'ما نمی توانیم برای همیشه تعطیل بمانیم': آنچه شهرداران Coachella دره در مورد طرح بازگشایی شهرستان

می گویند نیکول هایدن، شری بارکاس،ربکا پلوین، آماندا اولریش و ملیسا دانیلز پالماسپرینگز کویر سان منتشر شده 1:47

توسط NEWSOULS در 1 شهریور 1399
می گویند

شهرداران Coachella دره ملاقات پنجشنبه در جلسه درب بسته به بحث در مورد درخواست شهرستان Riverside به وزارت بهداشت عمومی کالیفرنیا برای تصویب برای بازگشایی کسب و کار بیشتر به عنوان خشم همه گیر کروناویروس در.

لیندا ایوانز شهردار لا کوینتا روز سه شنبه به روزنامه کویر سان گفت شهرها آگاه نشدند که این شهرستان این درخواست را قبل از این کار ارائه می دهد.

ریورساید سرپرست منطقه چهارم شهرستان پنجم مانوئل پرز، که منطقه اش دره Coachella را در بر می گیرد، گفت که این نشست منجر به یک گفتگوی مولد در میان رهبری شهر شد، که در مورد جنبه هایی از این پیشنهاد که آنها حمایت می کردند و همچنین نگرانی های خود را مورد بحث قرار داد.

پرز می گوید: «اگرچه من این گفتگوهای بازگشایی را با همکارانم و دیگر سرپرستانم دارم، اما هنوز به طور کامل در کشتی نیستم تا زمانی که اقدامات خاصی در جای خود داشته باشیم و حمایت ایالت کالیفرنیا را نیز داشته باشیم.»

بر اساس این پیشنهاد، شهرستان Riverside بازگشایی فاز در سپتامبر آغاز خواهد شد، نوسان باز کردن درب به رستوران های شام در، wineries و آبجوسازی، کلیساها، دفاتر سرپوشیده غیر ضروری، و خدمات مراقبت های شخصی مانند سالن.

فعالیت های سرپوشیده از جمله پذیرش عروسی، جلسات گروهی و رویدادها، و مراکز خرید سرپوشیده چراغ سبز را در ۲۲ سپتامبر دریافت می کردند، در صورتی که متریک های بهداشتی خاصی برآورده شوند.

سالن های ورزشی، سالن های نمایش فیلم و میله ها خواهد بود نهایی رفتن به جلو در تاریخ 6 اکتبر دریافت خواهید کرد.

شهرستان ریورساید: مقامات از دولت می خواهند که بازگشایی آغاز ۸ سپتامبر را تصویب کند

نیوزوم: پروتکل های بازگشایی جدید هفته آینده خواهد آمد

پرز گفت هدف از ارسال این نامه به دولت فعال بودن و اجازه دادن به دیدگاه شهرستان شنیده می شود.

پرز می گوید: «ما می خواستیم گفتگویی با کالیفرنیا ایجاد کنیم تا مشارکت واقعی داشته باشیم و بفهمیم مقابله با همه گیر و همچنین تعادل اقتصاد به چه معناست.» ما همچنین با نگرانی های عمده دیگری مانند خودکشی، افسردگی، ناامنی غذایی، ناامنی اجاره ای و از دست دادن شغل سر و کار داریم."

تا ماه ژوئیه، بیکاری شهرستان ریورساید در ۱۳٫۷٪ بود که حدود ۱۵۰٬۳۰۰ نفر را در نیروی کار این شهرستان در حدود ۱ میلیون نفر نمایندگی می کرد.

اگر دولت به مقامات اجازه دهد تا با این پیشنهاد به جلو بروند، طرح بازگشایی باید ابتدا توسط هیئت نظارت شهرستان ریورساید تصویب شود.

پرز گفت: «هر شهرستانی در حال مبارزه است، اما به نظر می رسد شهرستان های بزرگتر بیشتر دست به گریبان هستند.» "من قدردانی از این مکالمات ما باید مطمئن شوید که ما در نهایت در یک سوراخ عمیق تر به دلیل مردم در حال مرگ از COVID، اما آنها نیز از فقر می میرند، بیش از حد. ما باید به یک رویکرد جامع فکر کنیم.»

پالم اسپرینگز، شهرداران کلیسای جامع شهر: حفاظت بیشتر مورد نیاز

پالم اسپرینگز شهردار جف کرس به خورشید صحرا گفت که طرح بازگشایی شهرستان از دست رفته عناصر کلیدی، مانند یک برنامه ردیابی تماس قوی تر است که می تواند شناسایی که بخش های کسب و کار واقعا تجربه خوشه ترین شیوع.

"اگر خوشه ها را در یک یا چند نوع بخش یا فعالیت کسب و کار ببینیم، چگونه به آن رسیدگی خواهیم کرد؟" کرس پرسید. "تعداد موارد در یک بخش خاص است که منجر به شهرستان دوباره بستن یک بخش کسب و کار خاص دوباره اگر ما برای دیدن موارد خوشه بندی چیست؟"

کرس گفت که او معتقد است روش بازگشایی قبلی دولت، که در آن روش های ردیابی تماس مناسب در محل نبود و بسیاری از بخش های کسب و کار به یکباره افتتاح شد، منجر به یک سنبله شد.

شهرستان Riverside دریافت خوب برای بازگشایی کسب و کار خاص در ماه مه با وجود عدم دیدار با تمام استانداردهای مورد نیاز دولت، مانند تعداد کافی از ردیاب های تماس و اهداف مورد روزانه. در ماه پس از بازگشایی، تعداد بستری های COVID-19 در این شهرستان ۷۲٪ افزایش یافت. تا پایان ماه ژوئن، بخش های مراقبت های ویژه این شهرستان به ظرفیت ۱۰۰٪ رسید و کسب و کارها بار دیگر بسته شدند.

...

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن