بسیار سپاسگزار': El گردش و مغازه ها و رستوران ها شروع به بازگشایی در پالم دزرت

ملیسا Daniels پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 4:03 PM EDT مه 23 سال 2020سوفیا کفش سالن مالک استوارت تیلور فر

توسط NEWSOULS در 4 خرداد 1399

سوفیا کفش سالن مالک استوارت تیلور فروخته پنج جفت کفش در عرض دو ساعت از بازگشایی در ال گردش.

"آنها شده ایم راه رفتن گفت:" خدا را شکر که شما باز,'," او گفت:.

این فروشگاه یکی از چند شروع به بازگشایی در پالم دزرت منطقه خرید در روز شنبه. یک روز پیش از این دولت اعطا Riverside County توانایی برای ورود به فاز دوم از مرحله دوم بازگشایی طرح است. Coachella Valley ساکنان در حال حاضر می تواند سرمایه گذاری را به جوامع خود به تجربه های خرده فروشی, خرید, در رستوران ناهار خوری و دیگر تازگی افتتاح خدمات. این خبر پس از 10 هفته پناهگاه در محل جهت است که با قرار دادن یخ بر روی اکثر فعالیت های کسب و کار با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر.

زوج ها و گروه های کوچک زنان قدم به صورت پراکنده در سراسر El گردش اواخر صبح روز شنبه. برخی از ماسک عینک بسیاری از نیست اما ملبس به آنها را قبل از ورود به فروشگاه. اکثر فروشگاه ها بسته بودند اما برخی از آنها شروع به بازگشایی شده است.

Coachella Valley: برخی از کسب و کار مجاز به بازگشایی اما آن شامل بیش از بازکردن درب

بیشتر: این Coachella Valley رستوران بازگشایی به ناهار خوردن در مشتریان

سوفیا کفش سالن نیز به فروش می رسد چاپ دستباف, ماسک صورت سپر و بطری های ضد عفونی کننده دست که قبلا در دسترس برای انتخاب سرویس.

"من خوشحال با آنچه من قادر به انجام این کار دور" تیلور گفت اما افزود این یک چالش هنوز هم به پرداخت صورتحساب و پوشش هزینه های چنین با کاهش فروش. او پیش بینی او را به اجرا در ساعت محدود برای یک هفته یا بیشتر باز ماندن تا حدود 2:30 بعد از ظهر تا بیشتر خریداران دریافت استفاده می شود به جسارت کردن.

چندین رستوران با صندلی در فضای باز بود باز پاسیو خود را از جمله آرماندو نوار و جلو پنجره. یک زن و شوهر تا به حال دور دوم margaritas کاهش یافته است در جدول خود را در اطراف ظهر در حالی که میزبان توضیح داده شده به یک مشتری است که برخی از جداول در دسترس نیست با توجه به فاصله مورد نیاز است.

در پیرو PizzaVino مدیر کل لی Tubberville hustled بین میزبان ایستاده و این بار به عنوان کارکنان خود را catered به دو جدول و جواب داد: اغلب زنگ تلفن. رستوران انجام داده بود منظقه خدمات و Tubberville بود prepped قادر به باز کردن هر زمان که به آن اجازه داده شد.

خارج در پاسیو استیو و دنا هوشمند نخل کویر مطرح شده برای یک تصویر با مرلین گاوین. آنها می خواهم به دستور منظقه وانت در طول همه گیر و هیجان زده شد به ناهار خوردن یک بار دیگر.

تقاضا Tubberville گفت مشهود بود.

"ما حداقل 25 تماس از مردم دیروز," او گفت:. "من سپاسگزار هستم. بسیار بسیار سپاسگزار است."

ملیسا دانیلز را پوشش می دهد کسب و کار در Coachella Valley. او را می توان در رسید (760)-567-8458, melissa.daniels@desertsun.com و یا در توییتر @melissamdaniels.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب