خرابکاری و سرقت نیست کمک

اعتراض جمعی کار می کند حتی زمانی که شرکت کنندگان به شکستن قانون در اعمال هدفمند نافرمانی مدنی. تصادفی lawbreak

توسط NEWSOULS در 15 خرداد 1399

اعتراض جمعی کار می کند حتی زمانی که شرکت کنندگان به شکستن قانون در اعمال هدفمند نافرمانی مدنی. تصادفی lawbreaking مانند خرابکاری و دزدی در خیابان های شهر ندارد.

این تظاهرات بدون خشونت بودند که معروف مشخصه جنبش حقوق مدنی در ایالات متحده بودند و نه منفعل. سازمان اعدام مستقیم اقدامات مرتبط به اهداف سیاسی از جمله کسانی که نیاز به شکستن قوانین ناعادلانه مانند نشستن در تفکیک ناهار شمارنده و ممنوع صندلی در اتوبوس. سازمان دهندگان می دانستند که تماشاچیان و پلیس واکنش نشان خواهد داد با خشونت و تحریک هرج و مرج و آنها رو به رو است که خشونت با شجاعت و کرامت است. کسانی که اقدامات قهرمانانه موجب عبور از برجسته حقوق مدنی عمل می کنند و حق رای عمل می کنند.

Anti-مغلوب ساختن پیشی جستن مقاومت در خیابان ها در سال 2017 شد به عنوان پررنگ نیست اما آن شامل اعمال بشود. معترضان تعطیل دسترسی به فرودگاه و آشفته و مواجه با اعضای کنگره است. هدف نافرمانی تاثیر تاخیر انداختن و پوسته پوسته شدن پشت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش برای تصویب برخی از فرم یک مسلمان بان کی مون و بسیج پایدار سطح از افزایش مشارکت سیاسی توسط یک گروه بیشتر از زنان است. آنها موجب انتخاباتی تغییر در سال به آمده است.

سیاه و سفید زندگی می کند مهم این است که رانندگی پیشرفت در کاهش خشونت پلیس. معترضان در فرگوسن میسوری و در جای دیگر خودداری پلیس دستور به پرداخت. آنها سرپیچی حکومت. آنها مختل دموکراتیک نامزدهای حوادث. آنها مجبور موضوع خود را بر روی دستور کار سیاسی کردم و نتایج. مغلوب ساختن پیشی جستن امضا عدالت کیفری لایحه اصلاحات و اصلاحات منجر به کمتر پلیس قتل در شهرهای بزرگ که در آن لیبرال نگه قدرت سیاسی است.

بسیاری از این تظاهرات عمومی نگاه پر هرج و مرج در این لحظه به خصوص زمانی که پلیس در پاسخ خشونت با درجه نظامی و تجهیزات در زمان جنگ تاکتیک شلیک گاز اشک آور, آزاد, سگ و چرخش قدرت شیلنگ در شهروندان آمریکایی. اما آنها بخشی از یک کمپین هماهنگ از عمل سیاسی که تا امروز ادامه دارد و در صورت توده بزرگ تظاهرات علیه خشونت پلیس و نژادی و بی عدالتی در بسیاری از شهرهای آمریکا است.

اما در طول هفته گذشته ما نیز دیده می شود تعداد قابل توجهی از حوادث که شبیه تصادفی سرقت و خرابکاری. ویندوز شده اند شکست و فروشگاه burglarized به عنوان اهداف از فرصت ها و یا رسانه های سرگرم کننده در روح نزدیک تر به ورزش ضد شورش از هدفمند نافرمانی مدنی.

و تحقیقات نشان می دهد که در مقیاس بزرگتر خرابکاری می تواند بسیار مخرب و آسیب های جوامع, در حالی که همچنین ایجاد یک معکوس انحراف از تلاش در عمل سیاسی.

هیچ کس صحبت کردن در حمایت از خرابکاری و یا سرقت, اما بدون شک یک حس در هوا در سمت چپ که آن را نامناسب برای محکوم کردن این اقدامات است. احساسات فراگیر در رسانه های اجتماعی که در آن بسیاری از در سمت چپ نقطه که زندگی انسان مهم تر از ملک به عنوان اگر وجود دارد یک تجارت کردن بین تخریب اموال و صرفه جویی در زندگی آمریکایی های آفریقایی تبار.

روشن می شود اگر چند شکست ویندوز و یا غارت هدف قیمت ما مجبور به پرداخت برای برابری نژادی این امر می تواند به خوبی به ارزش قیمت پرداخت. اما این تجارت.

هیچ کس پیشرو واقعی جنبش برای تغییر است نشان می دهد که مردم در تعامل با اعمال بی رویه از تخریب. در واقع وجود دارد بسیاری از نمونه هایی از معترضان مداخله برای جلوگیری از غارتگران و خرابکاری (بسیاری از آنها سفید) و آنها را درک کنند تنها در خدمت به بی اعتبار کردن کار خود را. در سراسر کشور تظاهرات به چالش های متعدد به هم پیوسته بی عدالتی مواجه شده توسط آمریکایی های آفریقایی تبار. در حال حاضر شما یا کمک و یا تشدید مشکلات — و روشن است که در آن خرابکاری ایستاده است.

نوع بدون خشونت عمل مستقیم — چیزی که بیشتر نیاز به شجاعت و نظم و انضباط از صرف "تظاهرات مسالمت آمیز" — رهبری مهاتما گاندی در هند و مارتین لوتر کینگ جونیور در ایالات متحده یکی از سخت ترین و دستکمگرفتهشده تاکتیک برای تغییر سیاسی در تاریخ جهان است.

مدافعان اشکال تهاجمی تر از نیروی فیزیکی در حال درست است که رویکرد خود را نیز می تواند مورد مفید تغییر دهید. اما نمونه هایی مانند حزب چای بوستون نه تصرف خود در زمان هرج و مرج است.

جوهر از این حزب چای بوستون است که انگلستان رادیکال اعتراض یک عمل پارلمان بریتانیا است که طراحی شده است برای کمک به انگلیسی, شرکت هند شرقی. آنها سوار شرکت کشتی ها و تخریب آن چای در یک عمل گره خورده است به طور مستقیم به خود را پیام سیاسی است.

برخی از دلسوز صدای استدلال می کنند که زمان غارت و خرابکاری مشابه سیاسی در ارتباط با تظاهرات. صحبت بورسی را تری Nguyen جامعه شناس Darnell شکار gamely سعی کردم به فرض که "معترضان نیست یکسره سوزاندن همه چیز. آنها به نظر می رسد بیشتر متمرکز بر فروشگاه های زنجیره ای مانند هدف و یا فرهنگی خاص آیکون که نشان دهنده یک سیستم مردم احساس است و نه در خدمت آنها است."

گزارش از زمین می کند نه به طور کامل پشتیبانی از این نظریه است. خرابکاری و غارتگران هستند که منحصرا به هدف قرار دادن فروشگاههای جعبه بزرگ و یا نمادهای فراملی سرمایهداری. به جای روزنامه نگاران در حال گرفتن حوادث بی رویه غارت و خرابکاری انجام شده توسط اپورتونيست از لس آنجلس به واشنگتن به میامی فیلادلفیا. محلی و مهاجر متعلق به کسب و کار شده اند دزدیدند و به آتش کشیدند همراه با یک اتحادیه کارگری ستاد و هر چیز دیگری اتفاق می افتد در این نزدیکی هست. هیچ ارتباط معنی دار بین خیلی از خرابکاری و معترضان سیاسی پیام.

یکی می تواند یک مکالمه جداگانه در مورد چیزهایی مانند پایین کشیدن Robert E. Lee مجسمه در مونتگمری آلاباما و یا حمله به یک در ریچموند, ویرجینیا. این حرکات ممکن است یا ممکن است از لحاظ سیاسی موثر است اما معنای نمادین فیزیکی و ضرب و جرح بر بی جان بناهای تاریخی به برتری بسیار روشن است. حتی تنظیم ماشین های پلیس در آتش خوانا شکل عمل سیاسی البته سیاسی مخاطره آمیز و اساسا یکی از خطرناک. اسپری گرافیتی در یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن هتل ها و یا فوق العاده در ویندوز می تواند یک شکل از اعتراض. فوق العاده ویندوز است که فقط اتفاق می افتد در این نزدیکی است.

بسیاری از شورش شک با اشاره به پرینستون دانشمند علوم سیاسی Omar Wasow تحقیقات نشان می دهد که در حالی که تظاهرات غیر خشونت آمیز کمک به تقویت جنبش حقوق مدنی در دهه 1960 "گرم و طولانی تابستان" از شورش در سال 1968 منتقل سفید نظر به شدت به سمت راست. وجود دارد برخی از جبران شواهد نشان می دهد که سال 1992 در لس آنجلس شورش در واقع الهام بخش و سازنده سیاسی تغییر هر چند Wasow خود استدلال می کند که آنها به احتمال زیاد در برداشتن اثر شوک واقعی بیش از این حوادث است که رسوب شورش.

یک روز صبح اخیر مشورت نظرسنجی که به طور گسترده پر از تشویق اطلاعات عمومی نمایش ها تظاهرات می کند و همچنین می گویند که 64 درصد از مردم شنیده ام زیادی در مورد غارت و بیش از 70 درصد فکر می کنم این بسیار مهم است برای جلوگیری از آن.

و فراتر از سیاست در واقع ارزش تفکر نه فقط در مورد ثانویه پیامدهای سیاسی اما واقعی تاثیر مستقیم خرابکاری در جوامع که در آن رخ می دهد.

این شورش از دهه 1960 متمرکز بود در محله و ویلیام کالینز و رابرت مارگو پیدا کردن که آن را به طور معنی داری افسرده ملک ارزش های نهفته در محله. این است که شاید تکان دهنده پیدا کردن (البته ارزش ملک کاهش زمانی که ساختمان رایت کردن) اما آنها نشان می دهد که اثر این است که به اندازه کافی بزرگ سیستمیک به اندازه کافی و طولانی مدت به اندازه کافی است که "که نژادی شکاف در ارزش اموال گسترده تر در شورش مبتلا شهرستانها در طول 1970s." در یک مقاله جداگانه آنها را پیدا کنید که همان مجموعه ای از شورش کاهش بازار کار درآمد برای کارگران نهفته در شهرستانها.

یک قطعه از اخبار خوب در مورد 2020 است که تا کنون مطلقا هیچ چیزی در مقیاس بزرگ 1960 شورش صورت گرفته است. نقطه ای است که شما واقعا در حال صدمه زدن به مردم زمانی که شما درگیر در بی رویه صدمه به اموال و بیشتر اتفاق می افتد که بدتر از همه چیز خواهد بود.

در تئوری تقسیم کار در اعتراض به وضعیت در ایالات متحده باید بسیار روشن است. مردم مجاز به اعتراض (آن را در قانون اساسی!), اما آنها مجاز به از بین بردن اموال و سرقت. افسران پلیس قرار است برای اجرای قانون با دستگیری و جلوگیری جنایتکاران در حالی که حفاظت از شهروندان مطیع قانون.

این واضح است که آنچه اتفاق می افتد شده است طی هفته گذشته در ایالات متحده است.

به دلیل اعتراضات هدف پلیس سوء بسیاری از افسران پلیس شده اند اقدام به عنوان counterprotesters — درگیر شدن در بیشتر اعمال سوء رفتار با ضرب و شتم و یا کشتار با گاز تظاهرات مسالمت آمیز و اغلب ظاهری به هدف قرار دادن اعضای مطبوعات است. برخی از این به نظر می رسد از مردمی پلیس احساسات برخی از پلیس های رهبری و برخی از رئیس جمهور ایالات متحده خود را.

در نیویورک دوشنبه شب NYPD افسران به نظر می رسد خود را بیرون دیرینه نارضایتی با شهردار این شهرستان و به طور کلی افکار عمومی به طور کامل پایین ایستاده در میدتاون منهتن اجازه می دهد تا غارتگران به اجرا شایع است.

این واقعیت است که پلیس می توانید انتخاب کنید برای شرکت در یا گسترده و یا انتخابی تحت-پلیس یکی از دلایلی است که چرا واقعیت های شهری حکومت کمی سختتر از مردم گاهی اوقات اجازه می دهد. ماموران در بالتیمور نظر می رسد که در پاسخ به مرکزی با برگزاری یک سال عملا اعتصاب پلیس که فرستاده قتل نرخ سر به فلک کشیده.

اما در حالی که هدایت این مسائل در سطح عملی است روی حیله و تزویر در یک اخلاقی سطح آن را آسان و مشکل — خرابکاری و غارتگران هستند در اشتباه و افسران پلیس که تمرکز خود را از خشم بر صلح آمیز معترضان در حالی که اجازه خرابکاری پرسه زدن رایگان نیز در اشتباه و رهبران سیاسی مانند تهمت که با استفاده از وجود خرابکاری به عنوان یک مه آلود بهانه ای برای آتش گاز اشک آور به مطیع قانون جمعیت هستند wrongest از همه است.

تاریخ و زمان آخرین اما نه کم و تقریبا هیچ کس در این کشور است که پاسخگو به رای دهندگان فکر می کند این سازنده است.

"آنچه من می بینم اتفاق می افتد در خیابان آتلانتا است آتلانتا. این یک اعتراض است. این است که در روح مارتین لوتر کینگ جونیور" آتلانتا شهردار Keisha لنس کف روز دوشنبه گفت:. "این هرج و مرج است."

روز قبل از DC شهردار موریل Bowser خود هشدار داد که "پاره شدن تا ما شهر زیبا است راه را برای جلب توجه به چه آمدم و به علت است."

"شورش, غارت و سوختن است نه راه" با توجه به حقوق مدنی افسانه Rep. John Lewis.

این احساسات فراتر از میانه مانند Bowser خود و کف و جانبازان از دهه 1960 مانند لوئیس. Ilhan عمر بسیار ایدئولوژیک مختلف جهت گیری نسبت به کسانی که شهرداران می آید و از سنت های مختلف از لوئیس اما او سهام همان دیدگاه است که غارت و خرابکاری هستند در تضاد به باعث می شود او را برای مبارزه با.

برخی از رهبران سیاسی شده اند در تلاش برای ایجاد این همان نقطه اساسی توسط شاید اغراق به حدی که ضرب وشتم در حال ایجاد اغتشاش توسط out-of-towners یا حتی false flag operations با supremacists. اما احساسات همه این مقامات منتخب در حال بیان روشن است — این است نه آنچه که آنها و مردم آنها را نمایندگی می خواهید. آن است که به آنها کمک و در حالی که آنها نمی خواهند خرابکاری به مرکز توجه آنها نیز هیچ علاقه ای به نرم رکاب زدن خود را به انتقاد از آن است.

ما نباید عقده روحی در مورد خرابکاری و جمعیت را با توجه به وقار رفتار بسیار بزرگتر از مشروع معترضان به زمینه بی عدالتی آنها برجسته به پتانسیل برای راه حل و یا به ترسیم شکست فاجعه بار از رهبری ملی است که ما در حال حاضر زندگی می کنند. اما ما نمی تواند منحرف کردن واقعیت اساسی است که در زمانی که میلیون ها نفر در حال تلاش برای رسیدگی به مشکلات جدی مردم در حال اجرا در اطراف فوق العاده ویندوز کمک نیست.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب