان تریبون به مختصر ملت دوباره در روز سه شنبه, خطر, مشاور ارتباطات, پیتر Sandman گفت: من اولین چیزی که تهمت باید اذعان کرد که همه در این کشور در تلاش است در حال حاضر. که بیشتر یا کمتر از این پیام رئیس جمهور به عنوان او باز سخنان خود در روز سه شنبه.

"این احتمالا متاسفانه بدتر قبل از آن بهتر می شود" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. "چیزی که من دوست ندارم گفت: در مورد همه چیز, اما این راه آن است."

برای مغلوب ساختن پیشی جستن است که در توصیف خود را به عنوان یک مشوق برای این کشور برای توجیه بی امان خود را خوش بینی در مورد Covid-19 حتی به عنوان خبر بد انباشت اشیاء بدست آمده بود که قابل توجه کمک هزینه. و آن روز آمد و پس از او تا به حال ساخته شده, ترین, قوی, حمایت از ماسک-پوشیدن, به tweeting, یک عکس از خود را با یک ماسک بر روی پس قبلا صدایی تردید از سودمندی خود را. در طرز سخن گفتن از واشنگتن, سیاسی, خبرنگاران, این برای تلفن های موبایل مانند یک محوری از رئیس جمهور.

و از یک بحران ارتباطات نظر وجود دارد بحث شود که بهتر است برای رئیس جمهور شروع به گرفتن coronavirus بیشتر به طور جدی در این اواخر امروز از هرگز. همه در همه ، آن را نمی ممکن است پیروزی او بسیاری با هم دارند و در میان رسانه ها و یا شک و تردید در رای دهندگان و قطعا وجود خواهد داشت برخی از افراد در پایگاه خود miffed با هر درک امتیازات به منتقدان. اما آن را نیز ممکن است اطمینان مردم که معمولا تمایل به حمایت از او اما نا امید شده توسط دولت او را سهل انگار coronavirus پاسخ.

"من کاملا فکر می کنم اواخر بهتر از هرگز" Sandman گفت. "من گمان می کنم بسیاری از پایگاه خود خواهد بود برطرف شده است. آنها تقریبا به عنوان نگران Covid-19 خود را به عنوان ضد مغلوب ساختن پیشی جستن و آنها می خواهم خوش شانس برای جلوگیری از احساس که در حمایت از رئیس جمهور بدان معنی است که آنها باید برای شانه کردن بیماری همه گیر."

مغلوب ساختن پیشی جستن است همچنین برای استفاده از این جلسات برای به تصویر کشیدن این کشور که در آستانه غلبه بر coronavirus. و در حالی که واقعیت تلخ از افزایش مرگ و میر و افزایش موارد نمی توان نادیده گرفت وجود دارد برخی از خبر خوب برای گفتن و تهمت برجسته به عنوان بسیاری از نقاط مثبت به عنوان او می تواند در طول روز سه شنبه جلسه.

پزشکان از شناسایی روش های درمانی (remdesivir دگزامتازون) و پروتکل های درمان (قرار دادن بیماران در یک "مستعد" موقعیت قفسه سینه به پایین زمانی که آنها در یک ونتیلاتور) که می تواند منجر به نتایج بهتر. تا کنون افرادی که تا پایان بستری در این آخرین Covid موج در حال مرگ هستند به عنوان اغلب به عنوان بستری بيماران قبلا در این بیماری همه گیر. نگاه به آینده چندین واکسن نامزدها نشان داده اند که نتایج امیدوار کننده در آزمایش های اولیه هر چند مهم ترین آزمون ها در اثر هنوز به آمده است.

اما ما پاسخ این است که هنوز هم ناکافی است. تست عقب جدی هستند hinderance به توانایی آمریکا در مسیر ویروس را گسترش و شامل شیوع بیماری های جدید. اکثر ایالت ها و شهرهای هنوز قادر به استخدام مردم به اندازه کافی برای انجام تماس ردیابی و کاخ سفید گزارش شده است که شک و تردید از تخصیص بیشتر بودجه فدرال برای کسانی که برنامه های.

و مغلوب ساختن پیشی جستن هنوز هم نبود بازی را مستقیم با همه حقایق خود را در روز سه شنبه جلسه. او افتخار است که ما در حال انجام است بیشتر Covid تست از اتحادیه اروپا اما مقیاس در امریکا شیوع بسیار بدتر از بسیاری از اروپا در این نقطه است. رفتن توسط تست مثبت رای — یک پروکسی خوب برای اینکه یک کشور انجام شده است به اندازه کافی تست نسبت به شیوع; پایین تر بهتر است — ما هنوز در حال مبارزه با یک تست مثبت رای بیش از 8 درصد است. بسیاری از کشورهای اروپایی به شرح زیر 4 درصد است که در محدوده ای که نشان دهنده کافی تست به گفته کارشناسان.

این نگرانی که برنده خواهد شد استفاده از این جلسات نه به عنوان یک mea culpa و فرصت را به مجموعه ای از رکورد مستقیم با آمریکا در Covid-19 اما به چرخش خیالی روایت است که تحت الشعاع مشکلات کشور و خدمت در درجه اول به عنوان کمپین علوفه پیش از رای دهندگان تصمیم بر مغلوب ساختن پیشی جستن گشتند.

این واقعیت است که مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد در سه شنبه جلسه خود را بدون هر گونه دانشمندان طرفین او تقویت آن ترس است.

"اگر چه آن را بسیار مهم است برای یک رهبر برای برقراری ارتباط به طور منظم در طول بحران (به عنوان مثال FDR را پای بخاری چت) هدف باید به اطلاع آرام و متحد; به رنگ واقعی اما دست یافتنی آینده و نشان دادن راه" Rajnandini Pillai, یک استاد مدیریت است که دارای تخصص در رهبری در دانشگاه ایالتی کالیفرنیا در سن مارکوس به من گفت. "من می ترسم که او جلسات ممکن است انجام بیش از آسیب خوب است چرا که این رئیس جمهور است که قصد بازاریابی نفس دروغ به خدمت خود گروههای هدف."

رسانه ها ساخته شده است سهم خود را از اشتباهات در آن Covid-19 پوشش. Recode پیتر کافکا تحت پوشش آنها را به خوبی. در اوایل گزارش های خبری موفق به انتقال قطعیت ظهور پاتوژن و تحولات در درک علمی از این بیماری مانند در اثر ماسک — ممکن است اضافه شده به تصورات غلط در مورد این بیماری همه گیر و بی اعتمادی از دانشمندان است. این تصمیم توسط بسیاری از کارشناسان بهداشت عمومی به تایید بازداشت معترضان به خشونت پلیس پس از هشدار برای ماه ها در مورد خطرات ناشی از همایش بزرگ نیز ممکن است پاشیدند عمومی شک و تردید. (شواهد نشان می دهد تظاهرات — در خارج از منزل و با بسیاری از ماسک — ممکن است منجر به بزرگ خوشه در موارد.)

اما سازمان های خبری نیز در پا که در آن دولت فدرال استعفا مسئولیت آن: در گزارش Covid-19 داده ها در انتقال بهداشت عمومی راهنمایی و آماده سازی عمومی برای احتمال طولانی مدت از این بحران است. مغلوب ساختن پیشی جستن از سوی دیگر استفاده از پلت فرم خود را به استوک سیتی نژادی animus, بی اعتبار کارشناسان و فشار بی دلیل اعتیاد به مواد مخدره.

این جلسات هستند غیر قابل انکار یک فرصت برای او برای حمله جدید تن. شاید این بار آن را به چوب. در این جلسه خبرنگار پرسید: مغلوب ساختن پیشی جستن اگر او مورد علاقه بیشتر پول فدرال برای تست پس از ارسال گزارش داده بود که کاخ سفید مخالف بود به تخصیص بودجه های بیشتر در آینده Covid-19 امداد لایحه.

"اگر پزشکان و متخصصان احساس می کنید که حتی اگر ما در یک سطح است که هیچ کس تا به حال خواب ممکن است که آنها می خواهم به انجام بیشتر من را با آن خوب" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

تمام وعده و خطر از جلسات نازل شد در آن جمله است. وجود دارد احترام به مشاوره. اما پس از آن نیز وجود دارد مبالغه. است و همیشه خواهد بود مغلوب ساختن پیشی جستن تجربه.

اما آن را در واقع یکی دیگر تکرار لفظی شکوفا در مغلوب ساختن پیشی جستن سخنان که در سمت چپ من تردید رئیس جمهور است و واقعا بر یک تن. دانشمندان در تلاش بوده اند که برای سال ها به حرکت به دور از عادت قدیمی از شناسایی یک بیماری با آن محل از مبدا.

بیش از حد اغلب چنین شعارهای استفاده شده است برای بد نام کردن و طرد افراد غیر سفید پوست مردم است. در حالی که مقامات دولت و متحدان بارها با اشاره به کروناویروس به عنوان چینی ویروس یا ووهان ویروس و یا حتی بیشتر آشکارا نژادپرستانه "کونگ آنفولانزا" آمریکایی های آسیایی تبار بوده است به اهداف از تبعیض در گیر و رئیس جمهور است که به وضوح با تکیه به سگ سوت هدف قرار دادن سفید آمریکایی به عنوان بهترین امید برای انتخاب مجدد.

بنابراین شاید نباید آن را هیچ جای تعجب است که سه بار در چند دقیقه اول از جلسه خواندن از خود آماده متن مغلوب ساختن پیشی جستن با اشاره به Covid-19 به عنوان "چین virus."

که همواره استراتژی. پس حداقل در یک راستا تن بود که واقعا بسیار متفاوت در همه. این است که مغلوب ساختن پیشی جستن است.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن