به Vallarta سوپر مارکت برای باز کردن در Indio بعد از این سال. آن را شامل یک نوار

ملیسا Daniels پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 6:39 PM EDT مارس 20, 2020یک Vallarta سوپر مارکت است که باز کرد

توسط NEWSOULS در 1 خرداد 1399

یک Vallarta سوپر مارکت است که باز کردن یک محل جدید در Indio بعد از این سال به نمایندگی اولین پاسگاه محبوب خانواده متعلق به سوپر مارکت های زنجیره ای در شهرستان ریورساید.

شرکت معاون رئیس جمهور, امور مالی, آدولفو ملینا آمد به Indio چهارشنبه و اعلام کرد قصد دارد برای محل. این 37,000 فوت مربع ذخیره خواهد شد در واقع در حال رشد بخشی از Indio بالاتر از اتوبان در 42425 Jackson Street فقط در جنوب خیابان 42.

سایت استفاده می شود یک مارشال و به Vallarta در حال حرکت است در آن فضا به عنوان به خوبی به عنوان برخی از طرف واحد است. ساخت و ساز و تخریب آغاز شد در حدود اوایل ماه آوریل.

فروشگاه میله میله برای باز کردن در ماه سپتامبر پس از حدود 7 میلیون نوسازی از سایت.

به Vallarta یک خانواده متعلق به کسب و کار آغاز شده توسط انریکه گونزالس Sr. در سال 1985 و آن را گسترش پیوسته به 50 مکان در سراسر کالیفرنیای جنوبی و مرکزی دره مناطق ساحلی. نزدیک ترین مکان به Coachella valley در ویکتورویل و Escondido و ملینا گفت: این اولین امپراتوری داخلی محل.

"ما تو را دیدم در اینجا نیاز در Indio," ملینا گفت: با توجه به رشد اتفاق می افتد در شمال Indio با تحولات مسکونی جدید.

سوپر مارکت ها تخصص در ارائه انواع محصولات از مکزیک و کشورهای آمریکای مرکزی و کشورهای آمریکای جنوبی به همراه انواع آماده به خوردن مواد غذایی ساخته شده در خانه, تازه, تولید و سنتی کرایه سوپر مارکت.

بیشتر: "بیشتر مردم در حال رفتن به احساس امن': کالیفرنیا رستوران ها ممکن است قادر به خدمت در خارج از زمانی که آنها بازگشایی

این Indio محل را در خانه شیرینی tortilleria یک گروه گوشت و غذاهای آماده بخش است.

آن را نیز باید سرپوشیده و هوای ناحیه و برای اولین بار به Vallarta با سرویس کامل, نوار, ملینا گفت.

"ما بسیار متمرکز بر مشتری سوپر مارکت" ملینا گفت.

هنگامی که ساخته شده این شرکت را مورد استخدام 175 نفر است. مصاحبه و استخدام است که انتظار می رود برای شروع در قسمت بعد از ماه ژوئن است.

شهر Indio است ارائه هر گونه مشوق های مالیاتی گفت: Indio اطلاعات عمومی افسر بروک Beare. اما توسعه اقتصادی تیم سخت کار می کرد برای نشان دادن به Vallarta چه Indio را ارائه کرده است از جمله چندین گزینه های سایت.

"هنگامی که آنها در این محل به تعیین چه خواهد پاسخگویی به نیازهای جامعه و آنچه که برای آنها کار می کنند در تلاش چیزی کاملا جدید" با سرویس کامل نوار Beare گفت.

بیشتر: Indio تصویب مرکز شهر طرح خاص هموار راه را برای توسعه آینده

این شرکت امضا اجاره نامه در پاییز گذشته و همه گیر نشده آهسته آن برنامه.

تقاضا برای مواد غذایی بالا است در حال حاضر ملینا گفت و فروشگاه اجباری اجرا ماسک سیاست به عنوان به خوبی به عنوان دیگر بهداشت و دورى از پروتکل های.

"با توجه به زمان COVID محیط زیست بیشتر مردم در حال خرید در حال حاضر به دلیل تعطیلی," او گفت:.

ایده برای باز کردن یک Indio فروشگاه شروع به شکل گرفتن زمانی که فروشگاه مقامات ملاقات مقامات محلی در املاک و مستغلات نشان می دهد تجارت در لاس وگاس در سال گذشته است. Gonzalez خانواده بود و به دنبال گسترش ملینا گفت و جذب شدند رشد منطقه است.

"آنها گفت:" بیا به Indio ما باید برخی از فرصت های بزرگ در اینجا برای شما'" ملینا گفت. "ما شاهد این یکی و سقوط در عشق با آن است."

ملیسا دانیلز را پوشش می دهد کسب و کار در Coachella Valley. او را می توان در رسید (760)-567-8458, melissa.daniels@desertsun.com و یا در توییتر @melissamdaniels.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن