چه اتفاقی می افتد اگر Covid-19 علائم don't go away? پزشکان در حال مسابقه به آن را کشف کردن.

در اواخر ماه مارس زمانی که Covid-19 شد اولین کنگره جیک Suett یک دکتر بیهوشی و مراقبتهای ویژه پزشکی با خدمات به

توسط NEWSOULS در 25 تیر 1399

در اواخر ماه مارس زمانی که Covid-19 شد اولین کنگره جیک Suett یک دکتر بیهوشی و مراقبتهای ویژه پزشکی با خدمات بهداشت ملی در نورفولک, انگلستان تا به حال دیده می شود مقدار زیادی از بیماران مبتلا به این بیماری — و انتوبه تعداد کمی از آنها.

سپس یک روز او شروع به احساس ناخوشی, خسته, با گلو درد. او تحت فشار قرار دادند از طریق آن ادامه کار به مدت پنج روز تا زمانی که او یک سرفه های خشک و تب است. "در نهایت من به نقطه که در آن من بود و نفس نفس زدن برای هوا به معنای واقعی کلمه انجام هیچ چیز دروغ روی تخت من."

در بیمارستان قفسه سینه اشعه X و سطح اکسیژن نرمال بودند — به جز او نفس نفس زدن برای هوا. پس از او به خانه فرستاده او ادامه داد: به تجربه مشکل در تنفس و توسعه شدید قلبی-نوع درد قفسه سینه.

به دلیل کمبود Covid-19 آزمون Suett نبود بلافاصله تست شده; هنگامی که او قادر به دریافت یک آزمون بیش از یک ماه پس از او مریض شدم آن را به عقب آمد منفی است. تست PCR که اغلب استفاده می شود تنها می تواند در تشخیص عفونت های حاد و چون از تست کمبود نه هر کس قادر به گرفتن یک آزمون زمانی که آنها نیاز به یک.

آن را به حال شده است در 14 هفته پس از Suett را فرض عفونت و او هنوز هم علائم از جمله مشکل تمرکز شناخته شده به عنوان مغز مه. (یک مطالعه اخیر در اسپانیا یافت می شود که اکثریت 841 بستری Covid-19 بيمار علائم عصبی از جمله سردرد و تشنج.) "من نمی دانم آنچه که من در آینده دیگر" Suett می گوید.

پزشکان باید اخراج برخی مداوم علائم. یک دکتر پیشنهاد شدید خود را مشکلات تنفسی ممکن است مربوط به اضطراب است. "من در بر داشت که واقعا تعجب آور" Suett می گوید. "به عنوان یک پزشک, من می خواستم به مردم بگویم:" شاید ما چیزی گم شده اینجا.'" او را نگران و نه فقط برای خود, اما بسیاری از Covid-19 بازماندگان دراز مدت علائم نیست که اذعان و یا درمان می شود.

Suett می گوید که حتی اگر بسیاری از مردم که نمی در نهایت به طور کامل بهبود می یابند کوچک است هنوز جمعیت قابل توجهی خواهد شد که نیاز به مراقبت طولانی مدت — و آنها با داشتن مشکل گرفتن آن است. "این یک مشکل گزارش نشده و آن را دیوانه هیچ کس فریاد از پشت بام ها."

در آمریکا و تعدادی از مراکز تخصصی popping تا در بیمارستان ها برای کمک به درمان و مطالعه مداوم Covid-19 علائم. موفق ترین قرعه کشی های موجود بر روی پست-ICU پروتکل ها و طیف گسترده ای از کارشناسان از pulmonologists به روانپزشکان است. در عین حال حتی به عنوان مراقبت از بهبود بیماران نیز در حال اجرا به آشنا چالش ها در پیدا کردن درمان: دسترسی و قادر به پرداخت هزینه برای آن.

دانشمندان هنوز در حال یادگیری در مورد بسیاری از ویروس ها است که باعث Covid-19 اثرات بدن — هر دو در طول عفونت اولیه و به عنوان علائم باقی بماند.

یکی از محققان با مطالعه آنها توسط مایکل Peluso بالینی همکار در بیماری های عفونی در دانشگاه کالیفرنیا در سان فرانسیسکو است که در حال حاضر ثبت نام Covid-19 بيمار در سان فرانسیسکو در یک مطالعه دو ساله برای مطالعه این بیماری را در دراز مدت اثرات. هدف این است که برای درک بهتر آنچه نشانه های مردم در حال, در حال توسعه, چه مدت آنها گذشته و در نهایت مکانیسم های که باعث آنها را. این می تواند به دانشمندان کمک کند پاسخ به سوالات مانند چگونه آنتی بادی ها و سلول های ایمنی به نام سلولهای T پاسخ به این ویروس و چگونه افراد مختلف ممکن است متفاوت پاسخ های ایمنی که منجر به طولانی تر یا کوتاه تر زمان بازیابی.

در ابتدای Covid-19 همه گیر "فرض بر این بود که مردم را بهتر کنید و سپس آن را بیش از" Peluso می گوید. "اما ما می دانیم که از بسیاری از دیگر عفونت های ویروسی است که تقریبا همیشه وجود دارد یک زیر مجموعه از افرادی که تجربه دراز مدت عواقب." او توضیح می دهد که این می تواند به دلیل آسیب به بدن در طول اولیه بیماری ناشی از طولانی عفونت ویروسی و یا به دلیل پیچیده پاسخ ایمنی رخ می دهد که پس از اولیه بیماری است.

"افراد بیمار به اندازه کافی در بیمارستان بستری هستند به احتمال زیاد به تجربه بهبود طولانی اما با Covid-19 ما شاهد تنوع فوق العاده ای است," او می گوید. آن را نه لزوما فقط بدحال بیمارانی که تجربه دراز مدت علائم اما اغلب افرادی که حتی در ابتدا در بیمارستان بستری است.

به همین دلیل مطالعات طولانی مدت از تعداد زیادی از Covid-19 بیماران بسیار مهم است Peluso می گوید. هنگامی که محققان می توانید پیدا کردن آنچه که ممکن است باعث طولانی مدت علائم آنها می توانند شروع به هدف قرار دادن درمان برای کمک به مردم احساس بهتر است. "من امیدوارم که چند ماه از هم اکنون ما باید یک حس است که اگر یک هدف بیولوژیکی برای مدیریت برخی از این دراز مدت علائم است."

Lekshmi Santhosh, یک پزشک رهبری و بنیانگذار پست جدید-Covid مطلوب درمانگاه در UCSF می گوید: بسیاری از بیماران گزارش همان نوع از مشکلات است. "اکثر بیماران یا مداوم و تنگی نفس و/یا خستگی به صورت ماه به ماه," او می گوید.

علاوه بر این تیموتی Henrich یک virologist و ویروسی immunologist در UCSF که همچنین یک محقق اصلی در این مطالعه می گوید که بهتر است در مدیریت اولیه بیماری نیز ممکن است کمک کند. "بیشتر موثر حاد درمان نیز ممکن است کمک به کاهش شدت و مدت پس از عفونی, علائم است."

در عین حال پزشکان در حال حاضر می تواند کمک به بیماران با درمان برخی از آنها طولانی علائم. اما اولین گام Peluso توضیح می دهد که نه رد آنها. "این مهم است که بیماران می دانم — و که پزشکان ارسال پیام — که آنها می تواند کمک به مدیریت این علائم حتی اگر آنها ناقص درک" او می گوید. "این برای تلفن های موبایل مانند بسیاری از مردم ممکن است گفته بودن که."

اگرچه ما چیزهای زیادی برای یادگیری در مورد خاص آسیب Covid-19 می تواند باعث پزشکان در حال حاضر می دانیم بسیار کمی در مورد بهبودی از ویروس های دیگر: یعنی چه پیچیده و چالش برانگیز یک کار طولانی مدت بهبودی از هر گونه عفونت جدی می تواند برای بسیاری از بیماران است.

به طور کلی آن مشترک برای بیمارانی که در بیمارستان بستری شده است انتوبه و یا تهویه — همانطور که مشترک شدید Covid-19 — به بهبودی طولانی. که متصل به تخت می تواند باعث ضعف عضلانی شناخته شده به عنوان deconditioning که می تواند در طولانی مدت تنگی نفس. پس از یک بیماری شدید بسیاری از مردم نیز تجربه اضطراب و افسردگی و PTSD.

اقامت در ICU و نه غیر منجر به هذیان یک اختلال جدی روانی گاهی اوقات در نتیجه اشتباه فکر, توهم و کاهش آگاهی از محیط اطراف است. اما Covid-19 ایجاد کرده است "هذیان کارخانه می گوید:" Santhosh در UCSF. دلیل این است که بیماری به معنای طولانی بیمارستان تعاملات تنها با کارکنان در تمام PPE و غیاب خانواده و یا دیگر بازدید کنندگان است.

یک مرد صحبت می کند با یک پزشک قبل از گرفتن تست شده برای coronavirus در Austin, تگزاس, در جولای 7.
Sergio Flores/گتی ایماژ

تئودور Iwashyna یک ICU پزشک و دانشمند در دانشگاه میشیگان و و آن آربور است درگیر با قاهره شبکه یک گروه 40 پست-مراقبت های ویژه درمانگاه در چهار قاره. به طور کلی پس از بيماران در حال ترخيص از Icu او می گوید: "حدود نیمی از مردم برخی از قابل توجه جدید معلولیت و نیم هرگز بازگشت به کار. شاید یک سوم از مردم درجاتی از اختلال شناختی. و یک سوم مشکلات عاطفی دارند." و آن را مشترک برای آنها مشکل خود مراقبت مداوم علائم پس از مرخص شدن.

در کار با Covid-19 بیماران می گوید Santhosh, او می گوید بیماران "ما معتقدیم که شما ... و ما در حال رفتن به محل کار در ذهن و بدن با هم."

در عین حال آن را در حال حاضر غیر ممکن است برای پیش بینی که باید طولانی مدت علائم از Covid-19. "افرادی که مسن تر هستند و frailer با بیشتر بیماریهای همراه هستند بیشتر احتمال دارد که دیگر بهبود فیزیکی. اما من دیده ام بسیاری از افراد جوان بود واقعا بیمار" Santhosh می گوید. "آنها خواهد شد که یک دم از بهبود بیش از حد."

در جدید بهینه درمانگاه در UCSF پزشکان در حال دیدن بیمارانی که در بیمارستان بستری شدند برای Covid-19 در UCSF نظام سلامت و همچنین مصرف ارجاع از ساير بيماران مبتلا مداوم علائم ریوی. به صورت مداوم سرفه و تنگی قفسه سینه, کلینیک ارائه inhalers و همچنین توانبخشی ریوی از جمله تدریجی ورزش های هوازی با اکسیژن نظارت است. آنها همچنین اتصال بيماران با سلامت روان منابع است.

"عادی نشانه های آن و همچنین متصل کردن مردم به مراقبت های روانی است که واقعا مهم می گوید:" Santhosh است که پزشک سرب و موسس درمانگاه. "من می خواهم مردم بدانند که این واقعی است. آن را در سر خود را.'"

Neeta Thakur, یک متخصص ريه در زوکربرگ سان فرانسیسکو به طور کلی بیمارستان و مرکز تروما شده است که به ارائه مراقبت برای Covid-19 بيمار در ICU فقط باز مشابه درمانگاه برای پست-Covid مراقبت. Thakur نیز مرتب یک رویکرد چند رشته ای از جمله کاردرمانی و فیزیوتراپی و همچنین تسریع مغز و اعصاب ارجاع به همکاران برای توانبخشی عضلات و اعصاب است که اغلب می تواند فشرده شود که بیماران مستعد برای مدت طولانی در بخش مراقبت ويژه. اما او بیشتر نگران اختلالات شناختی او با دیدن به خصوص که او در برخورد با بسیاری از بیماران جوانتر.

این کالیفرنیا مراکز پیوستن به پست جدید-Covid-19 درمانگاه در شهرستانها عمده در سراسر کشور از جمله مونت سینای در نیویورک و ملی یهودی سلامت بیمارستان در دنور. به عنوان بیشتر و بیشتر بیمارستان ها شروع به تمرکز بر روی پست-Covid مراقبت Iwashyna نشان می دهد بیماران سعی کنید به دنبال درمان که در آن آنها در بیمارستان بستری شد, در صورت امکان, به دلیل مشکل در انتقال کافی مدارک پزشکی.

Santosh توصیه می کند که بیماران مبتلا مداوم علائم تماس خود را به نزدیک ترین بیمارستان یا نزدیکترین علمی مرکز پزشکی ریوی را بدست آورد و از آنها بخواهید اگر آنها می توانند در هر آزمایش های بالینی. بسیاری از کلینیک های جدید در حال ثبت نام از بیماران در مطالعات سعی کنید برای درک بهتر در دراز مدت عواقب ناشی از این بیماری است. خوشبختانه درمان های مرتبط با پژوهش است که اغلب رایگان و گاهی نیز ارائه مشوق های مالی برای شرکت کنندگان است.

اما در غیر این صورت یکی از بزرگترین چالش ها در پست-Covid-19 درمان است — مثل خیلی از آمریکایی مراقبت های بهداشتی — در حال قادر به پرداخت هزینه برای آن.

خارج از آزمایش های بالینی هزینه می تواند یک مانع برای درمان. می توان آن را روی حیله و تزویر برای دریافت بیمه برای پوشش مراقبت طولانی مدت Iwashyna یادداشت ها. پس از ترخيص از ICU او می گوید: "بازیابی بستگی دارد [بيمار] حمایت اجتماعی و چگونه شکست آنها پس از آن." بسیاری از تلاش برای پوشش هزینه های درمان است. "ما بیمار جمعیت است که همه underinsured می گوید:" Thakur اشاره کرد که بیمارستان او را با این نسخهها کار با بیماران سعی کنید برای کمک به پوشش هزینه های.

ماندگار بر بهداشت نیز می تواند بر توانایی فرد برای بازگشت به کار. در Iwashyna تجربه بسیاری از بیماران به سرعت اجرا را از طریق خود را تضمین 12 هفته از ترک خانواده پزشکی و ترک عمل است که لازم نیست به پرداخت می شود. حوا Leckie یک زن 39 ساله پرستار ICU در نیوهمشایر پایین آمد با Covid-19 در 15 مارس. از آن پس Leckie را تجربه کرده است علامت عود و هنوز حتی نمی تواند یک نوشیدنی از آب بدون کمک کند.

"من با تایپ این به شما از بستر من چون من خیلی کوتاه نفس امروز به خارج" آنها می گویند. "این می تواند غیر فعال کردن من برای بقیه زندگی من و من هیچ نظری ندارم که چقدر هزینه و یا در چه نقطه من بدهند من بیمه از آن وابسته به من اشتغال و من ناتوان از کار." Leckie بود و تنها نان آور خود را پنج فرزند بود رو اخراج هنگامی که شریک زندگی خود "اساسا ما را نجات" اجازه می دهد آنها را به حرکت در.

این در دراز مدت بار نیست که احساس به همان اندازه. در Thakur بیمارستان در سان فرانسیسکو "جمعیت [پذیرفته] در اینجا این است که جوان و Latinx یک اختلاف که نشان دهنده چه کسانی در معرض" او می گوید. او نگران است که در طول همه گیر "اجتماعی و ساختاری عوامل مؤثر بر سلامت را فقط به گسترش نابرابری در سراسر هیئت مدیره." مردم رنگ شده اند به طور نامتناسبی تحت تاثیر این ویروس در بخشی به دلیل آنها کمتر به احتمال زیاد قادر به کار از خانه.

مردم سیاه و سفید نیز بیشتر احتمال دارد به در بیمارستان بستری شود اگر آنها Covid-19 هر دو به دلیل نرخ بالاتر از شرایط موجود — که ناشی از نابرابری ساختاری — و به دلیل عدم دسترسی به مراقبت های بهداشتی.

"اگر شما به احتمال زیاد در معرض دلیل کار خود را, و به احتمال زیاد به دنبال مراقبت های بعد به دلیل ترس از هزینه و یا نیاز به کار شما بیشتر احتمال دارد به بیماری شدید" Thakur می گوید. "به عنوان یک نتیجه, شما بیشتر احتمال دارد به عواقب طولانی مدت. با توجه به آنچه که به نظر می رسد مانند توانایی خود را به کار و فرصت های اقتصادی را مانع شود. این یک مثال قابل توجه از چه عوامل اجتماعی مؤثر بر سلامت واقعا می تواند تاثیر کسی که بیش از طول عمر خود را."

اگر سیاست را پشتیبانی نمی کند مردم با مداوم علائم در گرفتن مراقبت از آنها نیاز مداوم Covid-19 چالش ها را تعمیق خواهد کرد آنچه در حال حاضر روشن بحران نابرابری.

Iwashyna توضیح می دهد که بسیاری از توسعه یافته برای درمان Covid-19 بيمار است "رفتن به در مورد تعامل با سیستم مراقبت های بهداشتی است که به خوبی طراحی شده است. این ایرادات مشکلات اغلب شامل کمک به مردم حرکت به طرز وحشیانه ای تکه تکه سیستم مراقبت های بهداشتی.

"ما می توانیم که اما ما قصد داریم برای رفع این فردا. این بیماران نیاز به کمک در حال حاضر."

لوئیس Parshley آزاد روزنامه نگار و 2019-2020 Snedden صندلی روزنامه نگاری در دانشگاه آلاسکا فیربنکس. دنبال او Covid-19 گزارش در توییتر @loisparshley.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب