روسیه هموار کرده است راه را برای پوتین به رئیس جمهور برای زندگی

ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه فقط آنچه که او می خواست از یک اخیر رای: روکش محبوب حکم در یک برنامه است که اجا

توسط NEWSOULS در 13 تیر 1399

ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه فقط آنچه که او می خواست از یک اخیر رای: روکش محبوب حکم در یک برنامه است که اجازه می دهد تا او را به ماندن در قدرت به مراتب فراتر از خود را در مدت زمان محدود — و اساسا می تواند او را رئیس جمهور برای زندگی است.

در جولای 1, روسیه, شمارش نتایج حاصل از یک هفته رای کشور در کشت و اصلاحات در قانون اساسی از جمله اصلاح قانون اساسی است که اجازه می دهد پوتین به هیچ کس محدودیت مدت باقی می ماند و رئیس جمهور تا 2036. چنین نتیجه انتظار بود و تا حد زیادی از پیش تعیین شده با توجه روسیه سابقه طولانی تقلب در انتخابات. این آخرین رای نیز شاهد برخی, خوب, بی نظمی.

پوتین که در قدرت بوده در روسیه یک راه یا دیگری از سال 1999 برنامه ریزی شده بود به ترک دفتر در سال 2024 هر چند اکثر ناظران نمیفهمد او به احتمال زیاد پیدا کردن یک راه برای کشیدن که از. رهبر روسیه طرح شد واضح تر این راهپیمایی که در مراحل اولیه از coronavirus بحران پارلمان روسیه نعوظ کشیده یک دسته کامل از پیشنهاد تغییر قانون اساسی. آنها شامل یک نیشگون گرفتن و کشیدن است که تنظیم مجدد ریاست جمهوری محدودیت های است که می تواند به طور موثر پوتین رئیس جمهور روسیه برای بقیه عمر خود را و یا حداقل بیشتر از آن (او خواهید بود 83 در 2036).

در آن زمان پوتین پیشنهاد برگزاری یک رای کشور در ماه آوریل به محبوب پشتوانه برای این تغییرات اما کرملین به تعویق افتاد و این رای به دلیل coronavirus. آنها در نهایت از آن برگزار شد این هفته.

اما در اینجا لذت بخشی: پوتین را در واقع لازم نیست مردم به این تغییرات رای; او در حال حاضر می خواهم بدست لازم تایید از مجلس به دولت های منطقه و دادگاه.

در واقع نه تنها به حال اصلاحات قانون اساسی در حال حاضر تصویب شده است به تازگی اصلاح قانون اساسی بود و در واقع چاپ شده و فرستاده شده به کتاب فروشی ها برای فروش — قبل از رای دادن حتی اتفاق افتاده است.

این بدان معنا نیست که این رای مهم نیست هر چند. آن را فقط به یک دلیل مختلف. پوتین ممکن است مورد نیاز مردم, رای, اما او می خواست آنها را -- بسیاری از آنها را — به سعی کنید برای مشروعیت بخشیدن به قدرت گرفتن و به کمک سیگنال به خصوص به روسیه قدرتمند نخبگان که پوتین هنوز هم مرد.

و همانطور که انتظار می رفت او آرا او می خواست: با توجه به روسیه کمیسیون مرکزی انتخابات بیش از 77 درصد از رای دهندگان به حمایت از تغییر قانون اساسی روسیه. البته پوتین همیشه رفتن را به نفع خود یک راه یا دیگری, با تشکر از همه انتخابات shenanigans او می خواهم در جای خود قرار دهید (بیشتر در مورد که در یک بیت).

بنابراین پوتین رو تایید برای طول عمر و امنیت شغلی حداقل بر روی کاغذ.

اما رئیس جمهور روسیه است که در یک بیت بیشتر موقعیت مخاطره آمیز از رای گیری برگه ممکن است نشان می دهد. اقتصاد کشور راکد باقی می ماند و درست شد قبل از همه گیر رسید. آن را ممکن است تا حدودی چرا پوتین می خواستم این رای در حال حاضر.

"این بسیار مضحک وضعیت" توماس ریچارد فرای استاد از فروپاشی شوروی سابق سیاست خارجی در دانشگاه کلمبیا به من گفت. اصلاحات قانون اساسی هستند "برای گرفتن قدرت که در حال انجام است در برخی از راه, از موضع ضعف و نه قدرت."

رای گیری آغاز شد ژوئن 25, دادن رای دهندگان حدود یک هفته به رأی گیری در فرد است. روسیه لغو همه از آن coronavirus محدودیت روز قبل از رای گیری آغاز شد, مشخص شده با یک خوبی بزرگ رژه.

رای گیری ایستگاه های راه اندازی شد بیش از همه از جمله مکان هایی مانند تنه از ماشین ها و همچنین تنه واقعی درختان. رای گیری آنلاین نیز نورد هر چند حداقل یک روزنامه نگار روسی گزارش داد که سیستم اجازه را به او رای دو بار حضوری و یک بار آنلاین با توجه به واشنگتن پست.

ناظران اشاره کرده اند بسیاری دیگر از بی نظمی در روند مهمترین گزارش های فراوان از کارفرمایان فشار کارکنان خود را به اصلاحات. کارشناسان به من گفت این معمولا اتفاق می افتد در انتخابات به خصوص در بخش دولتی و گزارش ها نشان می دهد که مبارزات انتخاباتی مستقر شد کاملا به شدت در طول این آینده رای بدهند.

حتی بیشتر craftily هر چند اصلاح به تغییر پوتین مدت محدود نیز به نظر می رسد در انتخابات با بسیاری از دیگر اصلاحات که برخی از آنها بسیار محبوب است. آنها شامل یک تضمین حقوق بازنشستگی اصلاح تعریف شده است که ازدواج بین یک مرد و یک زن است و دیگری که در تأیید روسها اعتقاد به خدا. وجود نزدیک به 200 و در مجموع با توجه به وال استریت ژورنال.

و اینها همه با هم بسته بندی شده در یک واحد بالا یا پایین رای — که به معنای اگر شما می خواهید یک حقوق بازنشستگی تضمین و یا اگر شما می خواستم به آن را فوق العاده روشن شما و هم میهنان شما واقعا اعتقاد به خدا و سپس آه که همچنین بدان معنی است شما فقط رای به تصویب یک عمر پوتین در انتخابات ریاست جمهوری. کرملین نیز مبارزه کرد و در این محبوب تر مسائل مربوط به آنها را محور از آرا و کمرنگ جلوه دادن تمام آن مدت محدود ،

"آنها حواس او را پرت زیرا بدیهی است که قصد به دست آوردن یک رای مثبت برای پوتین برای ماندن در" آقا اندرو چوب دانشیار شخص از روسیه و اوراسیا برنامه در چتم هاوس که در خدمت به عنوان بریتانیا سفیر ایران در روسیه از سال 1995 تا سال 2000 به من گفت.

با توجه به این جای تعجب نیست که مخالفان دولت روسیه به نام رای شم.

"ما هرگز به رسمیت شناختن این نتیجه" آلکسی ناوالنی یکی از روسیه برجسته ترین رهبران مخالف گفت. Coronavirus و اجتماعی فاصله گرفتن محدودیت هایی که ممنوع تجمع جرم — تا به حال نیز آن را به چالش کشیدن برای منتقدان پوتین به صدای نارضایتی خود را و یا اعتراض قبل از رای گیری تا حدودی آرام ممکن است مخالف است.

اما باز هم پوتین نیست از نظر فنی نیاز نزدیک به 78 درصد از روس ها به رای دادن برای اصلاح. این تغییرات عمدتا یک معامله انجام می شود. اما پوتین می خواستم بگم که همه این افراد مورد حمایت این طرح است. که بخش بزرگی از آنچه که این رای مورد است.

پوتین پیروزی در این "همه پرسی" ممکن است به نظر می رسد در نگاه اول به تاکید پوتین محبوبیت — حداقل پوتین همه می خواهم به این باور است که. اما رئیس جمهور روسیه مواجه شده است و فشار زیادی به تازگی و که ممکن است همچنان به ساخت و پس از همه گیر و یک بحران اقتصادی است.

این ممکن است محبوبیت خود را آغشته به پایین ترین نقطه آن تا کنون: 59 درصد است. و در حالی که مطمئن 59 درصد است که هنوز هم بسیار قابل توجه (مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان مثال تا کنون نشده cracked 49 درصد) آن را از حدود 70 درصد در اوایل سال. اقتصاد روسیه نیز همچنان به مبارزه است. کاهش قیمت نفت و تحریم های غرب روسیه بین المللی گناهان از اوکراین به انتخابات دخالت کرده اند تحت فشار به اقتصاد روسیه است. پوتین تلاش برای آن را افزایش نیز floundered; $400 میلیارد طرح محرک اقتصادی هنوز تحویل داده وعده رشد. و این بحران ممکن است به تعمیق حالا که کل جهان با آن مواجه است یک رکود طولانی مدت.

دقیقا چقدر بد coronavirus وضعیت در روسیه است که هنوز کمی ابری; کشور گزارش شده بیش از 660,000 موارد — سوم-بسیاری از موارد در جهان پس از آمریکا و برزیل — و کمتر از 10000 مرگ و میر. آن را بعید است که این آمار کاملا دقیق ، اما حتی اگر این تعداد با کمی تلفات در آینده نزدیک به احتمال زیاد نمی تواند به عنوان بد آن را به عنوان شده است در برخی دیگر از کشورهای غربی (به طور خاص ایالات متحده است که بیش از 2.7 میلیون مورد تأیید و بیش از 128,000, مرگ و میر, در جولای 2.)

خرید اینترنتی از همه این است که هنوز هم به طور گسترده مشخص نیست که ممکن است به همین دلیل پوتین کشف و ضبط لحظه به فشار از طریق این تغییر قانون اساسی در این زمان از عدم قطعیت.

همه پرسی بود "راه را برای پوتین بگو من هنوز هم در اینجا. من یکی با محبوب حکم. همه آرام را به عنوان یک راه برای نشان دادن قدرت خود" اورا جان رویتر استادیار در دانشگاه ویسکانسین-میلواکی به من گفت.

آن را به معنای ارسال یک پیام به مردم و به خصوص نخبگان — روسیه که در چنین آشفته بار آنها نیاز به پوتین رهبری بیشتر از همیشه.

پوتین خود را اساسا گفت: به همان اندازه پس از رای دادن: "ما هنوز هم بسیار آسیب پذیر در بسیاری از راه های ما انجام داده اند ما بهترین ما نیاز به ثبات داخلی و هم برای تقویت کشور و همه نهادهای آن او گفت:" در یک سخنرانی پنج شنبه.

اما سازماندهی ملی رای برای اثبات این نیست دقیقا الهام بخش که خیلی اعتماد به نفس ،

"بیشتر به کرملین است و سعی کنید برای رسیدن مردم به نوبه خود به رای دادن و شرکت در چیزهایی مانند بسته بندی هم همه این اصلاحات و یا اجازه می دهد نه رقبا به اجرا در برابر او سخت تر از آن است برای آنها را به مورد به طور متوسط روسیه که پوتین واقعا محبوب" ریچارد فرای به کلمبیا استاد گفت.

آن است که در موضع ضعف و نه قدرت که درست جریان پنهانی پوتین عمل می کند. و همه پرسی را بگویم روسیه و یا سایر نقاط جهان که بسیار مورد برنامه های آینده خود.

پوتین هنوز به طور رسمی اعلام کرد که او را دوباره اجرا پس از سال 2024 اما او تقریبا به طور قطع خواهد شد و اصلاح قانون اساسی حذف هر گونه سیاسی مانورهای رندانه و یا نگرانی بیش از یک جانشین است که ممکن است رخنه کرد.

"در یک راه عجیب و غریب من فکر نمی کنم این در واقع به ما می دهد بسیار جدید اطلاعات در مورد آنچه که نیت خود را در حال vis-à-vis 2024," رویتر گفت. "از آن باز می شود درب قانونا به او ماندن در — اما هیچ کس تا کنون فکر که اصلی ترین مانع برای او ماندن در این بود که مزاحم قانون که قرار بود در راه دریافت کنید.

"بنابراین من فکر می کنم سوال این است که هنوز در مورد آینده است که هنوز هم نوع باز," او اضافه شده است. "بدیهی است که هر یک از شرط بندی شانس خواهد ماند. اما شما می دانید که بسیاری از چیزهایی که اتفاق می افتد در حال حاضر و پس از آن."


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب