آنچه که آمریکا در واقع می خواهید انجام دهید در مورد تغییر آب و هوا

در سال 2007 در مدت کوتاهی پس از دموکرات ها در زمان به عقب مجلس نمایندگان در سال 2006 انتخابات میان دوره ای خان

توسط NEWSOULS در 10 تیر 1399

در سال 2007 در مدت کوتاهی پس از دموکرات ها در زمان به عقب مجلس نمایندگان در سال 2006 انتخابات میان دوره ای خانه, بلندگو, Nancy Pelosi ایجاد خانه انتخاب کمیته استقلال انرژی و گرم شدن کره زمین به معنای جمع آوری شهادت متخصص و توسعه برنامههای خود را به آدرس تغییر آب و هوا. تا زمانی که جمهوری خواهان کشته شدن آن در سال 2011 انتخاب کمیته انباشته زیادی بدن از دانش است که آن را کمک به 2007 انرژی لایحه 2009 محرک اقتصادی اوباما لایحه و بد بخت Waxman-Markey آب و هوا بیل (که در درگذشت سنا).

در سال 2018 پس از دموکرات ها دوباره در زمان خانه پلوسی پیشنهاد reconstituting کمیته. تغییر آب و هوا فعالان رهبری تازه انتخاب نماینده اسکندریه Ocasio-کورتز خواستار آن شد که کمیته جدید باید دندان — که در آن شارژ می شود با توسعه سبز معامله جدید است. اصلی تحصن در پلوسی که در آن AOC درو مقدار توجه رسانه ها ظاهر می شود پس از انتخاب شده است اما قبل از اینکه سوگند در قسمت مورد خواستار یک قوی تر از کمیته. فعالان در نهایت ده ها تن از نمایندگان مجلس به ورود به سیستم در تلاش است.

در پایان هر چند پلوسی داد جدید انتخاب کمیته صرفا نقش مشورتی دارند با نه حکم قدرت و نه خاص قانونی دستور. (من بازشماری مبارزه با جزئیات بیشتر در من سبز معامله جدید مبین.)

پس از اولیه سر و صدا به انتخاب کمیته تا حد زیادی کاهش یافت و از سرفصل کردم و به کار می کنند.

این کمیته درخواست اولیه برای ورودی در پاییز سال 2019 به خود جلب کرد حدود 700 اساسی پاسخ. از طریق مارس سال 2020 کمیته کارکنان باید به حال بیش از یک هزار و جلسات با ذینفعان مختلف — این گزارش به نقل از "مقامات منتخب رهبران قبیله ای و دانشمندان و نمایندگان کسب و کار, سیاست کارشناسان بهداشت عمومی طرفداران فعالین و افراد به نمایندگی از جوامع در خط مقدم از تغییر آب و هوا" — در کنار 17 رسمی جلسات هفت عضو در سطح میزگردها و جلسات متعدد با کارکنان و اعضای دیگر کمیته ها. از ماه مارس نیز وجود داشته اند تعداد آنلاین عضو جلسات در مورد Covid-19 و تاثیر آن بر بهداشت عمومی و انرژی پاک.

"ما نمی نیاز به حکم قدرت برای انجام کار ما می گوید:" ملوین فلیکس کمیته ارتباطات مدیر. "مردم مشتاق برای به اشتراک گذاشتن نظرات خود را در مورد چگونه به حل بحران آب و هوا."

تمام کسانی که مشاوره و جلسات و جلسات به اوج خود رسید در انتشار از کمیته انتخاب رسمی گزارش و توصیه ها: "حل بحران آب و هوا: کنگره طرح اقدام برای یک اقتصاد مبتنی بر انرژی پاک و سالم و فقط امریکا است."

آن است که دقیق ترین و به خوبی فکر برنامه ریزی برای پرداختن به تغییرات آب و هوایی است که تا کنون بخشی از سیاست آمریکا — فوق العاده سنتز تخصص از اجتماعی و زمینه های علمی نوشته شده توسط مردم عمیقا آشنا با دولت اهرم قدرت و سیاست های موجود.

"من بسیار heartened برای دیدن جزئیات و جاه طلبی است که این کمیته را به جلو می گوید:" لی استوکس یک سیاست انرژی متخصص در دانشگاه کالیفرنیا در سانتا باربارا. "این نشان می دهد که حزب دموکرات بیدار شدن از خواب به مقیاس و ضرورت بحران آب و هوا."

این گزارش در وزن و در بیش از 500 صفحه و با صدها فرد توصیه های سیاست — حتی گلوله اشاره کرد و لیست در می رود برای چهار صفحه. من نمی خواهد تصور کنید سعی کنید به طور خلاصه آن است. در عوض من فقط پخش کردن اساسی ساختار دوازده سیاست "ستون" شناسایی شده و پس از آن می گویند چند چیز در مورد چشم انداز سیاسی است که در آن گزارش می رسد. ما در حال حاضر به عنوان نزدیک به یک پاسخ قطعی به عنوان می تواند ارائه شده در پیش از سوال "چگونه می تواند ما را در انجام این کار؟" آنچه باقی می ماند سیاسی صحبت به این سوال است که آیا ما آن را انجام دهد یعنی پرسش از قدرت است.

House Select Committee on the Climate Crisis plan reductions.
گاز گلخانه ای کاهش از طریق 2050 در کمیته انتخاب طرح.
انرژی و نوآوری

به طور کلی هدف از این توصیه net-zero انتشار گازهای گلخانه ای در ایالات متحده توسط "بعد از" تا سال 2050 و منفی تولید گازهای گلخانه ای پس از آن. (همانطور که توضیح دادم در پست های اخیر خالص-صفر تا سال 2050 جدید پایه آب و هوا در ایالات متحده سیاست — حتی محافظه کاران در حال ورود به آن است.)

آن را به ارزش توجه داشته باشید از روشن شدن اینجا. اخیر IPCC گزارش توصیه می کند net-zero دی اکسید کربن تولید گازهای گلخانه ای تا سال 2050. اما دی اکسید کربن است که نه تنها گاز گلخانه ای — نیز وجود دارد متان اکسید نیتروژن و دیگران که برخی از آنها به خصوص دشوار است برای از بین بردن. شدن به net-zero گاز گلخانه ای تولید گازهای گلخانه ای تا سال 2050 همه فراگیر است که در واقع یک جسورانه هدف از این گزارش است.

این است که هدف جسورانه که در این گزارش توصیه می کند که ایالات متحده, ملی, هدف, هر چند همانطور که خواهیم دید این سیاست های درون آن را کاملا نمی توانید تمام راه وجود دارد.

این گزارش توصیه های سیاست مورد ارزیابی قرار گرفتند مستقل انرژی مشاوره انرژی نوآوری با استفاده از همکار-بررسی مدل سازی. آن را یافت که آنها می توانید به ما net-zero انتشار دی اکسید کربن کمی قبل از سال 2050 اما نه کاملا خالص-صفر گازهای گلخانه ای.

House Select Committee on the Climate Crisis plan CO2 reductions.
دی اکسید کربن کاهش تحت کمیته انتخاب طرح.
انرژی و نوآوری

به طور خاص آنها را کاهش می دهد net GHGs حداقل 37 درصد از سال 2010 به سطح سال 2030 و 88 درصد تا سال 2050. "باقی مانده 12 درصد از [GHG] تولید گازهای گلخانه ای می آید از سخت ترین به decarbonize بخش" این گزارش می گوید: "جمله های سنگین و خارج از جاده و حمل و نقل و صنعت و کشاورزی است."

در این جلسه اهداف سیاست جلوگیری می کند 62,000 مرگ و میر زودرس در هر سال تا سال 2050 بسیاری از آنها از طریق کاهش ذرات ریز آلودگی است. "تجمعی ارزش فعلی خالص از برآورد پولی سالانه بهداشت و درمان و آب و هوا, مزایای" این گزارش می گوید: "در برابر حدود 8 تریلیون (املاک 2018 دلار آمریکا) در 3 ٪ در نرخ تنزیل."

که $8 تریلیون دلار در پس انداز -- تا $1 تریلیون دلار در سال 2050 نسبت به هیچ سیاست پایه. خیلی زود شما در حال صحبت کردن در مورد پول واقعی است.

این گزارش همچنین توصیه می کند که رئیس جمهور موقت 2030 و 2040 اهداف و آمریکا آکادمی علوم انجام ارزیابی به طور منظم از decarbonization پیشرفت به خصوص با تمرکز بر اثرات توزیعی یعنی عدالت زیست محیطی.

پس چگونه می تواند ما را به سمت شبکه-صفر ؟ در اینجا 12 ستون:

 1. سرمایه گذاری در زیرساخت ها برای ساخت یک فقط عادلانه و انعطاف پذیر انرژی پاک در اقتصاد است.
 2. درایو نوآوری و به کارگیری انرژی های پاک و عمیق decarbonization فن آوری.
 3. ما تبدیل صنعت و گسترش تولید داخلی از انرژی پاک و صفر-انتشار فن آوری.
 4. شکستن موانع برای تمیز کردن فن آوری های انرژی.
 5. سرمایه گذاری در آمریکا کارگران و ایجاد یک اقتصاد عادلانه تر.
 6. سرمایه گذاری در نامتناسبی در معرض جوامع برای کاهش آلودگی و پیشرفت, عدالت زیست محیطی.
 7. بهبود بهداشت عمومی و مدیریت آب و هوا خطرات به سلامت زیرساخت ها است.
 8. سرمایه گذاری در بخش کشاورزی برای راه حل آب و هوا.
 9. ما را جوامع بیشتر انعطاف پذیر به اثرات تغییر آب و هوا.
 10. محافظت و بازگرداندن امریکا سرزمین آبهای اقیانوس و حیات وحش است.
 11. مقابله با تغییرات آب و خطرات به امریکا, امنیت ملی و بازگرداندن امریکا رهبری در صحنه بین المللی است.
 12. تقویت امریکا, هسته موسسات به منظور تسهیل در عمل آب و هوا.

تحت هر یک از این ستون وجود دارد چندین زیر مجموعه هر کدام با لیست خود را از سیاست های حمایتی. مهم نیست که خود را منحصر به فرد آب و هوا سیاست بهره آن را در جایی وجود دارد. چند معین حمل و نقل شهری ، صفحه 104. انعطاف پذیری متمرکز کدهای ساختمان? صفحه 419.

برای هر یک از سیاست این گزارش مشخص کنگره کمیته با صلاحیت. آنچه قابل توجه است که فقط در مورد هر کمیته در مجلس از بخش کشاورزی به منابع طبیعی به حمل و نقل به خدمات مالی برای دفاع از یک منوی کامل از چیزهایی به انجام است. وجود دارد مقدار زیادی از کار برای رفتن به اطراف.

"این است که بلند پروازانه و جامع طرح می گوید:" استوکس. "این نشان می دهد که این کمیته به گوش سهامداران تماشا دموکراتیک اولیه با دقت و آموخته شده از آب و هوا قهرمانان مانند فرماندار جی Inslee."

Former Democratic presidential candidate Washington Gov. Jay Inslee walking with a group of students down a New York City street.
واشنگتن و رژیم صهیونیستی. جی Inslee تنظیم سرعت بر روی آب و هوا سیاست.
Atilgan Ozdil/Anadolu Agency/گتی ایماژ

آن را تشکیل سبز جدید است ؟ آن را نشانی از یک کار تضمین و یا مراقبت های بهداشتی جهانی. آن را نمی کند ملی هر گونه صنایع است. اما آن را نشانی از "نشان دهنده یک تغییر عمده در کنگره رهبران رویکرد به سیاست آب و هوا می گوید:" مگی توماس از Inslee کمپین spin-off گروه همیشه سبز اقدام "به سمت نزدیکی بیشتر با طرح های ساخته شده بر روی انرژی پاک استانداردهای سرمایه گذاری زیست محیطی و عدالت است."

کمیته انتخاب گزارش به عبارت دیگر کاملا در هماهنگی با آب و هوا در حال رشد-سیاست تراز در سمت چپ در اطراف استانداردهای سرمایه گذاری و عدالت (SIJ). این شامل همان قوی استانداردهای برق اتومبیل و ساختمان است که به عنوان هسته اصلی هر دو Inslee و بهداشت ، الیزابت وارن برنامه. آن را توصیه می کند یک آرایه گسترده ای از سرمایه گذاری در زیرساخت های صنایع داخلی و جامعه پذیری. و در سراسر وجود دارد تمرکز بر روی سخت ترین ضربه جوامع است. آن را مانند یک SIJ سیاست دانشنامه.

آن را به انجام هر گونه خوب است ؟ اجازه دهید نتیجه گیری با سه, سریع, نکاتی درباره سیاست در اطراف این گزارش.

وجود دارد برخی از مناطق این گزارش که با آب و هوا چپ را موضوع است. آن تاکید زیادی روی کربن ضبط, ذخیره سازی و استفاده مجدد است دوستانه به ایران می کند و ممنوعیت سوخت های فسیلی زیرساخت ها است. اما دو نکته در مورد آن است.

اول از هر چیزی این گزارش ممکن نبود در ساندرز-سبک بالای خط جاه طلبی های آن را می سازد تا برای در نظر وارن-سبک سیاست ويژگی. آن است که فوق العاده با ارزش برای سیاستگذاران زمانی که آنها تلو تلو خوردن به کسانی که نادر فرصت برای به دست آوردن چیزی انجام می شود به جزئیات سیاست طرح در دسترس است. در هر کجا و هر زمان که این فرصت ها رخ می دهد وجود خواهد داشت برنامه های آماده برای استفاده.

دوم و از همه مهمتر در شرایط سیاسی جاه طلبی از سیاست آب و هوا است که نمی تواند حل و فصل قبل از انتخابات intramural چپ بحث. تفاوت بین این طرح و سبز جدید معامله و یا Inslee طرح یا برنامه های مختلف از سبز گروه کوچک هستند نسبت به خمیازه کشیدن فاصله بین هر یک از این طرح ها و ظرفیت های ما سیستم سیاسی.

با صراحت بیشتری سیاست جاه طلبی نمی تواند محدود سیاست های سند چشم انداز و برنامه های آن محدود خواهد شد توسط قدرت. این چیزی است که نه راست و نه چپ برخوردار شنیدن اما این درست است: اول تقریب بیشتر قدرت دموکرات ها را در دولت فدرال بیشتر سیاست آب و هوا خواهد انجام شود. حتی اگر دموکرات ها را در انتخابات ریاست جمهوری و مجلس و سنا هر یک رای اضافی در آن اکثریت سنا — 51 در مقابل 52 در مقابل 53 — آنها را به فضای بیشتری برای مانور و بیشتر آب و هوا سیاست ممکن است.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل
برنده McNamee/گتی ایماژ

نزدیک انتخابات می شود کمتر فشار دادن آن است که برای پاسخ به سوال "چه خواهد دموکرات ها را اگر آنها می تواند به انجام همه چیز آنها می خواستم؟" مقدار زیادی و یا کمی که ممکن است آن را بسیار کمتر از آنچه که آنها می توانند در مواجهه با جمهوری مخالف است. آن است که قدرت خود را و اعداد در این صورت است که مخالفت با آن را تعیین خواهد کرد بیرونی مرزهای سیاست آب و هوا در 2021.

بنابراین در این نقطه بهترین چیز آب و هوا طرفداران و فعالان می توانید انجام دهید این است که نشان دادن به دموکرات ها که جدید آغوش SIJ سیاست سیاسی است که برنده با ترجمه آن به انتخابات موفقیت است. سیاستمدارانی که اجرا و برنده شدن در یک موضوع هستند به احتمال زیاد به چوب با آن.

یک سوم و نقطه نهایی: شما می توانید تصور کنید که خواهان انجام این کار ؟ نصب و راه اندازی یک سیاست کمیته و برگزاری بیش از ارزش یک سال از مشاوره و جلسات و جلسات به جمع آوری شهادت متخصص و ترجمه آن به جزئیات سیاست طرح?

وجود دارد به سادگی هیچ چیز مانند این اتفاق می افتد در سمت راست راهرو در هر موضوع است. هیچ تقاضا برای آن.

مغلوب ساختن پیشی جستن است و هیچ سیاست برنامه یا اصول او lurches از یک حرکت به یکی دیگر از تلاش برای بدست آوردن پوشش خوبی در کابل خبر داد. و جمهوری خواهان در کنگره هستند به سختی بهتر است. آنها تصویب کاهش مالیات برای ثروتمندان و افزایش هزینه های نظامی; در غیر این صورت آنها را به طور موثر تعطیل کنگره به عنوان یک قوه مقننه. به عنوان رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل دارای جمهوریخواه سنا این است که یک قبرستان برای قانون انجام کمی فراتر از پا فدرال قضائیه با بی حد و حصر جناح راست قضات است.

با هیچ تقاضا برای سیاست تخصص وجود دارد کمتر و کمتر از عرضه است. "یکی از بزرگترین مشکلات ایران امروز است چگونه تخریب سیاست خود را در مغازه ها تبدیل شده اند می گوید:" جری تیلور سابق آزادیخواه که در حال حاضر ریاست مرکز-راست فکر می کنم مخزن Niskanen مرکز. "محافظه کار فکر می کنم تانک به شدت حاوی پردازان را کمی بتن قانون گذاری دانش است. چند تا کنون درگیر شده است در نوشتن واقعی (غیر messaging) قانون."

تشکر. مت Gaetz (R-FL) یکی از مناسب مهمترین آب و هوا و ارقام. این مشکل در ملخص کلام است.
ژاک گیبسون/گتی ایماژ

این بود که نشان داده شده به تازگی زمانی که جمهوری خواهان کردم عصبی در مورد رای گیری در تغییر آب و هوا و تصمیم گرفت که آنها نیاز به چیزی برای تماس با "سیاست آب و هوا." آنها آمدند تا با R&D یارانه به شرکت های نفت و گاز و ... درختان. سیاست عاقلانه آن گودال عمیق و روشن نیست که ایران با کاهش سیاست های مغازه ها قادر به بالا آمدن با هر چیزی بهتر است.

وجود دارد مقدار زیادی از مردم در امروز حق آشنا با آخرین تئوری های توطئه در مورد دولت یا antifa اما تقریبا هیچ کس سمت چپ که می داند که چگونه به هنر و سیاست. هر کس در ائتلاف محافظه کار تبدیل شده است همان shitposter رقابت برای رفتن ویروسی داشتن libs. چه سیاست توسعه ظرفیت هنوز وجود دارد در سمت راست قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن عصر است و یا در آغوش ethnonationalist hackery یا پژمرده ربطی به.

و بنابراین به عنوان کمیته انتخاب گزارش نشان می دهد در starkest شرایط ممکن است اگر شما می خواهید سیاست جدی برای رسیدگی فوری ملی مشکلات وجود دارد تنها یک حزب ارائه آن است.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن