آنچه معترضان می خواهند و به همین دلیل آنها ممکن است آن را دریافت نمی کند

در درخشان اون سوی خاکستر سوخته از آشغال آتش و در میان plumes افزایش از سوختن پلیس Suv ها سوال قدیمی در آمریکا

توسط NEWSOULS در 15 خرداد 1399

در درخشان اون سوی خاکستر سوخته از آشغال آتش و در میان plumes افزایش از سوختن پلیس Suv ها سوال قدیمی در آمریکا زندگی سیاسی بار دیگر بازگشت: چه معترضان می خواهید ؟

پلیس پس از قتل تونی McDade, Breonna تیلور جورج فلوید و تعداد بی شماری از مردم سیاه و سفید, ایالات متحده آمریکا زده شده است تظاهرات هر دو خشونت آمیز و غیر خشونت آمیز ابراز غم و اندوه و خشم و خواستار تغییر پس از قرن ها از نژاد پرستی. در عین حال با آمریکا ريشه تعصب سیاسی و اختلال شیب دار headwinds ایستاده به تضعیف معترضان دستور کار است.

در گسترده ترین شرایط ممکن است ضد نژادپرستانه اعتراض سیاستمداران و متفکران مدافع برای کمتر ای اداره وجود و سرمایه گذاری در فقیر جدا جوامع — به عنوان به خوبی به عنوان خود مختاری برای کسانی که زندگی می کنند وجود دارد. سیاست ویژگی های مورد علاقه در داخل این ائتلاف انشعاب به طور گسترده ای از institutionalist اصلاحات از حزب دموکرات به رادیکال های پیشنهادی مشخص شده توسط جنبش برای سیاه و سفید زندگی می کند. در عین حال به طور کلی اجماع بر کمتر پلیس در جامعه بیشتر کنترل بیشتر سرمایه گذاری.

برای فعالان و متحدان خود را, با این حال شورش علیه خشونت پلیس و سیاست با هدف حل نژادپرستی سیستماتیک اغلب سقوط به مراتب از اصلاحات آنها برای رسیدن به هدف. چرخه آشنا است. پس از خشونت پلیس می آید اعتراض decrying آن است. سپس وارد کمیسیون ها و پانل های. اما غایب است پایدار سرمایه گذاری و اصلاحات — یک شکست است که بیش از حد اغلب محکوم به فنا جوامع به تحمل فقر و خشونت. اساسا این بدان معنی است که تظاهرات زمانی که آنها به پایان نمی خوب به پایان رسید.

روز جلوتر از قیام در بالتیمور پس از کشته شدن فردی, خاکستری, نویسنده Ta-Nehisi Coates نقد نقش افسران پلیس اختصاص داده شده است: "ماموران پلیس مبارزه با جرم و جنایت," او نوشت. "افسران پلیس هستند و نه مورد کارگران و نه معلمان و نه روان-بهداشت حرفه ای و نه مواد مخدر مشاوران. یکی از نشانه های چهل سال گذشته از آمریکا سیاست داخلی گسترده سردی در آن تفاوت است."

یک سال پس از بالتیمور را شورش این تا به حال تغییر کرده است. در یک سخنرانی در عدالت کیفری اصلاحات پس از آن رئیس جمهور, باراک اوباما, داد, در پی و در عین حال یکی دیگر از قیام در دالاس او castigated ایالات متحده برای اجتناب سلامت روان برنامه های زیر سرمایه گذاری در مدارس اجازه می دهد فقر به چرک underfunding دارو و درمان و سپس گفتن پلیس "شما یک مددکار اجتماعی شما پدر و مادر شما معلم هستید و دارو مشاور است."

در سال 2016 یک ائتلاف قوی از نژادی, عدالت سازمان تحت نام مورد جنبش برای زندگی منتشر سیاست پلت فرم تقطیر این سرخوردگی به فدرال و ایالتی و محلی طرح و خواستار "سرمایه گذاری در آموزش و بهداشت و ایمنی از مردم به جای سرمایه گذاری در جرم, caging, و آسیب رساندن به مردم سیاه."

این پلت فرم گسترده و فراگیر بلند پروازانه — گرفته شده بود و نه توسط سیاستگذاران فدرال. به خلاف آن منتشر شد همان سال که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که تهدید به ارسال نیروهای نظامی به پلیس سیاه ساکنان در شیکاگو برنده انتخابات ریاست جمهوری. در سال های پس از دولت او نه تنها نادیده گرفته و پیشنهادات ایجاد شده توسط جنبش برای زندگی, برای مثال, اما به طور فعال به دنبال سیاست های مخرب به زندگی از عقب نظارت پلیس به ایجاد مسیر برای نظامی پلیس است.

اما برگ برنده دولت تنها بخشی از مشکل است. کشش و برگشت به میانه قرن 20 و دهه پس از دهه اعتراض, تظاهرات ضد نژادپرستانه فعالان برآورده شده است با مطرح سیاسی محاصره موثر در خنثی کردن بسیاری از قوی ترین سطح اجتماعی تغییر سیاست است که آنها به دنبال.

در نزدیکی پایان دوران حقوق مدنی و خشونت آمیز تظاهرات جاروب ملت است. در شهرستانها مانند نیوآرک لس آنجلس و دیترویت, سیاه ساکنان در بخشی از شورش در اعتراض به خشونت پلیس و نسل از تبعیض است. برای سال فعالان محلی شده بود برای دفاع از جامعه کنترل از اجرای قانون است. آنها به جای ملاقات با وحشیانه نیروی.

برای درک بهتر ناآرامی های دولت فدرال ایجاد Kerner کمیسیون. مقامات موظف به پاسخ دادن به سه سوال اساسی: چه اتفاقی افتاد ؟ چرا این اتفاق می افتد ؟ آنچه می تواند انجام شود برای جلوگیری از اتفاق می افتد دوباره و دوباره ؟

گروه یافت سفید "نژاد پرستی" و "نژادی یهودی نشین" شد و اصولا مسئول شرایط اساسی است که موجب قیام.

"تبعیض نژادی و فقر ایجاد شده اند نژادی, محله یهودی نشین مخرب محیط زیست" در این گزارش بخوانید. "سیاه و سفید جامعه عمیقا دخیل در گتو" آن را ادامه داد. "سیاه و سفید و موسسات آن را ایجاد و سفید و موسسات حفظ آن و سفید جامعه اغماض آن است."

با وجود فراگیر, توصیه های گسترده سرمایه گذاری در این جوامع سیاست پیشنهادات از Kerner کمیسیون بودند هرگز به دنبال. "Kerner یکی از بلند پروازانه ترین اسناد و مدارک است که هرگز می گوید:" جانز هاپکینز دانشمند علوم سیاسی Vesla M. ویور. "آن را بی اعتبار روز پس از آن تولید شد."

ویور یادداشت نژادی عدالت فعالان این دوران درک جرم نه به عنوان یک رفتار, اما به عنوان یک وضعیت اجتماعی. آنها مبارزه برای کنترل دموکراتیک پلیس و گسترده تر اجتماعی سرمایه گذاری. در عین حال این اصلاح فکر فعالان و سیاستمداران بودند در نهایت ناموفق در پیروزی گسترده تر سیاست های عمومی بحث است.

"این واقعا دشوار است به گفت: 'ما شرایط اجتماعی است که منجر به سطح ایمنی محرومیت, که پس از آن منجر به نیاز به پلیس. و به جای پلیس چگونه در مورد ما رفع شرایط اجتماعی?' که گفتمان از دست داد. آن را از دست داد در دهه 60 می گوید:" ویور. "بود که شعارهای لیبرال که کاملا سقوط توسط ایستگاه فرعی توسط شما به 1970s و '80s."

که تغییر در تمرکز منجر به قرن ها از نابرابری اقتصادی و نژادی در جوامع در حال خطاب طریق پلیس و زندان ها و در نتیجه ایجاد دوران مدرن از جرم حبس. در آغاز دهه 1970 در امریکا, زندان, جمعیت چهار برابر شد و در طول 20 سال با توجه به جرم تجزيه و تحليل داده ها توسط دانشگاه هاروارد جامعه شناس رابرت Sampson.

و فقط یک نسل بعد به عنوان آمریکایی پلیس و carceral دولت متاستاز کشور خواهد دوباره تقلا کردن تحت وزن از اعتراض توده.

در سال 1992 در لس آنجلس بود فرا گرفته در قیام پس از ضرب و شتم رادنی کینگ. با ده ها تن از مرگ و میر هزاران نفر از, دستگیری و 1 میلیارد دلار خسارت به اموال ملت را در ترس و وحشت است.

و همانطور که در دهه 1960 پس از گرد و غبار حل و فصل تحقیقات نشان داد همان علل: جامعه divestment و غیر دموکراتیک پلیس و سیستم های. توصیف شرایط در کشور, دیو Zirin به تصویر می کشد شهرستان به عنوان تحت فشار قرار دادند "به ترکیدن نقطه شهری غفلت و شایع بدون کنترل خشونت پلیس."

"آن 45 درصد بیکاری-نرخ مردان آمریکایی آفریقایی در جنوب مرکزی" Zirin نوشت. "این لوس آنجلس رئیس پلیس Daryl گیتس و برنامه های خشونت آمیز پلیس اجرای مانند بدنام عملیات چکش. آن deindustrialization و از دست دادن اتحادیه مشاغل."

دولت ارزیابی از وضعیت همین بود. ایالت کالیفرنیا مقننه را تاکر کمیسیون شارژ با مهلت علت LA قیام — به این نتیجه رسیدند که "علل 1992 ناآرامی بودند همان علل ناآرامی ها از دهه 1960 تشدید بسیار قابل افزایش تمرکز ثروت در بالای مقیاس درآمد و کاهش فدرال و دولت تعهد به برنامه های شهری در خدمت کسانی که در پایین مقیاس درآمد."

در عین حال به عنوان اجتماعی و اقتصادی آمار نژادی و نابرابری و پلیس نشان می دهد 1992 شورش نیست با موفقیت پیشگامی ایالات متحده به کشتی سوار در یک ماموریت به شدت reimagine آن اقتصاد سیاسی و سیاست های پلیس. عدم توجه به هشدار از سال 1992 قیام بدان معنی است که این کشور وارد نسل دیگری از خشونت پلیس — یک سوخت 1994, جرم, لایحه, که بیشتر خورده جوامع و رشد زندانها در راه است که به طور مستقیم منجر به مشکلاتی که موجب امریکا بیشتر تظاهرات اخیر.

بالتیمور افزایش یافت تا در سال 2015 — و چرخه دوباره آغاز شد.

دوباره پلیس با خشونت دستگیر و در نهایت به کشته شدن یک غیر مسلح سیاه فرد است.

دوباره تظاهر کنندگان اعتراض کردند. آشوبگران تخریب اموال به مدت شش روز.

جامعه را از نگرانی ها روشن شد و پس از آن دولت فدرال گزارش واصل شد. این تحقیقات توسط وزارت دادگستری نشان داد که پلیس بالتیمور "به طور معمول نقض حقوق اساسی شهروندان در استفاده از نیروی بیش از حد و تبعیض علیه آمریکایی های آفریقایی تبار."

مطالعات مشخص اساسی در شرایط اجتماعی و اقتصادی که منجر به جرم و جنایت و کاهش کیفیت زندگی. در عین حال برای همه هرج و مرج و شعارهای قیام در بالتیمور بود و به دنبال ندارد با گسترده پلیس ملی اصلاحات که ایجاد محلی کنترل دموکراتیک از اجرای قانون یا divestments های غیر ضروری را از پلیس.

حفاظت شده توسط یک هم پیوسته وب سایت پلیس اتحادیه دیوان موارد "قانون و نظم" قانونگذاران بسیاری از کلان سیاسی و اقتصادی عوامل undergirding تهاجمی پلیس بدون تغییر باقی می ماند. به عنوان نشان داد در خشونت آمیز پلیس تاکتیک های وضع شده علیه سیاه افراد و رایج در جوامع تئوری های racialized و جنایت و سیاست تنبیهی در ادامه به لنگر آمریکا سیاست های عمومی.

معترضان به خیابان آمده اند. دوباره این کشور در مواجهه با سوالات مشابه و ارائه شده با بسیاری از همان راه حل است. کنگره است که با توجه به بحث در پلیس و نژاد پرستی — همان بحث است که منجر به ایجاد Kerner کمیسیون آنهایی که همان است که رخ داده است در سال 1992. رقص آشنا در نوسان کامل است.

در عین حال این ملت است که آمد و رفت و نزدیک به نقض تر از همیشه قبل از با ساحل به ساحل تقاضا برای برابری نژادی است که در حال تقویت حضور جهانی همه گیر و بحران اقتصادی است. آیا مقامات منتخب را توجه به خواسته های طولانی ساخته شده توسط فعالان و کارشناسان ممکن است تعیین اگر ما می افتد بیش از لبه. با رئیس جمهور تهمت معاشقه با افزایش اجرای قانون از طریق رزمی قانون فعلی چشم انداز برای اقدام قوه مقننه باقی مانده اندک — که آیا این نسل از معترضان قادر خواهد بود به موفقیت تغییر آمریکا پلیس پارادایم به احتمال زیاد خواهد شد تعیین می شود نه فقط توسط این مدت از این اعتراضات اما در انتخابات ماه نوامبر است.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن