تماشا کنید: یک جدول زمانی از 1,944 سیاه, آمریکایی کشته شده توسط پلیس

مردم معترض در خیابان ها در سراسر کشور و در سراسر جهان در پاسخ به وحشیانه تلفن همراه-ثبت قتل جورج فلوید, گزارشی

توسط NEWSOULS در 11 تیر 1399

مردم معترض در خیابان ها در سراسر کشور و در سراسر جهان در پاسخ به وحشیانه تلفن همراه-ثبت قتل جورج فلوید, گزارشی مرد توسط یک مینیاپولیس افسر پلیس در دستگیری. این ممکن است احساس غم انگیز déjà vu: یکی دیگر از سیاه و سفید آمریکایی کشته شده توسط پلیس و به دنبال آن موج دیگری از اعتراضات به تقاضای پاسخگویی.

معلوم می شود آن را دشوار است به دفعات مشاهده شده دقیقا چگونه بسیاری از زمان ما قبل از این دیده ام چرا که داده ها در افغانستان در ایالات متحده نیست آسان به آمده است. دولت نشده در طول تاریخ به دنبال این بهداشت عمومی و آمار. در پی اعتراضات در فرگوسن میسوری بیش 2014 پلیس به قتل مایکل براون جونیور کنگره تصویب مرگ در بازداشت گزارش قانون که می تواند فعال و اختیارات ادارات پلیس به گزارش مرگ و میر. قصد آنها این بود برای بهتر درک چگونه برای جلوگیری از این فجایع. اما تا به امروز هنوز هم وجود دارد هیچ گزارش سیستم در محل برای این مجموعه داده ها و نه در حال وجود دارد و عواقب عدم گزارش این شماره است. به عبارت دیگر داده های رسمی در افغانستان هنوز هم وجود ندارد.

به همین دلیل در سال های اخیر برخی از محققان و سازمان های خبری اقدام به قطعه آن را همراه خود. یکی از این تلاش های نقشه برداری خشونت های پلیس نشان می دهد که آمریکایی ها کشته شدند در سه بار رای سفید آمریکایی ها از سال 2013 تا 2019 که برای تنظیم جمعیت. در برخی از شهرها مانند شهر اوکلاهما و محفل ققنوس, وقوع خشونت پلیس در برابر هر مسابقه از قربانی نمی مرتبط با نرخ جرم و جنایت. و قربانیان قتل پلیس به احتمال زیاد غیر مسلح در طول برخورد.

بدون در نظر گرفتن نژاد قربانی اعتقادات در مورد افغانستان فوق العاده نادر است. از تمام پلیس قتل مستند که در هفت سال دوره نقشه برداری خشونت پلیس داده یافت می شود که تنها 1 درصد از موارد منجر به محکومیت. ما تجزیه و تحلیل داده یافت که حدود 2.6 درصد از موارد منجر به اتهامات عنوان شده علیه.

محاکمه افسران پلیس که کشتن یک اندازه گیری از پاسخگویی است که زندگی مهم جنبش خواستار شده است برای سال ها. و دلایل آن را سخت به تعقیب پلیس هستند بی شمار: دادستان همکاری نزدیک با ادارات پلیس و بنابراین تمایلی به اتهامات علیه آنها و داوران و قضات در برخی از جوامع تمایل به دادن اعتبار به پلیس حساب از حوادث با توجه به کیت لوین استاد در Cardozo قانون است.

Levine هشدار می دهد هر چند که با تمرکز بر محاکمه نیست راه حل ایده آل برای نامتناسب قتل سیاه مردان و زنان در دست اجرای قانون است. "ما نمی خواهید به حل خشونت پلیس و عدالت کیفری با سیستم عدالت کیفری" او می گوید. "به من تکیه بر این سیستم برای رفع پلیس است که واقعا یک جاده خطرناک به پایین"است.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن