آنچه در جستجوهای گوگل به ما بگویید که در مورد ما coronavirus افکار و ترس

زندگی در طول coronavirus همه گیر است و پر از سوال. و برای بسیاری از کسانی که به سوالات مردم در حال تبدیل به ا

توسط NEWSOULS در 16 اردیبهشت 1399

زندگی در طول coronavirus همه گیر است و پر از سوال.

و برای بسیاری از کسانی که به سوالات مردم در حال تبدیل به اینترنت و با فرمت برای گوگل. گوگل است که تا کنون غالب در جهان, موتور جستجو, فیلدینگ حدود 90 درصد از جهان را آنلاین نمایش داده شد. بنابراین گوگل بینش بیشتر به جستجوهای اینترنتی ما از هر شرکت دیگر.

خوشبختانه برای اطلاعات پیشرفته در میان ما شرکت می کند کسانی که روند جستجو به راحتی در دسترس با یک وب سایت به نام Google Trends. این ابزار اجازه می دهد تا مردم مقایسه چگونه محبوب یک جستجو است که در طول زمان و یا در مقایسه با دیگر ارائه بینش به آنچه که مردم کنجکاو هستند در مورد. است که به خصوص مفید با کروناویروس که همواره تحت سلطه جستجو نمایش داده شد و در چند ماه گذشته و حتی فراتر از آن بیشتر روزمره standbys مانند آب و هوا, موسیقی و ویدئو.

ما با صحبت سیمون راجرز, ویرایشگر داده ها در گوگل است که قرار دادن یک جذاب خبرنامه روزانه و coronavirus صفحه از Google Trends اطلاعات مختلف در مورد روند جستجوها و چه آنها ممکن است به معنای.

این مصاحبه ویرایش شده برای وضوح و اختصار.

Rani ملا

برای کسانی که آشنا نیستند می تواند به شما توضیح آنچه گوگل ترند است ؟

سیمون راجرز

Google Trends است که اساسا یک ابزار است که هر کسی می توانید استفاده کنید. در آن طول می کشد یک نمونه از تمام search — وجود دارد میلیاردها جستجو در هر روز پس از آن احتمالا نمی تواند اندازه گیری هر یک و اساسا همه این جستجوها از طریق این فرایند که در آن ما را امتحان کنید و کار کردن آنچه که آنها واقعا در مورد آن موضوعات آنها در مورد. و پس از آن چه ما انجام دهید این است که سعی کنید و که داده ها را آسان تر برای مردم برای دسترسی به.

بنابراین در اطراف چیزی شبیه coronavirus می گویند که خواهید بود که در آن ما می خواهیم نگاهی به سوالات بالا که کسی خواهد بود درخواست در مورد ویروس. Google Trends است که من می خواهم بگویم بزرگترین رایگان-دسترسی به روزنامه نگاری مجموعه داده. و آن را همیشه در حال تغییر و هر روز آن را به شما می دهد یک حس از آنچه که مردم واقعا در مورد مراقبت.

Rani ملا

چه استفاده می کند گوگل بیش از دیگر مجموعه?

سیمون راجرز

وجود دارد در همه جا در جستجوی. آن را به شما طول می کشد فراتر از آن اتاق اکو از رسانه های اجتماعی. از آنجا که شما در حال ارائه خود را در یک راه خاص شما صادق بودن. شما هرگز به عنوان صادقانه به عنوان شما را با موتورهای جستجو. شما می توانید یک حس از آنچه که مردم واقعا در مورد مراقبت و واقعا می خواهید به دانستن — و نه فقط چگونه آنها ارائه خود را به بقیه جهان است. و آن را در فوری. به عنوان به زودی به عنوان چیزی اتفاق می افتد, آن را نشان می دهد تا در جستجو.

Rani ملا

من شده است با توجه به گرایش های گوگل خیلی بیشتر طول coronavirus. چرا که همانطور که ما در حال صرف زمان بیشتری را در خانه و با کامپیوتر میانجیگری زندگی ما با جهان خارج و حتی بیشتر از آن به نظر می رسد مانند ما در حال گرفتن بهتر پنجره به آنچه در افکار مردم و پرسش ها و ترس ها در طول بیماری همه گیر. آیا شما فکر می کنم که این مورد ؟

سیمون راجرز

من فکر می کنم تا حدودی به این دلیل است که به طور ناگهانی شما رو این غول تجربه مشترک چیزی است که همه ما در حال رفتن را از طریق و آن را بسیار آسان در آن محیط احساس جدا شده است. چه اتفاقی برای شما نمی افتد به هر کس دیگری. اما شما می توانید یک حس واقعی از چگونه است که منعکس شده در راه است که ما را جستجو کنید. به دنبال در جستجوها در حال حاضر من فکر می کنم آنها تقریبا به دو تقسیم بندی های مختلف.

در یک طرف وجود دارد که مردم جستجو برای مسائل بزرگ در اطراف این ویروس: "آیا یک واکسن رتبهدهی نشده است ؟" یا "چرا یکی از مواد مخدر کار می کند ؟" و یا "نشانه چیست؟" — این نوع از سوالات. و سپس طرف دیگر است خرید اینترنتی از ویروس است که در حال جستجو در اطراف چیزهایی مثل تنهایی و مسائل عاطفی. و پس از آن وجود دارد نیز چیزهایی مانند: "من چگونه می توانم برش مو خود من?" و یا "چگونه می توانم پخت نان ؟" و یا "چگونه می توانم نگه داشتن بچه ها سرگرم؟" — چیزهایی که همه ما در حال رفتن را از طریق.

Rani ملا

کسانی که دومی روند شده اند برخی از جالب ترین به من. من دیدم نان بدیهی است که نان موز — من شکل مردم فقط خرید راه بیش از حد بسیاری از موز و باید به شکل از چگونه به مقابله با آن — نحوه برش مو خود را. یکی از چیزهایی که واقعا به من منفجر دور شد که ناگهان همه و گوگل "چگونه برای قهوه" و باید به حال هرگز به شکل که قبل از. چه چیزی شما را از که ؟

سیمون راجرز

این خنده دار نیست ؟ این همه آن چیزهایی است که ما در طول روز در خانه اغلب. من فکر می کنم آن را تا حدودی به این دلیل از مردم می خواهید به گسترش دانش خود را از چیزی. پس احتمالا مردم می دانند که چگونه به قهوه فوری در حال حاضر مناسب است ؟ اما مردم خواهد شد جستجو برای چگونه Dalgona قهوه است که این نوع از شلاق چیزی که با قند و شکر در آن است که دختر من انجام شده است تن در آخرین پنج هفته. آن چیزهایی که در حال عادی به طوری که آنها نه لزوما همه چیز شما را انجام دهد اگر شما نمی باید زمان خانه و شما نیست به فکر چگونه به تغییر همه چیز کمی است.

Rani ملا

چه هستند برخی از این بیشتر تعجب آور جستجوهای شما دیده می شود روند?

سیمون راجرز

این واقعیت است که وجود دارد چیزهایی که من فکر شخصا به دیدن آنها نشان می دهد تا در جستجو است که همیشه جالب است. مانند ما یک چاپگر 3D و فکر می کردم که من تعجب می کنم که اگر افراد دیگر جستجو برای چگونه برای چاپ 3D ماسک صورت برای اهدا به بیمارستان است که یک چیز بسیار خاص است. جستجو برای چاپ 3D بالاتر از همیشه قبل از در طول تاریخ است. و وجود دارد برخی از چیزهایی که در نوع اطمینان مانند جستجو برای چگونه به کمک مواد غذایی, کمک مالی, کمک به جامعه چگونه به داوطلب — تمام آن چیزهایی که بالاتر از همیشه قبل از.

خوب است به فکر می کنم که ما در حال فکر کردن از دیگران در این لحظه. اما بزرگ خوشه در جستجوهای اطراف بسیار خاص DIY می رود که در سراسر هر دو داده ها جستجو و یوتیوب داده است. و در بسیاری از خوشه در جستجو برای چیزهایی که در خانه چیزهای عجیب و غریب است که من حتی نمی فکر می کنم در مورد, مانند, در خانه, ابرو موم است که حس می کند اما همچنین می ترساند من کمی.

Rani ملا

من می تواند استفاده از برخی از خانه ابرو موم مورد حق در حال حاضر.

سیمون راجرز

Ha! پس از آن بیشتر وجود دارد چگونه به چیزی مانند چگونه به یک ماسک صورت در خانه و یا چگونه برای رسیدن آوکادو چگونه به تقسیم بخش. ما شاهد جستجو برای "خرد" بودند خونتان و ما فکر می کردیم "این است که از مردم صحبت کردن در مورد وزنه برداری یا بدنسازی" و در واقع این مردم جستجو برای مرغ خرد شده.

Rani ملا

آنچه در مورد عجیب ترین جستجو ؟

سیمون راجرز

در همه چیز وجود دارد که به نظر می رسید عجیب و غریب مانند شش هفته پیش که به نظر نمی رسد عجیب و غریب در حال حاضر. "درایو های جشن تولد" مشخصی از 5000 درصد و این چیزی نیست که من یا هر کسی تا به حال تا به حال شنیده ام قبل از شش هفته پیش. و اگر شما می خواهم از من خواست این کار را در ماه مارس, من می خواهم بگویم این است که یک چیز عجیب و غریب اما در حال حاضر آن را فقط احساس طبیعی است.

Rani ملا

این طبیعی است. چه در مورد در مورد جستجوهای گوگل. برای مثال امروز صبح دیدم که یکی از بالاترین روند ما coronavirus سوال شد که "از ایجاد coronavirus?" است که این تئوری توطئه است که نگه می دارد ظاهر است و هیچ پایه و اساسی در واقعیت است.

سیمون راجرز

چیزهایی هستند که وجود دارد مربوط به جامعه مانند سنبله در جستجوها برای, تنهایی, مردم به دنبال داشتن مشکلات خواب و افسردگی. تمام آن چیزهایی که مربوط به من و من نگرانی برای مردم که لازم نیست که مردم با آنها هستند و یا احساس آن است. پس از آن دیگر اطلاعات غلط چیزی که واقعا جالب است چرا که به طور معمول در اطراف سیاسی هر چیزی که شما همیشه دیدن خوشه و جستجو که در آن مردم در حال تلاش برای پیدا کردن اگر یک misinfo داستان درست است.

اما در حال حاضر من می توانم به این معنا که بالاترین خوشه چیزهایی که در اطراف جستجو برای اطلاعات قابل اعتماد مانند مردم جستجو برای cdc.gov و یا هر کجا که هستند واقعا در حال حاضر. بنابراین من تعجب می کنم که آیا این دلیل است که ما به دنبال چیزهایی که می دانیم درست است. گهگاه misinfo همه چیز را نشان می دهد. اما اگر شما از سیاستمداران و گفت: "Coronavirus ایجاد شد جایی" پس از آن مردم در حال رفتن به جستجو برای آن. و این فقط یک اثر جانبی که در آن ما در حال حاضر. من فکر می کنم این واقعیت است که مردم به دنبال آن است که در واقع یک چیز خوب این یعنی ما می خواهند بدانند که اگر آن را درست است یا نه. آنها نه لزوما فقط رفتن به آن را قبول کند.

Rani ملا

است وجود دارد در دنیای واقعی مسائل است که شما می توانید با Google Trends به خصوص آن را به عنوان مربوط به سلامت عمومی است. مانند می تواند شما را ببینید که در آن وجود دارد جدید کروناویروس نقاط داغ در حال چیزی شبیه به آن ؟

سیمون راجرز

در سطح کشور داده است که ما هر روز به روز رسانی نشان می دهد بالای 100 مکان جستجو برای coronavirus و همچنین بالا مربوط به نمایش داده شد که مردم چه نوع در هنگام جستجوی ویروس. دولت ها متوجه شده اند که مراحل مختلف برای کارهای مختلف هستند که به ظاهر در جستجو و سپس خود را تغییر دهید و اطلاعات رسمی به منعکس کننده که. من فکر می کنم ما واقعا در آغاز چگونه مفید این است.

یکی از چیزهایی که ما فکر کرده ام در مورد این نوع از الگوهای از جستجو در اطراف ویروس. آنچه می بینید این است که مردم واقعا در بسیاری از موارد بسیاری از جستجوهای بسیار اطلاعاتی مانند "چه coronavirus?" و سپس هنگامی که موارد شروع به اتفاق می افتد پس وجود دارد چیزهایی مانند "چه علائم کروناویروس?" و سپس آن را به پیچیده تر سوال زمانی که شما در حال زندگی در مستند.

مانند در نیویورک به عنوان مثال شما ببینید سوال اطراف چیزهایی مانند "آیا coronavirus زنده در سطوح?" یا "وقتی مستند رفتن به پایان ؟" و یا "چگونه می توانم من محرک را بررسی کنید؟" بنابراین شما واقعا می توانید ببینید که چگونه همه چیز در طول زمان تغییر. من فکر می کنم شما احتمالا می تواند ساخت یک واقعا جالب مدل که در اطراف. این یک زمان واقعی در واکنش به این وضعیت در اطراف مردم است.

Rani ملا

وجود دارد که هر منطقه یا کشور خاص تفاوت در coronavirus که گیر کرده به شما ؟

سیمون راجرز

برخی از تفاوت وجود دارد. مثلا در فرانسه در حال حاضر آنها در این مناطق از عفونت تا مردم جستجو برای "منطقه قرمز" و قبل از آن بود که مردم جستجو برای تصویب به ترک پاریس و چیزهایی مانند آن. شما ببینید این نوع از کشور تفاوت اما واقعا راه را که جستجو می یابد مشترک در سراسر کشور.

بنابراین اگر شما به دنبال در جستجوها در گفتن میلان هفت هفته پیش آنها بسیار شبیه به جستجوهای ما در حال دیدن در نیویورک در حال حاضر. آن را تقریبا مانند بزرگ سوالات رایج در سراسر همه ما است. همه ما در حال تلاش برای پیدا کردن همان همه چیز. آن بیرون می آید عدم اطمینان از شناخت درمانی وجود ندارد وجود ندارد واکسن در حال حاضر. که عدم اطمینان منجر به بسیاری از سوالات مشابه در مکان های مختلف.

Rani ملا

آنچه که ما نمی بینم در Google Trends داده ؟

سیمون راجرز

ما نمی توانیم جمعیت. من نمی دانم که کسی است. داده های ناشناخته خواهد ماند و بنابراین شما نمی توانید فردی داده است. بنابراین من نمی توانم به شما بگویم که چگونه گروه های سنی مختلف جستجو و یا هر چیزی شبیه به آن. همچنین مگر اینکه شما extrapolating چیزی از اطلاعات شما چه می توانم بگویم این است که آنچه که مردم در مورد مراقبت از, اما شما نمی توانید بگویید که چه نظرات خود را درباره آن هستند.

Rani ملا

چه باید مردم نمی شود گوگل?

سیمون راجرز

من نمی خواهم بگویم هر کسی به گوگل هر چیزی که مانند یک چیز شخصی است. من فکر می کنم مردم باید به فکر می کنم در مورد اطلاعات با مراقبت همان آنها فکر می کنم در مورد هر جنبه ای از زندگی خود را. اگر شما در حال مصرف اطلاعات شما می خواهید آن را به قابل اعتماد است. فقط فکر کردن به اطلاعات این منبع ارزشمند که مهم است این است که واقعا مهم است.

من فکر می کنم من می خواهم به جای مردم گوگلینگ همه چیز جستجو برای همه چیز به جای پذیرش چیزی بدون جستجو برای آن. من بسیار به جای شما نگاه کردن مسائل خود را از باور همه چیز در ارزش اسمی هر جا که آنها در حال آمدن از.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن