چه نقطه ای دوستیابی در حال حاضر ؟

"من دوست دارم که قادر به پوشیدن محصول تاپ و رقص و کردن غریبه ها" Genevieve 27-year-old روابط عمومی و متخصص به

توسط NEWSOULS در 8 خرداد 1399

"من دوست دارم که قادر به پوشیدن محصول تاپ و رقص و کردن غریبه ها" Genevieve 27-year-old روابط عمومی و متخصص به من می گوید. این اولین تابستان به عنوان یک زن در لندن پس از همه, و بالا محصول با ماندگاری و بهترین بخش این است.

اما در لندن به عنوان در شهرستانها عمده در سراسر جهان وجود خواهد داشت هیچ رقص عرق احزاب در این تابستان. متاسفانه این موضوع تنها یکی از بسیاری از عوامل پیچیده برای افرادی که در حال تلاش به تاریخ در طول coronavirus قرنطینه. استاندارد سوالاتی مانند "آیا شما رایگان این هفته ؟" یا "هنگامی که شما آخرین STD آزمون ؟" در حال حاضر احساس عجیب و جالب در مقایسه با شمار کیهانی موانع به دو نفر ملاقات و اتصال. "اخلاقی است برای نگه داشتن دست ؟" و "آیا من واقعا دوست دارم این فرد یا من فقط گیر با آنها را برای آینده قابل پیش بینی?" در حال حاضر نگرانی واقعی اغلب آنهایی که مردم مجبور به را حتی بدون یکدیگر را ملاقات چهره به چهره است.

این بدان معنا نیست که مردمی نیست ، در Tinder کاربران شده اند و پیام هر یک از دیگر 20 درصد بیشتر و دمای گفتگو با طول حدود 25 درصد دیگر با توجه به شرکت. در حال حاضر که هیچ کس سفر, جالب, محل, مسائل کمتر از همیشه: Tinder به طور خلاصه به کاربران مجاز به دسترسی به ویژگی های پرداخت که در آن شما می توانید محل سکونت خود را در هر نقطه در جهان "و آن رفت دیوانه" Tinder مدیر عامل شرکت الی Seidman می گوید. این شرکت به زودی راه اندازی Global Mode که در آن کاربران در حال خدمت شرکای بالقوه از سراسر جهان بدون در نظر گرفتن جایی که آنها زندگی می کنند.

آن را بسیار ممکن است که راه ما تاریخ در حال حاضر — تقریبا بیشتر و بیشتر دقت می تواند تبدیل به بخشی از "طبیعی" است که جامعه شده است ناشیانه خزنده به سمت پس از قرنطینه آغاز شد. در حالی که برخی از عوارض این بیماری همه گیر در روابط بالقوه مثبت بوده است (به عنوان Sable یونگ استدلال می کند در GQ در حال حاضر زمان خود را به شلیک گلوله!), دوستیابی همیشه سخت بوده است و در بیشتر قسمت ها coronavirus تنها پیچیده جفت.

من از مردم به من بگویید که چه نوع از سوالات جدید آنها دست و پنجه نرم با در حالی که قدمت در قرنطینه. آنها در محدوده فوری (وجود دارد یک راه برای زوم خرما کمتر horrifically بی دست و پا?) به وجودی (من باید حتی دوستیابی در حال حاضر؟). در طول مصاحبه ما, شایع ترین احساسات مشترک همه آنها این بود: نقطه چیست ؟

(من شامل تنها مردم را برای اولین بار نام و سن با توجه به شدت شخصی طبیعت از ما مصاحبه. نام با ستاره ها تغییر داده شده اند بیشتر برای حفظ حریم خصوصی.)

من تازه تنها برای اولین بار در دو سال و من خیلی نا امید نمی شود قادر به رفتن به کافه ها و دیدار با مردم. آن را بسیار آزار دهنده است. در هر شرایطی من می تواند آن را کشتن.

برخی از مردم [در نرم افزار دوستیابی] به وضوح جستجو برای شریک زندگی خود را. که کاملا عادلانه و کاملا طبیعی است اما این موقعیت که من در. من می خواهم به خود را در حالی که برای و فقط لذت بردن از تک بودن. اما چه هستم من قرار است به نگه دارید تا این گفتگو با مردم و به چه منظور و برای چه هدف ؟ چه نقطه ای از این گفتگو با این بچه های تصادفی در نرم افزار دوستیابی?

بسیاری از بچه ها را فقط شبح پس از چند روز — شاید آنها فقط تمام نفرت من — اما آنچه من فکر می کنم آنها فقط لازم نیست که انرژی خود را به نگه دارید تا این گفتگو و آنها نمی بینم این نکته در آن است. —آماندا*, 23

من سعی کردم دو زوم خرما و من حاضر به رفتن هر بیشتر. من فقط احساس اچ پرنیان و من نمی توانم بگویم اگر آن مرد یا متوسط. من واقعا احساس می کردم نمی توانستم خودم باشد — مثل من حس شوخ طبعی است که کمی طعنه آمیز و اذیت کردن بر اساس و ویدئو کنفرانس است که فقط می آید به عنوان سرد یا معنی. بخش سرگرم کننده دوستیابی است که با داشتن یک کوکتل بیش از حد بسیاری و دست زدن به کسی را دست. اگر شما نمی تواند انجام دهد که نقطه چیست ؟ —جولیا 34

من زندگی با یک معلم است که به عقب برگردید و آموزش بچه های کوچک وجود دارد فقط امکان برای من گرفتن یک خطر جسمی. پس چگونه شما در تعادل است که با احساس "من واقعا می خواهم به صحبت با برخی از مردم و من واقعا می خواهم به عقب بر گردیم در خارج وجود دارد" بدون فقط ورود به یک ماه هیجانی امر با یک غریبه شما هرگز نمی بینید ؟ این جایی که من هستم در حال حاضر.

برای من رفتن به عقب و تفکر "آیا من بازگشت به مردم من مورخ در گذشته بودند و نه تا به حال واقعا امکانات چرا که آنها دور بودند و ما نمی تواند دیدن هر یک از دیگر ؟ من نقل مکان کرد [لندن] از نیویورک در سال پیش, بنابراین من گفتم: "آیا من بازگشت به تصادفی بچه ها من استفاده می شود به قلاب تا با در نیویورک و پیام آنها را در Instagram و فقط مثل "هی بیایید ارسال برخی از پیام های تحریک?" من نمی دانم. —Genevieve, 27

من فقط واقعا متصل بود و FaceTime تاریخ با مردم و کسانی که به مردم شده است مردم که کار نمی کند [شغل] در همه. در حالی که من دوست داشتم کسانی که افراد زیادی آنها ندارد و هر چیز دیگری واقعا در رفتن و پس از آن شده است بسیاری از پیام کوتاه و سپس انرژی خود را به طور کامل از بین رفته اند.

دلیل که چرا بسیاری از مردم در حال دوستیابی در حال حاضر است چرا که آنها تنها و ترسیده که از روش های طبیعی است که شما دیدار با کسی که نیست میخوام دوباره برای یک زمان بسیار طولانی است. بنابراین در حال حاضر مردم در حال, پیام کوتاه, "چه شما انجام می دهند در حال حاضر ؟ چه عجیب و غریب خود را قرنطینه سرگرمی؟" شاید در یک روز آخر هفته من می تواند انجام این کار, اما من فقط در تلاش برای مقابله با, بهداشت روان و چک کردن همه دوستان من و مردم من در حال حاضر می دانیم بنابراین در طول روز آن را واقعا سخت است برای من به می خواهید برای تبدیل شدن به سرمایه گذاری در کسی که من نمی دانم.

برای من سوال است که "چرا که هر کس شیوه زندگی ها آنقدر متنوع در حال حاضر چگونه می توانم به شما در تنظیم ارتباطات مرزی با کسی که شما حتی نمی دانید؟" چگونه انجام شما می گویند "من دوست دارم برای گرفتن به شما می دانید, اما من افسرده و خسته و خیره در روی صفحه نمایش برای یک تاریخ را احساس نمی کند سرگرم کننده به من. بنابراین می تواند ما شاید نگه داشتن ارتباطی ما برای این ساعت و این روز؟"

ما در میانهی شب یکدیگر را ملاقات کرد در شخص و یا از هر چیزی فقط اجازه دهید کسانی که به طور کامل شکست. نقطه چیست ؟ —رزماری 32

قبل از قرنطینه شروع من رفته بود در سه تاریخ با این مرد بود اما برنامه ریزی برای نگه داشتن ملاقات با دیگر بچه ها در سرهم بندی کردن. من و او زندگی می کردند تا پس از آن بسیار آسان بود به اویختن. ما به پایان رسید تا حلق آویز کردن در هر روز و احتمالا دو یا سه هفته بدون توقف sleepovers و ماراتن hangouts.

سپس یکی از دوستانم خواسته ما را به آمدن به او سقف و اجتماعی فاصله. و بنابراین "آنچه ما انجام می دهند در اینجا ؟" مکالمه شروع به آمده است. ما هر دو در شار امتیاز از ما زندگی می کند پس از آن بود که "هنگامی که این است که بیش از آنچه که ما تو رو فراموش با ما زندگی می کند؟" آن را گرفته اند من شش ماه احتمالا به صرف این مقدار زمان با کسی که اگر من رفتن به کار هر روز. من فکر می کنم من واقعا سپاسگزار برای قرنطینه در این رابطه: آن را خوب نمائيد.

من خوشحال هستم که قرنطینه — نه coronavirus — اتفاق افتاده است چرا که من فکر نمی کنم این رابطه باشد در غیر این صورت. من می خواهم که مورخ افراد دیگر است. من بسیار در چرخه آشنایی که من واقعا به هر کسی یک شات. هنگامی که شما در دوستیابی برنامه ها در یک شهر بزرگ وجود دارد یک میلیون و گزینه های آن را سخت به واقعا کسی می دانم. آن را بسیار آسان تر به در عمق مکالمات هنگامی که شما مجبور به قطع کردن برای ساعت در یک زمان در یک اتاق با حداقل حواس او را پرت. پرش شما را به آنچه زندگی است مانند هم 10 سال پایین جاده. —Lydia*, 27

کسی وجود دارد که بخشی از گروه — این نیز ممکن است عجیب و غریب, گی, حسرت چیزی که من تا به حال-و-off در حالی که برای. من قادر به ارزیابی این که آیا مردم علاقه مند هستند پس ما چهره به چهره اما آن را بسیار مشکل تر [از راه دور]. من در این نقطه که در آن من مانند "من فکر می کنم این فرد علاقه مند در من بلکه شاید آنها فقط تنهایی و یا لازم نیست که هر کسی به صحبت کردن." آنها را به من ارسال یک لیست پخش.

اما از آنجا که احزاب نیست اتفاق می افتد دیگر ما باید خیلی بیشتر عمدی. شما باید به متن این فرد مانند "من می خواهم به اویختن" یا "اجازه دهید به زوم و یا اجازه دهید به تماشای یک فیلم است." خب جالب اینجاست که له حرکت رو به جلو خیلی بیشتر از ما شروع شده است.

من احساس می کنم مانند ["من فکر می کنم شما زیبا" گفتگو] نیاز به اتفاق می افتد در فرد ، من احساس می کنم واقعا عجیب و غریب بیش از زوم و یا بیش از FaceTime فقط مثل "هی راه در اینجا این چیزی که شما نیاز به دانستن است." عجیب و غریب و یا دور زوم پاتوق جایی که من اعتراف احساسات من خیلی آخرالزمانی برای من. —هانا 23

من به هیچ وجه قصد واقع ملاقات با کسی در حال حاضر, اما از آنجایی که من رفتن را از طریق فروپاشی من می خواهید که برای دریافت از سیستم من. اما آن را خارش است که شما نمی توانید ابتدا. من تا به حال یک ویدیو تاریخ هر چند سرهم بندی کردن و آن را فقط عجیب و غریب. ما صحبت کردیم به مدت دو ساعت از آنجا که هیچ یک از ما تا به حال برای رفتن در هر نقطه. آن را مانند "من میخوام این پازل در حالی که بحث ما در حالی که برای و هرگز با شما صحبت کنم دوباره."

من شده است با کشیدن از طریق سرهم بندی کردن اما راستش من بیشتر عصبانی است که این بیماری همه گیر از من سرقت از یک جهش را تجربه کنند. این واقعا نا امید کننده چون هیچ یک از دوستان من می تواند مانند "بازگشت وجود دارد." آنها مانند "نمی توانید به خارج وجود دارد." من در اینجا می تواند بنشیند و فکر می کنم در مورد سابق من تمام شب و یا من می تواند کش رفتن را از طریق سرهم بندی کردن. و یا هر دو. آن را حتی حواس پرتی خوب چون همه در همان قایق است. ما تک ما غم انگیز است. مکالمات فقط مانند "چگونه آیا شما شده است به دست زدن به این همه؟" "این خیلی بد است." اگر شما در دوستیابی برنامه شما احتمالا تنها در برخی از توجه به آن است اما در حال حاضر هیچ کس آن را تقلید می کنی. —سام 23

من رفته ام در چندین فرد در پیاده روی که من درست بوده است با زمانی که آنها در حال نگه داشتن فاصله خود را. پس از محدودیت ها شروع به بلند اطراف شهر رفتم به یکی از این, مرد خانه بود و او مانند "خوب باید به شما می آیند ؟ که خواهد بود عجیب و غریب؟" من برای پیدا کردن که این مرد باور نکردنی, پاک, دمدمی مزاجی. من دیده ام هرگز یک تمیز کننده در خانه من زندگی لعنتی.

ما در حال تماشای یک فیلم بسیار دور از هم جدا از آنجا که او می دانست که من بسیار نگران آن پس او ماند در انتهای نیمکت — اما در نهایت من گفتم که: "گوش می توانم نگه داشتن دست خود را؟" او مانند "من می خواهم به درخواست شما همان چیزی, اما من فکر می ترسیدند بنابراین شما نمی خواهید به!"

آن را بسیار زیبا نگه داشتن دست کسی را پس از ماه ها بدون تماس انسان. آن را واقعا خوب فقط به انسان دیگر در نزدیکی شما حتی اگر ما تا پایان آشنایی در آینده قابل پیش بینی. هنگامی که من سمت چپ من را بوسید دست من قرار داده و آن را به صورت خود را. من گفتم: "این چیزی است که شما دریافت کنید!" این خنده دار چگونه دست در دست احساس رسوا. آن را بسیار کثیف! —Julianna, 33

من شروع به صحبت کردن با این مرد در لولا و ما تا به حال این دیوانه شیمی. ما شروع به تبادل یادداشت های صوتی بیش از متن فوق به شدت برای سه روز متوالی و آن را واقعا گرم. ما شروع به اتصال بیش از منافع ما و چگونه ما در حال اقامت دنج در قرنطینه. این همه تشدید واقعا به سرعت به نقطه ای که در آن سه روز در او مایل به ملاقات.

آن را سرگرم کننده فانتزی بازی با, اما من گفتم که: "من شما را نمی دانم." این واقعیت است که او را حتی ارائه به ملاقات من در اول ؟ من گفتم: "شما فقط می خواهم به چوب خود را در چیزی." به عنوان زیبا و سکسی و هوشمند به عنوان شما هستند و من می دانم آنچه شما فکر و ما حتی هرگز ملاقات کرد.

من مجموعه ای از یک مرز; من گفتم: "گوش دادن به عنوان سرگرم کننده به عنوان این است که من با قرار دادن خودم در خارج وجود دارد برای رابطه جنسی گاه به گاه. من حتی دیده می شود خانواده من, من نه میخوام گوشی سرکش فقط به خاطر من می خواهم محبت است." من در تلاش بود به هوشمند در مورد آن, اما آن را آنقدر وسوسه انگیز است. واقعا غم انگیز بود چرا که این چنین خوب قرنطینه له به بازی با یک کمی. —لورن 31

آن را قطعا یک وضعیت که در آن ما هر دو هیجان زده و هیچکاری نکرده بودم جنسی با فرد دیگری برای چند ماه. کل وجود دارد بحث: ما پیام کوتاه تلاش برای توجیه آن مانند "من فکر می کنم آن را بی خطر است. من به تنهایی زندگی می کنند." او هم اتاقی اما آنها در حال پیوستن به اجتماعی فاصله تا ما مثل "شاید این باشه خطر است."

من گفتم: "بیا. من کاملا به بازی." اما او از رفتن به عقب و جلو. در برخی از نقطه او بود "در واقع من می خواهم احساس مانند یک منافق" چون او شده است انتقادی از دوستان خود که نبودند پیوستن به آن است. من گفتم: "هی که عادلانه است." سپس او پیامک من سه روز بعد بود "در واقع بیشتر در مورد آن فکر, من فکر می کنم آن را کاملا امن است." پس من گفتم: "برای تلفن های موبایل بزرگ!"

من واقعا به او صحبت کرد برای دیدن اگر او احساس بد آن را انجام می دهند و یا اگر او در واقع احساس مانند یک منافق. من فقط به پنجره خرید در Grindr دیدن آنچه در خارج وجود دارد. وجود دارد قطعا افرادی که بلافاصله مانند "بیا" و یا "اجازه دهید من می آیند." مثل من حتی نمی دانم که شما. این به نظر نمی رسد امن است. —CJ 28

واقعا اصلی دوستیابی سوال که من درخواست شده است "این در واقع فقط یک راه خوب برای گذراندن وقت من?" و من به طور فزاینده ای پیدا کردن جواب این است: هیچ. نرم افزار دوستیابی استفاده می شود یک چیز سرگرم کننده است که منجر به چیزی بتن و در حال حاضر آنها نه فقط برای من حداقل. آن را بهتر بوده است به صرف زمان بیشتری را با دوستان و افراد در واقع من می دانم.

چیزی که در مورد آتش زنه که خوب و سرگرم کننده بود که همیشه وجود دارد چیزی است که اتفاق می افتد و آن را واقعا احساس نمی کند وجود دارد چیزی است که اتفاق می افتد در حال حاضر. که باعث می شود آن را یک غم جایی برای من نیست. —دانیل 24


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن