مجازی داستان سرایی نشان می دهد ویژگی های داستان از ماجراهای

میشل راجرز ایالات متحده آمریکا امروز شبکهمنتشر شده 5:52 PM EDT 28 مه سال 2020خارج از منزل می تواند یک منبع از

توسط NEWSOULS در 9 خرداد 1399

خارج از منزل می تواند یک منبع از ماجراجویی و خطر و خطر برای دیگران.

و ایالات متحده آمریکا امروز شبکه سرایان پروژه را به اتاق زندگی می کنند در سراسر آمریکا پنج, درست, اول شخص داستان در مورد خارج از منزل به عنوان بخشی از آن فصل مجازی که نقاشی شده است صدها هزار نفر از نمایش ها به نشان می دهد جریان در Facebook و YouTube.

دیوید Cicotello از Murfreesboro, تنسی است که در میان قصه گوهای. او خواهد شد به اشتراک گذاری غم انگیز و دلخراش, شخصی, داستان در مورد یک سفر پیاده در یوتا با برادر خود. Cicotello برادر که او بت به عنوان یک کودک کشته و Cicotello تقریبا از دست داده و زندگی خود را در حالی که انتظار برای نجات به مدت شش روز.

"من هیجان زده هستم و فروتنی در این نمایش به دلیل داستان از غلبه بر سختی و از دست دادن کمک به آسایش و الهام بخشیدن به دیگران" گفت: Cicotello که به اشتراک گذاری داستان خود را در 67 روز تولد.

به عنوان امریکا پیچد تا سوم آن ماه از #StayatHome این قصه گوهای پروژه خود را در حال حاضر و پنجم "زندگی می کنند در خانه خود" مجازی داستان سرایی نشان می دهد در 5 p. m. ET 28 مه به عنوان بخشی از ایالات متحده آمریکا امروز شبکه کار برای کمک به آمریکایی ها احساس متصل با آسودگی و ایران در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

این مجموعه راه اندازی آوریل 2 livestreaming در سرایان پروژه Facebook صفحه و کانال یوتیوب و دهها هزار نفر از مردم از سراسر کشور در حال مشاهده و گوش دادن.

ویدئو: سازمان دیده بان گذشته زندگی می کنند نشان می دهد بایگانی شده توسط ایالات متحده آمریکا امروز.

Cicotello داستان اول گفت: در سرایان مرحله در نشویل یکی از قابل توجه و انعطاف پذیری است.

"من امیدوارم که من داستان نشان می دهد که چگونه روابط اتصال ما با هم برای همیشه لطفا برای. و آن را نه تنها در مورد زنده ماندن در یک زندگی تغییر تجربه بلکه پر رونق پس از آن با افزایش تابآوری, ایمان, عشق, هدف," او گفت:.

جولیا پادشاه کوهن, 27, از شهر فینیکس, آریزونا خواهد بود های نور دل داستان در مورد عشق خود را برای سگ و وسواس با iditarod که در سن 19 در زمان او مایل دور از خانه به کبک, کانادا.

"این یک داستان در مورد یک آریزونا بچه ای که رشد می کند که مایل به یک سگ matias در آلاسکا است. پس از آن است که یک داستان در مورد داشتن رویاهای اما آن را نیز در مورد برنامه رفتن به عنوان شما فکر می کنید آنها را و چگونه است که خوب است" کوهن گفت.

بری Karcher که تا به حال تجربه نزدیک به مرگ در قطب شمال به عنوان یک شرکت کننده در تاریخچه کانال در فصل ششم از "تنهایی" خواهد داستان خود را همراه با همسرش, Constance.

Karcher 42 سمت چپ در پشت او 38 ساله همسر و دو فرزند جوان در فورت کالینز کلرادو, برای, تک, ماجراجویی, همه برای یک شانس در $500,000. این یک داستان از دو نقطه نظر – بری ماجراجویی در بیابان و از کنستانس را ماه بدون شوهرش.

تماشا و گوش دادن: یک لیست پخش از قصه گوهای پروژه

"آنچه که من آموخته اند که از تجربه من از صرف 69 روز به تنهایی در قطب شمال است که" چرا "باید تمرکز اصلی در با انگیزه ماندن در غیر این صورت کمتر-از-تحریک کننده وضعیت" بری Karcher گفت. "و قدردانی از آنچه که یک فرصت منحصر به فرد این روزها حال حاضر برای رشد شخصی است."

بیننده می تواند علامت گذاری تقویم خود را تنظیم زنگ هشدار و یا توجه داشته باشید قرار دادن در یخچال و فریزر خود را و سپس اتصال به قصه گوهای پروژه 's یوتیوب و یا Facebook صفحه به تماشا و نظر زندگی می کنند.

مگان Finnerty, سرایان پروژه موسس و مدیر نیز بگویید یک داستان در مورد آسمان های تاریک و گراند کانیون. Kaila سفید اخبار تولید در آریزونا جمهوری خواهد تشریفات نشان می دهد.

تماشا کنید: بایگانی مجازی را نشان می دهد

خط May 28

  • بری کارچر, 42, از فورت کالینز کلرادو امر به یک واقعیت-TV بقا و رقابت در قطب شمال. او یک دختر نوزاد اما او و همسرش کنستانس فکر می کنم نیم میلیون دلار جایزه به ارزش آن است. بری است که انتخاب از میان 22,000 متقاضیان است. او جان سالم به در 69 روز قبل از او تقریبا گرسنگی دست 82 پوند و 32 درصد از وزن بدن خود را.
  • دیوید Cicotello, 66, از Murfreesboro, تنسی, تجربه مرگ برادر خود را در حالی که این دو در یک دره اسلات سفر در ایالت یوتا است. Cicotello است به دام افتاده در دره عمیق و باریک به تنهایی و با سختی هر گونه مواد غذایی و یا آب است. او چهره خود را در مرگ و میر در حالی که انتظار شش روز قبل از امدادگران او را پیدا کنید.
  • جولیا پادشاه کوهن, 27, از شهر فینیکس, آریزونا, رشد می کند تا idolizing سگ و هنگامی که او می آموزد در مورد iditarod او می داند که او برای پیدا کردن یک راه به بخشی از مسابقه معروف است. بنابراین او پرداخت نشده کار مراقبت و تغذیه برای یک تیم از 35 سگ, 22 کیلومتر از نزدیکترین روستا خارج از کبک برای مردی به نام استن. اگر چه زندگی شفاعت در قالب ازدواج و فرزندان کوهن هنوز هم امیدوار است برای اولین بار Arizonan به رقابت در مسابقه معروف است.
  • Erick Cedeno, 46, از شهر فینیکس, آریزونا است پاناما-آمریکا مهاجر و مدل تصمیم می گیرد که به ردیابی مسیر راه آهن زیرزمینی بر روی دوچرخه خود را از آلاباما به نیویورک است. مردم سخاوتمندانه دیگران بی رحمانه و او در برابر خود مفاهیم preconceived در مورد نژاد و طبقه و کسی که او است در حالی که دوچرخه سواری بیش از 1000 مایل است.
  • مگان Finnerty, 40, Phoenix, Arizona, یک داستان در مورد آسمان های تاریک و گراند کانیون - و معنای زندگی.

نیاز به دانستن

  • چه: قصه گوهای پروژه زندگی می کنند در خانه خود "عمومی"
  • زمان: 5 p. m. PDT/8 بعد از ظهر به وقت شرق آمریکا در روز شنبه, مارس 28
  • که در آن: قصه گوهای پروژه Facebook و YouTube
  • بیشتر: اتمام سرایان پروژه پادکست


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن